PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اموزش تصویری نصب Citrix

NovinServer
July 10th, 2010, 10:03
http://www.dcinet.be/2010/uploads/citrix.jpg (http://www.dcinet.be/2010/uploads/citrix.jpg)

با سلام و درود ، من دیروز Citrix را با موفقیت نصب و تنظیم کردم چون اینجا اموزش کاملی نبود گفتم یک توضیح توپ بدهم که راحت بتوانید این را نصب کنید !

مرحله اول ) شما باید CD یا ISO این سیستم را برای نصب داشته باشید و اون را در سرور بگارید برای نصب ! اگر می خواهید روی سرور نصب کنید می توانید به دیتاسنتر مربوط بکویید این کار را برای شما انجام دهد و با گرفن یک ساعت KVM به راحتی نصبش کنید !

لینک ISO سیستم :

http://downloadns.citrix.com.edgesuite.net/akdlm/5158/XenServer-5.6.0-install-cd.iso# فیلم مرحله اول : مشاهده
(http://www.citrix.com/tv/#videos/102)

مرحله دوم ) به KVM یا Concol یا هر چیزی که به سرور شما را وصل می کند متصل شوید و مرحله نصب را شروع کنید ! به صورت خلاصله ابتده زبان را باید مشخص کنید بعد کشور و ساعت و زمان و بعد هم دادن ایپی و گاست وی و ... که می توانید به راحتی در فیلم مرحله دوم مشاهده کنید .

# فیلم مرحله دوم : مشاهده (http://www.citrix.com/tv/#videos/104)

مرحله سوم ) نصب به پایان رسیده و سرور یک بار ریبوت میشود حالا موقع وصل شدن به سرور هست ! سیتریکس یک کلاینت دارد که باید اون را دریافت کنید و به وسیله ان به سرور متصل شوید و سرورهای محازی خود را ایجاد کنید ! شما می توانید کلاینت را از همان ایپی که روی ان سیتریکس ریختید بگیرید یا از لینک مستقیم زیر دریافت کنید .

لینک XenCenter مستقیم :

http://downloadns.citrix.com.edgesuite.net/akdlm/5160/XenServer-5.6.0-XenCenter.msi# فیلم مرحله سوم : مشاهده (http://www.citrix.com/tv/#videos/103)

خوب تمام شد !
اگر می خواهید از اول تا اخر نصب و تنظیمات و تنظیمات اضافه را در یک فیلم کامل ببنید به فیلم اخر مراجعه کنید.

# فیلم کامل نصب و راه اندازی سیتریکس با تمام جزئیات : مشاهده (http://www.citrix.com/tv/#videos/102)

موفق و پیروز باشد !
:53::))

IFACO.Net
July 10th, 2010, 11:14
سیتریکس دو تا ایزو داره که باید بعد از نصب اولی دومی رو در سی ئدی رام سرور قرار بدند، شما چطوری با یک ایزو نصب کردید؟

NovinServer
July 10th, 2010, 12:33
سیتریکس دو تا ایزو داره که باید بعد از نصب اولی دومی رو در سی ئدی رام سرور قرار بدند، شما چطوری با یک ایزو نصب کردید؟

خیر ، هیچ iso دیگری ندارد !
بنده کامل نصب کردم این هم تصویرش :

hamidi
July 25th, 2010, 18:22
لطفا درمورد بهترین partition table مورد نیاز برای نصب Xen Citrix هم یه توضیح بدید

vPsPersia.COM
July 25th, 2010, 18:27
نیازی به پارتیشن بندی نیست . در حین نصب تمام کارا انجام میشه

hamidi
July 25th, 2010, 18:37
نمیشه اینو روی CentOs نصب کرد ؟ KVM ندارم

vPsPersia.COM
July 25th, 2010, 18:58
نه برادر من ، این خودش سیستم عامل هست .

vmware server 2 که نیست روی CentOS نصب بشه

hamidi
July 25th, 2010, 19:23
حرفتون درست ولی دیتا سنتری که ما هستیم اینو برا نصب نزاشته تو لیست os ها !
ممنون از راهنماییتون

