PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش نرم افزار ارسال پیامک انبوه رایگان در وایبر !

Mr.Pouria
October 14th, 2014, 22:26
با عرض سلام خدمت همه دوستان و عزیزان

چند وقتی هست یه نرم افزار به دستم رسیده که برنامه بسیار عالی و کاربردی هست و در این تا پیک قصد معرفی و فروش دارم حتما در ادامه با ما همراه باشید ... (برنامه به صورت کامل تست شده و کار میکند ...)

http://up.vbiran.ir/uploads/16117141331448843508_8768742gfd.png

چرا تبلیغات با وایبر ؟

کاربران شبکه وایبر افراد خاصی می باشند که جهت تبلیغ کالا و خدمات بسیار مفید می باشد و نکته مهم اینست که وایبر دریچه ای جدیدی رو به تبلیغات با امکانات فوق العاده باز نموده که باعث تمایل خیلی از مشاغل برای تبلیغات شده است. درحال حاضر تقریبا، پنج میلیون نفر کاربر فعال درایران وجود دارد که از نرم افزار وایبر بر روی موبایل و تبلت استفاده می کنند، که می توان پیامهای تبلیغاتی خود را به آنان ارسال نمایید.
تعداد کاراکتر نا محدود

در وایبر محدودیت تعداد کلمات ۵۰۰۰ کارکتر میباشد که برای یک تبلیغ استاندارد مفید و حتی زیاد می باشد، که میتوان یک شعار تبلیغاتی + شرح تبلیغات + آدرس + تلفن + لینک سایت قرار داد.

ارسال عکس

یک امکان متفاوتی که در وایبر قرار داده شده است ارسال نامحدود عکس میباشد که در تبلیغات میتوان از آن به خوبی استفاده نمود و نتیجه خوبی از تبلیغات دریافت نمود.

ارسال فیلم

یک امکان جالب و متفاوتی که در وایبر قرار داده شده است ارسال کلیپ (فیلم) میباشد، که در ارسال تبلیغات میتوان از آن به خوبی استفاده نمود و نتیجه خوبی از تبلیغات دریافت نمود.

نرم افزار هوشمند ارسال تبلیغات

وایبر سافت با توانایی برنامه نویسان خود توانست نرم افزار تخصصی برای تبلیغات وایبر تولید نماید و این نرم افزار با تکنولوژی هوشمند ارسال توانسته بدون هیچ ریزش ارسال شود و توجه دیگران را جلب نماید.

مزایای ارسال پیام تبلیغاتی وایبر نسبت به اس ام اس :

آیا تا به حال به فکر آن افتاده اید که پیام های تبلیغاتی را برای کاربران وایبر ارسال کنید؟ ارسال پیام به وایبر برتری هایی نسبت به ارسال اس ام اس دارد بعنوان مثال :

کاربران بدون شک آنها را میخوانند.

ارسال پیامک رایگان بدون محدودیت کاراکتر.

میتوان لینک سایت و یا صفحات اینترنتی در آن قرار داد.

امکان ارسال تصویر در آن وجود دارد.

ارسال هدفمند به کاربران یک شهر خاص.

تمامی پیام ها به دست مخاطبان ارسال شده و به دست آنها می رسد.

نرم افزار ارسال پیام تبلیغاتی به کاربران وایبر نسخه تحت ویندوز:

این نرم افزار تحت ویندوز میباشد و با نصب آن میتوانید بصورت انبوه به کاربران وایبر پیام تبلیغاتی متنی و عکسی ارسال نمایید. بدون محدودیت نصب !!!!!

مزایای نرم افزار ما :

