PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل جریمه شدن از طرف شرکت هاستینگ. قضاوت کنید لطفا ...

kalemati12
October 23rd, 2014, 01:04
سلام

من 3 هفته پیش از طریق یکی از تاپیکهای کاربران انجمن هاست 2 گیگ تهیه کردم و سایت رو منتقل کردم به سرور ایشون،
بعد 2 هفته سایت رو ساسپند کردند و گفتند از طرف دیتاسنتر جریمه شون کردند. به خاطر اینگه از سایت ما ایمیل اسپم 46 هزار تا ارسال شده و گفتند از طریق فلان فایل مشکل دار که من پاکش کردم.
گفتند جریمه 20 دلاری معادل 65000 تومان شدید و پرداخت کردیم و سایت باز شد. بعد 3-4 روز مجددا ساسپند شدیم به همون دلیل. گفتم اون فایل مشکل دار رو حذف کردم و یه سری فایل مشکوک دیگه و رمز مدیریت رو عوض کردم ...
گفتند جریمه اینبار 30 دلار معادل 97560 تومان شدید و پرداخت کردیم و باز شد. گفتم ارسال ایمیل رو طوری مجدود کنید که مجدد جریمه نشیم.
3-4 روز بعد مجدد سایت ساسپند شد و 50 دلار جریمه. علاوه بر اینکه گفته بودیم ایمیل ها محدود بشه اینبار گفتند "
متاسفانه سایت شما از طریق باگی که داره حتی محدودیتی که ما اعمال کردیم رو هم دور زده
" ...

بعد کلی بحث که من گفته بودم محدود بشه و نشده، مگن شما باید باگ سیستم رو برطرف میکردید و "
ایمیل ها پورت smpt محدود شده اما ایمیل های شما از طریق پورت ssl ارسال شده
که محدودیتی در این پورت نمیشه اعمال کرد و باید باگ سایت بر طرف بشه
"

161500 تومان جریمه پرداخت کردیم. الان درخواست فول بک آپ کردیم و 24 ساعت گذشه پاسخ ندادند ...

فقط میخوام بدونم این جریمه ها رو مشتری باید پرداخت بکنه یا نه؟ لطفا کسانی که قانون رو میدونند بیاد کنند ...

این هم تیکت آخری و بحث های انجام شده:

سلام

مجدد که سایت بسته شده!!
مگه ایمیل ها محدود نشده بود؟
......................
متاسفانه سایت شما از طریق باگی که داره حتی محدودیتی که ما اعمال کردیم رو هم دور زده
سایت شما روی این سرور دیگه نمیتونه بمونه و باید به سرور کلود ما منتقل بشه ...
..............
متاسفانه هزینه های سرور کلود برای ما خیلی زیاده ...
در صورت امکان لینک فول بک آپ رو جهت انتقال به سرور موقتی که الان روش هستیم ارسال بفرمایید.
امکانش هست سریعتر پاسخ بدید.
کاربران اکانت وی آی پی دارند و باید دیتابیس جدید منتقل بشه.
...........
برای شما هزینه ای نداره ، با همبن هزینه بهتون ارائه میشه
اما پنل شما جریمه دریافت کرده مجدد دوست عزیز
............
متاسفانه علی رغم رضایتی که بابت سرعت سایت روی سرورهای شما داشتیم اما مشکلات ناخواسته ای که توی همین مدت 3 هفته که به سرورهای شما منتقل شدیم پیش اومد و علاوه برای ضررهایی که به علت ساسپند شدن سایت هم از نظر آمار و رتبه سایت و هم از نظر عدم خرید اشتراک کشیدیدم مجبور به پرداخت جریمه حدود 160 هزاری هم شدیم، باعث شد سایت رو به سرورهای قبلی برگردونیم ... بیشتر از این نمیتونیم بابت مسئله ای که میتونست اتفاق نیفته و افتاد جریمه پرداخت کنیم.

در مورد بک آپ هم، تمام مطالب این 3 هفته سایت مجدد ارسال شده اما مشکل اصلی کاربران وی آی پی هستند که توی این مدت اشتراک خریدند یا تمدید کردند.

