PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یه سوال فنی در مورد سئو و سایت

mgt1234
October 24th, 2014, 17:58
سلام به همگی
ما یه سایت موزیک داریم با یه دامین دات کام
قبلا با دامین دات آی آر بود تازگیا دات کام رو روش ست کردیم
الان تمام ایندکس های قبلیمون توی گوگل منتقل شده رو این آدرس جدید
حالا ما تصمیم گرفتیم کلا سایت رو ریست بدیم یعنی چی؟
یعنی میخواییم کلا پاکسازی کنیم،کل پست ها رو پاک کنیم
یعنی کلا میخواییم یه سایت جدید راه بندازیم ولی با همین دامنه
میخوام ببینم این مشکلی ایجاد نمیکنه؟
چون اولویت اصلیمونم اینه که سایت با سئو بالا بیاد
گوگل سایت رو نمیندازه تو بلک لیست وقتی این همه پست رو پاک کنیم؟
کلا چه مشکلاتی ممکنه پیش بیاد با این کار
اگه امکانش هست یه راهنمایی کامل کنید ممنون میشم. :)

songkadehnew
October 24th, 2014, 18:12
تا یک ماه تو گوگل سند باکس میندازه بعد کم کم میاد بالا مشکلی نداره

mehdi.gh
October 24th, 2014, 18:13
تمام صفحات سابمیت شده در گوگل not found میشن
که این به ضرر شما هستش
دو راه وجود دارد به نظر من
این یکی اثبات شده نیست
به مدت یک ماه حدودا یک صفحه خالی در سایت ایجاد کنید
یا این که به گوگل اعلام کنید تمام صفحات سابمیت شده شما رو حذف کنند

mgt1234
October 24th, 2014, 18:25
تمام صفحات سابمیت شده در گوگل not found میشن
که این به ضرر شما هستش
دو راه وجود دارد به نظر من
این یکی اثبات شده نیست
به مدت یک ماه حدودا یک صفحه خالی در سایت ایجاد کنید
یا این که به گوگل اعلام کنید تمام صفحات سابمیت شده شما رو حذف کنند

چطوری باید درخواست بدم تمام صفحات رو حذف کنه؟
اگه امکانش هست در اینباره بیشتر توضیح بدید
ممنون

- - - Updated - - -

مشکلی که الان هست اینه که کسی که این آدرس رو توی گوگل وب مستر ثبت کرده رو من بهش دسترسی ندارم
اونم با ایمیل خودش اینو تو وبمستر ثبت کرده
حالا من که دسترسی به خودش و ایمیلش ندارم میتونم درخواست حذف به گوگل بدم؟
---------------
و یه چیز دیگه :
اگه من کد ریدایرکت رو بذارم که تمام صفحات 404 منتقل بشن به صفحه اصلی سایت
بازم مشکلی پیش میاد؟

sharbazi
October 24th, 2014, 18:35
حذف کردن دارای فرایندی هست که نمیتونید یکدفعه مطالب زیادی رو حذف کنید چون مسلما به سایتتون ضربه میزنید
اما از دسترس خارج کردن راههای مختلفی داره که حذف یکباره بدترین و ناشیانه ترینشونه
یک راه اینکه قسمتی در گوگل وبمستر وجود داره به نام Remove URLs که لینکتون رو میدید و از گوگل می خواین که از ایندکس ها و کش ها حذفشون کنه ،
یا اگه قصد داشتین فقط حذف کُلی کنید مطالب رو noindex کنید و بعد مدتی مطلب رو حذف کنید که مشکل و خطا در سایت و وبمسترتون به وجود نیاد …
پیشنهاد بهتر اینه که اگه نمیخواین گرفتار این مشکلات بشین بهتره دامنه رو عوض کنین.

