PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیدا کردن ip ولید هایی که پشت ipهای لوکال هستن ؟

sajjads24
October 17th, 2014, 01:31
سلام دوستان
نحوه پیدا کردن ip های ولید که پشت ipهای لوکال هستن چطوریه ؟
مثلا ip های لوکال که با 10 یا 172 یا 192 در شبکه شروع میشوند ،به ای پی های ولید وصل میشن راهی هست که این ip ولید رو دید ؟

jahromweb
October 17th, 2014, 01:39
سایت زیر رو باز کنید : What Is My IP Address At IP-Adress.com - Whois, My IP, & Free Tools! (http://ip-adress.com)
همین طور با غلط املایی وارد بشه

- - - Updated - - -

سایت زیر رو باز کنید : http://ip-adress.com
همین طور با غلط املایی وارد بشه

007
October 17th, 2014, 02:54
سلام چرا باید کسی همچین کاری کنه!
سروری که ای پی لوکال داره یا روی اینترانته که از همه جای ایران دیده میشه یا روی شبکه محلی مثل شبکه یک اداره برای اتوماسیون اداری بقیه لازم نیست ببینن سرور رو!
پس نیازی نیست که اصلا ای پی ولید داشته باشه!
شما میخواین چکار کنین دقیق توضیح بدین تا بشه بهتون گفت میشه یا نمیشه
ارادت

sajjads24
October 17th, 2014, 11:59
دوستان ببینید مشکل من اینجاست که در یک شبکه من تمام کاربران رو اسکن میکنم به همراه مک ادرسشون ولی بعضی از این مک ادرس ها ip اونها با 10 و 192 و 172 شروع میشه که همون طور که میدونید این ای پی ها لوکال هستن و ای پی واقعی اون ها که ولید هست ،نیست و نمیشه این ip ها رو ریموت کرد و ip سیستمم رو به این سه رنج ip تغییر بدم .
حالا من اون ip اصلی که تمام این ip های لوکال بهش وصل میشن رو میخوام ؟

007
October 17th, 2014, 16:02
سلام
رنج هایی که لوکالن یعنی پشت نات و فایروال هستن(احتمالا منظورتون کاربرهای ای دی اس ال هست در اینجا)
و نمیتوان بهشون دسترسی داشت مگر اینکه اول با استفاده از یکی
از باگهای نرم افزاری روی سیستم به سیستم دسترسی پیدا کنین
و بعدش بتونین بصورت کانکت بک یا هرروش دیگه ای به اون سیستم دسترسی پیدا کنین و ای پی واقعی ولید
رو که سیستم برای اتصال به ون ازش استفاده میکنه مشاهده کنین.
ارادت

sajjads24
October 17th, 2014, 20:27
داداش نه من منظورم برای اینترنت ماهواره ای و وایرلس هست.

007
October 17th, 2014, 20:39
داداش نه من منظورم برای اینترنت ماهواره ای و وایرلس هست.
سلام
اینترنت ......رو نمیدونم ولی وایرلس هم همین هست فرقی نمیکنه
ارادت

sajjads24
October 17th, 2014, 21:00
خوب داداش الان در اینترنت ******* ای و وایرلس من در هر دو شبکه تمام کاربران را میبینم و علاوه بر ip مک ادرسشون رو هم میبینم ولی بعضی از این مک ادرس ها در هر دوشبکه یعنی هم وایرلس و هم ******* ای ip اونها با 192 یا 172 یا 10 که ای پی های لوکال هستن شروع میشه و منتقی نیست که بگیم این کاربران با این ای پی های لوکال در اینترنت هستن درسته ؟
پس همه ی این ای پی ها لوکال به یک یا چند ای پی ولید که با این سه رنج شروع نمیشه وصل میشن وبا همون ای پی ولید در اینترنت هستن ،من دقیقا این ip ولید رو میخوام در این دونوع شبکه پیدا کنم ؟