PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رنج آیپی اینترانت 10.201.65.0/24

RoobinaServer
October 15th, 2014, 18:25
با سلام

این رنج برای ما شناخته نشده است و از رنج های جدید هست قبل تحقیقات بیشتر خارج از انجمن گفتم شاید کسی بدونه یه تاپیکی بزنیم. !!!

کدام یک از میزبان ها از این رنج آیپی سرویس میدهند ؟ یا کسی هست که از این رنج سرویس از جایی خریده باشه ؟

لطفا اگر میخواهید عمومی نشه pm خصوصی نام میزبان را برای ما بفرستید.

متاسفانه مشکلی هست که به دنبال برطرف کردن آن هستیم :)

با تشکر

hamid.soltani92
October 15th, 2014, 19:16
سلام.
هاست نیم آی پی زیر:
10.201.65.218
Hostname: HEZARNEV-D9B043
فکر کنم جناب علی‌گلی بتونن کمک کنن.
همچنین رنج آی پی دارای تعدادی ویندوز با رمز عبور ضعیف هست.
http://afaghhost.com هم میتونن کمک کنن. چندتایی سرور ویندوز و حداقل یک سرور لینوکس که روش دایرکت ادمین هست دارن توی این رنج.

FREETOOLS
October 16th, 2014, 02:08
10.201.65.0/24 برای اینترانت پارس آنلاین هست که بدلیل استفاده از رنج آی پی های اینترانت تبیان در فکر کنم استان یزد ، امکان اتصال به یکدیگر میسر نیست.

mehrdadabed
October 16th, 2014, 03:48
رنج
10.0.0.0/8
private هست برای استفاده شبکه های داخلی :|

hamid.soltani92
October 16th, 2014, 04:32
رنج
10.0.0.0/8
خب استارتر محترم هم فرمودن "اینترانت"

RoobinaServer
October 16th, 2014, 19:40
رنج
10.0.0.0/8

بله در جریان هستیم خود روبینا سرور کلی رنج آیپی مانند :

10.201.2

10.201.6

10.30.150

و ... دارد و با این نوع شبکه آشنا هستیم.

ذکر شد که اینترانت هست و چون باید برای تشخیص با زیرساخت ارتباط برقرار میشد این کار را نکردیم و به جاش در انجمن تاپیک زدیم چون مطمئنا باید کسی این رنج را تا کنون دیده باشه و اطلاع داشته باشه.

- - - Updated - - -

10.201.65.0/24 برای اینترانت پارس آنلاین هست که بدلیل استفاده از رنج آی پی های اینترانت تبیان در فکر کنم استان یزد ، امکان اتصال به یکدیگر میسر نیست.

با سلام و احترام

بله احتمال میدادم پارس آنلاین یا آسیاتک باشد که مشخص شد پارس آنلاین هست. فعلا مشکلی که دنبال آن بودیم از زیر ساخت حل شد.

در مورد قسمت آخر حرفتون متوجه نشدم خوش حال میشم بیشتر توضیح بدید که اطلاعات کسب کنیم.

با تشکر

FREETOOLS
October 16th, 2014, 20:30
با سلام و احترام

بله احتمال میدادم پارس آنلاین یا آسیاتک باشد که مشخص شد پارس آنلاین هست. فعلا مشکلی که دنبال آن بودیم از زیر ساخت حل شد.

در مورد قسمت آخر حرفتون متوجه نشدم خوش حال میشم بیشتر توضیح بدید که اطلاعات کسب کنیم.

با تشکر
رنج آی پی تبیان یادم نیست ولی در حدود سال گذشته مشکلی برای دانلود از سرویس های تبیان داشتیم که با پیگیری متوجه شدیم آی پی ها اینترانت که به تبیان داده شده همان رنجی هست که پارس روی شبکه داخلیش در یزد استفاده میکنه و در نتیجه امکان اتصال به تبیان نبود.