PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین و با امکانات تریت درگاه پرداخت واسط کدومه ؟

sor
October 14th, 2014, 18:15
با سلام و خسته نباشید دوستان خواستم بدونم شما از کدوم ارایه دهنده درگاه واسط استفاده میکنید و کدوم رو پیشنهاد میدین

البته این ها رو هم در نظر بگیرید :

سرعت پاسخ گویی به تیکت ها.
سرعت تسویه حساب.
امکانات و سرویس های ارایه شده.
درصد تسویه حساب و غیره .
و بقیه مساعل

parax
October 14th, 2014, 18:41
سلام
به نظر بنده جهان پی از همه بهتر هست در حال حاضر

twohost
October 14th, 2014, 18:49
با سلام
دوست عزیز جهان پی بهتره ولی اگه شما از بانک ملت درخواست کنید درسته حدود دو الی سه هفته طول میکشه ولی بهتر از در گاه واسط است

aligoli
October 14th, 2014, 18:52
زرین پال و سیباپال پیشنهاد می شود.

HPxf
October 14th, 2014, 18:54
زرین پال قدیمی تر از بقیه است
پی لاین و جهان پی تسویه حساب و جواب به تیکت ها کند هستند

mahdi512
October 14th, 2014, 19:02
من از پی لاین استفاده می کنم.
در مورد تسویه حساب هم من با پی لاین کار کردم اصلا کند نبوده و من راضی هستم ازشون
پاسخ گویی تیکت زرین پال خیلی کندتر هست

p30speed
October 14th, 2014, 19:05
دوست عزیز پیشنهاد میکنم از بانک ملت مستقیم بگیری ساعت 4 صبح همه فروشهات تو حساب.

mrlion
October 14th, 2014, 19:05
جهان پی و پی لاین پیشنهاد میشه برای واسط اما سعی کنید از بانک ملت دریافت کنید

اما برای واسطه:
از نظر تسویه حساب و پاسخگویی به تیکت ها جهان پی قوی تر هست برای من که اینطور هست

موفق باشید

k-h
October 14th, 2014, 19:06
درود
ما از زرین پال استفاده میکنیم خیلی رازی هستیم
اون در گاه ها تست نکردیم اما زرین پال تو این 3-4 سال هیچ مشکلی نداشتیم که بخوایم به فکر یه درگاه بانکی دیگه باشیم

Rezajaambax
October 14th, 2014, 19:11
داداش من اوایل از زرینپال استفاده می کردم .. اول اینکه تا جایی که یادمه 3 4 روز پول رو نگه می دارن بعد میریزن

مورد بعدی ایتکه کارمزد زیادی میگین. ( الان رو نمیدونم)

الان 1 سال و اندی هست که درگاه بانک ملت رو گرفتم. و راضی کننده هست.

بین شرکت ها فکر کنم پارس پال هم باشه که اسمشو نگفتی ( یه زمانی رقابتی بود بین اینو زرینپال)

k-h
October 14th, 2014, 19:17
داداش من اوایل از زرینپال استفاده می کردم .. اول اینکه تا جایی که یادمه 3 4 روز پول رو نگه می دارن بعد میریزن

مورد بعدی ایتکه کارمزد زیادی میگین. ( الان رو نمیدونم)

الان 1 سال و اندی هست که درگاه بانک ملت رو گرفتم. و راضی کننده هست.

بین شرکت ها فکر کنم پارس پال هم باشه که اسمشو نگفتی ( یه زمانی رقابتی بود بین اینو زرینپال)
درود
زرینپال الان کارمزد نداره و همچنین با زرین کارت زیر 12 ساعت واریز میشه به حساب

سرزمین
October 14th, 2014, 19:18
سلام

الآن واریز زرین پال خیلی بهتر از قبل شده البته با زرین کارتی که ارائه میکنه و تقریباً قدیمی تر از بقیست از تابستون تا حالا هم کارمزد نداره (البته موقته) سیپال هم به نظر خوب میاد و تازه راه افتاده اما خدمات بیشتری رو ارائه میکنه و تصفیه حسابش آنیه (بعد از درخواست) اما من تا به جال باهاش کار نکردم