اگر بک آپ از سمت شما ارائه بشه که فقط کار ما راحت تر میشه وگرنه اطلاعات رو مجدد از کاربران میگیریم و اشتراک ها رو فعال می کنیم.
.............
دوست عزیز جریمه 50 دلاری که به خاطر شما متحمل شدیم میشه بگید این وسط چی میشه ؟
به خاطر باگ سیستم شما شرکت ما باید ضرر کنه ؟ متاسفانه ما ضرر رو پذیرا نمیباشیم
................
گرچه این اتفاق فقط روی سرورهای شما میفته،
ولی من اون 50 دلار قبلی رو قبول کردم. قرار بود تنظیمات ایمیل درست بشه که نشد و این 50 دلار دیگه به ما مربوط نمیشه ...
.........
مشکل باگ سیستم شما باید توسط ما بر طرف بشه ؟
مشکلی نیست به صورت قانونی اقدام خواهیم کرد ، به خاطر سایت شما 15 % تخفیف از فاکتور سرور ما برداشته شد و الان نیز 50 دلار جریمه اضافه شد
مسئول باگ سیستم شما ما نیستیم ... موردی نیست انشالله بررسی خواهد شد
.................
باگ اگر هست باید روی همه سرورها این مشکل به وجود بیاد ... شما فرمودید فلان فایل مشکل داشته ما هم حذفش کردیم.
مسئول امنیت سرورتون خودتون هستید
................
دوست عزیز عرض کردم خدمت شما به صورت قانونی این مسئله در پلیس فتا توسط کارشناس بررسی خواهد شد
اگه مشکل از سیستم ما باشه که مطمئن باشید نیست جریمه به شما تعلق نمیگیره ، در صورتی که مشکل از سیستم شما باشه مطمئنا بنده خسارت های اتلاف وقت و سایر مشکلات رو نیز بیان خواهم کرد

در طی 7 سال فعالیت ما اولین بار میباشد که به خاطر ارسال اسپم جریمه میشویم ... سرور های ما توسط گروه کانفیگ سرور آمریکا کانفیگ و پشتیبانی میشوند
این مسئله توسط کارشناس حتما مشخص خواهد شد ، که یک فرد بی طرف هستند
................
حتی در صورتی که باگ هم باشه. ما در آخرین بار درخواست کردیم که ایمیل ها محدود بشه ... حالا ان شالله بررسی میشه
............
که محدودیتی در این پورت نمیشه اعمال کرد و باید باگ سایت بر طرف بشه ... حتما پیگیری قانونی انجام خواهد شد ، ما به هیچ وجه ضرر رو متحمل نخواهیم شد
توجه داشته باشید پس از انجام اقدامات قانونی راه برگشتی وجود نخواهد داشت و خسارت های ناشی از اتلاف وقت و هزینه رفت و آمد و سایر هزینه های احتمالی حتما از واحد مربوطه درخواست خواهد شد
............
رادر من شما قبلا این مسئله smpt و ssl رو عرض کرده بودید؟
من 2 بار جریمه شدم و بدون هیچ بحثی پرداخت کردم ... مطمئنا اگر یقین داشتم که باز هم مقصر من هستم بلافاصله پرداخت می کردم.

اما من آخرین بار عرض کردم که محدود بشه که دیگه این مشکل پیش نیاد. شما این نکته پورت رو عرض نکردید ...

فکر میکنم شما هم وقتتون رو واسه مورد که عرض کردید نذارید و یه جوری که دو طرف راضی باشیم مسئله ختم بشه.
............
دوست عزیز محدودیت رو ما باید به چه صورت اعمال کنیم ؟ محدودیت در پورت اعمال میشه نه در جای دیگه
ما ضرر کسر 15 % تخفیف رو به خودمون خریدیم و به شما ارجاع ندادیم ... فکر نمیکنید این حرکت ما در جهت فشار نیومدن به شما بوده ؟
هیچ میدونید 15 % تخفیف چه مبلغی رو شامل میشه ؟
قرار نیست جریمه که سایت شما دریافت کرده رو نیز بنده مجدد ضرر کنم ؟ حتما اقدام خواهد شد و بحث 15 % تخفیف سرور که به عنوان جریمه از فاکتور اصلی سرور ما کسر گردید نیز به جریان خواهد افتاد

متاسفانه شما فکر میکنید ایراد کار از ماست ... این مورد حتی یکبار هم در این سرور اتفاق نیوفتاده ... در سروری که بالغ بر 2000 کاربر داره
شما فکر میکنید جریمه به جیب ما خواهد رفت متاسفانه . با این طرز فکر به هیچ وجه نمیشه کنار اومد
................
الان من بخوام برم روی سرور کلود دیگه بحث باگ مطرح نیست؟
............
سرور کلود منابع اختصاصی میباشد و اجرای باگ در این سرور تا حدی غیر ممکن میباشد
باگ سیستم شما باید رفع بشه دوست عزیز
..............
من برنامه نویس دیتالایف نیستم که باگش رو بدونم کجاست و برطرف کنم ...
توی شرکت های دیگه تا ایمیل اسپم ارسال میشد یه ویروسیابی می کردند و لیست فایلهای مشکل دار رو میدادند و ما اصلاح کردیم. تنها کاری که میتونیم انچام بدیم.

