PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تداخل vps های ubuntu روی esxi

mr_server
October 15th, 2014, 14:59
سلام من یه مشکلی دارم روی سرورم که esxi هست یه vps اوبونتو نصب کردم و بدون مشکل کار میده امروز میخواستم یه ubuntu دیگه نصب کنم روی همین سرورم تصمیم گرفتم از همین ubuntu نصب شده template بگیرم و نصب کنم که این کارو کردم اما وقطی template رو وارد میکنم و اوبونتو رو روشن میکنم تنظیمات کارت شبکه همون vps اولی که اوبونتو نصب کردم هست مصلا میزنم ifconfig میبینم ip و gateway اون یکی vps میاد حتی با دستور /etc/network/interfaces آی پی و گیت وی رو عوض میکنم اما تا این کارو میکنم پینگ اون یکی vps میره و پینگ این میاد چه تداخلی هست میتونه مال چی باشه? من میخوام کلا تنظیمات این template که نصب میکنم منظورم تنظیمات شبکه هست پاک کنم و از نو تنظیم کنم لطفا کمکم کنید

sssoheil
October 15th, 2014, 20:34
سلام

مک ادرس را باید تغییر دهید و سرور را ریبوت دهید یا اینکه کارت شبکه وی پی اس جدید را از وی ام ویر حذف کرده و یک کارت شبکه جدید با نتورک لیبل Flexible اضافه کنید سپس وی پی ای را روشن کنید و مجددا آی پی دهید و کارت شبکه را ری استارت کنید.

007
October 15th, 2014, 22:27
سلام
شما دوست گرامی
احتماالا تنظیمات شبکه رو بدرستی عوض نمیکنین و مک ادرسهای رو اگر داره جایگزین قبلی ها نکردین
ارادت