PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشورت برادرانه در مورد هاستینگ و سربازی

symoon
October 19th, 2014, 23:23
سلام

با اجازه مسئولین انجمن

من حدود یکی دو ماه دیگه باید برم سربازی این اتفاق غافلگیر کننده بود چون قراری به رفتن نبود. دلیلش به مونه واسه خودم

من در این چند ماه گذشته به شدت درگیر اموزش های هاستینگ بودم از اموزش ویندوز سرور گرفته تا کانفیگ های دایرک ادمین و سی پنل و سئو و طراحی سایت الان به طرز غافلگیر کننده خبر دادن که باید برم سربازی این اموزش ها هم نیمه کاره تموم میشه حالا موندم بعد این که از سربازی اومدم هنوز هم این اموزش ها یادم میمونه یا نه یا بعد از اومدن از سربازی حال گذروندن این دوره هارو دارم یا رها میکنم؟

به نظر شما بعد از اومدن از سربازی چیکار کنم؟ مستقیم بیام تهران دوره هارو فشرده تموم کنم بعد دنبال کار بگردم؟ چون به نظر من هرکس سربازی میره باید هدفش مشخص شده باشه زن بگیره;;)به نظر من هرکس سربازی میره زنگیش باید تغییر کنه با قبل

حالا موندم تا دوسال دیگه مثل الان هاستینگ کارمند احتیاج داره یا نه

سن من الان 20 هست تا تموم کنم 22 میشم ( دانشگاه نیمه کاره موند بعد از اومدن باید ادامه بدم+ اهل تهران نیستم)

البته بگم که هیچ ترسی از سربازی ندارم ترس من بعد از اومدن از سربازی هست که چیکار کنم

( هدف من قبلا روشن بود که در حال تحصیل اموزش هارو فرا بگیرم بعد یه جای کار کنم بعد برم سربازی بعد سربازی خودم هاستینگ باز کنم الان همه چیز به هم ریخته:102:)

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند

با تشکر

chatsaz
October 19th, 2014, 23:32
هاستنیگ رو بذارید کنار به سربازی بچسبید بعد سربازی هم دنبال یه کار نون و ابدار باشید به زندگی تون رو تامین کنه

دانشگاتم ادامه بده اگه رشته ات خوبه از طریق مدرک هم برو سرکار

HPxf
October 19th, 2014, 23:48
توی سربازی کنکور بدی قبول شی میتوانی مجدد ادامه تحصیل بدی بعد دوبازه سربازی ادامه بدی
بعد سربازی هم از هاستینگ پولی در نمیاد که دنبالش بری تازه میفهمی چه دورانی از دستت رفته

symoon
October 19th, 2014, 23:51
هاستنیگ رو بذارید کنار به سربازی بچسبید بعد سربازی هم دنبال یه کار نون و ابدار باشید به زندگی تون رو تامین کنه

دانشگاتم ادامه بده اگه رشته ات خوبه از طریق مدرک هم برو سرکار

چرا؟

شرکت های بزرگ که کارمند خوب میگیرن اسم نمیبرم ولی شما یه سرچ بزنید میبنید که همه شرکت های بزرگ کارمند پشتیبان میگیرن منم سعی میکنم که چند علم رو باهم یاد بگیرم...

بعد از اومدن از سربازی رشته خودم میخواستم تغییر بدم به ای تی

- - - Updated - - -

توی سربازی کنکور بدی قبول شی میتوانی مجدد ادامه تحصیل بدی بعد دوبازه سربازی ادامه بدی
بعد سربازی هم از هاستینگ پولی در نمیاد که دنبالش بری تازه میفهمی چه دورانی از دستت رفته

نه سربازی رو بزار برم تمومش کنم تمام شه بره چون بلخره باید تمومش کنم چه الان چه بعد

asrhosting
October 19th, 2014, 23:54
سلام .
عزیز برین سربازی تا جوانید می تونید از پسش بر بیایین ( خودم سه ماهه تموم کردم ) . اگه کمی شانس بیارین و زرنگ باشین می افتین جاهایی که همه اش با رایانه و.. کار دارین و اکثر مواقع می تونید دسترسی به اینترنت داشته باشین ( اگه داخل شهر ها خدمت کنید ) اون طوری می تونید به کار هاتونم برسین .
بعد خدمت حتما و حتما پیگیر دانشگاه تون بشین به هیچ وجه رهاش نکنید در کنار دانشگاه می تونید رو هاستینگ هم سرمایه گزاری کنید .