سرور کلود ماهانه 8 تومن؟
.................
باگ سیستم شما توسط ما بررسی میشه ...
خیر این قیمت نمیباشد بنده برای کمک به شما عرض کردم که با همین قیمت به شما ارائه میکنیم
.................
بسیار خوب ...
من اینبار هم پرداخت رو انجام دادم ... لطفا سریعتر انجام بشه
............
سایت شما قبل از ارسال روی سرور کلود باید بررسی باگ بشه و رفع بشه و سپس به سرور کلود ارسال بشه
صبور باشید تا فردا باگ ها توسط بخش فنی و به درخواست بنده انجام بشه براتون
در ضمن از پرداخت سپاس گذاریم
...........
به خاطر اشتراک های وی آی پی یه مقدار سریعتر اگر انجام بشه ممنون میشم ...
...........
امکانش هست بک لینک بک آپ هاست رو بفرستید؟
..........
خیلی دیر پاسخ میدید جناب *****

لطف کنید این بحث کلود و باگ رو کلا بی خیال بشید. چون به پیشنهاد هاستینگ فعلی میخوام هاست ایران تهیه کنم ازشون ...
لطفا هاست فعلی که هنوز یک هفته دیگه از عتبارش مونده رو بار کنید تا بک اپ بگیرم و متتقل کنم.

007
October 23rd, 2014, 01:11
سلام
مورد عجیبی هست و به شما ربطی نداره!مسایل مطرح شده و حتی پرداخت جریمه!

ارادت

meysam021
October 23rd, 2014, 01:13
باسلام خدمت شما
والا خیلی عجیبه اصلا چنین چیزی نداریم هاستینگ باید جلوی ایمیل رو بگیره نه مشتری
بعدا این جریمه دیگه چیه دیتاسنتر اینقد جریمه کرده دیتاسنتر اونقد جریمه چنین چیزی نداشتیم تاحالا
دیتاسنتر فقط میگه فلان ای پی سرورتون ایمیل میفرسته چک کنید
ولی شما همیشه برای انتخاب هاستینگ خود تحقیقات لازم را به عمل بیاورید و سپس خرید کنید
موفق باشید

HPxf
October 23rd, 2014, 01:15
شما هر بار بگویند باید پرداخت کنین ؟ بگید ایمیل ارسال شده بدهند و الی میتونین همینجوری از شما به هر دلیلی پول بگیرند :| و برای اینکه مشتری نپرد ( منبع درامدشون :-ی ) بک اپ ندهند :-ی

da6276
October 23rd, 2014, 01:36
درود
از لحاظ فنی با قرار دادن کد میشه اینکارو کرد ولی تامین امنیت سرور به عهده مدیریت هاستینگ هست و مربوط به شما نمیشه!

mehdi.gh
October 23rd, 2014, 01:42
اکثرا سعی میکنم در مورد دیگران قضاوت نکنم
ولی واقعا چنین حرفهایی که زده اند خیلی مضحک و بی انصافی هست !!!!
دامین خودتون رو اعلام کنید تا ببینیم کدام دیتاسنتر هست که چنین قوانینی دارد

mobinhost.in
October 23rd, 2014, 01:45
دوست من سایتتون رو هاست چه دیتاسنتری هست

ممکن هست به خاطر خراب کردن ای پی و بلاک لست شدن ازتون هزینه ای پی گرفته باشند ولی هیچ دیتانتری هزینه به این نحو نمی گیرد

باز توضیحات بیشتر بدین

مینا-صیفی
October 23rd, 2014, 01:47
درود
از لحاظ فنی با قرار دادن کد میشه اینکارو کرد ولی تامین امنیت سرور به عهده مدیریت هاستینگ هست و مربوط به شما نمیشه!

عزیزم باگ اگر از اسکریپت سایت کاربر باشد به هاستینگ مربوط نیست.

سرزمین
October 23rd, 2014, 01:51
سلام

به نظر میاد این سایت از شما سوء استفاده کرده و دیدن که شما پرداخت می کنید از شما سوء استفاده کردن

قبل از پرداخت باید مشورت می کردین.

kalemati12
October 23rd, 2014, 01:54
ممنون از اظهار نظر دوستان

من توضیحات رو کامل دادم.
دیتاسنتر آلمان هست Hetzner

دلیل هاستینگ هم همین چیزی هست که توی تیکت نوشتند هیچ چیزی دیگه ای نبوده ...
فقط خواستم بدونم که حق با کی بوده که با توضیحات بالا مشخص شد.