- نرم افزار ما رابط کاربری بسیار آسانی دارد.
- قابلیت ارسال عکس ، متن و لینک ویدیو در آن فراهم می باشد
- نرم افزار ما دارای دفترچه تلفن و قابلیت گروه بندی می باشد ، همچنین تعداد اعضای هر گروه را نشان می دهد
-نرم افزار دارای بخشی برای ایجاد گروه های بزرگ و استخراج شماره ها به صورت رنجی می باشد.
-قابلیت تشخیص وایبری و غیر وایبری با دقت بالا در این ورژن فراهم می باشد
-امکان تنظیم سرعت ارسال به چهار روش در این ورژن فراهم می باشد
-قابلیت تنظیم استراحت نرم افزار،بدین معنا که بعد از تعدادی ارسال ، نرم افزار برای دقایقی استراحت کند تا از بلاک شدن شماره همراه تا حدودی جلوگیری شود
-قابلیت حذف غیر وایبری ها از لیست ، پس از ارسال یا تشخیص وایبری و غیر وایبری
-نرم افزار به صورت اتوماتیک کالیبره می باشد و احتیاجی به کالیبره در این ورژن نمی باشد.
-قابلیت بک آپ گیری (نسخه پشتیبان) از شماره های موجود در دفترچه تلفن
-قابلیت تولید و استخراج شماره به صورت رنجی و ذخیره در فایل یا دفترچه تلفن
-قابلیت تغییر متون به چندین روش برای جلوگیری از بلاک شدن (برخی از قابلیت ها در نرم افزار وجود دارد و برخی پس از خرید به شما آموزش داده می شود و برخی نیز در الگوریتم و بصورت مخفی وجود دارد)
-نمایش گزارش کل ، در پایین نرم افزار
-قابلیت توقف و ارسال از ادامه لیست شماره (pause & Resume)
-و چندین قابلیت دیگر که به دلیل کپی کاری فراوان ، امکان گفتن آنها وجود ندارد و بعضا بعد از خرید و بعضی نیز در الگوریتم نرم افزار نهادینه شده است تا دست کپی برداران و سودجویان از دیدن این موارد بسته باشد.)

قیمت نرم افزار فقط و فقط 20 هزار تومان !!!!
برای خرید در همین تاپیک و یا به صورت خصوصی اقدام نمایید ...:53:

( به دلیل اینکه عکس رو در زمان کوتاه تهیه کردم و اکنت تبلیغاتی دم د ست نداشتم مجبور شدم له اکانت اصلیم وارد بشم برای هیمن بخش هایی از عکس که لیست دوستان و فامیل بود حذف شده )

In-God-We-Trust
October 16th, 2014, 13:43
سلام تخفیف نمی دید ؟

Mr.Pouria
October 16th, 2014, 15:37
سلام تخفیف نمی دید ؟

دوست عزیز قیمت همین نرم افزار در تاپیک های همسایه بالای 250 هزار تومان هست !! چه تخفیفی دیگه !!! 20 تومان خداییش الان پولیه ؟!!!

tizparvaz
October 16th, 2014, 17:39
این نرم افزارا هیچ کدوم درست کار نمیکنن من دو تاش رو خریدم و حدود 600 هزار تومن پول رو یک راست ریختم تو سطل آشغال ، چالب اینه که کسایی که این برنامه رو میفروشن هم خودشون خوب میدونن که کارایی نداره

Mr.Pouria
October 16th, 2014, 17:50
این نرم افزارا هیچ کدوم درست کار نمیکنن من دو تاش رو خریدم و حدود 600 هزار تومن پول رو یک راست ریختم تو سطل آشغال ، چالب اینه که کسایی که این برنامه رو میفروشن هم خودشون خوب میدونن که کارایی نداره

ممنون از نظر شما :)

بنده این نرم افزار رو به چند نفر فروختم آیا شما فردی شا کی میبینید که گفته باشه خرابه !!! خیر .

نسخه های زیادی ازاین برنامه موجود هست که فرد یا گروه های زیادی نوشتن و 99 درصد زاهر آنها یکی هست اما کاراییشون فرق داره ...

من نیازی به توجیح کردن نمیبینم زیرا افر ادی که تمایل به خرید دارند خریدشون رو میکنن ...

قابل توجه دوستان نسخه فوق بر روی ویندوز xp کار نمیکند ...

tizparvaz
October 16th, 2014, 17:57
به من بدید دو روز استفاده کنم اگر درست کار کرد و تونستم پیام انبوه تبلیغاتی بفرستم من به قیمت 40 تومن از شما میخرم

sms.mojit.ir
October 16th, 2014, 18:05
سلام این نرم افزار مال نسخه قدیمی می باشد.
در این نسخه سرعت ارسال پایینه.
تشخیص شماره موبایل هایی که وایبر دارند به درستی انجام نمیشه.
ممکن است در هنگام ارسال بالا نرم افزار ازکار بیافتد.
قیمتی هم که شما دارید میدید . یک قیمت غیرمنصفانههستش . چون خیلی ارزانه . به نظرمن شما بافروش این نرم فزار دارید پولی که برای خریداین نرم افزار را دادید دارین در میارید.
کسایی هم که می خرند بدونند اونها هم مجبوربه فروش نرم افزار می شوند. بنا به دلایلی

Mr.Pouria
October 16th, 2014, 18:24
به من بدید دو روز استفاده کنم اگر درست کار کرد و تونستم پیام انبوه تبلیغاتی بفرستم من به قیمت 40 تومن از شما میخرم

قطعا هیچ کس همچین کاری رو نمیکنه ...