symoon
October 20th, 2014, 00:05
سلام .
عزیز برین سربازی تا جوانید می تونید از پسش بر بیایین ( خودم سه ماهه تموم کردم ) . اگه کمی شانس بیارین و زرنگ باشین می افتین جاهایی که همه اش با رایانه و.. کار دارین و اکثر مواقع می تونید دسترسی به اینترنت داشته باشین ( اگه داخل شهر ها خدمت کنید ) اون طوری می تونید به کار هاتونم برسین .
بعد خدمت حتما و حتما پیگیر دانشگاه تون بشین به هیچ وجه رهاش نکنید در کنار دانشگاه می تونید رو هاستینگ هم سرمایه گزاری کنید .

بعد از اومدن حتما ادامه تحصیل میدم اما در تهران اجاره میشینم با چند نفر مثل خونه دانشجوی در کنارش ادامه اموزش و کار در هاستینگ معمولی و بعد در یک هاستینگ معروف

از سربازی بگو داداش ساعت چند بیدار باش هست؟ چقدر سختی داره ؟

hamra
October 20th, 2014, 00:15
چرا دانشگاه رو نیمه کاره گذاشتید ؟ انصراف دادید از دانشگاه ؟ چون در حین تحصیل که نمیشه ظاهرا رفت دانشگاه !
ولی بنظر بنده هم
سربازی رو بچسبید بهتره
بعدشم
دیگه دانشگاه نرد و برید دنبال یک حرفه / اخرش اگر وقت اضافه داشتید برید واسه سرگرمی درس بخونید / چون درس ادمو به جایی نمیرسونه فقط و فقط تلاش.
:)

da6276
October 20th, 2014, 00:25
سلام
یجورایی من شرایط بمراتب بدتری از شما دارم ، سرمایه زیاد و درآمد خوب وکلی هزینه ثابت برای وام و قسط و ...
تا الان مشغول تحصیل بودم و ظرف چند ماه آینده باید برم خدمت !
بسیار شرایط بدی هست و برای شما بنظرم هنوز که درگیر کار نشدید با خیال راحت برید سربازی بعد هرکاری خواستید بکنید.
درسم بغیر از پرستیج اجتماعی توی این کشور بدرد دیگه ای نمیخوره ، سعی کنید هنری رو یاد بگیرید و بهش بچسبید و ادامش بدید انشالله موفق خواهید شد.

symoon
October 20th, 2014, 00:33
چرا دانشگاه رو نیمه کاره گذاشتید ؟ انصراف دادید از دانشگاه ؟ چون در حین تحصیل که نمیشه ظاهرا رفت دانشگاه !
ولی بنظر بنده هم
سربازی رو بچسبید بهتره
بعدشم
دیگه دانشگاه نرد و برید دنبال یک حرفه / اخرش اگر وقت اضافه داشتید برید واسه سرگرمی درس بخونید / چون درس ادمو به جایی نمیرسونه فقط و فقط تلاش.
:)

دانشگاه اخراج شدم:113:

هاستینگ حرفه نیست؟ سئو علم نیست؟ طراحی حرفه نیست؟ بعد دانشگاه به راحتی میتونم هزینه های اموزشی رو بدم بعد در جای کار کنم اگه شد. مجبور شدم اسم شرکت های هاستینگ نام ببرم ( ثبت دامنه,هاستینگ,طراحی سایت,نرم افزار پورتال و پشتیبانی,سرور اختصاصی (http://www.parsdata.com) - ****** .::. هاست هاستینگ تبلیغ در گوگل پایشگر ثبت دامنه ثبت دامین bertina (http://www.***********) - هاست سرورپارس, هاست, هاست لینوکس, هاست ویندوز,دامنه ,SSL گواهینامه ,دامین, سروراختصاصی, میزبانی هاست,هاستینگ (http://www.serverpars.com) - hostiran.net - hostiran.net -npco.net ,.... )

- - - Updated - - -

سلام
یجورایی من شرایط بمراتب بدتری از شما دارم ، سرمایه زیاد و درآمد خوب وکلی هزینه ثابت برای وام و قسط و ...
بسیار شرایط بدی هست و برای شما بنظرم هنوز که درگیر کار نشدید با خیال راحت برید سربازی بعد هرکاری خواستید بکنید.
درسم بغیر از پرستیج اجتماعی توی این کشور بدرد دیگه ای نمیخوره ، سعی کنید هنری رو یاد بگیرید و بهش بچسبید و ادامش بدید انشالله موفق خواهید شد.

شما هم موقع رفتن یه تاپیک باز کنید مشورت بخوایید البته زیاد شرکت نمیکن فکر کنم یا سربازی نرفتن یا ...

- - - Updated - - -

سلام

شما هم موقع رفتن یه تاپیک باز کنید مشورت بخوایید البته زیاد شرکت نمیکن فکر کنم یا سربازی نرفتن یا ...

hamra
October 20th, 2014, 00:37
دانشگاه اخراج شدم:113:

هاستینگ حرفه نیست؟ سئو علم نیست؟ طراحی حرفه نیست؟ بعد دانشگاه به راحتی میتونم هزینه های اموزشی رو بدم بعد در جای کار کنم اگه شد. مجبور شدم اسم شرکت های هاستینگ نام ببرم ( ثبت دامنه,هاستینگ,طراحی سایت,نرم افزار پورتال و پشتیبانی,سرور اختصاصی (http://www.parsdata.com) - ****** .::. هاست هاستینگ تبلیغ در گوگل پایشگر ثبت دامنه ثبت دامین bertina (http://www.***********) - هاست سرورپارس, هاست, هاست لینوکس, هاست ویندوز,دامنه ,SSL گواهینامه ,دامین, سروراختصاصی, میزبانی هاست,هاستینگ (http://www.serverpars.com) - hostiran.net - hostiran.net -npco.net ,.... )

بنده بیش از 5 ساله در زمینه هاستینگ فعال هستم / اینکار برای شروع دردسر ها ی خاص خودش رو داره .
شاید تا یکی دو سال اول اصلا به اون خوبی مشتری نتونید جذب کنید و یا شاید هم برعکس شد / میشه گفت کاریه که توی کشور ما باید همش با ترس و لرز ادامه بدی این حرفه رو ...
--
منظور بنده حرفه ای خارج از نت هست .
هاستینگ که مثل قارچ شده / نمیگم اینترنت بده ، نه خیلی خوبه اما برای کسی که بتونه حداقل یک سرمایه خوب کنه و یه پیشرفت بزرگ داشته باشه تا براش انگیزه بشه / دست خالی اصلا جالب نیست .
----
اما بیرون از نت ، خیلی کار های پر درامد هم میشه انجام داد / فقط نیاز به کمی تلاش میخواد . ولی راحت تر از نت هستی . :)

- - - Updated - - -

حالا علت اخراج چی بوده ؟ دعوا کردی توی دانشگاه با رئیس دانشگاه ؟
چون الان دانشگاه ها فقط دانشجو رو پول میبینن و به این سادگی ها اخراج نمیکنن !

symoon
October 20th, 2014, 00:39
بنده بیش از 5 ساله در زمینه هاستینگ فعال هستم / اینکار برای شروع دردسر ها ی خاص خودش رو داره .
شاید تا یکی دو سال اول اصلا به اون خوبی مشتری نتونید جذب کنید و یا شاید هم برعکس شد / میشه گفت کاریه که توی کشور ما باید همش با ترس و لرز ادامه بدی این حرفه رو ...
--
منظور بنده حرفه ای خارج از نت هست .
هاستینگ که مثل قارچ شده / نمیگم اینترنت بده ، نه خیلی خوبه اما برای کسی که بتونه حداقل یک سرمایه خوب کنه و یه پیشرفت بزرگ داشته باشه تا براش انگیزه بشه / دست خالی اصلا جالب نیست .
----
اما بیرون از نت ، خیلی کار های پر درامد هم میشه انجام داد / فقط نیاز به کمی تلاش میخواد . ولی راحت تر از نت هستی . :)

- - - Updated - - -

حالا علت اخراج چی بوده ؟ دعوا کردی توی دانشگاه با رئیس دانشگاه ؟
چون الان دانشگاه ها فقط دانشجو رو پول میبینن و به این سادگی ها اخراج نمیکنن !

من اصلا نمیخوام خودم هاستینگ بزنم میخوام در یکی از شرکت های بالا کار کنم حالا بستگی داره...

علت نمیتونم بگم خجالت میکشم:-s منم همین فکر میکردم که اخراج نمیکنن یه دفعه دیدم پروندم دستم هست

hamra
October 20th, 2014, 00:45
من اصلا نمیخوام خودم هاستینگ بزنم میخوام در یکی از شرکت های بالا کار کنم حالا بستگی داره...

علت نمیتونم بگم خجالت میکشم:-s منم همین فکر میکردم که اخراج نمیکنن یه دفعه دیدم پروندم دستم هست

ای بابا / خجالت نکش اینجا همه توی درس دانشگاه بچه تنبل هستیم . چون فقط پشت سیستمیم :(

symoon
October 20th, 2014, 00:47
ای بابا / خجالت نکش اینجا همه توی درس دانشگاه بچه تنبل هستیم . چون فقط پشت سیستمیم :(

:)):53:گل گفتی ای گل گفتی مثل یه سنبل گفتی

chatsaz
October 20th, 2014, 00:48
بازار یابی شبکه ای

دنبالش باشید تا سقف ماهی 100 میلیون میتونید درامد داشته باشید ماهانه

symoon
October 20th, 2014, 01:27
اپ

- - - Updated - - -

اپ

ali0000
October 20th, 2014, 03:41
چندباری سر زدم به این تاپیک دیگه مجبورم پست بزنم :-p
بحث هاستینگ و حرفه ایی که دنبال میکنی بستگی به این داره بعد از خدمت مقدس سربازی چه دیدگاهی داری ! عموماً بعد از خدمت یمقداری اوضاع احوال سخت میشه چون دیگه symoon (http://www.webhostingtalk.ir/member/103754/) مردی شده و باید براش آستین بالا بزنیم !!! میگی نه ؟ حالا نگاه کن
یه چند ماهی که گذشت میگن کی بود چی بود دختر فلانی خوبه حالا چیکار کنیم چیکار نکنیم ، symoon (http://www.webhostingtalk.ir/member/103754/) که کار ثابتی نداره پس دختر بش نمیدن شروع میشه تماسا با دایی و خاله و همسایه و بقال سر کوچه و دوستای قدیم که یه سالار داریم آماده بکار برای کسب روزیه حلال خلاصه یه چند ماه دیگه میگذره کار که هیچ ازدواج هم که هیچ میای دقیقاً به این زمان که الان هستی !!! یعنی دوران قبل خدمت دوباره انجمن وب هاست... اینترنت و هزار رو یه ترفند برای درآوردن پول تو جیبی کم کم به این نتیجه میرسی که فقط سن بالا اومده همه چیز همونه البته البته کمی متفاوت مثلاً تو ایران بعد از خدمت که میای خونه حکم میهمان داری دیگه از نگاه پدر راحتر میشه فهمید یه جورایی احساس اضافه بودن چطوری بگم انگار باید بری یجا دیگه و ...
-----
در مورد سربازی حالا که کنجکاوی خب اول که آموزشیه میری یه پادگان آموزشی قاطی همسن و سالای خودت گاهاً عده ایی هم بابا بزرگ هستن اونا همین فراریان یا چندین سال خدمت کرده و ... شروع میکنن آموزشتون میدن دیگه خواب تا ساعت 11 یا 12 و با ناز بیدار کردن خبری نیست ، دیگه کسی نمیاد تختو تر و تمیز کنه قربون صدقت بره غذا که دوست داری بپزه همش خودتی ، خودتی و خودت اینا حاشیه بود ، امیر حالا بالاترین مقام پادگان طبق قواعد و قوانین مخصوصاً اگه شهرای مرزی یا دور از پایتخت بیفتی دستور میده به بیابانگردی و زندگی در شرایط سخت هم بچشید یه عده سرباز مظلوم بی پنهاه با کلی ادوات و بار که حکم گاری دارن باید حرکت کنن در کوه و دشت و صحرا وقتی حسابی تبدیل به جسد شدن بعد از کلی حرکت و اجرای برنامه های از پیش تعیین شده چادرها بر پا میشه همونا که خودتون با دستهای خودتون برپا کردین ، خسته و کوفته با دلی شکسته میاین بخوابین اونم به سبک مهربان که همه جا بشن تو چادرا تا دراز میکشی چشمات میره یکم که جات گرم و نرم شد و درد تاول پا و خستگی تنت 2 درصد کاهش یافت میبینی دقیقاً از بقل گوشت موشک شهاب 3 شلیک شد و ریختن تو چادر حالا رنگبار نبند کی ببند همه عین مرغ سر کنده میخورن تو چادر و زمین ، کی بود چی بود ، کمک ، فریاد ، جیغ .... میبینی پاه برهنه و سینه خیز تو کوه و دشت صحرا مجبورت کردن حرکت کنی که چی شده مثلا خشم شب زدن و دارن اموزش میدن خلاصه نگران نباش برای من که همش خاطرس همین الانشم دارم بش فکر میکنم با پادگان عجب شیر ( اموزشی ) و دوره کد( چون دیپلم بودیم )و گذراندن خدمت در یگان تکاور شوشتر باید به من درجه شهادت یا حداقل جانبازی میدادن ... برای شما هم آرزوی موفقیت میکنم

symoon
October 20th, 2014, 08:08
بحث هاستینگ و حرفه ایی که دنبال میکنی بستگی به این داره بعد از خدمت مقدس سربازی چه دیدگاهی داری ! عموماً بعد از خدمت یمقداری اوضاع احوال سخت میشه چون دیگه symoon (http://www.webhostingtalk.ir/member/103754/) مردی شده و باید براش آستین بالا بزنیم !!! میگی نه ؟ حالا نگاه کن
یه چند ماهی که گذشت میگن کی بود چی بود دختر فلانی خوبه حالا چیکار کنیم چیکار نکنیم ، symoon (http://www.webhostingtalk.ir/member/103754/) که کار ثابتی نداره پس دختر بش نمیدن شروع میشه تماسا با دایی و خاله و همسایه و بقال سر کوچه و دوستای قدیم که یه سالار داریم آماده بکار برای کسب روزیه حلال خلاصه یه چند ماه دیگه میگذره کار که هیچ ازدواج هم که هیچ میای دقیقاً به این زمان که الان هستی !!! یعنی دوران قبل خدمت دوباره انجمن وب هاست... اینترنت و هزار رو یه ترفند برای درآوردن پول تو جیبی کم کم به این نتیجه میرسی که فقط سن بالا اومده همه چیز همونه البته البته کمی متفاوت مثلاً تو ایران بعد از خدمت که میای خونه حکم میهمان داری دیگه از نگاه پدر راحتر میشه فهمید یه جورایی احساس اضافه بودن چطوری بگم انگار باید بری یجا دیگه و ...
-----
در مورد سربازی حالا که کنجکاوی خب اول که آموزشیه میری یه پادگان آموزشی قاطی همسن و سالای خودت گاهاً عده ایی هم بابا بزرگ هستن اونا همین فراریان یا چندین سال خدمت کرده و ... شروع میکنن آموزشتون میدن دیگه خواب تا ساعت 11 یا 12 و با ناز بیدار کردن خبری نیست ، دیگه کسی نمیاد تختو تر و تمیز کنه قربون صدقت بره غذا که دوست داری بپزه همش خودتی ، خودتی و خودت اینا حاشیه بود ، امیر حالا بالاترین مقام پادگان طبق قواعد و قوانین مخصوصاً اگه شهرای مرزی یا دور از پایتخت بیفتی دستور میده به بیابانگردی و زندگی در شرایط سخت هم بچشید یه عده سرباز مظلوم بی پنهاه با کلی ادوات و بار که حکم گاری دارن باید حرکت کنن در کوه و دشت و صحرا وقتی حسابی تبدیل به جسد شدن بعد از کلی حرکت و اجرای برنامه های از پیش تعیین شده چادرها بر پا میشه همونا که خودتون با دستهای خودتون برپا کردین ، خسته و کوفته با دلی شکسته میاین بخوابین اونم به سبک مهربان که همه جا بشن تو چادرا تا دراز میکشی چشمات میره یکم که جات گرم و نرم شد و درد تاول پا و خستگی تنت 2 درصد کاهش یافت میبینی دقیقاً از بقل گوشت موشک شهاب 3 شلیک شد و ریختن تو چادر حالا رنگبار نبند کی ببند همه عین مرغ سر کنده میخورن تو چادر و زمین ، کی بود چی بود ، کمک ، فریاد ، جیغ .... میبینی پاه برهنه و سینه خیز تو کوه و دشت صحرا مجبورت کردن حرکت کنی که چی شده مثلا خشم شب زدن و دارن اموزش میدن خلاصه نگران نباش برای من که همش خاطرس همین الانشم دارم بش فکر میکنم با پادگان عجب شیر ( اموزشی ) و دوره کد( چون دیپلم بودیم )و گذراندن خدمت در یگان تکاور شوشتر باید به من درجه شهادت یا حداقل جانبازی میدادن ... برای شما هم آرزوی موفقیت میکنم