همین دیگه، نمیشه کاریش کرد. باشه برای آیندگان ...
ممنون

da6276
October 23rd, 2014, 01:56
عزیزم باگ اگر از اسکریپت سایت کاربر باشد به هاستینگ مربوط نیست.
کاربری که سرش از باگ در نمیاد چطور جلو اسپم رو بگیره؟
مدیر هاستینگ باید با متدهایی که وجود داره جلو ارسال ایمیل رو بگیره !
حالا این کدوم دیتاسنتر هست که بخاطر اسپم اینطوری جریمه میکنه؟
استارتر تاپیک : ترجیحا اسم سایت رو پ خ کنید.

سرزمین
October 23rd, 2014, 01:56
آدرس سایت رو میدین؟

kool
October 23rd, 2014, 02:00
سلام

من 3 هفته پیش از طریق یکی از تاپیکهای کاربران انجمن هاست 2 گیگ تهیه کردم و سایت رو منتقل کردم به سرور ایشون،
بعد 2 هفته سایت رو ساسپند کردند و گفتند از طرف دیتاسنتر جریمه شون کردند. به خاطر اینگه از سایت ما ایمیل اسپم 46 هزار تا ارسال شده و گفتند از طریق فلان فایل مشکل دار که من پاکش کردم.
گفتند جریمه 20 دلاری معادل 65000 تومان شدید و پرداخت کردیم و سایت باز شد. بعد 3-4 روز مجددا ساسپند شدیم به همون دلیل. گفتم اون فایل مشکل دار رو حذف کردم و یه سری فایل مشکوک دیگه و رمز مدیریت رو عوض کردم ...
گفتند جریمه اینبار 30 دلار معادل 97560 تومان شدید و پرداخت کردیم و باز شد. گفتم ارسال ایمیل رو طوری مجدود کنید که مجدد جریمه نشیم.
3-4 روز بعد مجدد سایت ساسپند شد و 50 دلار جریمه. علاوه بر اینکه گفته بودیم ایمیل ها محدود بشه اینبار گفتند "
" ...

بعد کلی بحث که من گفته بودم محدود بشه و نشده، مگن شما باید باگ سیستم رو برطرف میکردید و "
"

161500 تومان جریمه پرداخت کردیم. الان درخواست فول بک آپ کردیم و 24 ساعت گذشه پاسخ ندادند ...

با سلام
من فقط میتونم بگم د.ز.د.ی کردن در روز روشن بهتر از این کاری است که با شما کردن.
خوب اصلا این کار شده باشه 1 بار ... 2 بار ... حد اقل به خاطر خودشون و شما ... در خواست میکردن که به هاستینگ دیگری انتقال بدید اینهمه مسخره بازی و اینقدر هزینه دریافت کردن یعنی چه؟
مگه شما سرور دارید می خرید که اینهمه پرداخت رو گفتن و شما هم انجام دادید؟
به نظر من از طریق قانونی پیگیری کنید. (البته اگه سایت خودتان مشکل خاصی نداره و پرداخت کردن هاتون دلیلی خاص نداشته باشه!)

در صورت تمایل نام هاستینگتان را برای من خصوصی کنید.

kalemati12
October 23rd, 2014, 02:04
من خودم هم الان متعجبم .. بس که عجله داشتم واسه باز شدن سایت. چون گفتم کاربران سایت اکانت وی آی پی داشتند و مدام پیام میدادند که چرا سایت بسته است.
ایشون هم ظاهرا سوء استفاده کرده ..
من آدرس سایتشون رو فعلا اعلام نمیکنم. مگر اینکه مدیران اجازه بدند ...
اگر اجازه دادند نام کاربریشون هم چه برای مدیران چه همینجا اعلام میشه

softlayer
October 23rd, 2014, 02:07
درود
- همیشه بکاپی از اطلاعاتتون به طور منظم تهیه کنید که نیازی نباشه دچار چنین مشکلاتی بشید.
- از سرویس دهنده های معتبر اقدام به خرید کنید.
روالی که فرمودید اصلا طبیعی نیست و بنده فکر نمیکنم هتزنر چنین جریمه ای لحاظ کرده باشه (حداقل در مورد 1 اکانت شما نیست اگر هم باشه) ممکنه جریمه رو خودشون لحاظ کرده باشند که اون هم منصفانه نیست ...!

majidisaloo1
October 23rd, 2014, 02:10
خیلی وقت است داریم با هتزنر کار میکنیم تا حالا جریمه ندیدیم بخواهند بکنند
مورد بعد اینکه تخفیف گذاشتن و برداشتن اصلا معنی ندارد
مورد سوم اینکه هزینه های هتزنر به یورو است و سوتی است که داده اند!

