PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا فایل هاستینگی هست که امکان زیپ کردن در فایل منیجر خودش داشته باشه؟

لمور کاتا
October 14th, 2014, 16:47
سلام دوستان

من نیاز دارم که 4_5 گیگ فایل 60 مگابایتی رو روزانه به فایل های 1 گیگابایتی تبدیل کنم سوالم اینه که آیا سایت اشتراک گذاری فایلی هست که این امکان رو همراه با امکان ریموت آپلود داشته باشه ؟ و مثلا مثل آپلود باز فایل منیجر داشته باشه و توی همون فایل منیجر این کار رو انجام داد. قبلا سایتی دیدم که در فایل منیجرش امکان باز کردن فایل های زیپ رو داشت حالا میخوام ببینم برعکسش هم هست؟

moom94
October 14th, 2014, 16:51
اکسپریس لیچ

tikweb.ir
October 14th, 2014, 16:53
بنده که سایت ایرانی ندیدم اینطور باشه
نمونه خارجی هم اگر باشه قطعا هزینه میگیرن

بهترین کار برای شما تهیه یک سرور مجازی ویندوز با رم پایین هست

parax
October 14th, 2014, 18:47
سلام
از خود اسکریپت رپیدلیچ میتونید استفاده کنید

Rezajaambax
October 14th, 2014, 19:21
در مورد رپیدلیچ بله میتونید هم اکسترکت کنین و هم کمپرس

ولی..... هاستتون باید این امکان رو روی سرور فعال کنه چرا که مدیران هاست میگن باعث پایین اومدن امنیت میشه و این کار رو انجام نمیدن.

vahab00
October 14th, 2014, 20:31
سلام عزیز
این به کارتون نمیاد ؟

https://my.pcloud.com/#page=register&invite=cgLkZHO226y

jahromweb
October 14th, 2014, 22:48
نمیدونم که درست متوجه شدم یا نه
اما اگر میخواهید فایل رو فشرده کنید (با فایل منجر) میتونید بک هاست دانلود سی پنل(راحت تره) و یا دایرکت ادمین تهیه کنید
در فایل منجر سی پنل هر انچه که نیاز باشه وجود داره (فشرده کردن با zip tar tar.gz tar.bz2 )

لمور کاتا
October 20th, 2014, 12:17
دوستان خودم در مورد سی پنل و راپیدلیچ و دایرکت و ... اطلاع دارم تنها دنبال یک فایل هاستینگ با این امکانات هستم یعنی بین سایت های خارجی هم کسی ندیده؟ 8-|

vahab00
October 20th, 2014, 13:08
دوستان خودم در مورد سی پنل و راپیدلیچ و دایرکت و ... اطلاع دارم تنها دنبال یک فایل هاستینگ با این امکانات هستم یعنی بین سایت های خارجی هم کسی ندیده؟ 8-|

عزیز اصلا به خودتون زحمت دادید این سایت رو ببینید ؟

لمور کاتا
October 31st, 2014, 15:24
عزیز اصلا به خودتون زحمت دادید این سایت رو ببینید ؟

نه چون لینک دعوت نامه یی هست :112:

vahab00
October 31st, 2014, 21:51
نه چون لینک دعوت نامه یی هست :112:

عزیز دعوت نامه هست که هست
شما ی زحمت بده و ببین لینک رو
اگه شما با این لینک عضو بشید یک گیگ بهم هاست میده
بعدا شما هم لینک دعوتنامه خواهید داشت
رایگان هست

لمور کاتا
November 2nd, 2014, 01:20
من ثبت نام کردم - البته بدون لینک شما - اما امکان ساخت فایل زیپ از چند فایل رو نمیده. درضمن شما که اینقد 1 گیگ رو میخوای چند تا پراکسی با فیک میل استفاده کن و یه ساعت وقت بزار 40 گیگ هاست بگیر :)

vahab00
November 2nd, 2014, 01:34
من ثبت نام کردم - البته بدون لینک شما - اما امکان ساخت فایل زیپ از چند فایل رو نمیده. درضمن شما که اینقد 1 گیگ رو میخوای چند تا پراکسی با فیک میل استفاده کن و یه ساعت وقت بزار 40 گیگ هاست بگیر :)

عزیز بنده نیاز ندارم
چه شما ثبت نام کنی چ نکنی چیزی به من نمیرسه
چون استفاده ای ندارم
فقط دادم شاید به کارتون بیاد
اما من تست کردم چند فایل زیپ رو تو یک فایل زیپ کردم
اگه منظورتون رو درست متوجه شده باشم

yossef
November 2nd, 2014, 11:06
به نظر منم همون سرور مجازی بهتره.هم راحتتره