PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شفاف سازی در رابطه با نحوه درج آگهی

SaeedGh
July 8th, 2010, 20:34
سلام،
پیشنهاد می‌کنم در رابطه با نحوه درج آگهی در سایت اطلاع رسانی کنید تا سایر دوستان مثل من متضرر نشوند.
موفق باشید.

asrhosting
July 8th, 2010, 20:47
سلام . می خوایین آگهی تو سایت بدین ؟
به این صفحه مراجعه کنید :
تماس با ما - انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران (http://www.webhostingtalk.ir/sendmessage.php)

یا با وحید تماس بگیرید.

rn4j1m1
July 8th, 2010, 21:05
مواقم ، وحید قیمت ها رو public کن :D

SaeedGh
July 8th, 2010, 21:30
سلام . می خوایین آگهی تو سایت بدین ؟
به این صفحه مراجعه کنید :
تماس با ما - انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران (http://www.webhostingtalk.ir/sendmessage.php)

یا با وحید تماس بگیرید.

ممنونم.
من دو ماه پیش مبلغ رو واریز کردم و منتظر رسیدگی هستم. :)

asrhosting
July 8th, 2010, 21:36
ممنونم.
من دو ماه پیش مبلغ رو واریز کردم و منتظر رسیدگی هستم. :)

یه چیز بگم امید وارم بقیه ناراحت نشن .
تبلیغات تو انجمن زیاد هست ، انجمن هم درست مدیریت نمی شه
تبلیغات تو سایت گذاشتن هم تأثیر زیادی نداره ، وگر نه من خودم اقدام کرده بودم

delta
July 8th, 2010, 23:03
بهترین گزینه تبلیغ همان اسپاسنر شدن برای سایتهای بزرگ هست.البته بزرگ نه رنک چند میلیون الکسا!

SaeedGh
July 8th, 2010, 23:24
ما خودمون از هاستینگ اسپانسر سایت استفاده می‌کنیم! خدمات ما بیشتر مربوط به پشتیبانی نرم‌افزار MyBB می‌شه: پشتیبانی فارسی MyBB - خدمات ویژه (http://www.mybbhelp.ir/services.php)
ممکنه خیلی از دوستانیکه دنبال راه‌اندازی Forum هستند از وجود این خدمات اطلاع نداشته باشند. به همین دلیل می‌خواستم در این سایت اطلاع رسانی کنم. البته اگه به هر دلیل امکان درج آگهی وجود نداره، استرداد وجه هم میتونه گزینه‌ی خوبی باشه! ;)

Vahid
July 9th, 2010, 00:45
سعید جان شما 2 ماه قبل پول ریختید و گفتید خبر میکنم تا قرار بدید
من 1 هفته نبودم بعد یه هفته جواب ایمیلتون رو دادم و گفتم با من تماس بگیرید
ولی ایمیلی از شما دریافت نکردم ! در صورتی که میخواستم بدونم از کی قرار بردم بنر رو توی سایت !
ممنون میشم از طریق پیغام خصوصی بگید من از کی 1 ماه شما رو بنرتون رو قرار بدم !

SaeedGh
July 9th, 2010, 01:02
پس همونطور که حدس زده بودم ایمیل من به دست شما نرسیده. چشم، از طریق پیام خصوصی تماس می‌گیرم.

iacbook
July 9th, 2010, 03:45
اگه هزینه تبلیغات رو پابلیک کنید خیلی بهتره.

----------------------------
(می بخشید آقا سعید توی تاپیکتون دخالت کردم! گفتم دیگه تاپیک جدا برای این سوالم نزنم.;) )

SaeedGh
July 9th, 2010, 08:40
بهتره راجع به درصدها هم بحث بشه. مثلاً فرض کنید شما ۳ بنر دارید که توافق شده هر کدوم ۳۳٪ نمایش داده بشند (یعنی وقتی در هر صفحه دو بنر نمایش داده میشه اگه شما ۵۰ صفحه رو باز کنید انتظار دارید که ۱۰۰ بار بنر ببینید! از این ۱۰۰ بار، تقریباً ۳۳ بارش بنر شماره ۱ رو می‌بینید، ۳۳ بار بنر شماره ۲ و ۳۳ بار بنر ۳).