Hannan
August 3rd, 2010, 01:12
حرفتون درست ولی دیتا سنتری که ما هستیم اینو برا نصب نزاشته تو لیست os ها !
ممنون از راهنماییتون

ازشون سوال کنید معمولا اگر درخواست کنید نصب می کنند :)

amateur
August 7th, 2010, 09:21
سلام

من citrix و xencenter را نصب کردم و به سرور متصل می شوم . فقط یک راهنمایی لازم دارم که چطور می تونم centos رو برای نصب انتخاب کنم. آیا یاید قایل image با پسوند .iso دانلود کنم؟
آیا کسی میتونه به صورت ساده یه توضیحی به من بده که چه مراحلی نیاز هست برای نصب os روی vps

vPsPersia.COM
August 7th, 2010, 12:21
شما نیاز به یک vps ویندوز دارید . بعد باید cisf را روی اون بسازید ، و iso ها از اونجا خوانده بشوند .

amateur
August 7th, 2010, 19:31
شما نیاز به یک vps ویندوز دارید . بعد باید cisf را روی اون بسازید ، و iso ها از اونجا خوانده بشوند .

آیا داشتن VPS ویندوز برای سرعت بیشتر در آپلود و دانلود است یا دلیل دیگری دارد؟ اگر دلیل آن فقط سرعت است من ایران نیستم و مشکل سرعت ندارم. در موقع ساخت cisf هم ارور داد و چندین بار تست کردم اما موفق نشدم .

vPsPersia.COM
August 7th, 2010, 20:06
ببینید شما یک جا نیاز دارید که ISO ها رو نگه داری کنید . یعنی زمان ساختن VPS باید ISO ها از اون VPS لود بشه و خوانده بشه .

حالا که هیچ VPS رو سرورت نداری ، باید از یک VPS دیگه کمک بگیری . بعد یک windows برای خودت بسازی و اون مرکز ISO ها بشه و ...

زمانی که یک VPS ویندوز 2003 یا 2008 آماده کردی ، خبرم کن

amateur
August 7th, 2010, 20:16
تا دلت بخواد VPS داریم . من سالهاست با hyper-vm و هسته Xen کار کردم و برای اولین بار هست که می خوام Citrix رو آزمایش کنم تا ببینم ارزش داره که Xen و Open-vz رو بزارم کنار برای همیشه یا نه.

لطفا" راهنمایی کنید تا نتیجه citrix رو ببینم.

ممنون

vPsPersia.COM
August 7th, 2010, 20:22
یک ویندوز 2003 یا 2008 آماده کنید .

یک فولدر در یکی از درایو ها بسازید و اون فولدر رو شیر کنید .
دسترسی ها رو برای همه گروه ها full control کن .

بعد به Citrix برو و New Storage Repository رو بزن .

بعد windows file sharing رو انتخاب کن .

بعد توی ShareName دستور زیر رو بنویس

\\IP\SharedFolderName

مثلا

\\192.168.1.50\iso

بعد هم User & PW ادمین رو بده و FINISHED

---------- Post added at 08:22 PM ---------- Previous post was at 08:21 PM ----------

\\ بیاد اول کار :d

amateur
August 7th, 2010, 20:34
ممنون از توضیحات کامل شما.

---------- Post added at 07:34 PM ---------- Previous post was at 07:29 PM ----------

یه سوالی پیش میاد که در آن فولد باید از چه نوع Image هایی استفاده کنم و آیا لینک دانلود چند OS را دارید ؟

vPsPersia.COM
August 7th, 2010, 20:43
فقط و فقط ISO. .

دارم ، اما نمی تونم لینک بدم . یعنی روی سروره ، حوصله نصب IIS ندارم .

