PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرداخت فاکتور فوری

roozbeh837
October 18th, 2014, 22:13
ب اسلام خدمت دوستان کسانی که دلار پرداخت میکن من 109 دلار میخوام پرداخت کنم ولی موردی که هستش اینه که داخل حسابم 100 هزار موجودی هستش که این 109 دلار اوکی بشه کسی هست الان این مبلغ 100 تومن رو بهش بدم که دلار رو کامل پرداخت کنه مابقی هزینه رو هم تا شب واریز میکنم به کارتش؟

البته این همکاری در ماه های اینده هم انجام میگیرد یعنی مقدار فاکتور های دیگمون هم به شخصی که پرداخت رو انجام میده میدیم چون دنبال شخصی برای پرداخت در ماه های اینده به صورت نقدی میباشم

- - - Updated - - -

از دوستان کسی نیست کمک کنه این مورد سرور روبرطرف کنیم

hasanazizi
October 18th, 2014, 22:25
به جون خودم اگه دیروز میگفتی در خدمتت بودم
حالا من یه دوست دارم کارش اینه چه چیزی میزاری برای تایید خودتون تا پرداخت بشه ؟

roozbeh837
October 18th, 2014, 23:45
تلفنی توضیحات لازم رو دادم خدمتون

- - - Updated - - -

دوستان کسی نبود؟هر تضمینی هم باشه میدم.تو این موقعیت خوبه هوای هم وطن رو داشته باشید این مورد حاد هستش

sarwhost
October 18th, 2014, 23:49
ب اسلام خدمت دوستان کسانی که دلار پرداخت میکن من 109 دلار میخوام پرداخت کنم ولی موردی که هستش اینه که داخل حسابم 100 هزار موجودی هستش که این 109 دلار اوکی بشه کسی هست الان این مبلغ 100 تومن رو بهش بدم که دلار رو کامل پرداخت کنه مابقی هزینه رو هم تا شب واریز میکنم به کارتش؟

البته این همکاری در ماه های اینده هم انجام میگیرد یعنی مقدار فاکتور های دیگمون هم به شخصی که پرداخت رو انجام میده میدیم چون دنبال شخصی برای پرداخت در ماه های اینده به صورت نقدی میباشم

- - - Updated - - -

از دوستان کسی نیست کمک کنه این مورد سرور روبرطرف کنیم
الان شبه دیگه باید طبقه گفته خودتون همه هزینه رو پای کنید

roozbeh837
October 18th, 2014, 23:52
بله دوست عزیز این تاپیک رو عصر نوشتم گفتم که سرور روشن بشه به دلیل اینکه هزینه رو از مشتری که طراحی سایت رو براشون انجام دادم دریافت کنم و به حساب کسی که فاکتور رو پرداخت کرده اوکی کنم ولی مسئله تا الان طول کشید کسی پرداختی رو انجام نداده اگر کسی باشه برادری کنه این مورد رو حل کنه من هزینه از ایشون دریافت کنم سریع واریزی رو انجام میدم خدمتش

hasanazizi
October 18th, 2014, 23:56
اقا روزبه تایید میشن طی صحبتی که با ایشون داشتم قبلا با هم همکاری داشتیم تایید میشن 120 درصد

roozbeh837
October 19th, 2014, 02:39
ممنونم حسن جان شما بزرگوارید.

- - - Updated - - -

دوستان اورژانسی میباشد. یکی بزرگواری کنه این مشکل رو امشب حلش کنم فردا هزینه رو کامل به حسابش میریزم الان داخل تاپیک عرض کردم مقداریشو میدم مابقیو فردا چون باید از مشتری هزینه دریافت کنم

- - - Updated - - -

یکی از دوستان خارج از انجمن اوکی کردن.تشکر از همگی