حالا سوال اینجاست که وقتی تعداد آگهی‌ها زیاد میشه (مثلاً ۴ آگهی جدید می‌گیرید و تعداد بنرها به ۷ تا افزایش پیدا می‌کنه) چطور میشه اون توافق ۳۳٪ رو رعایت کرد؟ (چون قاعدتاً ۳۳٪ با ۳ بنر اشباع شده و نباید فضای خالی برای بنر جدید وجود داشته باشه)

Vahid
July 9th, 2010, 10:07
در بین پست ها 2 بنر نمایش داده میشه یکی در اولین پست و یکی در آخرین پست
درصد نمایش بنر های بین پست ها 33 درصد هست
اگر در بین پست ها 1 بنر نمایش داده میشد پس باید در بین پست ها 3 بنر اضافه میشد
در صورتی که 2 بنر نمایش داده میشه پس 6 تا بنر 33 درصد نمایش برای هر بنر میرسه
اگر شما یکم فکر میکردید میتونستید به راحتی تشخیص بدید و به درصد ها پی ببرید

SaeedGh
July 9th, 2010, 12:44
اینطور که شما حساب کردید باید به سفارش دهنده گفته بشه ۳۳٪ در اولین ارسال تاپیک‌ها یا ۳۳٪ در آخرین ارسال تاپیک‌ها و یا ۱۷٪ در بین ارسال‌ها. (یکی از این سه تا)

اما وقتی گفته میشه « ۳۳٪ در بین ارسال‌ها » یعنی ۳۳٪ در مجموعِ ارسال‌های اول و آخر. و دیگه نمیشه حساب ارسال‌های اول و آخر یک تاپیک رو از هم جدا کرد.

گذشته از این به نظر من اگه به درصد اشاره نشه خیلی بهتر هست! چون ممکنه سوء تعبیر بشه و هر کسی یک جور برداشت کنه. من اگه جای شما بودم می‌گفتم کلاً ۶ بنر برای بین ارسال‌ها پذیرفته می‌شه و بقیه حساب و کتاب‌ها رو به سفارش دهنده می‌سپردم. :) ( البته مسلماً جای شما نیستم و خیلی مونده تا به شما برسم - حداقل 2884 ارسال! ;) ).

صادقانه: بحث درصد رو فقط برای رفع ابهامات موجود مطرح کردم و فکر نمی‌کنم کسی در اینجا باشه که به حسن نیت مسئولین سایت شک داشته باشه. :53:

Vahid
July 9th, 2010, 18:19
اینطور که شما حساب کردید باید به سفارش دهنده گفته بشه ۳۳٪ در اولین ارسال تاپیک‌ها یا ۳۳٪ در آخرین ارسال تاپیک‌ها و یا ۱۷٪ در بین ارسال‌ها. (یکی از این سه تا)
ببین شما خودتون العان داری میگی 33 درصد و بعد میگید 17 درصد؟ میشه بگید چرا شد 17 درصد؟ مگه ما 1 بنر داریم در بین کل پست ها؟
وافعا نمیدونم چند کلاس درس خوندید ولی یه درصد گیری ساده رو نمیتونید انجام بدید

mohsen1
July 9th, 2010, 18:28
دعوا نشه یموقع!!!
بی خیال بابا.
اگه مثل بلاگفا میشد با توجه به تعداد نمایش (نه در صد نمایش) در بین پست ها حرف زد دیگه به مدرک و کلاس هم دیگه گیر نمی دادید.
هر دو تون تحصیلات دانشگاهی دارید خوب نیست این برخوردها:-w

iacbook
July 9th, 2010, 18:33
ببین شما خودتون العان داری میگی 33 درصد و بعد میگید 17 درصد؟ میشه بگید چرا شد 17 درصد؟ مگه ما 1 بنر داریم در بین کل پست ها؟
وافعا نمیدونم چند کلاس درس خوندید ولی یه درصد گیری ساده رو نمیتونید انجام بدید

سلام
می بخشید آقا وحید من دخالت می کنم!
اما آقای سعید غلامیان اطلاعات خیلی خوبی دارند و کارشون درسته (هم برنامه نویس خوبی هستند و هم اینکه اولین و تنها سایت رسمی مرجع مای بی بی در ایران را دارند! ) ، فکر کنم در مفاهیم محاسبات انجام شده تعبیر درستی صورت نگرفته باشه !

موفق باشید