PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نصب سیستم مدیرتی برای سرور مجازی ویندوز(pelesk)

mahdi20
July 9th, 2010, 01:14
با سلام و درود فراوانبه دوستان گرامی

من یه وی پی اس دارم با این مشخصات
HDD : 50 GIG
RAM : 256
CPU : Xeon 5520
Bandwidth : Unmetred On 1 Gbps Port

میخواستم در نگاه اول از دوستان بخوام ببینم که این سرور مجازی کم نمیاره؟
اگه کم میاره رم و هاردش رو افزایش بدم خوبه؟
ram1gig ............ hdd:100GB

در نگاه دوم:

میخوام پنل پلسک نصب کنم رو سرور مجازیم پلسک آموزش نصب و کانفیگ رو اگه دوستان بلدن و دارن آموزش رو در این تاپیک قرار بدین اگه هم سکی بلده لطفن اموزشی درست کنه و بزاره هم من یاد میگیرم واستفاده می کنم و هم بقیه اطلاعاتاشون میره بالا

اگه از دوستان در یاهو مسنجر ایدی دارن و در یاهو هم هستن لطفن منو اد کنن و بگن کینم و بکن از این سایت اومدن و میخوان راهنمایی کنن

م همچنان بی صبرانه منتظرم

Masoud.B
July 9th, 2010, 01:20
رمتون پایینه حداقل برای پلسک 1 گیگ بگیرید تا مشکلی پیش نیاد

آموزش نصب پلسک هم تو فروم هست 100%

http://www.webhostingtalk.ir/f80/

asrhosting
July 9th, 2010, 09:56
سلام .
اگر خواستید براتون رایگان نصب و تنظیم می کنم
در مورد وی پی اس تون هم بهتره رم بالا تر این باشه .
اگر هم آموزش تصویری خواستید بگید قرار می دیم .

mahdi20
July 9th, 2010, 10:06
با سلام
ممنون زا راهنماییتون

در درجه اول اگه لطف کنین آموزش تصویی نصب و کانفیگشو اگه دارین اینا قرار بدین و استفاده کنم و ببینم میتونم نصب کنم و کانمفیگ کنم اگه شد که خدا رو شکر
اگه نشد که مشخات میدم شما لطف کنین برام نصب کنین

ممنون از راهنماییتون

Xfise
July 13th, 2010, 02:44
سلام دوست عزیز
این وی پی اس را برای چه کاری میخواهید ؟
بستگی به کارتون میتونه کافی باشه یا کم باشه (البته هرچه سی پی یو و رم بیشتر باشه بهتره)(هرچی پول بدی اش میخوری)

mdt
July 17th, 2010, 09:31
سلام،
رم 256 واقعا کمه به طوری که کارهای خیلی ساده را با کنترل پنل یا نمی توانید انجام بدید یا باید 10 دقیقه صبر کنید تا مثلا یک دامین جدید اضافه بشه.
حداقل از 512 مگابایت رم استفاده باید کنید (تازه در صورتیکه تنظیمات را خودتان بهینه سازی کنید).