PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مستقیم کردن لینکها باسرور -لطفا راهنماییم کنید

jpmo02
October 14th, 2014, 17:11
سلام
من یک سرور گرفتم وروش centos-5.x86 نصب کردم البته قابل تغییر هست اگر reinstall کنمش
خیلی از سرور واینجور چیزا نمیفهمم
میخوام بیام مثلا فایلهایی ک دربعضی اپلودسنترها هستند واون اپلودسنتر محدودیت داره رو روی سرور دانلود کنم وبعد از روی سرور در داخل کامپیوترم دانلود کنم
میشه گفت یجورایی مستقیم کردن لینکها
یک نفری گفت باید سیستم عاملم حتما ویندوز باشه برای اینکار
حالا از شما دوستان باتجربه واساتید درخواست دارم من رو در این زمینه راهنمایی بفرمایید
چه سیستم عاملی برای اینکار پیشنهاد میدهید؟
وباید چ کارهایی درکل انجام دهم؟
لازم بذکرهست ک این سرور رو تستی گرفتم وتا چندروز دیگه بیشتر دستم نیست برای همین میخوام ی چیزی یاد بگیرم
سپاس

sitetheme
October 14th, 2014, 17:30
همونطور که در تاپیک قبلیتون عرض کردم برای اینکار قطعا سرور ویندوز مناسب هست البته با سنت او اس هم میشه یکسری کارای محدودی انجام داد مثلا اگر آدرس فایلتون مستقیم هست میتونید بروی سرور سنت او اس با دستور wget اون فایل رو دانلود کنید و بعد از نصب وبسرور آپاچی یا هر وبسرور دیگر اون فایل رو برای دریافت از سرور آماده کنید. ولی باز هم تاکید میکنم این یک راه حل است وگرنه قطعا اولین انتخاب سیستم عامل ویندوز است

HPxf
October 14th, 2014, 17:43
روی لینوکس برای دانلود از اپلود سنترهایی محدود نمی شود فقط لینک مستقیم می شود
ولی ویندوز مانند سیستم سخصی خود شما همه امکانات دانلودی رو می توانین نصب نمایید و با IIS , xammp . Easyphp و تنظیمات فایل رو به سیستم خودتون دانلود نمایید و مشکلات محدودیت سرعت و دان تایم ندارید

novin-web
October 14th, 2014, 17:47
سلام
شما میتونید روی همین سرور با نصب اسکریپت رپیدلیچ از 250 فایل هاستینگ دنیا دانلود کنید

jpmo02
October 14th, 2014, 17:56
من اگر این سرور روب دامین وصل کنم یعنی با زدن یک دامین اون سرور باز بشه یا بهتربگم همون محتویات داخل هارد سرور نمایش داده بشه
و سیستم عامل هم ویندوز باشه میتونم فایل رو طوری تنظیم کنم با دردسر کم ک یک لینک مستقیم برام ایجاد بشه؟
یعنی مثلا فایلی با نام 1.zip رو مثلا توی فولدری یادسکتاپ بریزم وبعد وقتی ادرس domain .ir/1.zip رو زدم اون فایل رو بتونم دانلود کنم.
سپاس

sitetheme
October 14th, 2014, 18:41
من اگر این سرور روب دامین وصل کنم یعنی با زدن یک دامین اون سرور باز بشه یا بهتربگم همون محتویات داخل هارد سرور نمایش داده بشه
و سیستم عامل هم ویندوز باشه میتونم فایل رو طوری تنظیم کنم با دردسر کم ک یک لینک مستقیم برام ایجاد بشه؟
یعنی مثلا فایلی با نام 1.zip رو مثلا توی فولدری یادسکتاپ بریزم وبعد وقتی ادرس domain .ir/1.zip رو زدم اون فایل رو بتونم دانلود کنم.
سپاس

نحوه کار دقیقا به همین شکل هست یک فایل رو از داخل سرورمجازی ویندوزتون دانلود میکنید روی سرور و با نصب وبسرور اون فایل رو با آدرس دلخواهتون میتونید برای دانلود در دسترس قرار بدید

parax
October 14th, 2014, 18:43
سپاس

سلام
بله میتونید یک a recored ادد کنید و پوینت بدید به ادرس سرورتون
و دامنه موردنظر رو بالا بیارید

jpmo02
October 14th, 2014, 18:56
نحوه کار دقیقا به همین شکل هست یک فایل رو از داخل سرورمجازی ویندوزتون دانلود میکنید روی سرور و با نصب وبسرور اون فایل رو با آدرس دلخواهتون میتونید برای دانلود در دسترس قرار بدید
نحوه ایجاد و کار وبسرویس به چه صورت هست؟

بله میتونید یک a recored ادد کنید و پوینت بدید به ادرس سرورتون
و دامنه موردنظر رو بالا بیارید
من موقع بت سرویس برای سرورم دامین رو انتخاب کردم والان میخوام dnsها روست کنم روی سرور تا دامین وصل بشه بسرور
حالا وقتی دامین وصل بشه میتونم فایلی رو با لینک مستقیم واز طریق همون دامین -یاحالا دامین دیگه یا Ipای چیزی -دانلود کنم؟

سپاس

sitetheme
October 14th, 2014, 19:35
هزاران آموزش در اینترنت موجود است :
http://www.webhostingtalk.ir/f14/55590/
آموزش کانفیگ iis (تبدیل سرور مجازی به هاست دانلود) - مرکز آموزش - XVPS (http://www.xvps.ir/knowledgebase.php?action=displayarticle&id=2)
http://www.webhostingtalk.ir/f14/107445/

jpmo02
October 15th, 2014, 00:10
ممنون از ارهنمایی هاتون فردا تمام روشهاروتست وکار میکنم
حالا از بین گزینه های ویندوز زیر کدوم مورد مناسبتر هست برای کارم؟
centos-5.8-x86
centos-5.8-x86_64
centos-6.5-x86
centos-6.5-x86_64
fedora-20-x86
fedora-20-x86_64
debian-7.4-x86_64
debian-7.4-x86
ubuntu-14.04-x86
ubuntu-14.04-x86_64
Windows_Server_2008R2D.img
Windows_Server_2003.img
هر مورد ک راحت تر وهمینطور سبکتر هست رو پیشنهاد دهید
سپاس

sitetheme
October 15th, 2014, 00:19
جناب از موارد ذکر شده فقط دو مورد :Windows_Server_2008R2D.img
Windows_Server_2003.img ویندوز هستند بقیه سیستم عامل لینوکس هستنداز بین این دو گزینه بهترین گزینهWindows_Server_2008R2 است که البته درصورتی پیشنهاد میشه که رم بالاتر یک گیگابایت به سرور شما اختصاص داده شده باشه