B-)
asrhosting
October 20th, 2014, 08:47
بعد از اومدن حتما ادامه تحصیل میدم اما در تهران اجاره میشینم با چند نفر مثل خونه دانشجوی در کنارش ادامه اموزش و کار در هاستینگ معمولی و بعد در یک هاستینگ معروف

از سربازی بگو داداش ساعت چند بیدار باش هست؟ چقدر سختی داره ؟

بستگی به یگان خدمتیت داره .
نیرو انتظامی اگه باشی یا یگان های انتظامیش بیدار باش موقع اذان صبح هست .
سختیش دو سه ماه اولش هست . بعد عادی میشه برات . یه تجربه خوبم هست برات این دو سال همه مدل آدمی می بینید .

parsa7
October 21st, 2014, 18:54
عزیزم اشتباه می کنی که از سربازی نمی ترسی!!! بترس که بد دردیه. من یک ماه نیست تمام کردم کلا دستم به هیچ کاری نمیره. 1 ساعت میشینم پشت سیستم حالم بد میشه. در حالی که قبل از سربازی تا 20 ساعت در شبانه روز هم پای سیستم بودم و چیز یاد میگرفتم.

twohost
October 21st, 2014, 19:03
سلام
دوست عزیز براتون پیش نهاد میکنم که رفتین سربازی چون با کامپیوتر اشنایی دارین میتونید بایکم پارت تو قسمت رایانه یا بخش اداری خدمت کنید اگه عضو فعال بسیج یا دانشجو هستید میتونید استفاده کنید

xphost
October 21st, 2014, 19:08
داداش گلم بهت بگم که اگر واقعا کاری کاری میتونی بکنی که سربازی نری
که 2 سال عمرت به هدر نره که خیلی خوبه
ولی اگر واقعا کاری نمیشه کرد برو سربازی
نگران هم نباش
به قول دوستمون شانس بیاری داخل شهر بیفتی به راحتی با یکم زرنگ بودن میتونی تو دوره سربازی دسترسی به سیستم و نت داشته باشی
که پسر خاله خودم داشت
درست هم ادامه بده داش
اوضاع کار تو شهرستان ها خوب نیستش تهران هم تعریفی نداره
ولی انشا الله یه کار خوب پیدا میکنی
اگر خیلی علاقه به نت و پی سی و اینا داری الان شدیدا بانک ها نیازمند کارمند انفورماتیک هستند مخصوصا بانک ایران زمین توی استان فارس که فقط یه انفورماتیک داره
برو سوی رشته ای که آینده کاری داشته باشه
الان اکثر مهندس های عمران ما بیکار هستند نمونه هم پسر عموی بنده
انشا الله آینده روشنی داشته باشی

