PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای خرید سرور از خارج از کشور

انلاین
October 10th, 2014, 11:35
سلام دوستان

ما مدتی هست که از سرویس دهندهگان ایرانی سرور تهیه میکنیم و استفاده میکنیم ولی حالا قصد داریم مستقیم از دیتاسنتر خرید کنیم
ولی مشکل اصلی ما در هویت ما هست که تماس میگیرند
چگونه یک هویت خارجی باید داشت ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

princeserver
October 10th, 2014, 11:49
سلام دوستان

ما مدتی هست که از سرویس دهندهگان ایرانی سرور تهیه میکنیم و استفاده میکنیم ولی حالا قصد داریم مستقیم از دیتاسنتر خرید کنیم

سرور شما میخواهید کلوکیشن کنید یا فقط خرید کنید؟ به صورت اجاره ای ؟

sina.click
October 10th, 2014, 11:49
سلام دوستان

با سلام

دوست عزیز ، اگر از سرویس دهندگان ایرانی معتبر سرویس بگیرین ، خیلی به نفع شماست

هم از نظر قیمت ، هم از نظز جواب دادن ابیوز ها و.....

RoobinaServer
October 10th, 2014, 11:51
سلام دوستان

با سلام و احترام

پاسپورت دارید ؟ پیپال یا ویزا دارید ؟ توانایی برطرف کردن مشکلات سرور و ابیوز ها و ارتباط بر قرار کردن با خارجی ها و پاسخ دادن به آنها را دارید ؟ از کدام دیتاسنتر میخواهید خرید کنید ؟

انلاین
October 10th, 2014, 11:59
با تشکر از شما

سرور شما میخواهید کلوکیشن کنید یا فقط خرید کنید؟ به صورت اجاره ای ؟

اجاره ای

با سلام

دوست عزیز ، اگر از سرویس دهندگان ایرانی معتبر سرویس بگیرین ، خیلی به نفع شماست

هم از نظر قیمت ، هم از نظز جواب دادن ابیوز ها و.....

تابحال با چند سرویس دهنده مشکل پیدا کرده ایم میگن مشکل از شما هست خودتون رفع کنید@-)

با سلام و احترام

پاسپورت دارید ؟ پیپال یا ویزا دارید ؟ توانایی برطرف کردن مشکلات سرور و ابیوز ها و ارتباط بر قرار کردن با خارجی ها و پاسخ دادن به آنها را دارید ؟ از کدام دیتاسنتر میخواهید خرید کنید ؟

پاسپورت خیر
برای پرداخت کارت خریداری میشود
مسلط بر زبان خارجی نیستم برای تماس تلفنی ولی قادر به ارسال تیکت هستم
از فرانسه

twohost
October 10th, 2014, 12:01
میتونید از شرکت های واسط این کار استفاده کنید مثلا از سرور وی دس من هم همین کارو کردم ایشون میتونن واسط بشن فقط شما باید افر رو بدید تا پرداخت کنن این بهصرفه هس چون الان ویزا بعلاوه حساب پی پال سنگاپور167 . تومنه و تو انجمن هس این یه پیشناد بود تصمیم با خودتونه

RoobinaServer
October 10th, 2014, 12:02
با تشکر از شما

اجاره ای

تابحال با چند سرویس دهنده مشکل پیدا کرده ایم میگن مشکل از شما هست خودتون رفع کنید@-)

پاسپورت خیر
از فرانسه

چه مشکلاتی مثلا داشتید ؟ یک نمونه میفرمائید ؟ (سرور مجازی داشتید یا اختصاصی ؟ هزینه درست پرداخت میکردید ؟)