سلام این نرم افزار مال نسخه قدیمی می باشد.
در این نسخه سرعت ارسال پایینه.
تشخیص شماره موبایل هایی که وایبر دارند به درستی انجام نمیشه.
ممکن است در هنگام ارسال بالا نرم افزار ازکار بیافتد.
قیمتی هم که شما دارید میدید . یک قیمت غیرمنصفانههستش . چون خیلی ارزانه . به نظرمن شما بافروش این نرم فزار دارید پولی که برای خریداین نرم افزار را دادید دارین در میارید.
کسایی هم که می خرند بدونند اونها هم مجبوربه فروش نرم افزار می شوند. بنا به دلایلی

والا من اصلا نخریدم برنامه رو !! توی پست اول هم دقت کنید گفتم از راه تبادل گرفتمش ...

سرعت ارسال نرم افزار هم حدودا 15 تا 20 تا توی دقیقه ارسال میکنه (در مقابل نسخه جدید بله سرعتش کمه ...)

قیمت رو من پایین میدم به دلیل اینکه همیشه من قیمت هرچی که گیرم میاد رو ارزون میدم ! چون مشتری های بیشت ری پیدا میکنم ... :)

tizparvaz
October 16th, 2014, 18:30
همین که اینکارو نمیکنید مشخصه دیگه ، به هر حال بگذریم

Mr.Pouria
October 16th, 2014, 18:34
همین که اینکارو نمیکنید مشخصه دیگه ، به هر حال بگذریم

مشکل اینجاست ! من چگونه به شما اعتماد کنم و فای ل رو در اختیارتون قرار بدم !!

من نیازی به ادامه این بحث نمیبینم و د ر صو رتی هم که هر پاسخی بدید پاسخی داده نمیشه ...

tizparvaz
October 16th, 2014, 18:37
مشکل اینجاست ! من چگونه به شما اعتماد کنم و فای ل رو در اختیارتون قرار بدم !!

من نیازی به ادامه این بحث نمیبینم و د ر صو رتی هم که هر پاسخی بدید پاسخی داده نمیشه ...

مطمئنن اعتبار خودم و تو این انجمن به پای 40 تومن پول نمیدم بره :) مشکل اینجاست که کار نمیکنه نرم افزار شما هم ، اگر تست نکردید خودتون 2 روز باهاش ارسال کنید دستتون میاد

Mostafa.sharafat
October 31st, 2014, 13:50
مطمئنن اعتبار خودم و تو این انجمن به پای 40 تومن پول نمیدم بره :) مشکل اینجاست که کار نمیکنه نرم افزار شما هم ، اگر تست نکردید خودتون 2 روز باهاش ارسال کنید دستتون میاد
من مدت زیادی دارم با این نرم افزار ها کار میکنم، ارشیو نرم افزاری خوبی توی این زمینه دارم، برنامه ها کار میکنن ولی مشکل اینکه وایبر بلاک میکنه و بعد از چند بلاک کلاً بن میکنه
من روش های استفاده نامحدود رو دارم، با قیمت بالایی هم میخوام به یه شاپ بفروشم متل 5040; فینال; سانای; ...
شما انتضار داری با 20تومان بدون شارژ، بدون لایسینس سالانه و ... نامحدود پیام ارسال کنی؟

با اجازه ز استارتر بگم پنل های اس ام اس هم طراحی حرفه ای انجام میشه از 780هزار تومان تا 70 میلیون

mh2002ir
November 6th, 2014, 01:18
سلام
کسی خریداره بخره ، کسی هم که خریدار نیست و قصد نقادی داره ، خیلی زیباست که به صورت خصوصی مواردش مطرح کنه
حال این بنده خدا قیمت محصولش پایین تر از جاهای دیگه هست که این کارش هم صد در صد به خودش مربوط میشه دلیلی نداره که ......
بیایید مهربان باشیم

