PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ثبت سایت در ساماندهی

aseman
October 19th, 2014, 11:49
سلام

من تازه تو سایت ساماندهی ثبت نام کردم و وبسایتم رو هم برای بررسی ثبت کردم
از طریق ایمیل فعال سازی و آپلود فایل هم کامل انجام دادم اما شماره موبایلم ثبت نمیشه!هرچی ارسال مجدد رو میزنم بازم هیچ کدی برام ارسال نمیشه که شمارم رو ثبت کنم
به پشتیبانی زنگ میزنم همش خطاشون مشغوله و ایمیل هم جواب نمیدن

شمارم رو به این شکل وارد کردم 0912xxxxxxx
اشکال کار از کجاست؟

iranwhsrver
October 19th, 2014, 15:07
ببخشید سایت ساماندهی یا سایت نماد اعتماد؟؟
ساماندهی تا جایی ک من میدونم هر روز دارم سایت ثبت میکنم اینجور چیزهارو نمیخواد منظور شما احتمالا enamad نیستش؟

Azarin Web
October 19th, 2014, 15:34
ساماندهی تا جایی ک من میدونم هر روز دارم سایت ثبت میکنم اینجور چیزهارو نمیخواد منظور شما احتمالا enamad نیستش؟

شما هر روز ساماندهی سایت ثبت میکنید؟!! اتفاقا ساماندهی هست فقط اینجور چیزهارو میخواد فقط! اما اونی که شما میفرمایید مرکز مشاوره تجارت الکترونیک هست که برای دریافت اینماد جدیدا باید تکمیل کنید.

استارتر عزیز دقیقا همین مشکل را بنده هم خیلی وقت هست که دارم و هیچ پیامکی برای تایید شماره همراه ارسال نشده و نمیشود، ممنون میشم اگر دوستان راهنمایی کنند.

Taryan4
October 19th, 2014, 15:37
شما هر روز ساماندهی سایت ثبت میکنید؟!! اتفاقا ساماندهی هست فقط اینجور چیزهارو میخواد فقط! اما اونی که شما میفرمایید مرکز مشاوره تجارت الکترونیک هست که برای دریافت اینماد جدیدا باید تکمیل کنید.

استارتر عزیز دقیقا همین مشکل را بنده هم خیلی وقت هست که دارم و هیچ پیامکی برای تایید شماره همراه ارسال نشده و نمیشود، ممنون میشم اگر دوستان راهنمایی کنند.

بنده هم همین مشکل را داشتم. طی ساعت های مختلف تست کردم تا بالاخره پیامک رسید. البته فکر کنم تنها برای تایید اولین سایت پیامک تایید لازم دارد و برای سایت های بعدی تنها متاتگ کافیست.

songkadehnew
October 19th, 2014, 15:39
ما ثبت نام کردیم فقط یک کد تاییئ برای تاییئ هویت شماره تلفن به خط ارسال میکنه که اونو بزنید تو سایت حسابتون فعال میشه
اول باید اینو انجام بدید
سپس سایت ثبت کنید که ایمیل فعال سازی به ایمیل سایت میره
فایل و ... هم نیاز نیست آپ بشه
همین دو کاری که گفتم فقط
موفق باشید

iranwhsrver
October 19th, 2014, 16:41
والا ما که توی ساماندهی میزنیم سایت هارو مشکل خاصی نداریم - یا میگن ایمیل بدید که کد تائیدیه ایمیل میشه یا اینکه یه سری کد میدن که باید توی هاستتون بریزید و اونجا برید تائید بکنید
تا الان که شماره تماس و احراز هویت شماره تماس نخواستن.

- - - Updated - - -

عزیز دلم دیگ بحث enamad و سایت ساماندهی رو میدونم داستانش چی به چیه...خودمون باهاشون سرو کار داریم
اونقدر سواد دارم که فرق سایت ساماندهی و به قول خودتون مشاوره تجارت الکترونیک رو بدونم چی به چیه داداشم...
موفق باشید

aseman
October 19th, 2014, 17:54
شما زمانی ثبت نام اولیه کردید که نیاز به تایید پیامک نبوده فقط ایمیلتون رو تایید میکردید و...
اما الان میگه حتما باید اول شماره تماس تایید شه بعد باقی مراحل ثبت

بنده هم همین مشکل را داشتم. طی ساعت های مختلف تست کردم تا بالاخره پیامک رسید. البته فکر کنم تنها برای تایید اولین سایت پیامک تایید لازم دارد و برای سایت های بعدی تنها متاتگ کافیست.من تو 12 ساعت گذشته چندین بار (خیلی) امتحان کردم نیومد!
به نظرتون از نوع وارد کردن شماره نمیتونه باشه؟مثلا به صورت 98912xxxxx+ باشه یا 98912xxxxxx
الته هر 3 حالت رو گذاشتم اما این که میفرمایید تو ساعات مختلف تست کردید حتما شمارتون درست وارد شده میشه بفرمایید به چه شکلی وارد کردید که حداقل از نظر وارد کردن شماره خاطر جم بشم

Azarin Web
October 20th, 2014, 00:02
شما زمانی ثبت نام اولیه کردید که نیاز به تایید پیامک نبوده فقط ایمیلتون رو تایید میکردید و...
اما الان میگه حتما باید اول شماره تماس تایید شه بعد باقی مراحل ثبت

من تو 12 ساعت گذشته چندین بار (خیلی) امتحان کردم نیومد!
به نظرتون از نوع وارد کردن شماره نمیتونه باشه؟مثلا به صورت 98912xxxxx+ باشه یا 98912xxxxxx
الته هر 3 حالت رو گذاشتم اما این که میفرمایید تو ساعات مختلف تست کردید حتما شمارتون درست وارد شده میشه بفرمایید به چه شکلی وارد کردید که حداقل از نظر وارد کردن شماره خاطر جم بشم

اما بنده خیلی سال پیش بود که ساماندهی سایت ثبت میکردم نیاز به تایید شماره داشت.

aseman
October 20th, 2014, 18:01
اما بنده خیلی سال پیش بود که ساماندهی سایت ثبت میکردم نیاز به تایید شماره داشت.

دوست عزیز مشکل رو بلاخره پیدا کردم.من روی خطم پیام های تبلیغاتی رو بسته بودم.از یه خط دیگه استفاده کردم و خیلی سریع کد رو برام فرستادن

iroooni.com
October 20th, 2014, 18:06
اس ام اس میاد اما با تاخیر خیلی زیاد من قبلا که ثبت کردم 24 ساعت بعد اس ام اسش اومد کلا خیلی بروز هستن خدا خیرشون بده