Shc
October 14th, 2014, 19:27
payline حدود دو سال هست برای یکی از سایتها استفاده میکنم.
مطمئنیش به جای خود،تسویه حساب منظمشون دلیل ادامه فعالیت با این درگاه هست.

symoon
October 14th, 2014, 19:37
جهان پی
زرین پال
سیبا پال
پی لاین

این ها خوبن خدارو شکر در حال حاظر شرکت بد نداریم در این ضمینه

samansystems
October 14th, 2014, 20:15
تو زرين پال سعی شده در چند مورد با سايت های مشابه فاصله ايجاد بشه و خدمات متمايز ارائه بشه:

مورد اول بحث ارائه زرين کارت هست که به کمک اون ميتونيد از تسويه حساب های سريع و بدون کارمزد استفاده کنيد.
سرعت تسويه حساب با زرين کارت بين 1 دقيقه تا 12 ساعت بعد از ثبت انتقال هست.
در مورد کارمزد هم بايد بگم که کارمزد در حال حاضر 0 درصد هست و ان شاء الله تا زمانی که شاپرک کارمزد رو دريافت نکنه زرين پال هم برای تراکنش های انتقالی به زرين کارت، کارمزدی دريافت نخواهد کرد.

مورد دوم بحث ارائه ussd به پذيرندگان هست
به اين صورت که هر يک از پذيرنده ها ميتونن روی زير منوی

*770*97#
ساب کد اختصاصی خودشون رو داشته باشن.

موضوع سوم بحث نرم افزار موبايل و اپليکيشن اندرويد هست که زرين پال تنها سايت فعال در اين حوزه هست که در حال حاضر نرم افزار خودش رو ارائه داده و روز به روز در حال توسعه اون هست.

https://www.zarinpal.com/Labs/downloadLatestVersion/Android

علاوه بر اين موارد ارائه درگاه پرداخت اختصاصی با نام و لوگوی وبسايـت پذيرنده، ارائه درگاه های اشتراکی، معرفی پذيرندگان از قابليت های منحصر به فرد و يکتا در زرين پال هست که خوشبختانه تونسته فاصله سرويس دهی با سايت های مشابه رو تا حد قابل قبولی جلوتر نگه داره.

مینا-صیفی
October 14th, 2014, 21:14
دسته 1 > payline - zarinpal - parspal - jahanpay

دسته 2 > sibapal - bazpardakht - pardakhtnet - tak pardakht - oxinpay - dinapay - shetabha - sharjiran

دسته 3 که بسته شدند و از لیست خارج شدند > mihanpal - mehrpay -jaypal - shetab biz - shaparak24

دسته بندی نظر کارکرد و تجربه شخصی خودم بود امیدوارم مفید و کامل بوده باشه و هیچ چیزی را از جا ننداختم.

kool
October 14th, 2014, 22:24
سلام در درجه اول که ملت و مستقیم هست (البته اینم بگم درگاه مستقیم در آی پی اذیت میده یکم ... مثلا من خودم تغییر آی پی داشتم دیگه خسته شدم از پرینت و تکمیل و اسکن و ارسال درخواست برای یه تغییر آی پی ! وگرنه ملت رو از 91 استفاده میکردیم همیشه واقعا عالی بود.)
اگه مستقیم نخواستید این سه مورد رو در حال حاضر تایید میکنم: (پی لاین - جهان پی - زرین پال)

sor
October 14th, 2014, 23:46
تشکر از همه دوستان دارم بابت شرکت در نظر سنجی /

این پست صرفا به خاطر یک اعتبار سنجی بود که بین شرکت های واسط، جهان پی . زرین پال . پی لاین از همه بهتر بود.

*و البته دوستانی که از درگاه ملت (مستقیم) استفاده میکنند میشه راه نمایی های لازم برای دریافت این سرویس رو توضیح بدهند ! هم برای اگاهی خودم و هم دیگر دوستانی که سوالات و مشکلاتی بوده !

Abolijoon
October 14th, 2014, 23:54
سلام و درود
حدود 2 سال هست از پارس پال استفاده میکنم حرفی ندارن دستشون درد نکنه.
پارس پال
جهان پی