Mr.Pouria
November 6th, 2014, 01:27
من مدت زیادی دارم با این نرم افزار ها کار میکنم، ارشیو نرم افزاری خوبی توی این زمینه دارم، برنامه ها کار میکنن ولی مشکل اینکه وایبر بلاک میکنه و بعد از چند بلاک کلاً بن میکنه
من روش های استفاده نامحدود رو دارم، با قیمت بالایی هم میخوام به یه شاپ بفروشم متل 5040; فینال; سانای; ...
شما انتضار داری با 20تومان بدون شارژ، بدون لایسینس سالانه و ... نامحدود پیام ارسال کنی؟

با اجازه ز استارتر بگم پنل های اس ام اس هم طراحی حرفه ای انجام میشه از 780هزار تومان تا 70 میلیون

سلام
کسی خریداره بخره ، کسی هم که خریدار نیست و قصد نقادی داره ، خیلی زیباست که به صورت خصوصی مواردش مطرح کنه
حال این بنده خدا قیمت محصولش پایین تر از جاهای دیگه هست که این کارش هم صد در صد به خودش مربوط میشه دلیلی نداره که ......
بیایید مهربان باشیم

تشکر از هر دو عزیز ...

متعصفانه فرهنگ بدی شده همه فکر میکنن اگه کسی چیزی رو ارزون میده حتما یه ریگی توی کفشش هست !!! اما در مقابل همشون دنبال چیز ارزون هستن !!! درنتیجه جنس گرون بزاری همیشه فک میکنن همه چیزش عالی هست ....

الان من اگه به جای 20 هزار تومان 200 هزار تومان قیمت داده بودم به هیچ وج تاپیک پر اسپم نمیشد !!!

من همیشه محصولاتی که دارم رو با پایین ترین قیمت میزارم که همه دوستان قدرت خریدشو داشته باشن و این سیاس کاری من هست زیرا همیشه گفتن سود کم تر فروش بیشتر ... درسته با قیمت پایین مشتری ها زیاد میشه و کسایی که درخواست پشتیبانی میدن هم زیاد میشن اما خوب بازم هدف ما اینه با کم ترین قیمت پخش کنیم ...

--------------

در جواب اقای مصتفی باید بگم که در حال حاظر مشتری داریم که بلاک شدن وایبر رو هم دور زده !!

یه سرور مجازی انگلیس گرفته + یه شماره رایگان از کشور اینگلیس (توی گوگل آموزش ساختش هست ) با زمان بندی 8 ثانیه هر پیام داره کار میکنه و بعد از حدودا 1 ماه بلاک نشده !!! البته بلاک هم بشه یه شماره مجازی دیگه میسازه از اینگلیس و به راحتی فعالیتشو ادامه میده ...

--------------

کسی از دوستان برنما رو خواست در صورت امکان خصوصی بده ...

aligha
December 30th, 2014, 13:57
سلام این ایمیل من هست برنامه را برای من ارسال کنید و هزینه و شماره حساب را هم در ایمیل بدهید
fhcomanager@gmail.com
فقط امروز میخواهم

Mr.Pouria
December 30th, 2014, 14:49
سلام این ایمیل من هست برنامه را برای من ارسال کنید و هزینه و شماره حساب را هم در ایمیل بدهید
fhcomanager@gmail.com
فقط امروز میخواهم

اطلاعات خدمتتون ارسال شد ....

reza_wafa
January 9th, 2015, 13:39
ببخشید این نرم افزار که به صورت رایگان موجود هست !!!!!!!!!!!!
شما اختصاصی یعنی نوشتید این رو ؟؟؟؟
قابلیت منحصر بفرد دیگه داره نسبت به برنامه های دیگر تبلیغات وایبر ؟؟؟

Arminit
January 9th, 2015, 13:58
با سلام استارتر عزیز

بله منم رایگانشو دیدم و باهاش کار کردم ولی آدم نمیتونه زود قضاوت کنه شاید واقعا متفاوته

فقط سوال من اینجاست این برنامه هم از همون برنامه هایی که باید موس رو ببری رو گزینه تا سیو و بشه اینا دیگه؟؟؟

ممنون

reza_wafa
January 9th, 2015, 14:20
میدونم واسه همین سوال کردن که شما اختصاصی یعنی نوشتید این رو ؟؟؟؟

منحصربفرد باشه که من خودمم خریدارم

Mr.Pouria
January 9th, 2015, 16:19
ببخشید این نرم افزار که به صورت رایگان موجود هست !!!!!!!!!!!!
شما اختصاصی یعنی نوشتید این رو ؟؟؟؟

با سلام استارتر عزیز

بله منم رایگانشو دیدم و باهاش کار کردم ولی آدم نمیتونه زود قضاوت کنه شاید واقعا متفاوته

فقط سوال من اینجاست این برنامه هم از همون برنامه هایی که باید موس رو ببری رو گزینه تا سیو و بشه اینا دیگه؟؟؟

ممنون

میدونم واسه همین سوال کردن که شما اختصاصی یعنی نوشتید این رو ؟؟؟؟

منحصربفرد باشه که من خودمم خریدارم

سلام خدمت هر دو عزیز ...

