PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رقابت بزرگترین هکر های دنیا در کانادا برای تصاحب جایزه ۴ میلیون دلاری

symoon
October 12th, 2014, 06:55
http://gadgetnews.ir/images/uploads/Image/92/12/25/pwn2own-hacking-contest-2014.jpg در ماه فوریه ونکوور کانادا میعادگاه نوابغ کامپیوتر است و هرسال مسابقاتی برگزار می‌شود که بهترین هکرهای کلاه سفید دنیا در آن به دورهم جمع می‌شوند زیرا این ماه، ماهی است که جایزه ۴ میلیون دلاری برای هکرها توسط شرکت‌های بزرگ درنظر گرفته می‌شود.

در مسابقات هک امسال دو تیم چینی با نام‌های PW2Own و Pwnium بیشترین توجه‌ها را به خود جلب کردند و به صورت مشترک برنده بیشترین جایزه نقدی شدند. در این مسابقات گوگل نزدیک به ۳ میلیون دلار جایزه برای یافتن حفره‌های امنیتی درون برنامه‌ها و محصولاتش در نظر گرفته بود که با جوایز نقدی شرکت‌های دیگر مجموع ۴ میلیون دلار را برای این مسابقات به وجود می‌آورد. در این مسابقات بیشتر افراد به سراغ بررسی حفره‌ها در نرم‌افزارهایی مانند ادوبی فلش ریدر و فلش پلیر، اینترنت اکسپلورر،سافاری، فایرفاکس و کروم می‌رفتند که برای هر حفره امنیتی رقم ۱۰۸۵ دلار جایزه به یابنده اختصاص می‌یافت. این رقابت‌ها دو روز به طول انجامید و در طول این مدت زمان صدها حفره امنیتی در محصولات یاد شده شناسایی شدند تا شرکت‌های سازنده به سرعت برای رفع آن‌ها اقدام کنند.

منبع : kdramastars (http://www.kdramastars.com/articles/17491/20140314/pwn2own-hacking-contest-2014.htm)

email1414
October 12th, 2014, 16:59
ایران تیم نفرستادبه این مسابقات؟

symoon
October 12th, 2014, 17:02
ایران تیم نفرستادبه این مسابقات؟

فکر نکنم اگه میرفتن حتما صداش در میومد مگر این که مدیر اشیانه بره...

email1414
October 12th, 2014, 17:05
فکر نکنم اگه میرفتن حتما صداش در میومد مگر این که مدیر اشیانه بره...

نمیگم اول میشدیم.

ولی خداییش هکر خوب ویه جورایی بگم خیلی عالی هم کم نداریم درایران.

ازبس خودمون روکم گرفتیم شدیم این...

symoon
October 12th, 2014, 17:10
نمیگم اول میشدیم.

ولی خداییش هکر خوب ویه جورایی بگم خیلی عالی هم کم نداریم درایران.

ازبس خودمون روکم گرفتیم شدیم این...

مگه من چیزی گفتم؟ گفتم اگر میرفتن حتما تو اینترنت صداش در میومد ولی فکر نکنم رفته باشن هیچ خبری از رفتن گروه ایرانی به این مسابقه نبود

tafakor
October 12th, 2014, 17:21
فکر نکنم کسی رفته باشه هکر های ایران فقط به ایرانی ها حمله میکنند خخخخ :دی

iranwhsrver
October 12th, 2014, 17:22
حالا به غیر از این مسابقات افرادی هم هستند که تازه با یه خورده هک آشنا میشن می افتن سراغ سایت هایی مردم و شل میریزن و هک میکنن نفوذ میکنن و اخاذی هم که میکنن...
متاسفانه کلاه سفید تو ایران به مراتب از کلاه سیاهش کمه...همه دنبال اسم در کردنن و سیاه بازی در می یارن.

symoon
October 12th, 2014, 17:34
اگر هم کسی بره فکر کنم از گروه اشیانه میرن البته من فقط همین گروه میشناسم

ra3ou1
October 12th, 2014, 18:04
اگر هم کسی بره فکر کنم از گروه اشیانه میرن البته من فقط همین گروه میشناسم

ایران اکثرا blackhat هستن

whitehat ها هم معمولا جاهای خاص مشغول هستن

hasanazizi
October 12th, 2014, 18:15
ایران اکثرا blackhat هستن

whitehat ها هم معمولا جاهای خاص مشغول هستن

با عرض پوزش
اما حرف شما کاملا غلت هست
بیشتر اشیانه هست
اگر یه جستجویی کنید میبیند گروه اشیانه با مدیریت اقای بهروز کمالیان جزو 10 گروه هکر برتر دنیا هستند