امید واریمم این موارد را دیگر شاهد نباشیم

سرزمین
October 23rd, 2014, 02:14
بعد از صحبت کردن با یکی از مدیران انجمن و در صورت موافقت مدیر، حتماً اسم سایت (هاستینگ مورد نظر) رو در همین تاپیک بفرمایید.

MOHAMMAD MOHSEN
October 23rd, 2014, 02:33
مسئول سرور با هاستینگ هست و نه مشتری سرور باید جوری تنظیم بشه که جلوی تخلفات احتمالی گرفته بشه

هاستینگ های معتبر در صورت مشاهده تخلف کاربر رو اخراج می کنند نه جریمه چون در نهایت دیتاسنتر در صورت مشاهده تخلفات عمده سرور رو حذف می کنه!

r00t
October 23rd, 2014, 05:14
نام ببرید ببینیم کین ایشون

Yas-Host
October 23rd, 2014, 06:23
باسلام خدمت شما
والا خیلی عجیبه اصلا چنین چیزی نداریم هاستینگ باید جلوی ایمیل رو بگیره نه مشتری
بعدا این جریمه دیگه چیه دیتاسنتر اینقد جریمه کرده دیتاسنتر اونقد جریمه چنین چیزی نداشتیم تاحالا
دیتاسنتر فقط میگه فلان ای پی سرورتون ایمیل میفرسته چک کنید
ولی شما همیشه برای انتخاب هاستینگ خود تحقیقات لازم را به عمل بیاورید و سپس خرید کنید
موفق باشید

درود

مسئول سرور با هاستینگ هست و نه مشتری سرور باید جوری تنظیم بشه که جلوی تخلفات احتمالی گرفته بشه

هاستینگ های معتبر در صورت مشاهده تخلف کاربر رو اخراج می کنند نه جریمه چون در نهایت دیتاسنتر در صورت مشاهده تخلفات عمده سرور رو حذف می کنه!

از چند دوست عزیزی که در بالا پست داده اند بصورت خصوصی در ارتباط باشند جهت انجام تست ایمیل اسپم . . .

بنده بعد از انجام تنظیمات لازم و . . توسط شما تمامی آی پی های سرورتون رو به لیست اسپم وارد خواهم کرد . . .

در ضمن در مورد استاتر عزیز هم شاید آن هاستینگ در قوانین خود این مورد را متذکر شده است که باید خسارت پرداخت کنند . . .

da6276
October 23rd, 2014, 07:00
از چند دوست عزیزی که در بالا پست داده اند بصورت خصوصی در ارتباط باشند جهت انجام تست ایمیل اسپم . . .

بنده بعد از انجام تنظیمات لازم و . . توسط شما تمامی آی پی های سرورتون رو به لیست اسپم وارد خواهم کرد . . .

در ضمن در مورد استاتر عزیز هم شاید آن هاستینگ در قوانین خود این مورد را متذکر شده است که باید خسارت پرداخت کنند . . .
خب منظور ؟؟
اگه خیلی بیکاری میخوای شما هاستتو بده تا من آی پی سرورت رو بلک لیست کنم تا یک هفته دیلیست کنی :دی
قرار دادن 4 خط کد که کاری نداره!
دیتاسنتر هتزنر هیچ وقت همچین جریمه هایی رو برای ارسال اسپم در نظر نمیگیره و واضح هست که از اعتماد ایشون سواستفاده شده است.

Yas-Host
October 23rd, 2014, 07:47
خب منظور ؟؟
اگه خیلی بیکاری میخوای شما هاستتو بده تا من آی پی سرورت رو بلک لیست کنم تا یک هفته دیلیست کنی :دی
قرار دادن 4 خط کد که کاری نداره!
دیتاسنتر هتزنر هیچ وقت همچین جریمه هایی رو برای ارسال اسپم در نظر نمیگیره و واضح هست که از اعتماد ایشون سواستفاده شده است.

خیر بنده بیکار نیستم.

خواستم خدمت شما عرض کنم که 99درصد افرادی که در این انجمن حضور دارند و در حال کار هستند این تنظیمات را رعایت نمیکنند.

فکر نمیکنم با یک تنظیم ساده در mail hour per domain در whm یا ... قابل حل باشد . . .

ما از سرور mail جداگانه با mail scanner استفاده می کنیم و مانیتور می شوند . فکر نمیکنم اصلا آی پی سرور اصلی ما و دیگر سرور هامون با آی پی interface سرویس exim یکسان باشد.