برنامه رو من ننوشتم و از شخصی که اونو نوشته گرفتم و برای فروش قرار دادم ...

این جمله رو از نوشته خودم در پست شماره 1 نقل میکنم :

چند وقتی هست یه نرم افزار به دستم رسیده که برنامه بسیار عالی و کاربردی هست و در این تا پیک قصد معرفی و فروش دارم حتما در ادامه با ما همراه باشید ... (برنامه به صورت کامل تست شده و کار میکند ...)

من هم حدودا یک ماهی هست دیدم یک نسخه رایگان در اینترنت انتشار پیدا کرده حال نمیدونم کدوم نسخه هست !!!

شاید یکی از مشتریانم انشار داده باشه و یا شاید هم یکی یک نسخه شبیه به این نوشته باشه و انتشار داده باشه ...

اما من چند وقت پیش یک نسخه رو برای تست دانلود کردم که ببینم جریانش چیه چون فایل دانلودی حاوی تروجان های خطر ناکی بود که فایل رو بعد از اسکن آنلاین بلافاصله پاک کردم ...

اگر دوست داشتید از نسخه های رایگان استفاده کنید حتما و حتما در حالت سیف مود ویندوز یا همون حالت ایمن استفاده کنید که مشکلی پیش نیاد ...

در جواب دوستمون Arminit (http://www.webhostingtalk.ir/member/50498/) :

من منظور شما رو متوجه نشدم دقیق اما اگه منظور شما گزینه کالیبره هست که همون گزینه هایی که باید ماوس روش کلیک کنه به تربیب رو مشخص کنید هست بله این نرم افزار به همین صورت هست ...
یه نسخه دیگر قبل از این بود که نیازی به این کار نبود و مینی مایز میشد و در پشت صفحه کار هارو انجام میداد اما بعد از حداکثر 50 ارسال وایر تشخیص میداد و شماره ارسال کننده رو مسدود میکرد ...

اما این روش تا روزی حداقل 3000 تا ایمن هست اما بازم تضمینی نیست چون سیستم وایر پیچیده هست و برای استفاده از این نرم افزار پیشنهاد میشه از شماره های مجازی برای ارسال پیام توی وایبر استفاده کنید که در صورت مسدودیت شماره اصلی خودتون رو از دست ندید ...

dertgtr
January 10th, 2015, 11:25
لینک دانلود نسخه رایگان چیه ؟ تا تست ویروس کنم :39:

nexinel
January 10th, 2015, 12:06
استارتر هم شوخی اش گرفته:

1. اگر این برنامه رایگان هست، پس به چه حقی می فروشید! نکنه لایسنس gpl داشته؟!! ضمن آنکه ملت خودشان می توانند دسترسی پیدا کنند.
2. اگر هم پولی هست، باز به چه حقی فروش مجدد انجام می دهید؟!! و البته خرید نسخه اصلی با دریافت آپدیت ها و پشتیبانی و نیز امکان برگشت پول در صورت عدم کارکرد بهتر است.
3. اگر واقعا قانونی هست و کار می کنه، چرا هیچ حرف جدی در سطح وب مخصوصا بین الملل در رابطه با آن نیست؟!! بنابراین این نیز مانند بسیاری اپلیکیشن های مشابه، کاربرد مناسبی نداشته است.

کار شما مرا یاد مقاله نویسی انداخت که آموزش برنامه نویسی می گذاشت و هرچند رایگان، به نام خود تمام می کرد. بعد همگان فهمیدند خلاصه نویسی می کرده یا عین مطالب کتب را به اشتراک می گذاشته. بعد هم که اعتراض کردند، مدعی شد که ناشر کتب از روی مقالات وی کپی کرده اند و کار خود را انگار نمودند.

