PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در باره اینترانت

Mr.Pouria
October 16th, 2014, 23:03
سلام دوستان یه چنتا سوال در بار ه اینترانت داشتم ...

1- اینترانت در هر منطقه ای قابل ارائه میباشد ؟
2- برای گرفتن اینترانت نیاز مند خرید تجهیزات خاصی هست یا یک مودم adsl کافی هست ؟
3- تعر فه اینترانت چقدر هست ؟ منظورم قیمت هر گیگ هست
4 - آیا سرویس نامحدود هم ارائه میشه ؟
5 - اگر اینترانت بگیرم و با یه سرور اینترت ایران میتونم به شبکه اینترنت دست رسی داشته باشم ؟(با روش ساخت v*p*n)
6 -ب رای دریافت اینترانت نیاز مند مدارک خاصی هستم ؟
7 - حداقل و حداکثر س رعت اینترانت چقدر هست ؟ !

ممنون میشم کسی که در بار ه این 7 مورد اطلاع داره راهنمایی کنه منو تشکر از دوستان :x:53:

hossein1210
October 16th, 2014, 23:15
سلام دوستان یه چنتا سوال در بار ه اینترانت داشتم ...

1- اینترانت در هر منطقه ای قابل ارائه میباشد ؟
2- برای گرفتن اینترانت نیاز مند خرید تجهیزات خاصی هست یا یک مودم adsl کافی هست ؟
3- تعر فه اینترانت چقدر هست ؟ منظورم قیمت هر گیگ هست
4 - آیا سرویس نامحدود هم ارائه میشه ؟
5 - اگر اینترانت بگیرم و با یه سرور اینترت ایران میتونم به شبکه اینترنت دست رسی داشته باشم ؟(با روش ساخت v*p*n)
6 -ب رای دریافت اینترانت نیاز مند مدارک خاصی هستم ؟
7 - حداقل و حداکثر س رعت اینترانت چقدر هست ؟ !

ممنون میشم کسی که در بار ه این 7 مورد اطلاع داره راهنمایی کنه منو تشکر از دوستان :x:53:
اره
از آسیاتک بگیر 2048 سرویس 10 گیگ در ماه 8 تومنه
هر گیگشم 450 تومنه
نه دیگه وقتی اینترانت گرفت باید سرور داخل بگیری که استفاده کنی اگه سرور خارج بگیری که اصلا متصل نمیشی یا اکانت اینترانت همون سرور داخلی
اره نامحدود هم داده میشه بدرد نمیخوره فقط و فقط آسیاتک داره اینترانت میده ها.......
سرعتش 260 هست سرعت واقعی بیشتر بهت نمیدن نه بالا و نه پایین

jahromweb
October 16th, 2014, 23:18
اقا من هم یه سوال دارم
آیا به تمامی ای پی های اینترنت ایران از طریق اینترانت میشه دسترسی داشت؟

Mr.Pouria
October 16th, 2014, 23:24
اره
از آسیاتک بگیر 2048 سرویس 10 گیگ در ماه 8 تومنه
هر گیگشم 450 تومنه
نه دیگه وقتی اینترانت گرفت باید سرور داخل بگیری که استفاده کنی اگه سرور خارج بگیری که اصلا متصل نمیشی یا اکانت اینترانت همون سرور داخلی
اره نامحدود هم داده میشه بدرد نمیخوره فقط و فقط آسیاتک داره اینترانت میده ها.......
سرعتش 260 هست سرعت واقعی بیشتر بهت نمیدن نه بالا و نه پایین

آسیا تک توی محدوده ما سرویس دهی نداره ! آیا ممکنه سرویس بده ؟! تنها سرویس دهنده منطقه فعلی شاتل هست...

من توی کار دانلود هستم و فایل های زیادی دانلود میکنم و نیاز مند این هستم که فایل هام در سریع ترین زمان ممکن دانلود بشه ! یعنی نزدیک به ماهی 500 گیگ دانلود دارم حداقل !
اول خواستم ما/ه و ا ر/ه ای بگیرم دیدم مشکلات زیادی داره .. + دردسر
الان میخوام این ترا نت بگیرم اما دنبال سر عت بالا هستم که واق عا سریع بتونه دانلود کنه ...
در حال حاظر سر عت دانلودم روی 500 هست و خیلی از فایل هام میمونه و نمیتونم دانلود کنم ! (توی دانلود فایل ها نزدیک به 100 گیگ عقب افتادم ...)

