PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : از كجا پهناي باند رو ببينم

kovelm
May 3rd, 2009, 20:45
سلام من سرور مجازي لينوكس whm دارم از چه بخشي بيينم پهناي باند كل سرورم چقدره و چقدرش رفته چقدش مونده

Sajad
May 3rd, 2009, 21:03
Account Information > View Bandwidth Usage

kovelm
May 3rd, 2009, 21:06
اين مال كاربران است در موردش يك سوال دارم اون دو تا عدد پايين كه جمع شده سمت راستي و چپي جمع چي ها هستند؟

2-من ميخوام ببينم سرورم چقدر پهناي باند دارد

Sajad
May 3rd, 2009, 21:34
اين مال كاربران است در موردش يك سوال دارم اون دو تا عدد پايين كه جمع شده سمت راستي و چپي جمع چي ها هستند؟

2-من ميخوام ببينم سرورم چقدر پهناي باند دارد

Total Bandwidth Usage هست و خوب مگه همه کاربراتون رو نزده؟ اون پایین هم جمعش رو زده! در نتیجه پهنای باند مصرفی رو دارید میبینید!

2- اون رو باید به کنترل پنلی که برای مدیریت vps به شما میدن برید و نگاه کنید.

kovelm
May 4th, 2009, 13:59
سلام منظورتون كدوم كنترل پنل هست مگه سرور مجازي جر whm پنل ديگري هم دارد؟من يك whm با دسترسي كامل دارم؟

NovinServer
May 4th, 2009, 16:17
سلام منظورتون كدوم كنترل پنل هست مگه سرور مجازي جر whm پنل ديگري هم دارد؟من يك whm با دسترسي كامل دارم؟

دوست عزیز ، سرور مجازی ممکنه هر پنلی داشته باشد .. ( laxadmin , plesk , dirict admin , cpanel و.... )

شما دارید هم اکنون از CPanel / WHM استفاده می کنید ، ابنده با نام کاربری rOOt وارد شوید و قسمتی را که دوستمان گفتند انجام دهید ... :hammer:

Sajad
May 4th, 2009, 17:20

منظور من از پنل اصلی پنلی است که سرور شما توسط اون مجازی سازی شده؛ اطلاعاتش را باید از کسی که vps را ازش گرفتید بگیرید.

ساده ترین راه همان هست که گفتم:
به صفحه Account Information > View Bandwidth Usage میروید.
پایین صفحه Total Bandwidth Usage را چک میکنید.

KamranOnline
May 5th, 2009, 01:36
سلام من سرور مجازي لينوكس whm دارم از چه بخشي بيينم پهناي باند كل سرورم چقدره و چقدرش رفته چقدش مونده

شما می خواهید کل ترافیک روی شبکه رو محاسبه کنید.

در WHM کاربر root نقشی ندارد و برای همین محاسبه نمی شودو
بهترین راه این است که سیستم phpsysinfo یا چیزهایی شبیه این نصب کنید تا نشان دهد ترافیک روی کارت شبکه رو بعد با Mysql می تونی Log کنی و با هم جمع کنی

این لیست سیستم هایی هست که این کارو می کنه !

bmon
bwbar
bwm
bwm-ng
iftop
iperf
ipfm
speedometer
cbm
ibmonitor
pktstat
mactrack
MRTG
Cacti

با YUM می تونی با داشتن Repo ها نصبش کنی.
حتی با iptables هم می تونی ببینی چقدر ترافیک مصرف شده !

برای شناسایی نوع کارت شبکه کافیست : dmesg |grep eth0

یا : mii-tool -v eth0
و یا : ethtool eth0

که سرعت و نوع شبکه رو بهت نشون می ده که هر کدوم مال یک کار هست.

با تشکر
مدیریت گروه شرکت های میزبان پایتخت
کامران بیگلری

1eng.ir
May 5th, 2009, 03:14
پهنای باند سرور ویندوز رو هم میشه فهمید ؟!!!!