حالا هم شما یه چیزی به دستت رسیده، جدای از مسائل اخلاقی و شرعی، افتاده اید به جانش که تبدیل به پول کنید!! مثل اینه که من یه چیزی تو خیابون پیدا کنم، بیام با تبلیغات به ملت غالب کنم.

شما به جای این کار ها تشریف ببرید یه فکری به حال ادبیات فارسی خودتون و مشکلات املایی بکنید و کمی هم علم و دانش یاد بگیرید و تجربه و تخصص پیدا کنید که دسترنج خودتون رو عرضه کرده و با زحمت دیگران امرار معاش نکنید، ضمن آنکه شعور ملت و حاصل دسترنج شان را نیز به باد فنا ندهید.

Mr.Pouria
January 11th, 2015, 16:52
لینک دانلود نسخه رایگان چیه ؟ تا تست ویروس کنم :39:

در گوگل بزنید اسمپر وایر هزار تا لینک براتون میاره ...

استارتر هم شوخی اش گرفته:

1. اگر این برنامه رایگان هست، پس به چه حقی می فروشید! نکنه لایسنس gpl داشته؟!! ضمن آنکه ملت خودشان می توانند دسترسی پیدا کنند.
2. اگر هم پولی هست، باز به چه حقی فروش مجدد انجام می دهید؟!! و البته خرید نسخه اصلی با دریافت آپدیت ها و پشتیبانی و نیز امکان برگشت پول در صورت عدم کارکرد بهتر است.
3. اگر واقعا قانونی هست و کار می کنه، چرا هیچ حرف جدی در سطح وب مخصوصا بین الملل در رابطه با آن نیست؟!! بنابراین این نیز مانند بسیاری اپلیکیشن های مشابه، کاربرد مناسبی نداشته است.

کار شما مرا یاد مقاله نویسی انداخت که آموزش برنامه نویسی می گذاشت و هرچند رایگان، به نام خود تمام می کرد. بعد همگان فهمیدند خلاصه نویسی می کرده یا عین مطالب کتب را به اشتراک می گذاشته. بعد هم که اعتراض کردند، مدعی شد که ناشر کتب از روی مقالات وی کپی کرده اند و کار خود را انگار نمودند.

حالا هم شما یه چیزی به دستت رسیده، جدای از مسائل اخلاقی و شرعی، افتاده اید به جانش که تبدیل به پول کنید!! مثل اینه که من یه چیزی تو خیابون پیدا کنم، بیام با تبلیغات به ملت غالب کنم.

شما به جای این کار ها تشریف ببرید یه فکری به حال ادبیات فارسی خودتون و مشکلات املایی بکنید و کمی هم علم و دانش یاد بگیرید و تجربه و تخصص پیدا کنید که دسترنج خودتون رو عرضه کرده و با زحمت دیگران امرار معاش نکنید، ضمن آنکه شعور ملت و حاصل دسترنج شان را نیز به باد فنا ندهید.

تشکر از شما ...

1- در باره این مورد خوب عده ای از افراد سود جو اومدن یک نسخه فیک و یا شبیح سازی شده طراحی کردن و در قالب اون تروجان هایی رو برای هک کاربران قرار دادن تا سوء استفاده بتونن بکنن از اطلاعات کاربران ... پس رایگان نیست ...
2 -این نسخه که من میفروشم برای یکی از دوستانم هست و برنامه نویسش خودش هست ... برنامه نویس زیاد حرفه ای نیست و اینو هم اختصاصی ننوشته اما از روش کار یک نرم افزار کپی کرده و یک نرم افزار مشابه تولید کرده که من هم به نوعی براش بازار یابی میکنم و تو سودش شریکیم ...
3 -در رابطه با بین الملل من نمیدونم شاید به دلیل این هست که ارسال اسپم تبلیغاتی غیر مجاز هست و به صورت رسمی نیست .... شما سایت های غیر رسمی و هک های خارجی رو دنبال کنید به نتیجه میرسید ...

نمونه سایت های ایرانی که فقط در صفحه اول گوگل بودن (بقیه صفحه ها نرفتم ...) برخی از سایت ها نماد هم دارن ...

اینم بگم که هر سایت ممکنه برنامه اختصاصی خودشو داشته باشه ...

