PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین مجازی ساز سرور مجازی (vps )

Riko
October 20th, 2014, 15:07
سلام

من 2تا سوالی دارم از شرکت های با سابقه یا کسانی که علوم سرور مجازی یا همان vps هستند.

1. بهترین مجازی ساز و کیفیت بسیار عالی تاحالا نسبت به علوم و تجربه ای که داشتین کدومه بهترینه ؟

2. و کدوم کشور سرورش ( vps ) از بقیه کشورها برتره ؟

لطفا توضیحتون کامل و واضح بگین فوق حرفه ای یا حرفه ای هم نگید:) که بادرک باشه.

خیلی مممنون

Meistero
October 20th, 2014, 18:55
درود

1.اگر به شرکتهای معتبر و پیشرو و بین المللی نگاه کنید حرکت بسوی مجازی ساز kvm و همینطور استفاده از ssd هستش!...همینجا لازمه به بعضی شرکتهای خودمونم تبریک بگم که شروع به استفاده از همین مجازی ساز کرده اند.

2.این پاسخ شما نیست فقط بیان یک واقعیته که: در هر کشوری کیفیت کار شرکتها و حتی دیتاسنترهای مختلف یکسان نیست.و میتونید کیفیتهای متفاوت رو حتی در آمریکا ببینید.

LIAN2
October 20th, 2014, 18:57
سلام وقت بخیر

بسته به نیاز خودتان می بایست مجازی ساز ها را انتخاب کنید.

نظر شخصی بنده VMware ESXi 5.5.x هست.

jahromweb
October 20th, 2014, 19:01
بهترین مجازی ساز : Kvm
بهترین کشور : امریکا و اروپا

Riko
October 21st, 2014, 10:44
مجازی ساز kvm از چه تاریخی آغاز شده بود ؟

ra3ou1
October 21st, 2014, 10:57
به نظر بنده بستگی به کار شما و خدماتی که قصد ارائه روی اون سرور رو دارید داره

با توجه به نیاز باید بهترین مجازی ساز رو انتخاب کرد

خب قاعدتا صحبتی که کردم هم مستلزم این هست که شما اول نیازتون و بعد مجازی ساز ها رو بشناسید

Riko
October 21st, 2014, 11:14
به نظر بنده بستگی به کار شما و خدماتی که قصد ارائه روی اون سرور رو دارید داره

با توجه به نیاز باید بهترین مجازی ساز رو انتخاب کرد

خب قاعدتا صحبتی که کردم هم مستلزم این هست که شما اول نیازتون و بعد مجازی ساز ها رو بشناسید

1. مثلا یکی خیلی منابع زیادی مصرف می کنه و هارد خوبی لازم داره.

2. دومی هم در حد ریموت و استفاده شخصی و احساس کنه که انگار با کامپیوتر خودش کار کنه. و بعدش هم بتونه به صورت هاست دانلود ازش استفاده کنه. (

sina.click
October 21st, 2014, 13:58
سلام

من 2تا سوالی دارم از شرکت های با سابقه یا کسانی که علوم سرور مجازی یا همان vps هستند.

1. بهترین مجازی ساز و کیفیت بسیار عالی تاحالا نسبت به علوم و تجربه ای که داشتین کدومه بهترینه ؟

2. و کدوم کشور سرورش ( vps ) از بقیه کشورها برتره ؟

لطفا توضیحتون کامل و واضح بگین فوق حرفه ای یا حرفه ای هم نگید:) که بادرک باشه.

خیلی مممنون

با سلام
به نظر بنده vmware
ار نظر پایین بودن پینگ ، هلند و انگلیس پیشنهاد بنده است (در صورت انتخاب دیتاسنتر معتبر)