mgt1234
October 24th, 2014, 18:44
حذف کردن دارای فرایندی هست که نمیتونید یکدفعه مطالب زیادی رو حذف کنید چون مسلما به سایتتون ضربه میزنید
اما از دسترس خارج کردن راههای مختلفی داره که حذف یکباره بدترین و ناشیانه ترینشونه
یک راه اینکه قسمتی در گوگل وبمستر وجود داره به نام Remove URLs که لینکتون رو میدید و از گوگل می خواین که از ایندکس ها و کش ها حذفشون کنه ،
یا اگه قصد داشتین فقط حذف کُلی کنید مطالب رو noindex کنید و بعد مدتی مطلب رو حذف کنید که مشکل و خطا در سایت و وبمسترتون به وجود نیاد …
پیشنهاد بهتر اینه که اگه نمیخواین گرفتار این مشکلات بشین بهتره دامنه رو عوض کنین.

ممنون از راهنماییتون
همونطور که گفتم،اون شخصی که سایت رو توی گوگل وب مستر ثبت کرده،با ایمیل خودش ثبت کرده و من الان نه به اون شخص دسترسی دارم و نه به ایمیلش! با این اوصاف درخواست حذف لینک ها به گوگل شدنی هست؟
منظور از اینکه مطالب رو نو ایندکس کنم چیه؟ چطور میشه بطور کامل اینکار رو انجام داد؟ منظورتون از داخل خود وردپرس و افزونه های سئو هستش یا کار خاصی باید انجام داد؟
بله خب طبیعتا استفاده از دامین جدید که بهترین راهه اما خب میخواییم از همین دامین استفاده کنیم.

bmi
October 24th, 2014, 18:51
با سلام و دورود خدمت شما

اگر در گوگل وب مستر ثبت کردید آدرس را به آدرسی که جدیدا فعال کردید ثبت کنید و از بخش Fetch az google سایت را بدید بررسی کنه بعد از یک الی دو هفته اطلاعات بر روی دومین جدید اپدیت و لینک ها پخش خواهند شد

موفق و سربلند باشید

mgt1234
October 24th, 2014, 19:24
با سلام و دورود خدمت شما

اگر در گوگل وب مستر ثبت کردید آدرس را به آدرسی که جدیدا فعال کردید ثبت کنید و از بخش Fetch az google سایت را بدید بررسی کنه بعد از یک الی دو هفته اطلاعات بر روی دومین جدید اپدیت و لینک ها پخش خواهند شد

موفق و سربلند باشید

دوست عزیز الان یا شما متوجه منظور من نشدی یا من متوجه منظور شما :d
من آدرس جدیدی ثبت نکردم که بخوام مطالب قبلیمو منتقل کنم به آدرس جدید!!
آدرس همونه،فقط میخوام یه سایت جدید رو این آدرس بزنم و پست های قبلی رو کلا حذف کنم.
پست اولم رو بخونید متوجه میشید :)

- - - Updated - - -

من الان اگه سایتم رو خودم با ایمیل خودم توی وب مستر تولز ثبت و وریفای کنم بعد میتونم درخواست حذف رو به گوگل بدم؟

mehdi.gh
October 24th, 2014, 19:31
کد وریفای که قبلا داده بودند رو بردارید
و کد وریفایی که وبسمتر به شما میده رو بزارید تو سایت و ثبت کنید
اگر به زبان انگلیسی آشنایی دارید در قسمت ساپورت وبمستر تیکت بزنید کارشناسان اونا بهتر راهنمایی میکنند شما رو

mgt1234
October 26th, 2014, 19:37
کد وریفای که قبلا داده بودند رو بردارید
و کد وریفایی که وبسمتر به شما میده رو بزارید تو سایت و ثبت کنید
اگر به زبان انگلیسی آشنایی دارید در قسمت ساپورت وبمستر تیکت بزنید کارشناسان اونا بهتر راهنمایی میکنند شما رو

الان کد وریفای قبلی رو برداشتم و خودم سایت رو توی گوگل وب مستر ثبت و وریفای کردم
الانم درخواست حذف ایندکس ها رو دادم در حالت pending هستش تا ببینیم چی میشه
ممنون بابت راهنمایی شما و سایر دوستان :)

