PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چند سوال در مورد دایرکت آی

iacbook
July 11th, 2010, 02:02
درود

چند مشکل در مورد دامین هایم در ریسلر دایرکت آی دارم که برای حل آنها نیاز به جواب سوالات زیر می باشد. لطفا" دوستانی که جواب سوالاتم رو میدونند کمک کنند!

1- ما ریسلر دامین خودمون رو از یک شرکتی گرفتیم که زیر مجموعه ریسلر اونا هستیم و اونا هم ریسلر رو توی ساب دامینشون به ما دادن . حالا سایتشون مشکل داره و ما نمیتونیم وارد پنل ثبت دامینمون بشیم! چطوری میتونم از طریق آدرس مستقیم وارد پنل ثبت دامینمون بشم؟ یعنی آدرس رو از طریق ساب دامین خود دایرکت آی وارد کنم و لاگین کنم توی ریسلرمون .... ؟

2 - امکان انتقال دامینهای ریسلر دامینم به ریسلر دیگه وجود داره؟ اگر شرکتی که ازشون ریسلر گرفتیم بی در و پیکر باشه و بیخیال کارشون شده باشند و ترانسفر رو تایید نکن چی؟ چطوری میتونم دامینا رو بکشم بیرون از اونجا؟ برای پرداخت های بعدی دامین راهی وجود داره؟ ...

ممنون میشم یکی که مسلط به این قضایا هست جواب بده.... :63:

Online24
July 11th, 2010, 12:42
• آدرس مستقیم پنل رو باید از شرکت بگیرید
http://xxxxx.myorderbox.com
به این صورت هستش .

• اگر دامین به صورت مستقیم توسط این شرکتی ریسلرش هستید lock نشده باشه ، به راحتی و بدون نیاز به این شرکت خودتون میتونید دامین رو انتقال بدید
( انتقال از ریسلر دایرکت ای به حساب های دیگر این شرکت هم رایگان هست . ( با استفاده از گزینه Move services در پنل هر دامین قادر به انجام این کار هستید )

•برای پرداخت های بعدیتون هم به حساب جدید ریسلری مربوط میشه ! اگه موجودی داشته باشه به راحتی هرچه تمام تر renew (تمدید ) میشه .
برای شارژ هم باید از ریسلر اصلی کمک بگیرید .