HPxf
October 12th, 2014, 18:20
بهروز کارش عالی است خیلی از گروه ها از هم پاشید فقط اشیانه سر پا است که به دلایل ... کارهای امنیتی انجام میدهند تا هک و ...

delta
October 12th, 2014, 18:45
کافی بود یک نفر اسراییلی تو هکرها باشه ایرانی ها انصراف میدادند :105:

symoon
October 12th, 2014, 19:02
احتمال داره به خاطر حضور اسراییلی ها باشه به قول دوستمون

یکی از دوستان گفتن که اشیانه جزو 10 هکر برتر جهان هست مدرک هم دارین از این حرف؟ البته من چند تا ویدیو ازشون دانلود کردم به نظر میاد خیلی حرفه ای باشن در مورد استاکس نت داشت صحبت می کردن

- - - Updated - - -

یکی از دوستان گفتن که اشیانه جزو 10 هکر برتر جهان هست مدرک هم دارین از این حرف؟ البته من چند تا ویدیو ازشون دانلود کردم به نظر میاد خیلی حرفه ای باشن در مورد استاکس نت داشت صحبت می کردن

talait
October 12th, 2014, 19:19
مطلب جالبی بود ممنون

مینا-صیفی
October 12th, 2014, 21:15
تیم ایران هک هم مدیرش امنیت کار خیلی خوبیه جز 10تا هکر خوب ایرانی هست نابغه هست اقا بهروز هم همینطور اما هیچوقت admin mr xpr team security hacking iranhack رو فراموش نکنید . درکل ایرانی ها هم هکر های خوبی داره .

hasanazizi
October 12th, 2014, 21:23

- - - Updated - - -

بله دوست عزیز در سال 2012 بود اگه اشتباه نکنم در مورد سالش
یه سرچ بزنید پیدا میکنید
من خودم تو سایتشون خوندم
قبلا تو این کار بودم تا پارسال که به دلایلی از گروه جدا شدم و کلا دور هک رو خط قرمز کشیدم

shovaleye
October 12th, 2014, 23:26
اگه این ها برترین هکر های ایران هستند اونوقت آقای امیر حسین صیرفی چندمیه ؟ :)

در ضمن آقای بهروز کمالیان تو لیست تحریمات اتحادیه اروپا هستند.

symoon
October 13th, 2014, 02:57
چطور از این دوستان هکر ویکی پدیا وجود نداره این ادم ها بزرگان هک ایران هستن کاش یه ویکی پدیا ازشون وجود داشت و از بزرگان وب ایران مثل موسس فروشگاه دیجی کالا و غیره

elementary
October 13th, 2014, 03:19
مطمئن باشید ایرانیان اینجا حضور دارند . و کسی نمیاد خودش رو معرفی بکنه . اشتباهی که دیگران کردند و خودشون رو بدبخت کردن .

shovaleye
October 13th, 2014, 03:59
یه نفر حرف حساب زد ........

4n0nym0us
October 13th, 2014, 08:13
شما یا ایرانی ها رو خیلی دست بالا گرفتید توی Exploiting یا Pwn2Own رو خیلی سطح پایین :)
صدالبته بزرگان این مبحث در این مسابقات حضور ندارند اما افرادی که اونجا حضور دارند از لحاظ دانش با ایرانی ها قابل مقایسه نیستند ;)

mr.rival
October 13th, 2014, 09:17
با عرض پوزش
اما حرف شما کاملا غلت هست
بیشتر اشیانه هست
اگر یه جستجویی کنید میبیند گروه اشیانه با مدیریت اقای بهروز کمالیان جزو 10 گروه هکر برتر دنیا هستند

اون چیزی که زدن تعداد دیفیس هست !
تعداد دیفیس که نشون دهنده برتر بودن یک گروه نیست!

مطمئننا سطح علمی خیلی از گروه های خارجی از گروه های ایرانی بیشتره

شما همین اشیانه رو اگر ببینی خیلی از اموزش ها و ابزار ها رو از فروم های هک خارجی ساختن...
و تیم های ایرانی از لحاظ بروز بودن خیلی عقب هستن...

rules
October 13th, 2014, 11:10
آشیانه خیلی اکتیو نیست از وقتی هم که ناسا رو چند سال پیش دیفیس کردند رفتن تو تحریم. الان هم فقط رفته تو دور کلاس برگزار کردن ، به کاربر های انجمنش اگر 100 سایت دیفیس کنن به اسم آشیانه ، مقام کاربری میده.