PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال

mahdibt52
October 14th, 2014, 21:59
سلام همونطور که بعضی از دو ستان میدونن میخوام هاست رو انتقال بدم
سایت وردپرس هستش و من فایل هارو زیپ کردم ریختم تو هاست جدید دیتا بیس درست کردم و دیتا بیس قبلی رو ایمپورت کردم ادرس هم از دیتا بیس تغییر دادم اطلاعات دیتا بیس هم در فایل کانفیگ ست کردم
اما سایت ارور 500 میده
چی کار کنم؟

jahromweb
October 14th, 2014, 22:01
فایل .htaccess رو به یک چیز دیگه تغییر نام بدید
درضمن با یک مرور گر دیگر هم تست کنید

ParsIranic
October 14th, 2014, 22:03
permission و ownership فایلهاتون رو هم چک بفرمائید.

مالکیت باید به نام اکانت خودتون باشه.

دسترسی هم باید مطابق با دسترسی عمومی وردپرس باشه.

mahdibt52
October 14th, 2014, 22:04
فایل .htaccess رو به یک چیز دیگه تغییر نام بدید
درضمن با یک مرور گر دیگر هم تست کنید
اقا htaccess رو تغییر دادم حل شد دمتون گرم فقط مشکلی پیش نمیاد به خاطر فایل htaccess

HPxf
October 14th, 2014, 22:05
htaccess بک اپ بگیرید پاک کنین و فایلش رو مچدد اپ کنین

mahdibt52
October 14th, 2014, 22:09
تو سی پنل چطور دامینو ست کنم رو یه فولدر دامین مین دامین هست نمیشه addon دامین ست کردش؟

jahromweb
October 14th, 2014, 22:13
درست منظورتون رو متوجه نشدم
اگر میخواید یک دامین رو روی یک پوشه قرار بدید مثلا shopsite.com بشه site.com/shop بایداز addon استفاده کنید

mahdibt52
October 14th, 2014, 22:14
درست منظورتون رو متوجه نشدم
اگر میخواید یک دامین رو روی یک پوشه قرار بدید مثلا shopsite.com بشه site.com/shop بایداز addon استفاده کنید
بله همین کارو میخوام بکنم اما چون دامین به عنوان دامین اصلی ست شده رو هاست مینویسه You cannot park your main domain!

jahromweb
October 14th, 2014, 22:29
یعنی الان دوتا دامن دارید ولی مخواید دامین فرعیتون بشه اصلی و اصلی بره برای یکی از بخش های سایت(یکی از پوشه ها) درسته؟:
راه اصلی : با میزبانتون تماس بگیرید و بخواید تا براتون دامنه دوم رو بکنند اصلی و اصلی رو به عنوان اددان دامین وارد کنند

یه راه که شک دارم کار کنه ولی امتحانش رایگانه! همین جور یه لجظه به ذهنم رسید:با توجه به گفته هاتون باید هاست سی پنل باشه مراحل زیر رو انجام بدید:
1)یک ساب دامین روی دامنه ای که الان به عنوان فرعی (پارک) وارد شده بسازید به طوری که به پوشه مورد نظر وصل بشه
2) برید داخل advanced dns ... بعد a record دامنه اصلی رو حذف کنید
3) بجای اون با یک cname وصلش کنید به ساب دامین ایجاد شده روی دامنه ی پارک شده

به احتمال 60 درصد جواب میده

birmusical
October 14th, 2014, 22:52
سلام دوست عزیز.

جسارتا چرا برای انتقال کامل "فول بک آپ" رو انتقال ندادید؟

mahdibt52
October 14th, 2014, 22:52
سلام دوست عزیز.

جسارتا چرا برای انتقال کامل "فول بک آپ" رو انتقال ندادید؟
http://www.webhostingtalk.ir/f58/126189/

birmusical
October 14th, 2014, 22:57
بله. کاملا قانع شدم :-|

تا حالا نشنیدم شرکتی اجازه به کاربراش نده که از اطلاعات خودشون بک آپ بگیرن!!! عجب آدمایی پیدا میشن :|