برا همین میخوام بدونم هیچ راهی نیست که سرعت دانلود حداقل 1 مگ داشته باشم با اینترا نت ؟ ( هزینه اینترنت برام گرون تموم میشه ...)

hossein1210
October 16th, 2014, 23:26
اقا من هم یه سوال دارم
آیا به تمامی ای پی های اینترنت ایران از طریق اینترانت میشه دسترسی داشت؟
اره تمامی آی پی سرور های داخلی رو میشه باهاش کار کرد ولی آی پی سرور خارجی نمیشه فقط تایم اوته چون دسترسی رو قطع کردن

jahromweb
October 16th, 2014, 23:29
از isp هایی که وایرلس میدن (منظورم با دیش مخصوص هست) سوال کنبد شاید در منظقه ی شما سرویسدهی داشته باشند
مثلا من از یکی از ان ها درمورد اینترنت پرسیدم گفت اگر مشکلی ازنظر انتن دهی نداشته باشید هرسرعتی که بخواید میدیم

hossein1210
October 16th, 2014, 23:30
آسیا تک توی محدوده ما سرویس دهی نداره ! آیا ممکنه سرویس بده ؟! تنها سرویس دهنده منطقه فعلی شاتل هست...

من توی کار دانلود هستم و فایل های زیادی دانلود میکنم و نیاز مند این هستم که فایل هام در سریع ترین زمان ممکن دانلود بشه ! یعنی نزدیک به ماهی 500 گیگ دانلود دارم حداقل !
اول خواستم ما/ه و ا ر/ه ای بگیرم دیدم مشکلات زیادی داره .. + دردسر
الان میخوام این ترا نت بگیرم اما دنبال سر عت بالا هستم که واق عا سریع بتونه دانلود کنه ...
در حال حاظر سر عت دانلودم روی 500 هست و خیلی از فایل هام میمونه و نمیتونم دانلود کنم ! (توی دانلود فایل ها نزدیک به 100 گیگ عقب افتادم ...)

برا همین میخوام بدونم هیچ راهی نیست که سرعت دانلود حداقل 1 مگ داشته باشم با اینترا نت ؟ ( هزینه اینترنت برام گرون تموم میشه ...)
نه اینترانت هم که دادن پشیمون هستن فکر کنم برش دارن برای سئو استفاده شرکت گرفته سرعت رو محدود کرده و با اون سرعت در 24 ساعت حساب کردن که مثلا روزی انقدر میتونه بگیره در ماه انقدر مثلا که خوب اینم یه جور محدودیته
فقط آسیاتک اینترانت میده تا اونجایی که من اطلاع دارم امکان داره بیاد ولی از زمانی که سوئیچ و روتر و.... رو اوردن مرکز یکماه زمان میبره تا بیان اوکی کنن کار نمیکنن حالا استارتش بخوره کی بیان معلوم نیست

hamid.soltani92
October 16th, 2014, 23:38
سلام.
ما توی شرکت اینترانت ۸۰ مگابیت داریم و به راحتی در مجموع ۱۲-۱۴ مگابایت در ثانیه دانلود میشه کرد.
از مخابرات استان خوزستان تهیه کردیم. من شخصا کاری که شما میخواید انجام بدید رو قبلا تست کردم، متاسفانه سرعت سرور های مجازی پایینه و معمولا از هر سرور بین ۴۰۰ تا ۸۰۰ کیلوبایت بر ثانیه میتونید دانلود کنید. مگر اینکه سرور اختصاصی تهیه کنید...
اگر به صورت تجاری دانلود می کنید، بهترین راه اینه که یک سرور ارزان قیمت با فضای بالا خریداری کنید و توی یک دیتاسنتر با قیمت ترافیک مناسب کو-لو کنید و هر هفته یک بار درخواست دسترسی فیزیکی بدید و فایل ها رو روی هارد اکسترنال منتقل کنید.

