PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه فشرده سازی فایل ها بصورت حرفه ای

demonvictor
October 21st, 2014, 05:39
درود
من یه کلیپ تصویری آموزشی دارم که حجمش به هفتاد مگابایت میرسه.
من این رو با 7zip بصورت ultra فشرده سازیش کردم نهایته حجمی که درومد شدش شصت مگابایت.
من چطوری میتونم این فایل هارو بصورت خیلی حرفه ای فشرده سازی کنم که حجمش خیلی کمتر از اینا بشه؟
تشکر بابت راهنمایی های قبل.

Rezajaambax
October 21st, 2014, 08:51
فیلم اگه بدون صدا باشه کیلی از حجمش کم میشه .

ولی اگه صدا دار باشه خیلی حجمش پایین نمیاد

demonvictor
October 21st, 2014, 20:59
من خیلی از فیلم های آموزشی صدادار رو دیدم که کیفیت نسبتا خوبی هم دارن. اما خب حجم کیفیت اون کلیپا نهایتا حدود بیست مگابایت هستش.اگه راهی برای فشرده سازی جهت پایین آوردن حجم نداره میشه پس یه برنامه معرفی کنین که حجم زیادی رو تخصیص نمیده به فیلم رکورد شده؟

mahdibt52
October 21st, 2014, 23:27
من خیلی از فیلم های آموزشی صدادار رو دیدم که کیفیت نسبتا خوبی هم دارن. اما خب حجم کیفیت اون کلیپا نهایتا حدود بیست مگابایت هستش.اگه راهی برای فشرده سازی جهت پایین آوردن حجم نداره میشه پس یه برنامه معرفی کنین که حجم زیادی رو تخصیص نمیده به فیلم رکورد شده؟

اونا ربطی به فشرده سازی نداره در هنگام خروجی گرفتن از فیلم باید فرمت یا کدکی رو انتخاب کنید که کمترین حجم رو خروجی میده من mp4 رو پیشنهاد میکنم

demonvictor
October 24th, 2014, 11:03
نرم افزاری که من ازش استفاده میکنم تنظیماتی جهت خروجی دادن با فرمتای دیگه یا اینکه مقدار کیفیت رو قابلیت تنظیمش رو داشته باشه نداره.ممنون میشم اگه یه نرم افزار به من معرفی کنین که بتونه تبدیل فرمت کنه و همم اینکه جم اونرو هنگا تبدیل کردن کاهشش بده.
yossef
November 1st, 2014, 19:08
منم دنبال همچین نرم افزاری هستم دوستان از میدونن راهنمایی کنید