PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بالا رفتن لود سرور در Top Process سی پنل

DrMichael
October 11th, 2014, 15:01
سلام دوستان،
من لود سرورم میره بالا وقتی به تاپ پراسس مراجعه میکنم یوزر هارو نشون میده و مسیر فایل رو هم میگه اما نمیدونم یعنی چی؟ باید چی کار کنم؟ چطوری این مشکلات رو میشه حل کرد؟
به تصویر نگاه کنید.

23141

- - - Updated - - -

اساتید کسی نبود رهنمایی کنه؟

Yas-Host
October 11th, 2014, 15:35
مدل سرور ؟ سرور مجازی دارید یا اختصاصی ؟ تعداد سایت ها ؟ از چه mpm برای آپاچی استفاده کرده اید ؟ ورژن آپاچی ؟

سرور اصلی دارای چند هسته سی پی یو می باشد ؟

نمی توان اینجوری نظری داد باید سرور فوق بررسی شود ! تعداد کانکشن های فعال و باقی مسائل

DrMichael
October 12th, 2014, 11:02
مدل سرور ؟ سرور مجازی دارید یا اختصاصی ؟ تعداد سایت ها ؟ از چه mpm برای آپاچی استفاده کرده اید ؟ ورژن آپاچی ؟

سرور اصلی دارای چند هسته سی پی یو می باشد ؟

نمی توان اینجوری نظری داد باید سرور فوق بررسی شود ! تعداد کانکشن های فعال و باقی مسائل

مشخصات سرور اختصاصی Hetzner Online AG: Dedicated Root Server EX60 (http://www.hetzner.de/en/hosting/produkte_rootserver/ex60)
سرور مجازی میباشد، تعداد سایت ها 218 تا که بیشتر شرکتیست زیاد بیننده ندارن، Server Version: Apache/2.2.29 (Unix) mod_ssl/2.2.29 OpenSSL/0.9.8e-fips-rhel5 mod_bwlimited/1.4 coldbeer