لینوکس هم از اینجا بگیر

Index of /centos/5.4/isos (http://mirrors.kernel.org/centos/5.4/isos/)

بعد راستی ، موقع نصب سیستم عامل نوعش رو مشخص کن ، بعد میگم چرا . الان شما حتما CentOS 5.4 بریز !!!

amateur
August 7th, 2010, 20:57
برای سوال آخر اگر ممکنه بگید چطور IP جدید می تونم اضافه کنم و به VPS جدید که می سازم چطور مشخص می شود که با کدام IP نصب شود؟ آیا با دادن MAc Address خودکار شناسایی می شود و یا باید IP را برای هر VPS مشخص کنم.

vPsPersia.COM
August 7th, 2010, 22:32
دیتاسنتر شما ovh نیست ؟:d

amateur
August 7th, 2010, 22:40
3 تا سرور دارم که همه این دو تا رو می شناسید . Xlhost و softlayer و دقیقا" حدستون در موردسرور آخری درست بود که برای تست به صورت 1 ماهه از ovh گرفتم . دیتاسنتر که فکر نمی کنم تاثیری روی تست Citrix داشته باشه.

در ضمن من با چند تا VPS تست کردم که CISF بسازم اما با هر VPS همین ارور رو داد.

"Creating SR
Unable to mount the directory specified in device configuration request.
Check your settings and try again"

vPsPersia.COM
August 7th, 2010, 22:48
اون vps ویندوز که دارید رو به من بدید ، درستش می کنم

amateur
August 7th, 2010, 23:00
رمز VPS را براتون ارسال کردم. این Citrix واقعا" پیچیده است. Xen با Hypervm نصبش و ساخت VPS کلا" رو هم 30 دقیقه زمان نمی بره اما Citrix دردسر زیاد داره . اما قدرتمند بودن citrix کاملا" مشخصه.

vPsPersia.COM
August 7th, 2010, 23:03
الان دوباره تست کنید !

amateur
August 7th, 2010, 23:12
متاسفانه درست نشد. راهی نداره که از یک سرور لینوکس image رو بخونه نه از VPS ویندوز؟

vPsPersia.COM
August 7th, 2010, 23:31
لطفا مشخصات سرور را برام ارسال کنید !

hamidi
August 17th, 2010, 12:51
سلام من یه مشکلی با citrix دارم و اونم این که الان فایل iso ویندوز رو روی یه وی پی اس ریختم و با موفقیت هم ادد شد حالا وقتی اون فایل iso رو انتخاب میکنم برا نصب همچین اروری میده .
ویندوز 2003 سرور از سایت مایکروسافت هم دانلود کردم مشکلی نداره ؟

Boot device: CD-rom - failure: could not read boot disk
Boot device: Hard Drive - failure: disk not bootable

No bootable device
Reboot or press any key to retry

IranSpace
August 19th, 2010, 22:46
متاسفانه درست نشد. راهی نداره که از یک سرور لینوکس image رو بخونه نه از VPS ویندوز؟

این امکان در زن سرور وجود داره. متاسفانه آموزش به صورت کامل نیست و مراحل ساخت و ادد کردن Storage Repository رو به صورت کامل توضیح نداده.
شما به دو صورت می تونید لینوکس رو نصب کنید:
1-حالت HVM یا Other Media Install : این حالت مخصوص لینوکس نبوده و نباید لینوکس رو به این روش نصب کنید. در این حالت امکان نصب هر لینوکس با ایزو وجود داشته ولی مشکلات بعدی به همراه خواهد داشت.
2-حالت PV یا ParaVirtuallization : این حالت مخصوص لینوکس بوده و با انتخاب یکی از تمپلیتهای لینوکس از لیست ایجاد وی پی اس جدید این حالت برای وی پی اس فعال می شود. در این در حال حاضر نمی توانید لینوکس را با iso نصب کنید و باید با Install From Url نصب شود به صورت زیر:

