PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش انواع بازی ونرم افزار|بازاریابی کنید

email1414
October 17th, 2014, 17:17
سلام دوستان

فروشگاه نیک شاپ یک ماهه شد.

دراین یک ماه بیش از80سفارش ارسال شد وفقط دوبرگشتی داشتیم///...

اماچرافروشگاه ما؟
1_محصولات کاملا اورجینال ودرجلداصلی ارائه میشود(سربسته)
2_ارسال سریع محصولات
3_پرداخت درب منزل
4_قیمت مناسب
5_قبول محصول برگشتی
6_ضمانت تعویض کالا

آدرس فروشگاه:
nikshoping.ir

بازاریابان:
دوستان عزیز میتوانند درسایت ما به عنوان بازاریاب عضو شده وبه کسب درآمدبپردازند.
باتوجه به قیمت کم محصولات فعلا تنها15تا25درصدازقیمت محصول برای شماعزیزان میباشد

خریدعمده:
سفارش های بالای100هزارتومان خریدعمده به حساب می آیند وازهزینه پست+مالیات معاف هستند+10درصدتخفیفهم خواهندگرفت...

زمان ارسال:

زمان ارسال باپست عادی5وباپست پیشتاز3تا2روزمیباشد.

nikshoping.ir

http://niskhoping.ir

talait
October 17th, 2014, 17:30
بهتره نماد اعتماد بگیرید چون فروشگاها واقعا نیاز دارند
تبلیغم بکنید تا موفق باشید سایت اکسریپت هم با الکسا عالی هم برای شما در نظر دارید در صورت نیاز پ.خ بدید تا در اونجا توضیح بدیم

email1414
October 17th, 2014, 17:32
بهتره نماد اعتماد بگیرید چون فروشگاها واقعا نیاز دارند
تبلیغم بکنید تا موفق باشید سایت اکسریپت هم با الکسا عالی هم برای شما در نظر دارید در صورت نیاز پ.خ بدید تا در اونجا توضیح بدیم

مراحل دریافت نمادروشروع کردیم...
ممنون ازدقتتون.

پ.خ داده شد

Mr.Pouria
October 17th, 2014, 17:42
با سابقه درخشان شما فک میکنم 80 سفارش ارسالیتون هم به خودتون بوده :)

بعد یه سوال نیک شما تازه چند روزه از حالت هک خارج شده و سایت هاتون به مدت 5 روز به صورت کاملا آفلاین بودن چطور شد که شما بازم فروش داشتین !!!

نمیدونم ایا واقعا کسی پیدا میشه به شما اعتماد کنه ؟!

دوستان قبل از پرداخت وج به ایشون حتما محصول خود را تحویل بگیرید سپس پول را پرداخت کنید تاپس فردا نیاید بگید پولمو خوردن وغیره ...

email1414
October 17th, 2014, 18:05
با سابقه درخشان شما فک میکنم 80 سفارش ارسالیتون هم به خودتون بوده :)

بعد یه سوال نیک شما تازه چند روزه از حالت هک خارج شده و سایت هاتون به مدت 5 روز به صورت کاملا آفلاین بودن چطور شد که شما بازم فروش داشتین !!!

نمیدونم ایا واقعا کسی پیدا میشه به شما اعتماد کنه ؟!

دوستان قبل از پرداخت وج به ایشون حتما محصول خود را تحویل بگیرید سپس پول را پرداخت کنید تاپس فردا نیاید بگید پولمو خوردن وغیره ...

همینه دیگه.هنوزم دوستانی پیدامیشن که تاپیک نخونده پست میزارن.دوست عزیز اول تحویل کالا بعدش پرداخت هزینه.اصلا مطالعه کردین شما؟

خیر80سفارش به درب منزل برای مشتری بوده.
البته دروغ نشه 11عددازاونا درون شهر خودمون بوده.

