PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : cpanel آری یا نه

ms.shams
May 4th, 2009, 00:44
خوب، من که خودم به شخصه بین cpanel و plesk که بین دیگر رقیبان خود حرفی برای گفتن دارند، cpanel رو می پسندم. هم بخاطر سرعتش، هم قیمتش، هم یوزر پسندیش و هم امکانات خوبش.

حالا می خوام بدونم با توجه به تحریمی که برای ایرانی ها داره، استفاده ازش چقدر ریسک داره و احتمال چند درصد بسته شدن مجوزش میره؟ اگر ریسک بالایی داره، به نظرتون میشه plesk رو تحمل کرد؟ ممنون می شم اگر پاسخ بدید.

Nikan
May 4th, 2009, 06:29
سلام

من فکر می کنم در همین فروم در این مورد خیلی بحث شده است. با اینکه استفاده از cPanel همراه با رسیک است ولی باز هم مشاهده می کنید که تعداد خیلی زیادی از سرورهای لینوکس ایرانی از cPanel استفاده می کنند. مطمئن باشید اگر پلسک نسخه لینوکس قابلیت رقابت را داشت حتما با این همه اذیت cPanel همه از آن استفاده می کردند ولی ...

Vahid
May 4th, 2009, 08:14
شما روی Vps میخواید نصب کنید با روی dedicated server ؟
به نظر من شما cpanel رو نصب کنید و دقت کافی روی hostname داشته باشید
و نظرات دوستان هم توی فروم بخونید که چه شکلی تحریم نشید

ms.shams
May 4th, 2009, 09:58
شما روی Vps میخواید نصب کنید با روی dedicated server ؟
به نظر من شما cpanel رو نصب کنید و دقت کافی روی hostname داشته باشید
و نظرات دوستان هم توی فروم بخونید که چه شکلی تحریم نشید

روی dedicated server. فکر کنم کمی تابلو باشه نه!

Vahid
May 4th, 2009, 10:48
نه اصلا تابلو نیست
من خیلی ها رو میشناسم که روی سرور اختصاصی نصب دارند ومشکلی هم ندارند

Nikan
May 4th, 2009, 17:07
در حال حاضر 90% سرورهای لینوکس ما با cPanel است. البته چند مورد با تحریم هم روبرو شده ایم

ashkan.2tia
May 5th, 2009, 16:56
سلام من تا حالا سايتم رو روي 3 سرور منتقل كردم كه هر بار در كمتر از 1ماه تحريم شديم و ضرر مالي رو متحمل شديم + از دست دادن اعتبار سايت در گوگل براي داون بودن و بازديد ها و ........

چه كنم پلسك هم كار كردم كه خيلي مزخرفه البته مي بخشيدا ! من چيكار كنم اين وسط

Vahid
May 5th, 2009, 17:54
lxadmin نصب کنید

Nikan
May 6th, 2009, 11:31
سلام

دوست عزیز cPanel بگیرید فقط Hostname شما به صورت Default دیتا سنتر باشد.

با تشکر