PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی راه اندازی سرویس تلفن گویا برای یک شهر خواص

sor
October 15th, 2014, 20:18
با سلام و خسته نباشید
بنده از دوستانی که در زمینه سامانه های تلفن گویا و از این قبیل اشنایی دارند چند سوال داشتم

میخواستم بدونم اگه بخوام یک سرویس تلفن گویا برای یک شهر ( مثلا خوزستان . اهواز) بگیر باید چیکار کنم؟

نیاز به چه چیز هایی هست و از کجا باید شروع کنم

از دوستان راهنمایی کامل میخوام

ممنون

kingpower
October 15th, 2014, 20:23
درود

تا جایی که اطلاع دارم فقط برای تهران امکان پذیر هست

2244
October 15th, 2014, 22:52
سلام
ببین این به دردت می خوره؟
فرآموز (http://faramooz.com/Student/CoursesDetails.aspx?code=153)

jahromweb
October 15th, 2014, 23:03
اقا من وارد نیستم اما یکی از دوستان شبکه کار فوق حرفه ای (داره سیستم عامل روتر به زبان لینوکس مینویسه!)هست.
سیستم های voip راه اندازی میکنه
اگر خواستید درتماس باشید تا شمارشو بدم تماس بگیرید (شرکت هستن و کاملا قابل اعتماد)

sor
October 16th, 2014, 02:16
سلام
فرآموز (http://faramooz.com/Student/CoursesDetails.aspx?code=153)

تشکر جناب اصلاحی.

کسی سراغ دارید از این استفاده کرده باشه؟

برای راه اندازی همچین سرویسی نیاز ب تجهیزات سخت افزاری هست یا نه فقط نرم افزاری؟

- - - Updated - - -

اقا من وارد نیستم اما یکی از دوستان شبکه کار فوق حرفه ای (داره سیستم عامل روتر به زبان لینوکس مینویسه!)هست.
اگر خواستید درتماس باشید تا شمارشو بدم تماس بگیرید (شرکت هستن و کاملا قابل اعتماد)
ممنون میشم اگه ارسال کنید برام شماره شون رو

iranwhsrver
October 16th, 2014, 16:00
این سرویس رو اگ بخوای شخصا روش نظاره داشته باشی باید واس خودتون رو دفتر یا مرکزتون راه اندازی کنید
نیاز به یه کیس و مانیتور هستش البته تقریبا بهش میگن سرور voice که راه اندازی شده هستش ک هرجایی میخوای راه اندازی کنید
یا اینکه از دوستانی که ازین سرویس ها ارائه میدن اکانت بگیرید اگ شخصا میخواین سرور راه اندازی کنید

sor
October 16th, 2014, 19:46
این سرویس رو اگ بخوای شخصا روش نظاره داشته باشی باید واس خودتون رو دفتر یا مرکزتون راه اندازی کنید
نیاز به یه کیس و مانیتور هستش البته تقریبا بهش میگن سرور voice که راه اندازی شده هستش ک هرجایی میخوای راه اندازی کنید
یا اینکه از دوستانی که ازین سرویس ها ارائه میدن اکانت بگیرید اگ شخصا میخواین سرور راه اندازی کنید

صد در صد که دفتر زده میشه ( قرار هست دفتر خدماتی بزنیم)
یعنی سیستم نام برده (voice) به صورت اماده وجود دارد ؟

- - - Updated - - -

دوستان کسی با سورس تلفن گویایی فرا پیامک (http://www.farapayamak.ir/website.aspx?ReturnUrl=%2fmyservices.aspx ) اشنایی داره ؟

دوستانی که در این کار هستن یا اشنایی دارن این سرویس به کار ما میخوره ؟

2244
October 16th, 2014, 22:14
فکر کنم با پیش شماره 5 رقمیش حدود 100 تومنی هزینه داشته باشه.

hostfire
October 16th, 2014, 22:22

سلام
فرآموز (http://faramooz.com/student/coursesdetails.aspx?code=153)

آقایون عزیزی که استریسک و الستیکس رو معرفی میکنید :| :|
اطلاعات غلط ندید این سیستم عامل های لینوکس بیس برای شبکه های voip داخلی هستند :| :| :|

- - - Updated - - -

استارتر گرامی شبکه های VOIP بدرد کار شما نمیخوره و اجرایی نیست ! یعنی هست ولی انگار لقمه رو 4 بار دور سر میچرخونید و بعد میل میکنید و تقریبا کسی برای شبکه های WAN درخواستی شما این کار رو انجام نمیده
شما باید درخواست خطوط MPLS مخابراتی از مرکز دیتای شهرتون بدید (ساختمان مرکزی مخابرات استان) که ارتباط رو در لایه دو روی شبکه ی اینترانت داخلی ایجاد که سپس شما استرسیک و یا الستیکس ران کنید رو این شبکه این کار بسیاز دردسر و هزینه داره و جدا از این مسائل شک نکنید برای در یافن خطوط MPLS شما باید حتما یک ارگان دولتی خاص مثل بانک مرکزی ، نمایندگی مخابرات و ... باشید
تو زمینه ی VOIP فعالیت زیادی داشتیم سوالی بود بپرسید

sor
October 16th, 2014, 23:53
آقایون عزیزی که استریسک و الستیکس رو معرفی میکنید :| :|
اطلاعات غلط ندید این سیستم عامل های لینوکس بیس برای شبکه های voip داخلی هستند :| :| :|

- - - Updated - - -

استارتر گرامی شبکه های VOIP بدرد کار شما نمیخوره و اجرایی نیست ! یعنی هست ولی انگار لقمه رو 4 بار دور سر میچرخونید و بعد میل میکنید و تقریبا کسی برای شبکه های WAN درخواستی شما این کار رو انجام نمیده
شما باید درخواست خطوط MPLS مخابراتی از مرکز دیتای شهرتون بدید (ساختمان مرکزی مخابرات استان) که ارتباط رو در لایه دو روی شبکه ی اینترانت داخلی ایجاد که سپس شما استرسیک و یا الستیکس ران کنید رو این شبکه این کار بسیاز دردسر و هزینه داره و جدا از این مسائل شک نکنید برای در یافن خطوط MPLS شما باید حتما یک ارگان دولتی خاص مثل بانک مرکزی ، نمایندگی مخابرات و ... باشید
تو زمینه ی VOIP فعالیت زیادی داشتیم سوالی بود بپرسید

به ای دیتون پیام دادم پاسخ گو نبودین !

hostfire
October 16th, 2014, 23:54
به ای دیتون پیام دادم پاسخ گو نبودین !

به لطف دوستان دی اکتیو شده بعد از 6 سال

mahdiganjeh
تماس بگیرید یاهو