PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد ارائه اطلاعات به شرکت هاستینگ

aseman
October 18th, 2014, 08:37
سلام خدمت همه اساتید

چند روز پیش من از یکی از کاربران اینجا سرور مجازی میکروتیک داخل ایران تهیه کردم.بعد از اینکه سرویس آماده شد ایشون مکرر به من میگن که تمام اطلاعات خودت رو وارد کد ( آدرس دقیق منزل و کدپستی و...)
راستش من با شرکت های دیگه هاستینگ که کار کردم تا به حال چنین موردی نداشتم!ولی من اون اطلاعات رو کمو بیش تکمیل کردم ولی دوباره تو جواب تیکتشو میگن اسکن کارت ملی برامون بفرست؟
راستش این درخواست برام کمی تعجب برانگیز بود خواستم نظر شما رو بدونم

paradiseserver
October 18th, 2014, 08:57
سلام خدمت همه اساتید

چند روز پیش من از یکی از کاربران اینجا سرور مجازی میکروتیک داخل ایران تهیه کردم.بعد از اینکه سرویس آماده شد ایشون مکرر به من میگن که تمام اطلاعات خودت رو وارد کد ( آدرس دقیق منزل و کدپستی و...)
راستش من با شرکت های دیگه هاستینگ که کار کردم تا به حال چنین موردی نداشتم!ولی من اون اطلاعات رو کمو بیش تکمیل کردم ولی دوباره تو جواب تیکتشو میگن اسکن کارت ملی برامون بفرست؟

سلام اکثر شرکت های معتبر هستند که برای محکم کاری این مدارک رو از شما اخذ میکنند

j4b3r
October 18th, 2014, 09:16
سلام
در حالت عادی جایی این اطلاعات رو نمیگیره.
به کارت ملی هم نیاز ندارند به هیچ عنوان.
مگر اینکه مجبور شده باشن از جانب پلیس اطلاعات کامل میکروتیک ها رو بگیرن

Ashkankamangar.ir
October 18th, 2014, 10:15
سلام احتمالاً قانون جدیده چون امروز پلیس فتا به ما گفت بریم جلسه احتمالا ً قانون جدیده

hamra
October 18th, 2014, 10:21
به ما که هنوز پلیس فتا طلاعی ندادند در این مورد.

aseman
October 18th, 2014, 10:32
پس دوستان من بدم این اسکن کارت ملی رو؟از سرور ها برای کاهش پینگ تایم استفاده میکنم فعالیتم غیر قانونی نیست
مشکلی که پیش نمیاد؟

royl
October 18th, 2014, 10:57
باسلام
ما هم بعضی مواقع از کاربر می خواییم
بهتر هست که با فتوشاپ یه چیزی روش بنویسی مثل این
این اسکن فاقد اعتبار بود و فقط برای رابه سایت فلان هست
طوری باشه که اگه پاک بشه جاش بمونه
بااحترام

RoobinaServer
October 18th, 2014, 11:09
سلام خدمت همه اساتید

با سلام

شرکت های معتبر معمولا این اطلاعات را دریافت میکنند و این قانون هست که باید اطلاعات کاربرها دقیق و صحیح باشد.

سلام احتمالاً قانون جدیده چون امروز پلیس فتا به ما گفت بریم جلسه احتمالا ً قانون جدیده

اشکان عزیز این قانون جدید نیست پلیس فتا همیشه از همان اول ذکر کرده که باید مدارک و مستندات کامل از کاربران داشته باشید وگرنه مسئولیت هرگونه مشکلی با شرکت میزبان هست و جهت یاد آوری هم مجدد همین چند ماه پیش ظاهرا میل کردند به اکثر شرکت ها که باید مدارک و مشخصات کامل باشد.

Mr.black-hat
October 18th, 2014, 11:17
براي تهيه سرور بخوايد به همه كارت ملي بديد كه دوروز بعد ميبينيد كارت مليتون تو نت بين جستجو هاس...نظر دوستان قابل احترامه ولي از نظر بنده زياد احتياجي به دادن كارت ملي نيست

chatsaz
October 18th, 2014, 11:51
اطلاعاتتون رو باید کامل وارد کنید ولی ارائه کارت ملی لازم نیست

MOHAMMAD MOHSEN
October 18th, 2014, 11:56
میزبانی وب، سرور مجازی و اختصاصی کلا قضیه اش فرق می کنه و تمام شرکت های معتبر کپی کارت ملی رو میخوان

اگر جای معتبری هست مدارک رو ارائه بدین

kool
October 18th, 2014, 14:38
مشکلی نداره باید مدارک و مشخصات کاربران را شناسایی کنیم ولی پیشنهاد میکنم روی اسکن در فتوشاپ درج کنید که فاقد اعتبار است و به سایت ... ارائه شده است.