PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند یک شریک برای راه اندازی سایت

amir.net
October 24th, 2014, 18:43
سلام
موضوع سایت مهم نیست
به یک کسی نیاز دارم که باهم یه سایتی رو راه بندازیم و روش کار کنیم.ترجیحا موزیک و...(اندروید-اسکریپت-قالب-نرم افزار)
و اگه پیشنهادی هم در زمینه راه اندازی سایت دارید گوش میدهم
موفق باشید

twohost
October 24th, 2014, 18:50
دوست عزیز اگه مایلید میتونیم با هم راه بندازیم به نظرم سایت دانلو د قالب اینترنتی یا اسکریپت باشه بهتره بعلاوه سایت جامعه مجازی مثل فیسبوک که به زودی نسخه اندرویدیش رو منتشر خواهیم کرد

amir.net
October 24th, 2014, 19:00
دوست عزیز من برای سایت اسکریپت یه دامین دارم اگه دامین دیگه ای مد نظر شما هست در خصوصی بگید

bmi
October 24th, 2014, 19:02
با سلام و وقت بخیر خدمت شما

در صورتی که میتوانید روی سایت iran-medical.ir کار کنید اطلاع دهید که سئوسازی اختصاصی شده ولی وقت برای آاپدیت ندارم (آپدیت بشه مثل سایت : سلامت نیوز میشه)
اگر میتوانید روی سایت دیگر ما poryanet.ir نویسندگی کنید نیز اطلاع دهید
و یا اگر میتوانید وب سایتی با موضوع دانلود مستند های فارسی ، میتوانیم درست کنیم که تمام هزینه ها با بنده و آپدیت و تکمیلش با شما

لطفا نظر خود را بفرستید ...

موفق و سربلند باشید

amir.net
October 24th, 2014, 19:13
با سلام و وقت بخیر خدمت شما

در صورتی که میتوانید روی سایت iran-medical.ir کار کنید اطلاع دهید که سئوسازی اختصاصی شده ولی وقت برای آاپدیت ندارم (آپدیت بشه مثل سایت : سلامت نیوز میشه)
اگر میتوانید روی سایت دیگر ما poryanet.ir نویسندگی کنید نیز اطلاع دهید
و یا اگر میتوانید وب سایتی با موضوع دانلود مستند های فارسی ، میتوانیم درست کنیم که تمام هزینه ها با بنده و آپدیت و تکمیلش با شما

لطفا نظر خود را بفرستید ...

موفق و سربلند باشید
بیشتر دنبال سایت های دانلود قالب و اسکریپت و اندروید و.... هستم