حرف شما درباره جریمه درست هست "ولی" شما می دانید هر provider یا شرکتی قوانین خاص خود را دارد ؟!

فکر نمیکنم جای بحث زیادی باشه ولی تمام کسانی که در این تاپیک شرکت کرده اند "فقط" /قصد/ از آب گل آلود ماهی گرفتن را دارند !.

بهتر است تاپیک حذف شود و به جای آن با همکاری آقایانی چون "حامد مسافر" و کسانی که در این انجمن حضور دارند و از اساتید برتر هستند تاپیکی برای جلوگیری از این مشکلات بصورت حرفه ای و استفاده از Mail Scanner زده شود .

hamid.soltani92
October 23rd, 2014, 09:29
شما می دانید هر provider یا شرکتی قوانین خاص خود را دارد ؟!
جسارتا، کدوم قانونِ کدوم هاستینگ به سرویس دهنده اجازه دروغ گفتن به مشتری رو میده؟!
استارتر فرمودن که از طرف هاستینگ اعلام شده دیتاسنتر مبلغی رو جریمه کرده!( که به قول جناب majidisaloo1 اون هم به دلار اعلام شده و ...!)
به نظر شما این قانونِ داخلی هاستینگ هست که به صورت دلخواه جریمه‌های فرضیِ اعمال شده از سوی دیتاسنتر رو از کاربر دریافت کنن؟!
اگر قانونشون بود، می‌تونستن اعلام کنن که طبق قوانین ما، شما جریمه میشید. نه اینکه بگن دیتاسنتر....!
کسی هم در حال ماهی گرفتن از آبِ گِل آلود دیده نشد! تنها چیزی که مشاهده میشه چند انسان هستن که با یک انسان دیگه تجربه‌شون رو به اشتراک گذاشتن و سعی در راهنمایی دارن.
امیدوارم عینک بد بینیمون رو بر داریم :)

bmi
October 23rd, 2014, 10:20
با سلام و درود

چه جالب !
قابل توجه برخی فروشندگان هاست و سرور!!!

توصیه میشود میزبان سایت خود را عوض کنید و از اسکریپت های نال شده استفاده نکنید.

موفق و سربلند باشید

amin0181
October 23rd, 2014, 10:51
درود
اگر امکانش رو دارین اطلاعات هاست رو دانلود کنید از پوشه ها گرفته تا SQL دیتا بیس ها
و انتقال بدین

چون واقعا چنین حرفی از طرف یه هاستینگ معتبر عجیب هست مگر این که تو قوانین به این اشاره کرده باشه و در صورتی که گفته باشه حق با ایشون خواهد بود
در صورتی که بک آپ بسته هست فایل ها رو زیپ کنید و دیتا بیس ها رو Export و اطلاعات خودتون رو بگیرین در صورتی که کمکی خواستید در خدمتم
فروشنده های معتبر زیادی تو انجمن فعال هستن از کسایی که تایید شدن توسط سایر کاربران و یا حداقل نماد اعتماد دارن استفاده کنید

xphost
October 23rd, 2014, 11:43
من نمیگم ایشون داره کلاه برداری میکنه
ولی این چنین سایت ر بنده زیاد دیدم
بعد ارسال ایمیل در تمامی هاست ها باید محدود باشه
و امنیت سرور رو هاستینگ وظیفه داره تامین کنه
جالب در بنده چنین جریمه هایی رو ندیده بودم
معمولا دستور ساسبند و یا رفع مشکل سایت رو میدن نه اینکه بیان بگن پول بدید و از این حرفا
حالا به نظر من ازشون درخواست کنید که عکس پیام دیتا سنتر رو بدن بهتون
اگر دادن بیشینید ترجمش کنید اگرم ندادن یعنی یه قضیه ای مشکوک هستش
ولی در کل جریمه برای داشتم اسپم و این چیزا درخواست نمیشه از دیتا سنتر

omidppm
October 23rd, 2014, 12:57
اگر دیتاسنتر هتزنر هست که والا ما تو المان همچین چیزی ندیدیم به بدترین ابیوز که نت اسکن و اتک هست فقط ای پی رو نال روت میکنند بعد از اینکه مشکل رو برطرف کرد مشتری درخواست میده سرور ای پی رو باز میکنند
در ضمن توی المان واحد پولشون یورو هست نه دلار

mehrshad.ho
October 23rd, 2014, 13:43
ما در چند سال فعالیتی که با این دیتاسنتر محبوب داشتیم هیچ گونه جریمه ای وجود نداشته و در بد ترین وضعیت ممکن فقط آی پی بلاک می شود
در شرایط عادی فقط نام سایت متخلف به میزبان جهت بررسی اعلام می شود

sina.click
October 23rd, 2014, 13:58
سلام

" ...

