PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تماس تلفنی پلیس فتا (مهــــــــم )

esmi
October 14th, 2014, 12:00
سلام

من 2 سال پیش می خواستم هاستینگ راه اندازی کنم ولی بدلیل کم تجربگی گول هاستینگ نا معتبری که نمایندگی هاست ارزان ارائه می داد رو خوردم و ازش نمایندگی هاست + دامنه خریداری

کردم که سایتم 2 روز بالا بود بعد نمایندگی را بست و رمز پنل دامنه هم عوض کرد و رفت و تمـــوم ، الان بعد دو سال امروز صبح پلیس فتا به من زنگ زده میگه دامنه فلان شماره شما توش نوشته شده آیا برای شماست ؟ !!!! منم همینو که براتون توضیح دادمو براشون گفتم ، بعد پرسیدم که آیا مشکلی بوجود اومده ؟ !!!! گفتند نه مشکلی نیست ، در صورتی که اون دامنه بالا هم نمیاد الان دیگه . . .

آیا میدونین چی شده ؟ واقعا از صبح تا حالا نگران شدم لطفا دوستانی که تجربه دارند کمک کنند . . .

ممنون

- - - Updated - - -

کسی کمک نمی کنه ؟

Rshaak
October 14th, 2014, 12:02
امکانش هست با اون دامنه ای که شما ثبت کردین فعالیت هایی انجام شده باشه و چون اطلاعات whois دامنه به اسم شماست ممکنه برای شما دردسر بشه...
قبل از اینکه اتفاقات دیگه ای بیوفته خودتون شخصا به پلیس فتا مراجعه کنید و اعلام عدم دسترسی و مدیریت به دامین کنین...

esmi
October 14th, 2014, 12:07
امکانش هست با اون دامنه ای که شما ثبت کردین فعالیت هایی انجام شده باشه و چون اطلاعات whois دامنه به اسم شماست ممکنه برای شما دردسر بشه...
قبل از اینکه اتفاقات دیگه ای بیوفته خودتون شخصا به پلیس فتا مراجعه کنید و اعلام عدم دسترسی و مدیریت به دامین کنین...

والا من بهشون گفتم که موردی پیش اومده گفتند نه . . .

mohashemi
October 14th, 2014, 12:12
چیز مهمی نیست ، خیلی وقت ها مشتری هایی را ما می بینیم به نام اطلاعات دیگران دامنه ثبت می کنند و پلیس فتا هم که تماس می گیرند بهشون توضیح می دیم ممکن هست اطلاعات جعلی باشد در این موارد پلیس فتا اطلاعات مشتری را از راه دیگری پیدا می کند .

novinvps.com
October 14th, 2014, 12:16
سلام
وقتی شما از خودتون مطمنید که هیچ کاری نکردید
حتی از وزارت اطلاعات هم با شما تماس بگیرند جای هیچ نگرانی نیست و با خیال راحت حتی خودتون بهشون مراجعه کنید .

chatsaz
October 14th, 2014, 12:47
از این تماس ها هم زیاد با ما گرفتن نگران نباشید چیز مهمی نیست

2244
October 14th, 2014, 13:14
از کجا مطمئن هستید که واقعا تماس از پلیس فتا بود؟

Mr.black-hat
October 14th, 2014, 13:17
بخواد اينطور باشه كه با هوايز دامين اطلاعاتي كه به نام دامين ثبت شده طرف رو مجازات كنن كه هركسي با اطلاعات نادرست بقيه رو تو دردسر مينداخت
به خودتون كه اعتماد داريد كاري انجام نداديد .خب ...بيخيالش

HPxf
October 14th, 2014, 14:16
چه شماره ای بوده؟ از کدام استان بودند ؟ گفتند مشکل چیه ؟ یا احضار کردند؟کامل توضیح بدید نه ناقص

sor
October 14th, 2014, 14:21
شما اول ببنید اون شماره ای که به شما زنگ زده از پلیس فتا بوده ؟
فکر نکنم پلیس فتا این قدر بی کار باشن زنگ بزنند به شما و حرف بزنید اخر هم بگن مشکلی نیست !!!

خودتون یه مراجع کنید ببنید راسته یا دروغ

rezarostami
October 14th, 2014, 14:39
پلیس فتا هاستینگ هایی که بدون شرکت هستند رو ساماندهی میکنه و اطلاعات مالک رو میگیره اگر مشکلی بود راحتتر با مدیر هاستینگ تماس بگیره و و ... این مورد هم بابت این بوده با شما تماس گرفتند ببینن که هاستینگ رو فعال میکنید یا نه که اگه فعال کنید باید عضو سازماندهی بشید.

Ramin
October 14th, 2014, 14:41
دوست عزیز دقیقا مشابه سوال و تاپیک شما بیش از 20 مورد در انجمن موجود است. لطفا از کادر جستجو موجود در بالای همین صفحه استفاده فرمائید