PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : www.mihanhits.com يك *** هست!

sunyboy
July 9th, 2010, 17:03
با سلام من الان سه ماهه براي اين سايت تبليغات كردم ولي پولم رو نميده يعني جواب ادم رو نميده شماره تلفن هم نه گذشته در سايت فقط يك اي دي ياهو و يك ايميل گذاشته اونم الكي هست جوابي نميده من چطوري بايد اقدام كنم تا حقم را از حلقوم اين *** بيرون بكشم؟ راه قانونيش چطوري هست! لطفا راهنمايي كنيد.

ممنون

IFACO.Net
July 9th, 2010, 17:48
اشتباه از طرف خودتون هست، پول تبلغات رو اول میگیرند نه آخر کار، مگه اینکه به طرف اعتماد کامل داشته باشی.

Rezash
July 9th, 2010, 17:51
فكر نكنم پيگري شما به نتيجه اي برسه!
به حال قبل از كار با سيستم ها حتما يك جستجو بكنيد...
البته من با يكي از سيستم هايي كه خيلي پشت سرش حرف هست چند ماهه كار مي كنم و تاحالا تا قرون آخر رو داده بهم!
در مورد اين سايت هم يك گوگلينگ در كمتر از يك دقيقه كردم،يك موردش:
میهن هیتس www.mihanhits.com متقلب یا درستکار (http://tabligh.medicinal.ir/?p=46)
كافي بود سه ماه پيش يك دقيقه جتسجو مي كرديد...الان بعيد مي دونم به نتيجه اي برسيد...

sunyboy
July 9th, 2010, 18:08
قانوني چطور ميتونم اقدام كنم!؟

Rezash
July 9th, 2010, 18:11
قانوني چطور ميتونم اقدام كنم!؟
whois بگير!مشخصاتش رو در بيار...آمارشو بگير...شكايت كن
ولي از من ميشنوي بيخيال شو..بايد كلي هزينه كنه،از آخرم بايد بتوني ثابت كني...اومديم طرف گفت تقلب كردي...4 تا ركوردم تو ديتابيس وارد كرد كه فلان كارها رو كردي ...اونوقت چي؟
عملا بعيد مي دونم به نتيجه اي برسي...

delta
July 9th, 2010, 18:21
بله ایشون رو تقریبا میشناسم بنده.. خودتون هم میشناسید مال کدوم سایت نرم ازفزاری هست مثلا! برای بالا بردن رنک و الکساش همچین اقدامی کرده .. فکرش رو کنید مثلا 200 هزار تومان یکی بیاد بخواد تبلیغات کنه تو سایتها برای بالا رفتن الکسا.به جاش همین پول رو برمیداره سیستم راه میندازه و چندین برابر هیت میگیره و ماههای اول پول میده بعد یکهو......... هیچ!! در این بین ایشون فقط سود زیادی کردند و الانم برای هر تبلیغ خداتومان میگیرند!
کلا قید تمام سیستمهای کلیکی رو بزنید و از من میشنوید برید سراغ همکاری در فروش.. کلی سایتهای بزرگ فروشگاهی هستند که توش کلاه برداری هم نیست و خودتون پنل دارید و هر چی طرف بفروشه شما میبینید.. خواستی بگو خودم بهت از فروشگاه پنل میدم 20 درصد هر فروش مال شما!

primrose
July 9th, 2010, 18:26
چيز زيادي نيست. اينترنت يعني يه راه بي خطر براي ***ي. كاش يه كم اينجام مثل ...... به قوانين پايبند بودن.