"

فقط میخوام بدونم این جریمه ها رو مشتری باید پرداخت بکنه یا نه؟ لطفا کسانی که قانون رو میدونند بیاد کنند ...

این هم تیکت آخری و بحث های انجام شده:

سلام

مجدد که سایت بسته شده!!
مگه ایمیل ها محدود نشده بود؟
......................
سایت شما روی این سرور دیگه نمیتونه بمونه و باید به سرور کلود ما منتقل بشه ...
..............
متاسفانه هزینه های سرور کلود برای ما خیلی زیاده ...
در صورت امکان لینک فول بک آپ رو جهت انتقال به سرور موقتی که الان روش هستیم ارسال بفرمایید.
امکانش هست سریعتر پاسخ بدید.
کاربران اکانت وی آی پی دارند و باید دیتابیس جدید منتقل بشه.
...........
برای شما هزینه ای نداره ، با همبن هزینه بهتون ارائه میشه
اما پنل شما جریمه دریافت کرده مجدد دوست عزیز
............
متاسفانه علی رغم رضایتی که بابت سرعت سایت روی سرورهای شما داشتیم اما مشکلات ناخواسته ای که توی همین مدت 3 هفته که به سرورهای شما منتقل شدیم پیش اومد و علاوه برای ضررهایی که به علت ساسپند شدن سایت هم از نظر آمار و رتبه سایت و هم از نظر عدم خرید اشتراک کشیدیدم مجبور به پرداخت جریمه حدود 160 هزاری هم شدیم، باعث شد سایت رو به سرورهای قبلی برگردونیم ... بیشتر از این نمیتونیم بابت مسئله ای که میتونست اتفاق نیفته و افتاد جریمه پرداخت کنیم.

در مورد بک آپ هم، تمام مطالب این 3 هفته سایت مجدد ارسال شده اما مشکل اصلی کاربران وی آی پی هستند که توی این مدت اشتراک خریدند یا تمدید کردند.

اگر بک آپ از سمت شما ارائه بشه که فقط کار ما راحت تر میشه وگرنه اطلاعات رو مجدد از کاربران میگیریم و اشتراک ها رو فعال می کنیم.
.............
دوست عزیز جریمه 50 دلاری که به خاطر شما متحمل شدیم میشه بگید این وسط چی میشه ؟
به خاطر باگ سیستم شما شرکت ما باید ضرر کنه ؟ متاسفانه ما ضرر رو پذیرا نمیباشیم
................
گرچه این اتفاق فقط روی سرورهای شما میفته،
ولی من اون 50 دلار قبلی رو قبول کردم. قرار بود تنظیمات ایمیل درست بشه که نشد و این 50 دلار دیگه به ما مربوط نمیشه ...
.........
مشکل باگ سیستم شما باید توسط ما بر طرف بشه ؟
مشکلی نیست به صورت قانونی اقدام خواهیم کرد ، به خاطر سایت شما 15 % تخفیف از فاکتور سرور ما برداشته شد و الان نیز 50 دلار جریمه اضافه شد
مسئول باگ سیستم شما ما نیستیم ... موردی نیست انشالله بررسی خواهد شد
.................
باگ اگر هست باید روی همه سرورها این مشکل به وجود بیاد ... شما فرمودید فلان فایل مشکل داشته ما هم حذفش کردیم.
مسئول امنیت سرورتون خودتون هستید
................
دوست عزیز عرض کردم خدمت شما به صورت قانونی این مسئله در پلیس فتا توسط کارشناس بررسی خواهد شد
اگه مشکل از سیستم ما باشه که مطمئن باشید نیست جریمه به شما تعلق نمیگیره ، در صورتی که مشکل از سیستم شما باشه مطمئنا بنده خسارت های اتلاف وقت و سایر مشکلات رو نیز بیان خواهم کرد

در طی 7 سال فعالیت ما اولین بار میباشد که به خاطر ارسال اسپم جریمه میشویم ... سرور های ما توسط گروه کانفیگ سرور آمریکا کانفیگ و پشتیبانی میشوند
این مسئله توسط کارشناس حتما مشخص خواهد شد ، که یک فرد بی طرف هستند
................
حتی در صورتی که باگ هم باشه. ما در آخرین بار درخواست کردیم که ایمیل ها محدود بشه ... حالا ان شالله بررسی میشه
............
که محدودیتی در این پورت نمیشه اعمال کرد و باید باگ سایت بر طرف بشه ... حتما پیگیری قانونی انجام خواهد شد ، ما به هیچ وجه ضرر رو متحمل نخواهیم شد
توجه داشته باشید پس از انجام اقدامات قانونی راه برگشتی وجود نخواهد داشت و خسارت های ناشی از اتلاف وقت و هزینه رفت و آمد و سایر هزینه های احتمالی حتما از واحد مربوطه درخواست خواهد شد
............
رادر من شما قبلا این مسئله smpt و ssl رو عرض کرده بودید؟
من 2 بار جریمه شدم و بدون هیچ بحثی پرداخت کردم ... مطمئنا اگر یقین داشتم که باز هم مقصر من هستم بلافاصله پرداخت می کردم.

