PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پلسک و اکسترکت فایل ها

ms.shams
May 4th, 2009, 00:40
سلام

می خوام بدونم آیا برای پلسک، ماژولی نیست که قابلیت اکسترکت فایل های فشرده شده را اضافه کنه؟ این خیلی حال گیری هست که چنین ویژگی بصورت دیفالت نداره.

NovinServer
May 4th, 2009, 01:29
سلام

می خوام بدونم آیا برای پلسک، ماژولی نیست که قابلیت اکسترکت فایل های فشرده شده را اضافه کنه؟ این خیلی حال گیری هست که چنین ویژگی بصورت دیفالت نداره.

سلام ، با CUT FTP بریز و ... راحت کن خودت رو :devil:

ms.shams
May 4th, 2009, 09:59
CUT FTP؟ امکان اکسترکت داره؟ اگر نه که مثلا یک cms که هزاران فایل داره یه صبح تا شب، کپی ش طول می کشه!

Sajad
May 4th, 2009, 10:34
winscp هم میتونید استفاده کنید.

Vahid
May 4th, 2009, 10:54
فکر نمیکنم داشته باشه

Sajad
May 4th, 2009, 11:50
فکر نمیکنم داشته باشه

winscp هم میتونید استفاده کنید.

این رو من مطمئنم داره...
هم زیپ میکنه هم آنزیپ...

NovinServer
May 4th, 2009, 16:21
CUT FTP؟ امکان اکسترکت داره؟ اگر نه که مثلا یک cms که هزاران فایل داره یه صبح تا شب، کپی ش طول می کشه!

بله ، احتمال خی قوی داره
سرعت کپی کردن فایلش هم خیلی خوبه ..

می توانید از اینجا دانلود کنید :
http://support.novinserver.com/downloads.php

من این را به همه مشتری های خودم هم پیشنهاد می کنم :hammer:

Sajad
May 4th, 2009, 17:15
تا اونجا که منم یادمه این امکان رو cuteftp نداره. شایدم تو نسخه جدیدش گذاشته باشن. ورژنی که شما گذاشتید نسخه چنده؟

NovinServer
May 4th, 2009, 18:48
تا اونجا که منم یادمه این امکان رو cuteftp نداره. شایدم تو نسخه جدیدش گذاشته باشن. ورژنی که شما گذاشتید نسخه چنده؟

آخرین نسخه Cut FTP هست و همان طور که ار اسمش در سایت پیداست CuteFTP 8.3.1 Professional :stupid:

packsaft
August 7th, 2009, 10:02
سلام به همه

والا من شرمنده ام که دقیق نمیتونم بگم ولی من کنترل پنل یکی رو داشتم دیدم که قابلیت unzip رو داره

پرشین هویز میزبان بوده البته ویندوز بود و پلسک

vahid1863
August 8th, 2009, 16:09
پلسك اكستركت نداره ..

packsaft
August 8th, 2009, 18:33
پلسك اكستركت نداره ..

دوست عزیز چرا الکی میگی؟شما با پرشین هویز تماس بگیرین اونا تو سرور ویندوزشون نصب دارن

Arashdn
August 8th, 2009, 19:20
به طور پیشفرض نداره
شاید بعد نصب کلی پلاگین و دردسر بشه ولی در حال پیشفرض نمیشه

vahid1863
August 9th, 2009, 14:10
دوست عزیز چرا الکی میگی؟شما با پرشین هویز تماس بگیرین اونا تو سرور ویندوزشون نصب دارن

دوست عزيز بنده خودم سرور پلسك دارم لينوكسيش امكان اكستركت رو نداره اما ويندوزي پلسك اين امكان رو داره .

http://forum.parallels.com/showthread.php?t=85701

موفق باشيد :57: