PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر شما

hamid.soltani92
October 19th, 2014, 22:23
سلام دوستان.
حتما تو سایت‌هایی مثل گوگل عضو هستید و با فرایند تایید ۲ مرحله‌ای کاربر آشنایید. متاسفانه تو ایران سرویس دهنده‌ای برای مورد فوق وجود نداره و همچنین هیچ وبسایتی چنین کاری رو انجام نمیده. به علت بی جنبگی ارسال کنندگان پیام کوتاه تبلیغاتی هم اکثر مردم درخواستِ عدم دریافت این گونه پیام‌ها رو دادن و نتیجتا پیام تاییدِ وبسایت‌ها هم با مشکل بر خورده.
من در حال آماده سازی یک سرویس جدید بودم، که شامل عملیاتی هست که سرویس دهنده رو مجاب به تایید هویت کاربر می‌کنه. با توجه به نا کارآمدی سیستم‌های پیام کوتاه، به فکر راه اندازی سیستم برقراری تماس تلفنی افتادم و به ۳ راه حل زیر دست یافتم:
۱- استفاده از کامپیوتر و مودم دایل آپ
اولین و آسون ترین راه این بود. یک برنامه ساده نوشتم و به سادگی تونستم کار رو انجام بدم، ولی با مشکل‌هایی مواجه شدم:
هر مادربرد تعداد محدودی اسلات PCI داره و به طبع تعداد سرویس‌های موازی اجرا شده روی یک کامپیوتر محدود هست.
نسبت مصرف برق کامپیوتر به بازدهی، بسیار زیاد بود پس این راه از نظر اقتصادی اصلا به صرفه نیست.
هزینه برقراری تماس با استفاده از خطوط تلفن ثابت کم نیست!

http://hamidsoltani.ir/public/desktop.jpg

۲- استفاده از تلفن همراه
راه حل بعدی استفاده از موبایل بود! کمی سخت بود، ولی خب انجام شد و مزایا و معایب زیر رو داشت:
مزایا:
مصرف برق به مراتب کمتر از کامپیوتر
امکان فعال سازی طرح‌های تشویقی اپراتورها برای کاهش هزینه‌های تماس
امکان ارسال پیام کوتاه تایید از طریق سیم‌کارت و از بین بردن امکان بلک‌لیست بودن شماره!
معایب:
برای هر سرویس، باید یک گوشی تلفن همراه تهیه بشه که خب کم هم نیست!
فضای اشغال شده توسط گوشی‌ها و شارژرها کمی خوش‌آیند نبود!
هزینه حدودی هر سرویس:
یک تلفن همراه با سیستم اندروید (کمترین قیمت) +‌ سیم‌کارت:‌ ۲۵۰ هزار تومان
* استفاده از تلفن‌های بلک‌بری برای این منظور اصلا به صرفه نیست و من به علت در دسترس نبودن تلفن اندرویدی از گوشی خودم استفاده کردم.

http://hamidsoltani.ir/public/mobile.jpg

۳- طراحی سخت‌افزار اختصاصی
با ایجاد کمی فشار روی حافظه و گرفتن کمک از آموخته‌های دبیرستان، تونستم یک بورد رو طراحی کنم. ساختش کارِ آسونی نبود ولی خب به هر ترتیب انجام شد! تصویر زیر رو ببینید:

http://hamidsoltani.ir/public/hardware.jpg

حجم زیادی که می‌بینید اشغال شده،‌ به دلیل تستی بودن بورد هست و نسخه دوم که در حال آماده سازی هست، در کل ابعادی حدود ۶ در ۹ سانتی‌متر داره.
نحوه کارکرد بورد به این صورت هست که سیستم به وسیله یک کابل شبکه به اینترنت متصل میشه و به دلیل نداشتن آی‌پی ولید، هر ۵ ثانیه یک‌بار از سرور استعلام میگیره.
در صورت وجود داشتن تماس برقرار نشده، اقدام به برقراری تماس/ ارسال پیام کوتاه می‌کنه. برای ریداندنسی و در دسترس بودن همیشگی اینترنت، با استفاده از یک دستگاه روتر بورد میکروتیک بین ۴سرویس اینترنت لود بالانسینگ انجام دادم و احتمال از دست رفتن اتصال به اینترنت بسیار پایین هست.
مزایای استفاده از این روش:
مصرف بسیار بسیار کم. به صورتی که با یک ups با ظرفیت 1kva، یک سرویس دهنده حداقل ۷۰ روز روشن می‌مونه!!!
هزینه نسبتا پایین.
امکان جاسازی بیش از ۱۰۰۰ سرویس دهنده در یک رک ۱۶ یونیت!
قابل حمل و جابجایی آسان.
امکان فعال سازی طرح‌های تشویقی اپراتورها برای کاهش هزینه‌های تماس
امکان ارسال پیام کوتاه تایید از طریق سیم‌کارت و از بین بردن امکان بلک‌لیست بودن شماره!
هزینه حدودی هر سرویس:
هزینه تولید هر بورد و سیم‌کارت حدودا ۸۵ هزار تومان هست.

حالا بنده قصد تجاری کردن این سرویس رو دارم، به نظرِ شما برای این کار صرفه اقتصادی وجود داره؟
برای فروش سرویس و کسب درآمد، ۲ راه هست،
۱- اجاره دادن سرویس دهنده و دریافت هزینه به صورت ماهانه
۲- فروش سرویس دهنده و دریافت هزینه به صورت یک‌جا
نظر شما کدوم راه هست؟
آیا پیشنهادی در این زمینه دارید؟

در آخر هم از وقتی که در اختیار بنده قرار دادید سپاسگزارم.

bamahost
October 19th, 2014, 22:31
بسیار جالب بود
نظر من اینه که به فروش برسانید البته اگر سریع کپی نشه توسط هموطنان

jahromweb
October 19th, 2014, 22:39
سلام
به خاطر که هوش بالا بهتون تبریک میگم انشا اللله موفق باشید
به نظر من
- اجاره دادن سرویس دهنده و دریافت هزینه به صورت ماهانه
بهتره و البته نه خود سخت افزار
یک خط وصل بشه بهش و ...
مثل سرور!

Azarin Web
October 19th, 2014, 23:33
بسیار عالی و هوشمندانه... تبریک میگم به شما

به نظر بنده همانطور که بعضی شرکت ها مثلا viop ارائه میدن ، شما هم 1 چیزی شبیه اون ارائه بدید و هزینه تمدید (حالا یا ماهانه یا...) دریافت کنید.

m.ahmadi
October 19th, 2014, 23:35
اگر اول بار هست تولید شده است حتما ثبت اختراع کنید.

ارادتمند

1OnliNe
October 20th, 2014, 00:17
سلام
بابت پشتکارتون تبریک میگم .
می تونید طوری بفروش برسونید که مثلا با لایسنس کار کنه ؟

sor
October 20th, 2014, 00:45
سلام واقعا جالب و حرفه ای بود.

اگه بتونی سرویس رو به صورت تمدیدی ( دریافت هزینه مثلا ماهانه) داشته باشی خوبه (یا همون اجاره دادن که خودتون عرض کردین)

*این برد ها پیش خودتون نگهداری میشه یا به خریدار تهویل داده میشه ؟

sht-design
October 20th, 2014, 01:06
بعضی افراد در صورت بروز مشکل برای رسیدن به هدف نا امید میشوند
بعضی افراد هم خیلی تلاش میکنند اما نمیتوانند راه حل خوبی پیدا کنند
خوشحالم که شما تلاش کردید و حتی تونستید نمونه جدیدی تولید کنید

- - - Updated - - -

به نظر من اجاره اون بهترین حالته

saeed1988m
October 20th, 2014, 01:11
آفرین بر هوش و پشتکار شما انشالله هم شما هم هموطنان عزیز استفاده کنند و انشالله کپی نکنن

MOHAMMAD MOHSEN
October 20th, 2014, 01:28
فکر خلاقی دارید بهتون تبریک می گم.

ایده آخری جذاب بود اما باید در نظر داشته باشید ظرفیت ارسال سیم کارت محدود هست! و عملا وقتی ترافیک بره بالا غیر قابل استفاده میشه! این کار رو میشه با api خطوط sms انجام داد و شاید بگین که خوب تماس چی؟ اونم راه یک سیپ ترانک ویپ از سرویس دهنده های ویپ میشه گرفت و سرور استریسک راه اندازی کرد (برای کاهش هزینه ویپ رو مطرح کردم والا با خطوط تلفنی معمولی میشه البته برای اینکه محدود نباشه باید از مخابرات خطوط چند کاناله گرفت)

همین الان شرکت هایی هستند که همچین سرویس هایی رو راه اندازی کرده اند البته مشابه برای احراز هویت کاربرهاشون! (مثال شرکت سپنتا)

hamid.soltani92
October 20th, 2014, 12:49
بسیار جالب بود
نظر من اینه که به فروش برسانید البته اگر سریع کپی نشه توسط هموطنان
متشکرم از نظرتون.

- - - Updated - - -

سلام
به خاطر که هوش بالا بهتون تبریک میگم انشا اللله موفق باشید
به نظر من
- اجاره دادن سرویس دهنده و دریافت هزینه به صورت ماهانه
بهتره و البته نه خود سخت افزار
یک خط وصل بشه بهش و ...
مثل سرور!
متشکرم، لطف دارید.
خود من هم بیشتر به اجاره دادن سرویس تمایل دارم.

- - - Updated - - -

بسیار عالی و هوشمندانه... تبریک میگم به شما

به نظر بنده همانطور که بعضی شرکت ها مثلا viop ارائه میدن ، شما هم 1 چیزی شبیه اون ارائه بدید و هزینه تمدید (حالا یا ماهانه یا...) دریافت کنید.
متشکرم.

- - - Updated - - -

اگر اول بار هست تولید شده است حتما ثبت اختراع کنید.

ارادتمند
از نظرتون متشکرم. خارج از ایران این سیستم هست، اما توی ایران فکر نمیکنم تا به حال سخت افزار تولید شده باشه. به نظرتون میشه ثبتش کرد؟

- - - Updated - - -

سلام
بابت پشتکارتون تبریک میگم .
می تونید طوری بفروش برسونید که مثلا با لایسنس کار کنه ؟
متشکرم، لطف دارید.
بله یکی از راه‌های فروش به صورت لایسنس دار هست. راه‌های دیگه‌ای هم از قبیل تعداد تماس و ... وجود داره.

- - - Updated - - -

سلام واقعا جالب و حرفه ای بود.

اگه بتونی سرویس رو به صورت تمدیدی ( دریافت هزینه مثلا ماهانه) داشته باشی خوبه (یا همون اجاره دادن که خودتون عرض کردین)

*این برد ها پیش خودتون نگهداری میشه یا به خریدار تهویل داده میشه ؟
ممنونم.
بله برد‌ها پیش ما می‌مونن و سرویس گیرنده فقط از سرویس استفاده می‌کنه. در صورت تمایل از سیم‌کارت شخصی مشترک هم می‌شه استفاده کرد.

- - - Updated - - -

بعضی افراد در صورت بروز مشکل برای رسیدن به هدف نا امید میشوند
بعضی افراد هم خیلی تلاش میکنند اما نمیتوانند راه حل خوبی پیدا کنند
خوشحالم که شما تلاش کردید و حتی تونستید نمونه جدیدی تولید کنید
به نظر من اجاره اون بهترین حالته
خیلی ممنونم. لطف کردید.

- - - Updated - - -

آفرین بر هوش و پشتکار شما انشالله هم شما هم هموطنان عزیز استفاده کنند و انشالله کپی نکنن
متشکرم.
راستش کپی بشه یا نشه، مهم نیست. مهم اینه که توی ایران جای این سرویس واقعا خالیه!

- - - Updated - - -

فکر خلاقی دارید بهتون تبریک می گم.

ایده آخری جذاب بود اما باید در نظر داشته باشید ظرفیت ارسال سیم کارت محدود هست! و عملا وقتی ترافیک بره بالا غیر قابل استفاده میشه! این کار رو میشه با api خطوط sms انجام داد و شاید بگین که خوب تماس چی؟ اونم راه یک سیپ ترانک ویپ از سرویس دهنده های ویپ میشه گرفت و سرور استریسک راه اندازی کرد (برای کاهش هزینه ویپ رو مطرح کردم والا با خطوط تلفنی معمولی میشه البته برای اینکه محدود نباشه باید از مخابرات خطوط چند کاناله گرفت)

همین الان شرکت هایی هستند که همچین سرویس هایی رو راه اندازی کرده اند البته مشابه برای احراز هویت کاربرهاشون! (مثال شرکت سپنتا)
متشکرم. لطف دارید.
فرمایش شما کاملا صحیحه، ارسال با استفاده از سیم‌کارت مشکلاتی از قبیل ترافیک پایین رو داره، اما میشه این مشکل رو با استفاده از تعدد خصوص برطرف کرد. متاسفانه مشکلی که با خطوط sms پیش میاد، اینه که خیلی از هموطنان درخواست عدم دریافت پیام‌های تبلیغاتی رو دادن. برای مثال گوشیِ خودِ من تمام پیام‌هایی که شمارشون تو فهرست مخاطبان مجاز من نباشه، حذف می‌کنه. از بس که این پیام‌های تبلیغاتی وقت و بی‌وقت مزاحمت ایجاد می‌کردن.
من هم به ویپ فکر کردم، ولی متاسفانه هزینه ویپ بیشتر از برقراری تماس با استفاده از تلفن یا موبایل میشه! برای مثال شرکت شاتل برای هر دقیقه مکالمه با تلفن‌های داخلی، ۲۲۷ تومان دریافت می‌کنه! با این حساب فعلا از ویپ نمیشه استفاده کرد.
در رابطه با خطوط تلفن ثابت هم حق باشماست. با استفاده از خطوط E1 و بالاتر میشه استفاده حرفه‌ای تر داشت. حتما بررسی می‌کنم فرمایشتون رو.
باز هم از نظر کارشناسی و علمیتون متشکرم.:53:

kool
October 20th, 2014, 20:47
سلام
تبریک میگم به خاطر طراحی این سیستم

در مرحله اول احتمالا تعداد محدودی از شرکت ها نیاز به این سیستم داشته باشن.
بهتره یه مشاوره و بررسی با چند شرکت انجام بدید و درخواست تقریبی رو بدست بیارید که اگه درخواست زیاد بود تعداد زیادی تولید کنید که قیمت مناسبتر دربیاد.

همچنین بهتره قبل از تولید انبوه، یه چند ماه تست کنید ببینید هیچ مشکلی پیش نمیاد یا ایراد کوچیکی چیزی نداره که بعدا مشکل ساز شه.

در مورد فروش و اجاره ای بودن شاید وجود هر دو همزمان بهتر باشه ولی با قیمت هایی که سوء استفاده نشه ازش.

به هر حال موفق باشید :53:

hamid.soltani92
October 21st, 2014, 11:21
سلام
تبریک میگم به خاطر طراحی این سیستم

در مرحله اول احتمالا تعداد محدودی از شرکت ها نیاز به این سیستم داشته باشن.
بهتره یه مشاوره و بررسی با چند شرکت انجام بدید و درخواست تقریبی رو بدست بیارید که اگه درخواست زیاد بود تعداد زیادی تولید کنید که قیمت مناسبتر دربیاد.

همچنین بهتره قبل از تولید انبوه، یه چند ماه تست کنید ببینید هیچ مشکلی پیش نمیاد یا ایراد کوچیکی چیزی نداره که بعدا مشکل ساز شه.

در مورد فروش و اجاره ای بودن شاید وجود هر دو همزمان بهتر باشه ولی با قیمت هایی که سوء استفاده نشه ازش.

به هر حال موفق باشید :53:
از لطفتون متشکرم.
راستش رو بخواید فکر کنم تعداد شرکت‌هایی که از این سیستم استفاده بکنن به انگشت‌های یک دست هم نرسه:دی
سیستم نهایی مرحله تست ۲۰ روزه رو سپری کرده و توی این بیست روز حتی ۱ ثانیه هم داون تایم نداشته. تنها مشکلی که وجود داره، ترافیک پایین سیم‌کارت هست که اون هم با تعدد سیم‌کارت و سرور برطرف میشه.
بازهم از لطفتون سپاسگزارم.:53:

RoobinaServer
October 22nd, 2014, 19:03
با سلام و احترام

واقعا شخص خلاقی هستید امیدوار هستم پیشرفت های بالاتری از شما مشاهده کنیم مخصوصا در زمینه وب

خیلی ها هستند که استعداد های زیادی خداوند به آنها داده و در راه خلاف و نفع شخصی به کار میبرند ولی شما فعلا ندیدم از این دید اشخاص باشید و انشالله هم نخواهید بود.

انشالله موفق باشید
ارادت
یا حق

be099
October 22nd, 2014, 19:43
کار شما واقعا جالب بود اما
من برای یکی از سایت هام بعد از ثبت موبایل به کاربر میگم یک sms خالی بده مثلا شماره 30004545454545 بده وقتی دریافت شد با موبایل ثبت شده توی سیستم مقایسه میشه و اینجوری خیلی راحت تر میشه کاربرو تایید کرد :d
مورد بعدی هم اینکه خیلها پیامهارو نبستن ! و جدیدا موقع گرفتن پنل هم خود اپراتور تعهد میگره که تبلیغاتی نفرستی و میگن اونایی که میفرستنو میزنن تو بلک لیست ...

iroooni.com
October 22nd, 2014, 20:46
کار بسیار جالبی هست به نظر من هم اجاره بدید ماهیانه بهتره تا کپی نزنن ازش

majidisaloo1
October 22nd, 2014, 21:18
شما پیامک را میتونید برای همه اوکی بکنید
برای ارسال به شماره هایی که در بلک لیست هستند به مخابرات درخواست میدهید شمارتون را خدماتی میکنند
شماره ما که در سایت است الآن خدماتی است

pouria
October 22nd, 2014, 21:35
برای قسمت مودم GSM میشد از برد راه انداز Sim900 استفاده کنید
هم ابعاد کمتری دارن هم نیازی به لحیم کاری ماژول نیست
برد راه انداز sim900 (http://eshop.eca.ir/%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-gps-gsm-gprs/1413-%D8%A8%D8%B1%D8%AF-%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B2-sim900.html)

vrujak
October 22nd, 2014, 21:40
سلام دوست عزیز
اولا تبریک میگم بهتون.
دوما به نظر من قبل از هر کاری این اختراعتون رو به ثبت برسونید. تا حق کپی برداری برا خودتون باشه.
بعدش تصمیم بگیرید که چی کار کنید.
موفق باشید انشاالله.

tikweb.ir
October 22nd, 2014, 21:53
وقتی این بسته های کودک نخبه و فلان رو با تغییر اسم هر دفعه هر کی برا خودش ثبت اختراع میکنه
دیگه همچین چیزی که شما طراحی کردید چرا نشه ثبت اختراع کرد؟!

hrv
October 22nd, 2014, 22:20
سلام داداش اول بهت خیلی تبریک میگم بابت این خلاقیتت جدا ایول داری!
اما نکنه اینه شما بدون تحقیق این کارو کردی! شماره های پیامکی میتونن طبق یه تعهد نامه چند صفحه ای و قبول خیلی قوانین! به بلک لیست ارسال کنن!
نکته دوم میزان سرعت پیام در این دستگاه پایین هست و برای سایت با حجم پایین میتونه جوابگو باشه در صورت ارسال بالا با سیم کارت اپراتور اختلال ایجاد مکینه براتون!
احیانا اگر کسی زنگ بزنه به سیم کارت چی میشه؟ یا پیامک؟ چون میخاد پیام برسه آنتن هر چند دقیقه برای تحویل پیام اقدام میکنه که این هم مختل میکنه کار رو درسته؟
اما این پشتکار و جدیت خیلی خوبه!

hamid.soltani92
October 23rd, 2014, 11:52
با سلام و احترام

واقعا شخص خلاقی هستید امیدوار هستم پیشرفت های بالاتری از شما مشاهده کنیم مخصوصا در زمینه وب

خیلی ها هستند که استعداد های زیادی خداوند به آنها داده و در راه خلاف و نفع شخصی به کار میبرند ولی شما فعلا ندیدم از این دید اشخاص باشید و انشالله هم نخواهید بود.

انشالله موفق باشید
ارادت
یا حق
متشکرم جناب سجادیه. لطف دارید.

- - - Updated - - -

کار بسیار جالبی هست به نظر من هم اجاره بدید ماهیانه بهتره تا کپی نزنن ازش
ممنونم.

xphost
October 23rd, 2014, 11:57
کار جالبی هستش
قطعا شما ادامه بدید آینده خوبی خواهید داشت
انشا الله به آینده روشنی داشته باشید

hamid.soltani92
October 23rd, 2014, 12:06
کار شما واقعا جالب بود اما
من برای یکی از سایت هام بعد از ثبت موبایل به کاربر میگم یک sms خالی بده مثلا شماره 30004545454545 بده وقتی دریافت شد با موبایل ثبت شده توی سیستم مقایسه میشه و اینجوری خیلی راحت تر میشه کاربرو تایید کرد :d
مورد بعدی هم اینکه خیلها پیامهارو نبستن ! و جدیدا موقع گرفتن پنل هم خود اپراتور تعهد میگره که تبلیغاتی نفرستی و میگن اونایی که میفرستنو میزنن تو بلک لیست ...

شما پیامک را میتونید برای همه اوکی بکنید
برای ارسال به شماره هایی که در بلک لیست هستند به مخابرات درخواست میدهید شمارتون را خدماتی میکنند
شماره ما که در سایت است الآن خدماتی است
ضمن عرض تشکر، فرمایش شما دو عزیز در یک راستا بود، به همین دلیل یک جا پاسخ میدم.
در رابطه با شماره‌های خدماتی، ۲ مشکل وجود داره:
۱- درگاه‌های ارسال همیشه وصل نیستن و گهگاهی قطعی دارن.
۲- خیلی از افراد ( از جمله خودِ من) کلا سرشماره‌های ۱۰۰۰ و ۲۰۰۰ و ... رو بلاک کردن.
در رابطه با ارسال پیام توسط کاربر به سامانه جهت احراز هویت هم علاوه بر امکان قطعی درگاه ارسال و دریافت پیام کوتاه، تاخیر‌های شایع در دریافت پیام‌ها توسط وب سرویس وجود داره که مطمئنا در مبحث تجربه کاربری یا همون ux، خیلی پسندیده نیست و اینکه اگر خط اعتباری کاربر، دارای اعتبار کافی برای ارسال پیام نباشه یا خط دائمی کاربر یک طرفه باشه، چه اتفاقی می‌افته؟ بی‌شک کاربر از سرویس دهنده دیگه‌ای استفاده می‌کنه!
علاوه بر تمام موارد، ممکنه کاربر به دلایلی فقط دارای تلفن ثابت باشه و امکان دریافت پیام کوتاه رو نداشته باشه!
باز هم از اینکه لطف کردید و در این بحث شرکت کردید ازتون ممنونم.