تبلیغات در وایبر | نرم افزار تبلیغات وایبر - ارسال پیام تبلیغاتی به وایبر | نرم افزار تبلیغات وایبر (http://www.viberads.ir/)

نرم افزار تبلیغ در وایبر - تبلیغات وایبری - نرم افزار رایگان تبلیغات انبوه پیامکی در وایبر - تبلیغات رایگان - پیامک انبوه رایگان در وایبر - ص (http://www.smsviber.ir/)

نرم افزار تبلیغات وایبر | ارسال پیام تبلیغاتی به وایبر (http://vibersend.ir/)

پنل ارسال تبلیغات انبوه از طریق وایبر - صفحه اول (http://viber.oghyanoos.ir/company.aspx?StoreID=956202291337454&askedpage=Homepage)

میتونید با جستجوی عبارت ارسال پیامک تبلیغاتی در وایبر نتایج بیشتری رو ببینید ....

در باره اون مورد املاء بنده هم من کلا با زبان تازی که وارد زبان پارسی شده مشکل دارم و نیاز به توضیحی نمیبینم ...

nexinel
January 11th, 2015, 18:45
در گوگل بزنید اسمپر وایر هزار تا لینک براتون میاره ...

تشکر از شما ...

1- در باره این مورد خوب عده ای از افراد سود جو اومدن یک نسخه فیک و یا شبیح سازی شده طراحی کردن و در قالب اون تروجان هایی رو برای هک کاربران قرار دادن تا سوء استفاده بتونن بکنن از اطلاعات کاربران ... پس رایگان نیست ...
2 -این نسخه که من میفروشم برای یکی از دوستانم هست و برنامه نویسش خودش هست ... برنامه نویس زیاد حرفه ای نیست و اینو هم اختصاصی ننوشته اما از روش کار یک نرم افزار کپی کرده و یک نرم افزار مشابه تولید کرده که من هم به نوعی براش بازار یابی میکنم و تو سودش شریکیم ...
3 -در رابطه با بین الملل من نمیدونم شاید به دلیل این هست که ارسال اسپم تبلیغاتی غیر مجاز هست و به صورت رسمی نیست .... شما سایت های غیر رسمی و هک های خارجی رو دنبال کنید به نتیجه میرسید ...

نمونه سایت های ایرانی که فقط در صفحه اول گوگل بودن (بقیه صفحه ها نرفتم ...) برخی از سایت ها نماد هم دارن ...

اینم بگم که هر سایت ممکنه برنامه اختصاصی خودشو داشته باشه ...

تبلیغات در وایبر | نرم افزار تبلیغات وایبر - ارسال پیام تبلیغاتی به وایبر | نرم افزار تبلیغات وایبر (http://www.viberads.ir/)

نرم افزار تبلیغ در وایبر - تبلیغات وایبری - نرم افزار رایگان تبلیغات انبوه پیامکی در وایبر - تبلیغات رایگان - پیامک انبوه رایگان در وایبر - ص (http://www.smsviber.ir/)

نرم افزار تبلیغات وایبر | ارسال پیام تبلیغاتی به وایبر (http://vibersend.ir/)

پنل ارسال تبلیغات انبوه از طریق وایبر - صفحه اول (http://viber.oghyanoos.ir/company.aspx?StoreID=956202291337454&askedpage=Homepage)

میتونید با جستجوی عبارت ارسال پیامک تبلیغاتی در وایبر نتایج بیشتری رو ببینید ....

سفسطه گری... منم نیاز نمی بینم حرفم رو تکرار کنم یا ادامه بدم... مخاطب اصلی هم شما نبودید، پس بهتره ادامه ندیم...

در باره اون مورد املاء بنده هم من کلا با زبان تازی که وارد زبان پارسی شده مشکل دارم و نیاز به توضیحی نمیبینم ...

اگر می خواهید بحث واژه های دخیل در زبان رو کلا نادیده بگیرید و منکر این بشوید که حتی خالص ترین زبان دنیا یعنی آلمانی هم دارای 70% واژه های دخیل هست، بسیار خوب، به زبان پارسی میانه با خط پهلوی و یا پارسی باستان با خط میخی بنویسید و مطمئن باشید که توی این فروم حداقل شخص بنده توان پاسخ به همان شیوه را به خوبی دارا هستم، چرا که شخصا بسیار بیشتر از هر کس دیگری به ارزش های باستان ارادت دارم.

اگر هم فکر می کنید که این درخواست بنده غیر منطقی است، پس خواهش می کنم برای توجیه عدم توجه خودتون، چنین بحثی رو بی جهت راه نیاندازید و طبیعی و بر اساس عرف جامعه رفتار کنید.