Mr.Pouria
October 17th, 2014, 18:08
همینه دیگه.هنوزم دوستانی پیدامیشن که تاپیک نخونده پست میزارن.دوست عزیز اول تحویل کالا بعدش پرداخت هزینه.اصلا مطالعه کردین شما؟

خیر80سفارش به درب منزل برای مشتری بوده.
البته دروغ نشه 11عددازاونا درون شهر خودمون بوده.

ما که از راست و دروغ شما خبری ندار یم اما خوب امد وارم از گذشته خودتون بعد از هک شدن تمام ی سایت ها و دامنه هاتون درس گرفته باشید و این یک بار هم مثل قبلا نباشه :)

email1414
October 17th, 2014, 18:46
ما که از راست و دروغ شما خبری ندار یم اما خوب امد وارم از گذشته خودتون بعد از هک شدن تمام ی سایت ها و دامنه هاتون درس گرفته باشید و این یک بار هم مثل قبلا نباشه :)

lممنون ازشمادوست عزیز.

شرایط درپست اول هست.

سایت های ماهک نشده بود عزیزمن.ایمیل chmail ما هک شده بود

Mr.Pouria
October 17th, 2014, 18:49
lممنون ازشمادوست عزیز.

شرایط درپست اول هست.

سایت های ماهک نشده بود عزیزمن.ایمیل chmail ما هک شده بود

خوبه از رو هم نمیرین :) یعنی پنل نیک شما و پنل هاستتون همشون با هم هک نشده بود ؟! :) یعنی شما 15 هزار تومن برای آزادی پنل نیکتون پراخت نکردین ؟!! :)

هر چند بلخره باید بگید نشده ....

به هر حال من حرفی که مخیواستم بزنم توی چند پست زد م و دیگه ادامه نمیدم :)

email1414
October 17th, 2014, 18:57
خوبه از رو هم نمیرین :) یعنی پنل نیک شما و پنل هاستتون همشون با هم هک نشده بود ؟! :) یعنی شما 15 هزار تومن برای آزادی پنل نیکتون پراخت نکردین ؟!! :)

هر چند بلخره باید بگید نشده ....

به هر حال من حرفی که مخیواستم بزنم توی چند پست زد م و دیگه ادامه نمیدم :)

قصدتون فقط خراب کردن من بود که انجام شد.درتاپیک دیگه هم اعلام کردم هکرازمن15000تومن پول خواسته ومن پرداخت کردم وانکار نمیکنم...

امااین موضوع هیچ ربطی به سی دی و دی وی دی های مانداره.یعنی شما محصولات ماروهم هک کردی؟

بقیه پیغام ها رو درپ.خ ادامه بدین.

talait
October 17th, 2014, 19:54
چرا شما اینقد حاشیه دارید

email1414
October 17th, 2014, 20:03
چرا شما اینقد حاشیه دارید

خودمم خبرندارم.

چندجاحسابی تقصیرکاربودم اماحوادث اخیرهمش تقصیریه نفرهست.

به هر حال مشتری های خودمو دارم.خواستم بیشترون کنم که اینطوری شد.امیدوارم زودتموم بشه این حواشی...

Ramin
November 4th, 2014, 19:55
متاسفانه علی رغم تمامی فرصت های داده شده و نیز مکاتبات انجام شده با استارتر این تاپیک هیچ گونه اقدامی از طرف ایشان در جهت شفاف سازی فعالیت خود و پرداخت حقوق کاربران انجام نشد ! و نیز هیچ گونه توضیحی در این زمینه به کاربران ارائه نشد !

به همین دلیل اکانت + تمامی تاپیک های تجاری ایشان به دلیل کلاهبرداری و پایمال نمودن حقوق کاربران به صورت دائم مسدود و معلق گردیدند !

امید است کاربران عزیز در زمان استفاده از هر گونه خدمات و خرید و فروش و فعالیت های تجاری کمال دقت را در انتخاب فروشنده مناسب داشته باشند !

عزیزانی که مایل هستند می توانند از طریق مراجع قضایی و انتظامی پیگیر مطالبات خود باشند !.

نمایش مشخصات: email1414 - انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران (http://www.webhostingtalk.ir/member/101002/)

با تشکر