اما من آخرین بار عرض کردم که محدود بشه که دیگه این مشکل پیش نیاد. شما این نکته پورت رو عرض نکردید ...

فکر میکنم شما هم وقتتون رو واسه مورد که عرض کردید نذارید و یه جوری که دو طرف راضی باشیم مسئله ختم بشه.
............
دوست عزیز محدودیت رو ما باید به چه صورت اعمال کنیم ؟ محدودیت در پورت اعمال میشه نه در جای دیگه
ما ضرر کسر 15 % تخفیف رو به خودمون خریدیم و به شما ارجاع ندادیم ... فکر نمیکنید این حرکت ما در جهت فشار نیومدن به شما بوده ؟
هیچ میدونید 15 % تخفیف چه مبلغی رو شامل میشه ؟
قرار نیست جریمه که سایت شما دریافت کرده رو نیز بنده مجدد ضرر کنم ؟ حتما اقدام خواهد شد و بحث 15 % تخفیف سرور که به عنوان جریمه از فاکتور اصلی سرور ما کسر گردید نیز به جریان خواهد افتاد

متاسفانه شما فکر میکنید ایراد کار از ماست ... این مورد حتی یکبار هم در این سرور اتفاق نیوفتاده ... در سروری که بالغ بر 2000 کاربر داره
شما فکر میکنید جریمه به جیب ما خواهد رفت متاسفانه . با این طرز فکر به هیچ وجه نمیشه کنار اومد
................
الان من بخوام برم روی سرور کلود دیگه بحث باگ مطرح نیست؟
............
سرور کلود منابع اختصاصی میباشد و اجرای باگ در این سرور تا حدی غیر ممکن میباشد
باگ سیستم شما باید رفع بشه دوست عزیز
..............
من برنامه نویس دیتالایف نیستم که باگش رو بدونم کجاست و برطرف کنم ...
توی شرکت های دیگه تا ایمیل اسپم ارسال میشد یه ویروسیابی می کردند و لیست فایلهای مشکل دار رو میدادند و ما اصلاح کردیم. تنها کاری که میتونیم انچام بدیم.

سرور کلود ماهانه 8 تومن؟
.................
باگ سیستم شما توسط ما بررسی میشه ...
خیر این قیمت نمیباشد بنده برای کمک به شما عرض کردم که با همین قیمت به شما ارائه میکنیم
.................
بسیار خوب ...
من اینبار هم پرداخت رو انجام دادم ... لطفا سریعتر انجام بشه
............
سایت شما قبل از ارسال روی سرور کلود باید بررسی باگ بشه و رفع بشه و سپس به سرور کلود ارسال بشه
صبور باشید تا فردا باگ ها توسط بخش فنی و به درخواست بنده انجام بشه براتون
در ضمن از پرداخت سپاس گذاریم
...........
به خاطر اشتراک های وی آی پی یه مقدار سریعتر اگر انجام بشه ممنون میشم ...
...........
امکانش هست بک لینک بک آپ هاست رو بفرستید؟
..........
خیلی دیر پاسخ میدید جناب *****

لطف کنید این بحث کلود و باگ رو کلا بی خیال بشید. چون به پیشنهاد هاستینگ فعلی میخوام هاست ایران تهیه کنم ازشون ...
لطفا هاست فعلی که هنوز یک هفته دیگه از عتبارش مونده رو بار کنید تا بک اپ بگیرم و متتقل کنم.

با سلام
متاسفانه هستن کسانی که از این طریق پول در میارن
پیشنهاد بنده این است از شرکت هاستینگ معتبر استفاده کنید

ServerDL.com
October 23rd, 2014, 17:14
بنا بر تجربه ای که ما تو این چند سال داشتیم هیچ دیتاسنتری این هزینه ها رو به مشتری اعمال نمی کند ! چزء چند مورد خاص در دیتاسنتر xlhost
از هتزنرکه بنده به شما 100% تضمین می دهم دیتاسنتر هتزنر هزینه ای در این زمینه از کاربر نمی گیرد !