PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال سایت!

aghaee
July 9th, 2010, 12:19
سلام و خسته نباشید!

سایت بنده به آدرس Suspended Domain (http://www.Garonkish.com) مدتی هست که ***** شده!

انجمن این سایت به آدرس www.Forum.garonkish.com هم ***** هست! بنده میخوام یه دامنه جدید خریداری و انجمن سایت رو انتقال بدم روی دامنه جدید و دیگه آدرس انجمن رو عوض کنم

دیتابیس Sql هم حجمش چیزی حدود 30 مگابایت باید باشه! حالا نمی دونم با چه روشی و چطوری انتقال بدیم!

اگر کسی هست گه می تونه هاست و دامنه بده و سایت رو انتقال بده ممنون میشم خبرم کنه

با تشکر

aghaee.sajjad
@
gmail

---------- Post added at 12:19 PM ---------- Previous post was at 12:16 PM ----------

***** کلمه فــیلـتــــر هست

parsvps
July 9th, 2010, 12:20
باسلام . درخدمت هستم

یاهو : simahosting

mohsen1
July 9th, 2010, 12:32
موقت می خواهید منتقل بشه یا ... ؟
علت ساسپند شدن چی بوده؟
اگه واسه بازدید هست از همین ابتدا بفکر وی پی اس باشید تا اساس کشی.

aghaee
July 9th, 2010, 13:44
موقت می خواهید منتقل بشه یا ... ؟
علت ساسپند شدن چی بوده؟
اگه واسه بازدید هست از همین ابتدا بفکر وی پی اس باشید تا اساس کشی.

عزیز من نگفتم به خاطر بازدید هست! من گفتم ***** شدم!
+ اینکه من خودم سرور مجازی دارم خودم ساسپند کردم که موقتا تعطیل باشه

من میخوام کلا آدرس انجمن رو تغییر بدم
این میان انتقال فایل مشکلی نداره! ولی بک آپ از دیتابیس و تغییر آدرسهای قبلی تونی فایل دیتابس به آدرس جدید خودش یه مشکل هست! در این مورد میخواستم راهنمایی کنید!

با تشکر

Masoud.B
July 9th, 2010, 13:51
خوب دیتا بیس رو که از phpmyadmin جابجا کنید ، اگر حجمش بالاست با vps این کار رو انجام بدین

اگر خواستی در خدمتم ، همراه با هاست

aghaee
July 9th, 2010, 14:00
خوب دیتا بیس رو که از phpmyadmin جابجا کنید ، اگر حجمش بالاست با vps این کار رو انجام بدین

اگر خواستی در خدمتم ، همراه با هاست

آخه داداش مشکل اینجاست که داخل فایل بک آپ دیتابیس هر چی آدرس هست مربوط میشه به آدرس سایت قبلی ما باید آدرس سایت قبلی رو با سایت جدید عوض کنیم! میشه راهنمایی بفرمائید

mohsen1
July 9th, 2010, 14:04
حجم دیتابیس زیپ شده ؟
نام انجمن ساز ؟
شاید لازم باشه تغییراتی در ماکزیمم حجم برا ایمپورت دیتابیس بدید تا بمشکل بر نخورید.

Masoud.B
July 9th, 2010, 14:16
آخه داداش مشکل اینجاست که داخل فایل بک آپ دیتابیس هر چی آدرس هست مربوط میشه به آدرس سایت قبلی ما باید آدرس سایت قبلی رو با سایت جدید عوض کنیم! میشه راهنمایی بفرمائید

سیستمتون(انجمن ساز) چیه ؟

mr.he3am
July 9th, 2010, 15:41
خواستید من کامل براتون انجام میدم

aghaee
July 9th, 2010, 17:52
خواستید من کامل براتون انجام میدم

من هزینه هاست و دامین رو پرداخت می کنم یا چی؟

Rezash
July 9th, 2010, 18:15
فايل بك آپ رو با يك ويرايش گر قدرتمند ويرايش كن و يك replace all با آدرس هاي قديم بزن يا ميشه هم رو بخش خروجي انجمن ساز يك فيلتري ، ماژولي چيزي نوشت كه ادرس رو replace كنه ولي مورد اول رو اگه انجام بدي بهتره...
براي انتقال هم يك بك آپ بگير با vps ات منتقل كن

primrose
July 9th, 2010, 18:31
شما هاست نداريد؟؟؟؟
به هر حال من ميتونم كمكئ كنم. اگه تا فردا كارتون راه نيوفتاد به من خبر بديد انجام بدم. (رايگان)

صبح ها هستم.

iD: PRIMROSE.IRAN

ZnHost - vps , Host , web design , Domain , cheap , free (http://znhost.com)