PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست 6 گیگ هاست سی پنل برای 2 روز

memare-ahvaz
October 14th, 2014, 23:09
سلام من سرور مجازی گرفتم با دایرکت ادمین،متاستفانه در تبدیل بک آپ مشکل دارم و میخوام دستی انتقال بدم،برای این کار به 6 گیگ هاست سی پنل نیاز دارم که بک آپ رو روش آپلود کنم و از حالت فشرده خارج کنم و فایل های مورد نظر رو زیپ کنم و از طریق دستو wget کپی کنم به سرورم

mahdiazarnia
October 15th, 2014, 01:20
با سلام
روی سرور مجازیتون دایرکت ادمین نصب کردید ؟

mizbanwebhost
October 15th, 2014, 01:56
سلام من سرور مجازی گرفتم با دایرکت ادمین،متاستفانه در تبدیل بک آپ مشکل دارم و میخوام دستی انتقال بدم،برای این کار به 6 گیگ هاست سی پنل نیاز دارم که بک آپ رو روش آپلود کنم و از حالت فشرده خارج کنم و فایل های مورد نظر رو زیپ کنم و از طریق دستو wget کپی کنم به سرورم

نیازی به چنین کار هایی نیست . بکاپ سی پنل را بدید تا براتون تبدیل کنم به بکاپ دایرکت ادمین

hasanazizi
October 15th, 2014, 07:42
سلام دوست عزیز
با شماره من در تماس باش تا بهت بدم
دایرکت ادمینم دارم واسه تست خواستی انجام بدی که بک اپ درسته یا نه
شماره و ادرس سایت در امضا

Rezajakson_2008
October 15th, 2014, 22:23
6 گیگ رو برای 2 روز به مبلغ 10.000 تومان ارائه میدیم
اگر خواستید با آیدی زیر در ارتباط باشید
rezajakson_2008
آدرس وبسایت:
vpspack.ir

mehrshad13and11
October 15th, 2014, 22:29
سلام در خدمتیم
تیکت بزنید با پایین ترین قیمت بهتون بدم
ارسال درخواست - MizbanServers | هاستینگ میزبان سرور (http://hub.mizbanservers.com/submitticket.php)

irsrev
October 16th, 2014, 22:08

با سلام و احترام

در صورت عدم حل مشکلتان با ما در تماس کنید

موفق و مؤید باشید

farmanrava
October 17th, 2014, 14:30

درود

با بنده در تماس باشید .
6 گیگ هاست رو برای 2-3 روز خدمت شما به رایگان ارائه میکنم تا مشکلتون رو حل کنید .

موفق باشید