PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کانفیگ nginx + memcache

reza0071
October 21st, 2014, 19:28
سلام دوستان
چند بار خواستم از افزونه مم کش در کنار nginx استفاده کنم ولی همیشه سرور دچار مشکل شده لطف کنید هر کی بلده توضیح بده چطوری این دو تا رو هم نصب کنم که تداخل نداشته باشه

nginxweb
October 21st, 2014, 19:37
درود

2 حالت داره دوست عزیز
یک موقع شما memcache را بصورت extension تحت php نصب و استفاده میکنید برای استفاده از اسکریپت هایی که از این cache ,memory پشتیبانی میکنند که برای اینکار بعد نصب memcache روی fastcgi یا php fpm مازول را در php.ini لود میکنید

اما دومین مسئله که بهترین و سریعترین حالت هستش استفاده از memcache بصورت fastcgi cache در nginx هستش که کانفیگ خاصی دارد و در هسته nginx استفاده میشود تا nginx بتواند از طریق fastcgi در درخواست های روی پورت 1121 به درخواست پاسخ دهد

ارادت
%53%

Yas-Host
October 21st, 2014, 19:51
مشکلتون رو بعد از کانفیگ اعلام کنید راهنمایی کنیم.

دستوراتی که برای نصب میزنید رو اعلام کنید .

reza0071
October 21st, 2014, 20:10
دستورات خاصی نمیزنم از اموزش نصب توی همین انجمن استفاده میکنم
انجین ایکس رو بدرستی نصب میکنم ولی مشکلم تو استفاده این دو تا کنار همه

Yas-Host
October 21st, 2014, 20:14
دستورات خاصی نمیزنم از اموزش نصب توی همین انجمن استفاده میکنم
انجین ایکس رو بدرستی نصب میکنم ولی مشکلم تو استفاده این دو تا کنار همه

دسترسی ارسال کنید براتون نصب خواهم کرد هر دو رو باهم.

reza0071
October 23rd, 2014, 03:38
ممنون بابت محبتی که دارید اما خودم میخوام یاد بگیرن چطوری باید این کارو انجام بدم

اما دومین مسئله که بهترین و سریعترین حالت هستش استفاده از memcache بصورت fastcgi cache در nginx هستش که کانفیگ خاصی دارد و در هسته nginx استفاده میشود تا nginx بتواند از طریق fastcgi در درخواست های روی پورت 1121 به درخواست پاسخ دهد

%53%
اگه قصد داشتم طبق روشی که دوستمون گفتن چطوری باید این کارو انجام بدم

- - - Updated - - -

کسی اموزشو نداره؟