بعد از انتخاب تمپلیت مورد نظر لینوکس (CentOS,Redhat,..) و ایجاد وی پی اس جدید در مرحله انتخاب ایزو برای نصب گزینه Install From URl را انتخاب کرده و مسیر پوشه os و نه iso را در یکی از میرورهای نزدیک به سرور(برای مثال: http://mirrors.tummy.com/mirrors/CentOS/5.5/os/x86_64]/mirrors/CentOS/5.5/os/x86_64 ) انتخاب کرده و url آن را در محل Install From URL کپی مرده و دکمه Next را کلیک کنید و گزینه Start Vm Automatically حتماً باید تیک داشته باشد تا وی پی اس به طور اتوماتیک استارت شود( در صورت عدم گذاشتن این تیک وی پی اس استارت نشده و کلیه مراحل می بایست از ابتدا انجام شود). بعد از استارت شدن وی پی اس وارد کنسول آن شده و مراحل نصب را به ترتیب دنبال کنید و برای وی پی اس خود یک آیپی استاتیک تعریف کرده تا توانایی دسترسی به اینترنت و گرفتن فایلهای image (مخصوص Xen) را داشته و نحوه نصب را به صورت HTTP INSTALL انتخاب کرده و در مراحل بعد در دو کادر خواسته شده جهت نصب URL اصلی(http://mirrors.tummy.com) به همراه مسیر فایل های ایمیج (mirrors/CentOS/5.5/os/x86_64) بر اساس نحوه انتخاب تمپلیت لینوکس(32 یا 64 بیتی بودن) برای سیستم عامل 32 بیتی به صورت mirrors/CentOS/5.5/os/i386 وارد کرده و در این مرحله ایمیج مورد نظر از وب سایت مورد نظر دریافت شده و کلیه فایلها از اینترنت دریافت شده و نصب می شود). در مرحله آخر شما میتوانید مراحل نصب را با VNC یا به صورت Text Install ادامه داده(بر اساس انتخاب نحوه نصب) و سیستم عامل خود را نصب کنید( توجه کنید نوع هارد دیسک در این روش به صورت /dev/xvd می باشد بر خلاف نصب در حالت HVm mode که به صورت /dev/sda می باشد(اگر لینوکس در حالت HVM نصب شود مشکلات بعدی به همراه خواهد داشت و فقط در صورتی از این روش استفاده کنید که سیستم عامل مورد نظر شما در لیست تمپلیتها وجود نداشته باشد).

برای نصب ویندوز به راحتی می توانید با اد کردن یک iso به لیست Storage Repository های XEN و انتخاب گزینه Install From DVD و انتخاب کردن Iso مونت شده از لیست مورد نظر سیستم عامل خود را نصب کنید و نیازی به استفاده شیرینگ ویندوز به صورت جدا وجود نداشته و این تنها باعث اتلاف پهنای باند می شود. برای اضافه کردن یک Repository به لیست ریپوزیتوریهای زن سرور مراحل زیر را دنبال کنید:

1- برای اینکار شما نیاز به یک درایو با فضای کافی و مونت کردن آن به یک پوشه در مسیر / دارید. برای کپی کردن iso های خود در داخل آن دارید( هرگز iso های خود را در داخل پوشه های زن سرور کپی نکنید چون فضای دامین زن سرور یا همان سرور اصلی فوق العاده محدود می باشد و این کار ممکن است باعث بوت نشدن سیستم شما شود).
2- بعد از ساخت یک پارتیشن خالی و ایجاد یک پوشه با دستور mkdir و مونت کردن پارتیشن به پوشه مورد نظر(مثلا iso) برای هر سیستم عامل یا فایل iso یک پوشه جدا در داخل پوشه iso ایجاد کرده و ایزوی مربوط به هر سیستم عامل را در داخل پوشه وابسته به آن کی کنید سپس با استفاده از دستور زیر می توانید iso های خود را به لیست Iso های زن سرور اضافه کنید و با استفاده از این ایزوها سیستم عامل خود را نصب کنید.
بعد از وارد شدن به کنسول سرور اصلی یا دامین کنترلر لینوکس با SSH دستور زیر را وارد کنید:

xe sr-create name-label=LinuxDebian5.5x64 type=iso device-config:location=/iso/CentOS-5.5x86_64 device-config:legacy_mode=true content-type=iso

که به ترتیب name-label اسم انتخابی برای نمایش در لیست زن سرور بوده و انتخابی می باشدو location باید برابر با مسیر فایل iso مورد نظر(نیازی به دادن مسیر و اسم کامل فایل نیس و زن به صورت خودکار فایل ایزو را در داخل پوشه شناسایی کرده و مونت می کند) .

