PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایده جالب + پیشنهاد شراکت + جذب و ساخت تیم مدیریت

www.ratebook.ir
October 21st, 2014, 21:26
سلام دوستان

من یه ایده جالب برای راه اندازی یه سایت دارم که میتونه یواش یواش یه سایت مرجع و سورس بشه و روزانه هزاران بازدید کننده رو جذب کنه

از نظر سرمایه و هزینه من مشکلی ندارم و بیشتر دنبال راه اندازی یه کار تیمی هستم.

اگه 4 نفر بشیم به نظرم خیلی خوبه

دوستانی که تهران و یا نزدیک نهران هستن شرایطتشون و تجربیاتشونو اینجا مطرح کنن تا بعد از بررسی و آشنایی بیشتر یه قرار بصورت حضوری در دفتر من داشته باشیم تا یواش یواش به جمع بندی برسیم.

ایده ای که دارم حتما جواب میده و پتانسیل بالایی داره و همه کاربرا از همه سن و همه نوع و تخصص بهش نیاز دارن .

اگه آماده گی شروع یه کار بزرگ و مستمر و بخصوص تیمی رو دارین حتما این فرصت رو از دست نین

twohost
October 21st, 2014, 21:37
با سلام دوست عزیز متاسفانه ما در تبریز هستیم ولی اگه هرنوع ایده ای باشد چه پولساز چه غیر پول ساز فقط برای اموزش در خدمتیم در صورت در خواست تماس بگیرید تا بیشتر حرف بزنیم

www.ratebook.ir
October 21st, 2014, 21:48
ایده خودتون رو اینجا مطرح نکنید و ایده من آموزش نیت که شما گفتین و لطف کنید فقط شرایط کاریتون و تجربیاتتون رو مطرح کنین

Arna
October 21st, 2014, 21:50
سلام
می تونم همکاری کنم چه با سرمایه چه بدون سرمایه .توضیحات بیشتری در خصوص تخصص لازم بود براتون ارسال میکنم

www.ratebook.ir
October 22nd, 2014, 22:09
سلام
می تونم همکاری کنم چه با سرمایه چه بدون سرمایه .توضیحات بیشتری در خصوص تخصص لازم بود براتون ارسال میکنم

دوستان لطف کنید و تجربیات و شرایط همکاری مثلا چند ساعت در روز وقت برای این سایت دارین و چه تخصص و تجربه ای دارین مطرح کنین که بشه روش بررسی کرد

هر کاری بصورت تیمی و با نظم و برنامه حتما جواب میده و به نتیجه می رسه و مطمعین باشین که یه همچین تیمی ماندگار خواهد شد

- - - Updated - - -

در پاسخ به سوالاتتون باید بگم که از نظر درآمدزایی هم میتونه با این همه کاربر و بازدیدی که می گیره تبلیقات برای سایت بگیره و همچنین میشه براش سطح دسترسی اطلاعاتی هم به کاربرا تعریف کرد که برای عضویت ویژه هزینه سالیانه پرداخت کنن

ra3ou1
October 22nd, 2014, 22:26
سلام دوستان

من یه ایده جالب برای راه اندازی یه سایت دارم که میتونه یواش یواش یه سایت مرجع و سورس بشه و روزانه هزاران بازدید کننده رو جذب کنه

از نظر سرمایه و هزینه من مشکلی ندارم و بیشتر دنبال راه اندازی یه کار تیمی هستم.

اگه 4 نفر بشیم به نظرم خیلی خوبه

دوستانی که تهران و یا نزدیک نهران هستن شرایطتشون و تجربیاتشونو اینجا مطرح کنن تا بعد از بررسی و آشنایی بیشتر یه قرار بصورت حضوری در دفتر من داشته باشیم تا یواش یواش به جمع بندی برسیم.

ایده ای که دارم حتما جواب میده و پتانسیل بالایی داره و همه کاربرا از همه سن و همه نوع و تخصص بهش نیاز دارن .