Mr.Pouria
October 16th, 2014, 23:40
نه اینترانت هم که دادن پشیمون هستن فکر کنم برش دارن برای سئو استفاده شرکت گرفته سرعت رو محدود کرده و با اون سرعت در 24 ساعت حساب کردن که مثلا روزی انقدر میتونه بگیره در ماه انقدر مثلا که خوب اینم یه جور محدودیته
فقط آسیاتک اینترانت میده تا اونجایی که من اطلاع دارم امکان داره بیاد ولی از زمانی که سوئیچ و روتر و.... رو اوردن مرکز یکماه زمان میبره تا بیان اوکی کنن کار نمیکنن حالا استارتش بخوره کی بیان معلوم نیست

خوب پس اینجوری یه دردسر دیگه هست !!
-------------

من کاربرانی رو توی این انجمن و پرشین تولز دیدم که هر گیگ رو مثلا 200 الا 250 تومن (تک تومنی) دانلود میکنن و باری سفارش دهنده ارسال میکنن ... خوب از اونجایی که باید سودی هم بر د ه بشه تو یاین کار بگیر هر گیگ 100 تومن سود ببرن پس میشه هر گیگ رو 150 تومن خریداری میکنن ! پس اینگونه افراد از چه روشی استفاده میکنن ؟ که انق در براشون ارزون تموم میشه و سرعت دانلود بالایی هم دارن (به شخصه من یک فایل 200 گیگابایتی دادم بهشو ن 48 ساعت بعد بهم تحویل دادن ! ..)

- - - Updated - - -

سلام.
ما توی شرکت اینترانت ۸۰ مگابیت داریم و به راحتی در مجموع ۱۲-۱۴ مگابایت در ثانیه دانلود میشه کرد.
از مخابرات استان خوزستان تهیه کردیم. من شخصا کاری که شما میخواید انجام بدید رو قبلا تست کردم، متاسفانه سرعت سرور های مجازی پایینه و معمولا از هر سرور بین ۴۰۰ تا ۸۰۰ کیلوبایت بر ثانیه میتونید دانلود کنید. مگر اینکه سرور اختصاصی تهیه کنید...
اگر به صورت تجاری دانلود می کنید، بهترین راه اینه که یک سرور ارزان قیمت با فضای بالا خریداری کنید و توی یک دیتاسنتر با قیمت ترافیک مناسب کو-لو کنید و هر هفته یک بار درخواست دسترسی فیزیکی بدید و فایل ها رو روی هارد اکسترنال منتقل کنید.

تشکر از شما اما دانلود تجاری نیست و فقط ارشیو سازی شخصی هست ..

jahromweb
October 16th, 2014, 23:45
چند روز پیش هم یکیشون اومد اینجا
من در این مورد پرسیدم ازشون

سلام از چه نوع اینترنتی استفاده میشه؟

سلام.حجم هاي سنگين از نت ماهواره اي معمولي از adsl+2

Mr.Pouria
October 16th, 2014, 23:48
ببین داش اینترنت نامحدود از شرکت های خصوصی بخری با مخابرات هیچ فرقی نداره سرعتش
بنده آسیا تک ،پارس آنلاین،مخابرات و های وب رو تست کردم
به جز مخابرات از بقیش راضی بودم
فقط قبلش بررسی کن ببین خطط فیبر نوری نباشه که فقط مخابرات باید بگیری

داش فک کنم اشتباه پست دادی یا تاپیک رو به دقت نخوندی :d

در حال حاظر سرویس اینترنت از شاتل دارم و سرعت دانلود س رویس 1 مگ نامحدود بین 400 تا 600 هست و این سرعت برام خیلی خیلی کم هست و به گونه ای که در 24 ساعت فقط میتونم نزدیک به 20 گیگ دانلود کنم ...

برای هیم نمیخوام اگه اینترانت پاسخ گو کار من هست از س رویس اینترانت استفاده کنم که انگاری این ت رانت هم محدودیت هایی در سرعت داره ...

- - - Updated - - -

چند روز پیش هم یکیشون اومد اینجا
من در این مورد پرسیدم ازشون

سلام از چه نوع اینترنتی استفاده میشه؟

سلام.حجم هاي سنگين از نت ماهواره اي معمولي از adsl+2

پس این جریانش چه ! مارفتیم دنبال نت ماهوره ای نمیدونم گفتن یه طرفه بگیر که سند کنی چوب تو آستینت میکنن ... اکانت ها همشون هکی هست و زود به زود بسته میشه و هزار چیز دیگه !

اما انگاری دوستانی هم هستن که مشکلی ندارن !!!