شایان ذکر است در صورت ریبوت شدن زن سرور پوشه iso از حالت مونت خارج شده و iso های اضافه شده شناسایی نمی شود لذا می بایست در فایل /etc/fstab پوشه و پارتیشن انتخابه اضافه شود تا به صورت اتوماتیک و در مرحله ریبوت به صورت اتوماتیک مونت شود( اگر این فایل به صورت نتدرست تنظیم شود باعث بوت نشدن سیستم می شود) . اگر بخواهید به صورت دستی این کار را انجام دهید می توانید بعد از بوت شده سیستم دستور مونت را به صورت دستی وارد کرده تا ایمیج مونت شود mount /dev/sdb1 /iso و در داخل زن سنتر بر روی Repository ها کلیک کرده و گزینه Repair را زده تا ایزوها دوباره فراخوانی شوند.

takdns
November 28th, 2010, 10:38
من هم مشکل دارم ادد نمیکنه iso رو لطفا مارو راهنمایی کنید

teamnet
April 9th, 2011, 15:42
برای برای استفاده از این مجازی سازی که شما آموزش دادید نیاز به لایستس هست ؟

the_coder
April 9th, 2011, 16:05
سلام
میتونید لایسنس یک ساله رایگان از سایتش بگیرید

CmanDesign
April 9th, 2011, 16:26
دوستان ، این مجازی ساز نسبت به دیگر مجازی ساز ها چه مزایا و معایبی داره ؟ دوستانی که کار کردند اگر میشه کمک کنند ..

teamnet
April 9th, 2011, 18:00
در صورت امکان برای دریافت لایسنس راهنمایی کنید ... مرسی

amateur
April 10th, 2011, 11:34
دریافت لایسنس ساده است و کافی است بعد از نصب XenCenter از منو Tools گزینه License Manager را انتخاب کنید یک لایسنس جدید ثبت کنید. فقط ایران را قبول نمی کند و باید از نام کشورهای دیگر استفاده کنید.

majid_gh7168
July 10th, 2011, 16:55
نمی شه iso اضافه کرد

می شه کامل راهنمایی کنید

---------- Post added at 04:55 PM ---------- Previous post was at 04:38 PM ----------

دریافت لایسنس ساده است و کافی است بعد از نصب XenCenter از منو Tools گزینه License Manager را انتخاب کنید یک لایسنس جدید ثبت کنید. فقط ایران را قبول نمی کند و باید از نام کشورهای دیگر استفاده کنید.

30 روزه فقط می ده

Zhobin
July 10th, 2011, 18:27
لایسنس رو به راحتی میشه تهیه کرد دوستان !
یک مشکلی که داره این هست که بار اول باید او اس رو از روی لوکال شیر نصب کنید و بعد از نصب کلون کنید ! یعنی کپی بگیرید از اون ویندوز !

به نظر من یک مزیت که به نسبت نظر دیگر دوستان یک بدی که داره این هست که منابع رو کاملا اختصاصی میده ! یعنی اگر 1 گیگابایت رم رو بر دارید رم کلی سرور شما اگر فرضا 4 باشد میشود 3 ! ولی وی ام وار ....

majid_gh7168
July 10th, 2011, 18:57
اینجا باید چی کار کنم

2725

Zhobin
July 10th, 2011, 19:00
اینجا باید چی کار کنم

2725

هارد شما در اینجا به صورت پیشفرض 8 گیگابایت هست ! اون گوشه میتونید روی properties کلیک کنید و میزان فضای دیسک خودتون رو افزایش بدید یا اینکه یک هارد جدید اد بزنید !

majid_gh7168
July 10th, 2011, 19:12
نمی شه
من این کا رو کردم شما اگه تو تصویر نگاه کنی گزینه add روشن نیست نمیشه کلیک کرد
من فضا رو هم هر چی میزارم فرقی نداره

