PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در دسترسی (#1045 - Access denied for user 'admin_same'@'localhost' (using password: YES) )

zeperto
October 20th, 2014, 10:46
من می خوام دستور زیر رو اجرا کنم ارور #1045 - Access denied for user 'admin_same'@'localhost' (using password: YES) رو میده.واسه خلاص شدن از دست این باید چیکار کنم؟

load data infile '/home/admin/public_html/users.csv' into table admin_same.users fields terminated by ',' enclosed by '"' lines terminated by '\r\n';

shs1366
October 20th, 2014, 12:06
میشه مقداری بیشتر توضیح دهید ، من دقیقا مشکلتون رو نتونستم بفهمم. سرور دست خودتونه؟

zeperto
October 20th, 2014, 12:36
میشه مقداری بیشتر توضیح دهید ، من دقیقا مشکلتون رو نتونستم بفهمم. سرور دست خودتونه؟

بله سرور دست خودمه.من با phpmyadmin دستور بالا رو اجرا کردم.یه فایل csv هست که می خوام دیتاش وارد جدول مربوط به خودش بشه.فایل csv رو تو فولدر public_html آپلود کردم و وقتی این دستور رو میزنم ارور میده.اگر متوجه نشدید بگید که کجاش رو تا بیشتر براتون توضیح بدم.
من یه سری فایل csv دارم که باید وارد جدولهای خودشون بشن.واسه اینکار چه راهی رو پیشنهاد می کنید.کاری که می کنم درسته؟
ممنون