- - - Updated - - -

فقط الان یه کدی میخوام که بذارم توی فایل robots.txt برای بلاک کردن کل موتورهای جستجو
یعنی دیگه موتورهای جستجو مطالب رو ایندکس نکنن که دوباره مشکلی پیش بیاد از اینور گوگل حذف کنه از اونور دوباره ایندکس بشه!
دقیقا چه کدی باید توی فایل روبوت سایتم قرار بدم برای اینکار؟

- - - Updated - - -

سلام مجدد
دوستان من درخواست حذف به گوگل دادم و گوگلم تمام پستام رو از توی نتایجش حذف کرد
اما الان سایت رو که توی گوگل وب مستر ثبت میکنم تا بیاد پستای جدید رو ایندکس کنه با این خطا مواجه شدم :
23460
باید چیکار کنم؟؟
وقتیم واردش میشم تعداد پست های ایندکس شده رو زده 18 هزار و خورده ای
اما نتایجو حذف کرده!
الان باید چیکار کنم که محتوای قبلی رو کلا بیخیال شه و بیاد مطالب جدید رو از نو ایندکس کنه؟!

hadsi
October 27th, 2014, 14:11
دوست عزیز به نظر من بهترین راه و بی دردسرترین راه اینه که با یک دامنه دیگه کارتون رو استارت کنید
بعضی از دوستان که تو کار سئو هستند میگن که گوگل به 404 زیاد اهمیتی نمیده و بعد از یک ماه همه چی مرتب میشه
ولی کاملا در اشتباه هستند. اشتباهی که من کردم شما انجام ندین:
من یه سایت خبری داشتم با چیزی حدود 8000 ایندکس گوگل
رویه سایت رو تغییر دادم و فروش آنلاین شارژ رو استارت کردم ولی متاسفانه بعد از گذشت یک ماه هنوز ایدکس های من تغییری نکردند و یه همه ارور 404 دارم
گوگل هم یکی دو بار بابت این 404ها بهم اخطار داد و در حقیقت تهدید کرد. یه تعدادی رو از طریق وبمسترتولز حذف کردم ولی....
پیشنهاد میکنم با دامنه جدید استارت کنید

mgt1234
October 27th, 2014, 14:23
دوست عزیز به نظر من بهترین راه و بی دردسرترین راه اینه که با یک دامنه دیگه کارتون رو استارت کنید
بعضی از دوستان که تو کار سئو هستند میگن که گوگل به 404 زیاد اهمیتی نمیده و بعد از یک ماه همه چی مرتب میشه
ولی کاملا در اشتباه هستند. اشتباهی که من کردم شما انجام ندین:
من یه سایت خبری داشتم با چیزی حدود 8000 ایندکس گوگل
رویه سایت رو تغییر دادم و فروش آنلاین شارژ رو استارت کردم ولی متاسفانه بعد از گذشت یک ماه هنوز ایدکس های من تغییری نکردند و یه همه ارور 404 دارم
گوگل هم یکی دو بار بابت این 404ها بهم اخطار داد و در حقیقت تهدید کرد. یه تعدادی رو از طریق وبمسترتولز حذف کردم ولی....
پیشنهاد میکنم با دامنه جدید استارت کنید

آخه خیلی حیفم میاد این دامین عالیه از طرفی هم دامین بهتر از این که آزاد هم باشه که بتونم ثبت کنم موجود نیست!
این دامینم تازه یکماهه ثبت کردم قبلا رو یه دامین دیگه بودیم بعد اینو ثبت کردم و کل ایندکس های قبلیمونو انتقال دادیم روی این
الان یعنی هیچ راهی نیست که همین کارمونو راه بندازه؟ :(

- - - Updated - - -

من تا الان سایتم بدون www بالا میومد
الان اگه کاری کنم که فقط با www بالا بیاد و توی گوگلم با www ثبتش کنم مشکل رفع نمیشه؟
چون وقتی با www توی گوگل ثبت کنم گوگل کلاَ به عنوان یه سایت مجزا شناسایی میکنه!