PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل جدی با وی پی اس

keyvanik
October 17th, 2014, 23:12
سلام من 3روز پیش 2تا سرور آمریکا بدون ابیوز خریداری کردم برای کرک سرور اگه دوستان آشنا باشند 2تا برنامه داره کلن با 2تاش روی سرور تست کردم بعد از گذشت 30 دقیقه تمام آی پی ها ارور میخوره تا سرور ریست ندی درست نمیشه باز بعد از 30 دقیقه ارور میده میخواستم اینحا بدونم مشکل سروره یا برنامه ها لطفا بگین تا از کسی که خریدم اینجا متوجه بشه و سرور های منو درست یا کنسل کنه ممنون

HPxf
October 17th, 2014, 23:25
ممکن است از برنامه باشد
کرک کردن هیچ دیتاسنتری قبول نمی کند دیتاسنرت های وارز مثل چین روسیه کره بهترین است امریکا شدیدا گیر میدهد :|

keyvanik
October 18th, 2014, 01:13
ممکن است از برنامه باشد
کرک کردن هیچ دیتاسنتری قبول نمی کند دیتاسنرت های وارز مثل چین روسیه کره بهترین است امریکا شدیدا گیر میدهد :|

2تا برنامه داره با هر دوتاش و با ورژن های مختلف تست کردم مشکل اینه که صاحب سرور میگه نه سرور من بازه

- - - Updated - - -

کسی نیست؟

mrasol
October 18th, 2014, 02:02
سلام ،
سرور اگر آپ باشه،بنظرتون مشکل داره سرور؟!

keyvanik
October 18th, 2014, 02:06
سلام ،
سرور اگر آپ باشه،بنظرتون مشکل داره سرور؟!

سرور آپ هست ولی کاری که باید انجام بده نمیده کسی نمیتونه از برنامه ای که ملیون ها نفر ازش استفاده میکنین ایراد بگیره

mrasol
October 18th, 2014, 02:07
سرور آپ هست ولی کاری که باید انجام بده نمیده کسی نمیتونه از برنامه ای که ملیون ها نفر ازش استفاده میکنین ایراد بگیره
بگید ریلود بدن سیستم عاملو،بعد مجدد تست کنین

keyvanik
October 18th, 2014, 02:09
بگید ریلود بدن سیستم عاملو،بعد مجدد تست کنین

برای تعویض 5 تومان میگیرن که اینم بدم درست نشه اینم از جیبم رفته چون میگه کنسل نمیکنم

mrasol
October 18th, 2014, 02:18
برای تعویض 5 تومان میگیرن که اینم بدم درست نشه اینم از جیبم رفته چون میگه کنسل نمیکنم

خب چون واقعا سرورش آپ هست عزیز،بگید دسترسی کنسول بدن خودتون نصب کنین

keyvanik
October 18th, 2014, 02:22
خب چون واقعا سرورش آپ هست عزیز،بگید دسترسی کنسول بدن خودتون نصب کنین

اگر بده :| یه سوال دیگه اگه نصب کردم باز همینطور بود باز مشکل از طرف منه یا سرور؟

mrasol
October 18th, 2014, 02:27
وقتی سرور آپ هست و unmanaged مشکل از سرویس دهنده نیست

keyvanik
October 18th, 2014, 02:38
وقتی سرور آپ هست و unmanaged مشکل از سرویس دهنده نیست

من مشکل ندارم که الکی پول سرور بدم بعد بدردم نخوره قبلش با ایشون صحبت کردم ایشون گفتن میشه ولی الان مشکل داره و میگن به من مربوط نیست سرور من ایرادی نداره من موندم 2 سالو نیمه کارم همینه از هر کس توی این انجمن سرور تهیه کردم نشده کنسل کردن و برگشت وجه دادن خوب آدم باید انصاف داشته باشه ایشون میگن برو توی انجمن سرورو بده کسی تست کنهمن تاپیک زدم طرف نوشت باید از 2003 به 2008 تغیر کنه شاید درست شد ایشون میگه هزینه بده تا عوض کنم :|

mrasol
October 18th, 2014, 02:43
ببینید بعضیها برای ریلود هزینه میگیرن بعضیها نه،قانون اون هاستینگ رو باید دید،به هر حال اگر کنسول دادن خودتون تغییر بدید... امیدوارم مشکلتون حل شه
موفق باشید

keyvanik
October 18th, 2014, 02:48
ببینید بعضیها برای ریلود هزینه میگیرن بعضیها نه،قانون اون هاستینگ رو باید دید،به هر حال اگر کنسول دادن خودتون تغییر بدید... امیدوارم مشکلتون حل شه
موفق باشید
مشکل من هزینه ریلود نیست مشکل من اینه که ایشون سر خرفی که زدن باید ثابت بشه که اصلا توجهی ندارند مشکل من اینه هزینه هم دادم درست نشد بازم میگن به من مربوط نیست شرمنده که وقت شما رو گرفتم ممنون