PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونگی قرار دادن آمار بازدید در سایت ؟

fshadh1
October 23rd, 2014, 17:33
سلام خسته نباشید
ببخشید من یه کد کوچیک برای اینکه بدون چه تعداد کاربر وارد سایتم شدن می خوام میشه کمک کنید ؟

iroooni.com
October 23rd, 2014, 21:20
شما از چه سیستمی استفاده میکنید وبلاگ دارید یا سایت ؟
راحتترین راه استفاده از سایتهایی هست که امار بازدید میدن مثل وبگذر

Abolijoon
October 23rd, 2014, 21:25
سلام خسته نباشید
ببخشید من یه کد کوچیک برای اینکه بدون چه تعداد کاربر وارد سایتم شدن می خوام میشه کمک کنید ؟

درود
راه های زیادی وجود داره
در سایت وبگذر
webgozar.com
عضو شده و یه آمار گیر ایجاد کرده و کد ان را در داخل سایت یا وبلاگ خود بذارید و امار وب تون رو از این طریق مشاهده کنید.

sht-design
October 23rd, 2014, 22:10
با توجه به اینکه در قسمت whmcs تاپیک رو ایجاد کرده اید احتمالا اسکریپتتون همون هست
سایت های زیادی هستند برای آمارگیر همینجور که دوستان گفتند وبگذر یکی از باسابقه ترین ها هست حتی یکی از بچه های انجمن هم سایت وبشمار رو راه اندازی کرده که امکاناتش رو میخواد بالاتر ببره ( آقای رضا شیخله)
وقتی توی این سایت ها ثبت نام میکنید کد آمارگیر میدهند بهتون شما این کد رو مثلا توی فوتر قالبتون میگذارید و ازش استفاده میکنید . به همین راحتی!

fshadh1
October 24th, 2014, 01:57
مرسی من سایت دارم و با دریم ویور نوشتم

sht-design
October 24th, 2014, 11:43
مرسی من سایت دارم و با دریم ویور نوشتم
خب اونم مشکلی نداره
توی محیط کد نویسی میرین مثلا قسمت پایین سایتتون
یه br میزنید واسه رفتن به خط بعدی و کد هایی که سایت آمارگیر بهتون میده رو اونجا وارد میکنید ! به همین راحتی