- - - Updated - - -

برای قسمت مودم GSM میشد از برد راه انداز Sim900 استفاده کنید
هم ابعاد کمتری دارن هم نیازی به لحیم کاری ماژول نیست
برد راه انداز sim900 (http://eshop.eca.ir/%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-gps-gsm-gprs/1413-%D8%A8%D8%B1%D8%AF-%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B2-sim900.html)
ممنونم، ولی نیازی به بورد راه‌انداز نیست. لحیم کاری این ماژول کار سختی نیست.

- - - Updated - - -

سلام دوست عزیز
اولا تبریک میگم بهتون.
دوما به نظر من قبل از هر کاری این اختراعتون رو به ثبت برسونید. تا حق کپی برداری برا خودتون باشه.
بعدش تصمیم بگیرید که چی کار کنید.
موفق باشید انشاالله.
متشکرم.
راستش قبلا برای مورد دیگه‌ای اقدام به ثبت اختراع کردم، اما خب انقدر اذیت کردن که بی‌خیال شدم!

- - - Updated - - -

وقتی این بسته های کودک نخبه و فلان رو با تغییر اسم هر دفعه هر کی برا خودش ثبت اختراع میکنه
دیگه همچین چیزی که شما طراحی کردید چرا نشه ثبت اختراع کرد؟!
متشکرم.
شدنش فکر کنم بشه! اما خب خیلی دردسر داره.

- - - Updated - - -

سلام داداش اول بهت خیلی تبریک میگم بابت این خلاقیتت جدا ایول داری!
اما نکنه اینه شما بدون تحقیق این کارو کردی! شماره های پیامکی میتونن طبق یه تعهد نامه چند صفحه ای و قبول خیلی قوانین! به بلک لیست ارسال کنن!
نکته دوم میزان سرعت پیام در این دستگاه پایین هست و برای سایت با حجم پایین میتونه جوابگو باشه در صورت ارسال بالا با سیم کارت اپراتور اختلال ایجاد مکینه براتون!
احیانا اگر کسی زنگ بزنه به سیم کارت چی میشه؟ یا پیامک؟ چون میخاد پیام برسه آنتن هر چند دقیقه برای تحویل پیام اقدام میکنه که این هم مختل میکنه کار رو درسته؟
اما این پشتکار و جدیت خیلی خوبه!
متشکرم.
دلیل عدم استفاده از درگاه‌های مخابراتی عمومی رو چند خط بالاتر عرض کردم. در رابطه با ترافیک پایین سیم‌کارت، حق با شماست و برای برطرف کردن این مشکل، هر ماژول به همراه ۱۶ سیم‌کارت طراحی شده. قابلیت ارتقا تا ۶۴ سیم‌کارت برای هر ماژول وجود داره. که فکر می‌کنم برای بلاگفا هم کافی باشه. چه برسه به سایت ما!:دی
در صورتی که کسی با این سیم‌کارت ها تماس بگیره بلافاصله ریجکت میشه. پیام‌های کوتاه هم در حافظه ذخیره نمیشن. دریافت پیام توسط این سیم‌کارت‌ها معمولا نادر هست و طراحی سیستم به گونه‌ای انجام شده که در صورت اشغال بودن یک سیم‌کارت، به صورت خودکار از سیم‌کارت دیگری استفاده میشه. به این ترتیب شما هرگز با کندی سرعت مواجه نخواهید شد.
باز هم از ارسال نظر گرانبهاتون متشکرم.

- - - Updated - - -

بسیار عالی و... تبریک میگم
متشکرم.:53:

- - - Updated - - -

کار جالبی هستش
قطعا شما ادامه بدید آینده خوبی خواهید داشت
انشا الله به آینده روشنی داشته باشید
ممنونم، همچنین.:53:

Yas-Host
October 23rd, 2014, 12:15
قبلا در موردش با بنده صحبت کرده بودید :)

خوشحالم پیاده سازی شده . . . .

موفق باشید