PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در نصب websitepanel

sadegh2010
October 12th, 2014, 13:53
سلام

دوستان من می خوام وب سایت پنل را نصب کنم و sql server 2008 روی سرورم نصب است ولی بازم می خواد
sql server express 2008 رو نصب کنه .

مشکلی برای داده هام بوجود نمیاد اگر نصب کنه ؟ در این حالتی که هست هر چی نصب می کنم و فایروال رو هم خاموش کردم پنل بالا نمیاد با 9001 یا هر پورتی ؟؟؟؟

tegra.ir
October 12th, 2014, 14:14
با سلام

WebsitePanel در هنگام نصب در هیچ بخشی SQL Server رو نصب نمی کنه. برای بررسی اگه امکان داره دسترسی ریموت بدید.

موفق باشید

sadegh2010
October 12th, 2014, 15:23
با سلام

WebsitePanel در هنگام نصب در هیچ بخشی SQL Server رو نصب نمی کنه. برای بررسی اگه امکان داره دسترسی ریموت بدید.

موفق باشید

ببینید در حالت عادی که نصب می کنم قسمتی که رمز و پسورد sql server رو می خواد بهش میدم و درست میشه و جلو میره و نصب میشه ولی بالا نمیاد

ولی وقتی پاکش می کنم و می خوام با نصاب مایکروسافت نصبش کنم نصاب اول می خواد 2008 sql server express رو نصب کنه بعد بره سرغ وب سایت پنل ؟؟؟

tegra.ir
October 12th, 2014, 17:21
از نصاب مایکروسافت استفاده نکنید، همون نصاب وبسایت پنل درست کار می کنه، باید بررسی کنید ببینید چرا بالا نمیاد.
آدرس آی پی رو ممکنه اشتباه داده باشید. داخل iis چک کنید ببینید تنظیمات وب سایت درست هست یا نه