اگه آماده گی شروع یه کار بزرگ و مستمر و بخصوص تیمی رو دارین حتما این فرصت رو از دست نین

سلام دوست عزیز

بنده تمایل به همکاری دارم

تهران هم هستم

حهت تخصص و ... با بنده خصوصی در ارتباط باشید تا صحبت کنیم

با سپاس

sitetheme
October 22nd, 2014, 22:41
ایده خودتون رو اینجا مطرح نکنید و ایده من آموزش نیت که شما گفتین و لطف کنید فقط شرایط کاریتون و تجربیاتتون رو مطرح کنین
جناب پیام ارسال شد پاسخی دریافت نشد

www.ratebook.ir
October 25th, 2014, 14:30
سلام
مممنون از توجهتون
در مورد توضیح ایده نمی تونم جزییاتشو اینجا و یا حتی در پیام خصوصی مطرح کنم ودر همین حد که مشابه یه دانشنامه فارسی که دسته بندی هاش بصورت خاص هست و از کاربر بازخورد می گیره و متغیره و همانند ویکی پدیا کاربر میتونه مطالبو ویرایش کنه و یا پیشنهاد بده و همچنین در قسمت کالاها و خدمات امکانات کمکی برای کسب اطلاعات موقعیتی و یا حتی خرید و فروش به کاربر میده و سرویس های کمکی و جانبی دیگه.
جزییات کامل پردازش سیستم مدیریت که سایت باید با آمار و محتوای گرفته شده چیکار کنه و نحوه تحلیل اولویت ها بصورت استریم و مستمر داده های موجود و کاربران رو آماده کردم و از نظر فنی هم با چند برنامه نویس مشورت کردم که امکانش شدنی هست.
برنامه اپلیکیشن اندروید و ios هم حتما براش بدیم و تقریبا برای شروع کار همه سرویس ها به نظرم رایگان باشه خوبه و در آینده سرویس های ویژه رو کاربر اکانت می خره و از این نظر باید اعضا تیم تصمیم بگیرن.

در کل کار یه کار تیمی باید باشه و من خودم تنهایی از پسش بر نمیام و اعضا هم کارو ایده رو میتونن کاملتر کنن و به مرور کار پخته تر و کامل تر میشه .

اعضا هم حداقل باید روزی 4 ساعت مفید وقت بزارن و کمتر نتیجه نمیده

ایمیل من هست: m_zm2006@yahoo.com

دوستان حتما یا تهران باشن و یا نزدیک تهران که باید حداقل ماهی یکبار حضوری همدیگه رو ببینیم.

اکثر دوستان تا الان اینجا سایقه خدمات هاستینگ دارن ولی یه سایت با محتوای سنگین و حجم بالا بیشتر به کنترل و رشد محتوا و بروز رسانی محتواهای قدیمی نیاز داره تا خدمات هاستینگ ولی در کل میشه تقسیم کار کرد و قابل بررسیه

سابقه مدیریت سایت و یا هرکاری دیگه ای رو هم اگه دارین حتما ذکر کنید

- - - Updated - - -

سلام
ممنون از توجهتون
قبل از هر چیز پاسخ این چند سوال رو برام پیام خصوصی کنید تا بیشتر باهم آشنا بشیم
ساکن کجا هستین؟
بصورت منظم و در دراز مدت روزی چند ساعت میتونین آنلاین باشین؟
سابقه مدیریت و مالکیت سایت رو داشتین؟
چه مهارت ها و تخصص هایی دارین؟
در زمینه ایجاد محتوی برای سایت در چه زمینه های می تونین در حجم بالا مطلب برای سایت ارسال کنید؟

سایت داره از پایه شروع بکار میکنه و باید پله پله شکل بگیره و تکمیل بشه و در عین حال تبلیغ بشه و با مطالب و امکاناتی که ما براش در حجم بالا آماده میکنیم باید بتونه کاربرو جذب کنه و من عقیدم اینه که پتانسیلشو داره ولی حداقل یک سال نیاز به تلاش و زحمت داره تا به درآمدزایی برسه و هر چقدر معروف تر و مفیدتر باشه میتونه درآمد بالاتری داشته باشه

""یا راهی پیدا خواهیم کرد و یا راهی خواهیم ساخت (هیچ بن بستی وجود نداره)""

bloodthirstyb
October 31st, 2014, 01:53
سلام...من ساکن شیراز هستم...در روز ۶ ساعت میتونم انلاین باشم...تجربه مدیریت سایت موزیک و فیلم هم دارم...همچنین در زمینه سعو(با گوشی اومدم بالا .به همین دلیل نمیتونم از همزه استفاده کنم) هم تجربه ی بالایی دارم و میتونم باهاتون همکاری کنم...

hharddy
October 31st, 2014, 02:06
سلام منم تهرانم روزی حداقل 4-5 ساعت تو اینترنت هستم اینم سایت خودم loxit.ir تو سایت دیگه ای هم نویسنده هستم خواستید پیام بدید

www.ratebook.ir
November 3rd, 2014, 10:49