Netfollower
October 29th, 2014, 22:11
عزیز دل برادرانه بهت بگم
نه دیگه تو هاستینگ
نه تو طراحی وب و..... پولی درنمیاد که بتونی زندگیتو بچرخونی
از بس بچه ی زیر 18 سال ریخته که پول تو جیبی شونو از جیب مردم درمیارن و
گند زدن تو بازار , هاستینگم که اوضاش وخیم تره. چرا؟ چون مردم شریف ما فقط دنبال هزینن
کیفیت و.. واسشون مهم نیست. درنتیجه باید یا زحمت بکشی *** باشی یا جزو این مافیاهای اینترنتی و...
از نظر من یه رشته درست و حسابی مثل نرم افزار انتخاب کن بشین مرد مردونه بخون یه جا استخدام شی
نت کلا دیگه شده مهدکودک و بچه بازی

w.h.t
October 29th, 2014, 22:33
تا جایی که من شنیدم سربازی یه جای مسخرست!
نامردا ساعت 3 نصف شب با تفنگو نارنجکو اینا میریزن سرت بیچارت میکنن.شب ساعت1.5-2 باید بری توی بیابون نمیدونم چیکار بکنی(مسخره بازی!)
خداوکیلی میگن سربازی برای مردشدنه ولی واقعا من موندم برای چیه!
تا میتونی بپیچونو نرو ولی اگه رفتی هرکاری میتونی بکنی بکن (حتی پول بده به کسایی که اونجان) تا بیوفتی بخش کامپیوتریو از اینجور جاها.پسر عمه من افتاده بود بخش کامپیوتری ، بخشی که مرخصی هارو رد میکردو از اینجور چیزا.ماهی که 30 روز بود اون 25 روزش خونه بود.مرخصی بقیه کپی میکرد به اسم خودش:d
ولی در کل تمام سعیتو بکن یه جای خوب بیوفتی.درگیر نشو که بیچارت میکنن.فرار نکن که بیچارت میکنن و در آخر به خودت کمک کن تا بیچاره نشی:d

چرتوپرت زیاد گفتم برای همین از استارتر و بقیه عذر میخوام:d
بروز باشید

hamid.soltani92
October 29th, 2014, 22:38
تا جایی که من شنیدم سربازی یه جای مسخرست!
نامردا ساعت 3 نصف شب با تفنگو نارنجکو اینا میریزن سرت بیچارت میکنن.شب ساعت1.5-2 باید بری توی بیابون نمیدونم چیکار بکنی(مسخره بازی!)
خداوکیلی میگن سربازی برای مردشدنه ولی واقعا من موندم برای چیه!
تا میتونی بپیچونو نرو ولی اگه رفتی هرکاری میتونی بکنی بکن (حتی پول بده به کسایی که اونجان) تا بیوفتی بخش کامپیوتریو از اینجور جاها.پسر عمه من افتاده بود بخش کامپیوتری ، بخشی که مرخصی هارو رد میکردو از اینجور چیزا.ماهی که 30 روز بود اون 25 روزش خونه بود.مرخصی بقیه کپی میکرد به اسم خودش:d
ولی در کل تمام سعیتو بکن یه جای خوب بیوفتی.درگیر نشو که بیچارت میکنن.فرار نکن که بیچارت میکنن و در آخر به خودت کمک کن تا بیچاره نشی:d

چرتوپرت زیاد گفتم برای همین از استارتر و بقیه عذر میخوام:d
بروز باشید
والا ما که رفتیم، ساعت ۳ نصف شب هیچ کاری نداشتن. خبری از غلت خوردن روی خـــار و ... هم نبود. برای مرد شدن هم واقعا خوب و لازمه;)
طبق قانون، سرباز وظیفه حقِ استفاده از ادوات کامپیوتری نظامی رو بدون داشتن مجوز و نظارت مستقیم نداره! پس نباید تو سربازی دنبال کار کامپیوتری و ... باشید.
فرار کردن هم برای بار اول هیچ مشکلی نداره:دی

Hi-sms.ir
October 29th, 2014, 22:42
پاسخ های دوستان رو نخوندم ، اما اگر نظر من رو بخوای چون تفاوت سنی زیادی هم نداریم من میگم :