Zhobin
July 10th, 2011, 19:23
!! همچین چیزی امکان نداره ! برگشت رو بزنید و از نو مراحل رو طی کنید ! properties رو که میزنید حجم رو به گیگابایت تغییر بدید ! الان روی مگابایت هست

majid_gh7168
July 10th, 2011, 19:35
از کجا به گیگا بایت تغییر بدم
من 10 بار امتحان کردم نشد

Zhobin
July 10th, 2011, 20:09
مگر میشه اخه. بیا تو یاهو

ای دی من: alirezabustanafrooz

amateur
July 10th, 2011, 22:30
نمی شه iso اضافه کرد

می شه کامل راهنمایی کنید

---------- Post added at 04:55 PM ---------- Previous post was at 04:38 PM ----------

30 روزه فقط می ده

شما به اشتباه برای لایسنس Enterprise ثبت نام کردید که این نوع لایسنس حداکثر 30 روز Trial است.

---------- Post added at 10:30 PM ---------- Previous post was at 10:28 PM ----------

هارد شما در اینجا به صورت پیشفرض 8 گیگابایت هست ! اون گوشه میتونید روی properties کلیک کنید و میزان فضای دیسک خودتون رو افزایش بدید یا اینکه یک هارد جدید اد بزنید !

قبل از تغییرات هارد و رم باید اول VPS مورد نظر را Shutdown کنید.

majid_gh7168
July 11th, 2011, 00:40
میشه xen server تو vmware workstation نصب کرد

majid_gh7168
July 13th, 2011, 15:47
این ارور چیه:->2788

somaye.boroumand
October 25th, 2011, 10:15
سلام. من می میخوام سیتریکس را نصب کنم و از طریق اون امکان کار کردن با نرم افزاری که با دیتابیس sql2000 کار می کنه را به کلاینت هایم در یک مکان دیگه بدم.(سرور sql2000 در محل سرور سیتریکس قرار داره) با تحقیقاتی که کردم این کار شدنیه ولی ازتون می خوام که من را راهنمایی کنید که دقیقا باید چه کارهایی انجام بدم.

seeto
October 28th, 2011, 13:26
سلام دوستان
من به چند مشکل بر خوردم که تقاظا راهنمائی دارم
1- ارور در هنگام باز شدن citrx در وی پی اس مدیرییت مجازی ساز و سرورم که عکس ارور ضمیمه شده
http://up.iranblog.com/images/a89k752uectxa58fh9l.jpg
3536
2-من برای نصب citrxروی ویندوز سیستم خودم که ارور زیر رو می گیرم
http://up.iranblog.com/images/vkwx5hiw1vk3jijgzm0.jpg
3537
و عکس ارور هم ضمیمه کردم لصفا راهنمایی
من ارور رو سرچ کردم و نرم افزار نصب کردم ولی باز هم همون ارور میده

seeto
October 28th, 2011, 13:58
:105:

amobasher
February 9th, 2012, 08:32
سلام آ»وزش کامل سیتریکسو میخوام

arman_gts
February 12th, 2012, 10:19
هر آموزشی بخواهید در سایت اصلی به صورت تصویری هست : Turn on. Tune in. - Citrix TV (http://www.citrix.com/tv/#)

sniper000man
March 17th, 2012, 20:10
آقا فيلمارو نميشه دانلود كرد

goooood_boooooy2000
June 13th, 2012, 10:40
عرض سلام و سلامت باشید .... بسیار ممنونمممممممم

razavihost
July 22nd, 2012, 15:19
کسی هست راهنمایی کنه که iso به چه صورت باید روی سرور قرار داد

j4b3r
July 22nd, 2012, 15:27
کسی هست راهنمایی کنه که iso به چه صورت باید روی سرور قرار داد
سلام منظورتون ایزو سیستم عامل برای نصب هست؟
مثلا ایزو ویندوز سرور یا لینوکس؟

razavihost
July 22nd, 2012, 19:39
سلام منظورتون ایزو سیستم عامل برای نصب هست؟
مثلا ایزو ویندوز سرور یا لینوکس؟