آقا بچسب به درست و اگر میخوای مشغول کار بشی چند تا چیز رو به ترتیب اهمیت در نظر بگیر : 1. حقوق 2. استعداد یا توانایی 3. علاقه

ToooPDL
October 29th, 2014, 22:58
سربازی رو اگه میتونی معافی چیزی بگیر. اگر شرایط معافی نداری، هرچی توی سن پائین تر برید بهتره
سن که بالا بره توی سربازی هزارجور فکر و خیال درباره آیندت میکنی. اوضاع و احوال روحیت داغون میشه ( الان با خودت میگی این یارو داره پیازداغشو زیاد میکنه. اما خودم اوایل به همین درد دچار شدم. مثل اکثر افرادی که با سن بالا رفتن خدمت ) .
اگه با همین سن 19 - 20 سالگی بری خدمت نهایتا تا 22سالگی تموم میکنی. بعد به فکر درس و کار و ازدواج میفتی. اما فرض کن توی 23 - 24 سالگی با مدرک فوق دیپلم یا لیسانس بخوای بری خدمت، تا 26سالگی الاف خدمت هستی، حداقل یکسال رو درگیر هستی که یه کار بدردبخور پیدا کنی. تا یخورده پول مول جمع کنی میشی 29 - 30 ساله. وقتی هم تصمیم به ازدواج بگیری یه یکسالی حتما طول میکشه کیس های مورد نظر رو رد کنی یا بپسندی. شدی 31 سال. بعد از 31 سالگی هم دیگه کسی زنت نمیشه

پس چه بهتر که همون اول و توی 19 - 20 سالگی بری کلک سربازی وامونده رو بکنی که زیاد عقب نیفتی از زندگیت.
هاستینگ زدن رو هم از من میشنوی بیخیال شو.

cybamin
October 29th, 2014, 23:02
سلام .
سربازی را سه ماهه تموم کردین؟ جهشی رفتید؟! @-)

Netfollower
October 30th, 2014, 01:32
سربازی را سه ماهه تموم کردین؟ جهشی رفتید؟! @-)

عزیز؟ مگر قوانین جدید را نمیدانید؟
سربازی 24 ماهه شده
و به اضافه زن گرفتن 3 ماه تخفیف میدهند
و به ازا هر فرزند 3 ماه دیگر

پس نتیجه گیری کلی ایشون جهشی پیش نرفتن
فقط 6 فرزند دارند :))) خدا حفظشون کنه :))))

viva
October 30th, 2014, 01:42
برادر اول سربازی از همه چی واجب تر هست نه صبح با توپ و تانک مسلسل بیدارت میکنن نه سختی زیاد داره حرف کسایی که رفتن گوش بکنی بهتره

یاشار زوم
October 30th, 2014, 02:03
عزیز؟ مگر قوانین جدید را نمیدانید؟
سربازی 24 ماهه شده
و به اضافه زن گرفتن 3 ماه تخفیف میدهند
و به ازا هر فرزند 3 ماه دیگر

پس نتیجه گیری کلی ایشون جهشی پیش نرفتن
فقط 6 فرزند دارند :))) خدا حفظشون کنه :))))

دلایل زیادی میتونه داشته باشه که سه ماه تموم کرده خیلی هارو دیدم فقط اموزشی رفتن کارت گرفتن و برگشتن.

mhiizadi
October 30th, 2014, 02:10
در نظام جدید اگر با توجه شرایط معاف گردند دو حالت دارد یا به طور کلی معاف میشوند و کارت را میگیریند یا ملزم به رد کردن دورهی آموزشی هستند که معمولا 8 هفته است که ممکنه بیشتر هم بشه بازم به دلایل خودش.
اگر افراد بتونن کارت فعال بسیج رو بگیرن و در اوقات فراغت خود دوره ای به اسم " دوره تکمیلی " را بگذارنند ؛ از دوره ی آموزشی سربازی معاف می شوند .

speednet
October 30th, 2014, 02:29
-----

والا منم عجب شیر بودم با این تفادوت که هتل بود هر طرفم نگاه میکردم آشنا بود لامصب دوره کد رو هم پادگان پسوه افتادم واه واه بعدشم لشگر 21 تبریز هیچ جا مثل ی
ان سخت نیست :d