نصبش کردم اما واسه سیستم عامل هر کاری میکنم iso نمیشه بهش داد

j4b3r
July 22nd, 2012, 20:19
سلام
روی یه سرور ویندوزی یه پوشه بساز
بعد شیرش کن
داخل پوشه ایزوها رو بریز
بعد از منو new storage
سپس
windows file sharing (cifs)
رو انتخاب کنید
بعد ادر فولدر شیر
با یوزر و پس سرور ویندوز رو بزنید تا وصل شه
بعد دیگه ایزوهاتون لود میشن

sniper000man
July 22nd, 2012, 23:49
خیر ، هیچ iso دیگری ندارد !
بنده کامل نصب کردم این هم تصویرش :
داد شما که زحمت نصب رو سرور خودتون کشیده بودین یه نوت پدم زحمتشو میکشیدین باز میکردین از نصبتون فیلم میگرفتین به صورت تصویری اموزش فارسی میساختین من بی سواد که انگلیسی های هاوریوشو میدونم هم به دردر منم میخورد

razavihost
July 23rd, 2012, 08:28
سلام
روی یه سرور ویندوزی یه پوشه بساز
بعد شیرش کن
داخل پوشه ایزوها رو بریز
بعد از منو new storage
سپس
windows file sharing (cifs)
رو انتخاب کنید
بعد ادر فولدر شیر
با یوزر و پس سرور ویندوز رو بزنید تا وصل شه
بعد دیگه ایزوهاتون لود میشن
این کارو انجام دادم اما خطا میده.

alis2004
February 11th, 2013, 23:08
تو نصب os مشکل دارم

succes
May 10th, 2014, 16:07
اول معذرت می خوام که بعد از مدت ها این پست رو بالا میارم

من بطور کامل Xen رو با آموزش های ویدئویی که گذاشته بود نصب کردم ولی آی پی هیچ پینگی نمی داد و مراحل نصب هم با موفقیت و بدون ارور رد شده بود ... از اول نصب کردم و در مراحل آی پی manuall رو انتخاب کرده و ip و gateway و subnet رو دادم و بعدش DNS هم دادم و نصب کردم و باز هم بدون خطا نصب شد ولی باز هم وقتی آی پی رو در مرور گر میزنی یا پینگ میگیری هیچ نتیجه ای نمیده ...

من از طریق فایل زیر نصب کردم :

http://downloadns.citrix.com.edgesuite.net/akdlm/8159/XenServer-6.2.0-install-cd.iso

مشکلی کار کجاست ؟ من هم در یک Dedicated که در لیز وب دارم نصب کردم همینطوری شد و هم یه سروری که در OVH دارم و Vmware نصبه روش نصب کردم در هیچ کدوم به نتیجه ای نرسیدم ... لطفا راهنمایی بفرمایید...

amateur
May 14th, 2014, 14:14
دوست عزیز تنظیمات آی پی در citrix برای دیتا سنترهای مختلف فرق می کند مثلا" در OVH آی پی subnet mask به این صورت است (255.255.255.255) در صورتی که در لیزوب به این صورت است 255.255.255.0 یا 255.255.0.0 است. تنظیمات citrix بسیار پیچیده است و همچنین قدرت و آپتایم بالایی هم دارد اگر به این تنظیمات آشنایی ندارید بهتر است از vmware استفاده کنید. اگر citrix داری و موفق نشدی پینگ داشته باشی می تونی مشخصات ادمین رو به من بدی برات تنظیم کنم چون در هر سرور متفاوت است.

parisa_nikjo
October 27th, 2014, 15:00
مشاهده دموی آنلاین Citrix XenApp (http://citrixhome.ir/DpagesNews.asp?IDm=594)

http://www.citrixhome.ir/website/item3/tumb%20%282%29.jpg (http://citrixhome.ir/DpagesNews.asp?IDm=594)

خانه سیتریکس