اکثر دیتاسنتر ها پاسپورت مورد نیاز میباشد ولی از ovh مطلع نیستم کامل خیلی وقته دیگه با این دیتاسنتر کار نمیکنیم .
کارتی که میفرمائید از هزینه های آن مطلع هستید ؟ سروری که زده 50 دلار طبیعتا بخواهید با کارت شخصی پرداخت کنید حدود +100 دلار ممکنه در بیاد براتون. :)

sina.click
October 10th, 2014, 12:13
با تشکر از شما

اجاره ای

پاسپورت خیر
از فرانسه

به بنده پیام شخصی بدین تا سرویس دهنده معتبری به شما معرفی کنم

انلاین
October 10th, 2014, 12:17
چه مشکلاتی مثلا داشتید ؟ یک نمونه میفرمائید ؟ (سرور مجازی داشتید یا اختصاصی ؟ هزینه درست پرداخت میکردید ؟)

اکثر دیتاسنتر ها پاسپورت مورد نیاز میباشد ولی از ovh مطلع نیستم کامل خیلی وقته دیگه با این دیتاسنتر کار نمیکنیم .
کارتی که میفرمائید از هزینه های آن مطلع هستید ؟ سروری که زده 50 دلار طبیعتا بخواهید با کارت شخصی پرداخت کنید حدود +100 دلار ممکنه در بیاد براتون. :)

مشکل اصلی در پاسخگویی بودند حداقل 24 ساعت باید صبر میکردیم تا تیکت مارو بخونن بعد 24 ساعت برسی کنند وووو ماهم با رعایت قوانین جلو میرویم منتظر میمانم پاسخ بدن ولی درعوض یوزرهای ما کلی بدو بیرا میگن
درمورد پرداخت هم یک هفته قبل از سر رسید پرداخت میکردیم
سرور اختصاصی
کلا مشکل در پرداخت نیست اشنا هست برای پرداخت که ما به مشکل برنخوریم
بیشترنیاز مند این هستیم که همه اطلاعات به نام ما و در دست خود ما باشد

RoobinaServer
October 10th, 2014, 12:29
مشکل اصلی در پاسخگویی بودند حداقل 24 ساعت باید صبر میکردیم تا تیکت مارو بخونن بعد 24 ساعت برسی کنند وووو ماهم با رعایت قوانین جلو میرویم منتظر میمانم پاسخ بدن ولی درعوض یوزرهای ما کلی بدو بیرا میگن
درمورد پرداخت هم یک هفته قبل از سر رسید پرداخت میکردیم
سرور اختصاصی
کلا مشکل در پرداخت نیست اشنا هست برای پرداخت که ما به مشکل برنخوریم
بیشترنیاز مند این هستیم که همه اطلاعات به نام ما و در دست خود ما باشد

خب دو تا احتمال هست :

یا جایی که خرید کردید پشتیبانی درست نداره و جای معروف و معتبر خرید نکردید.(24 ساعت یک بار بخوانند یعنی پشتیبانی 0 - از جای خوبی خرید نکردید)

یا مواردی که نیاز داشتید باید دیتاسنتر انجام میداده که اگر اینطور بوده تایمش مشخص نیست و شاید کوتاهی از میزبان شما نبوده.

فقط فکر نکنید که از دیتاسنتر خرید میکنید ثانیه به ثانیه به تیکت شما پاسخ میدن.

خیلی مواقع شده مخصوصا مثلا شنبه تیکت زده شده تا دوشنبه ظهر طول کشیده تا دیتاسنتر کار را انجام بده چون تعطیل بوده :) و این وسط واسط ها خیلی از همین کارها که نیاز به دیتاسنتر نیست و دانش فنی خود میزبان کافیه به انجامش برای مشتری خودشون انجام میدن و کار سریعتر جلو میره.

این موارد هم در نظر بگیرید.

در هر صورت ببینید کدام از آشناهای شما پاسپورت داره با پاسپورت وی خرید کنید و پرداخت هم از جای معتبر بخواهید پرداخت کنند برای شما و کارت نخرید که صرف اقتصادی ندارد.

با تشکر

ourweb
October 10th, 2014, 12:34
با سلام شما میتوانید متقین از yesuphost سرویس تهیه کنید

انلاین
October 10th, 2014, 12:35
خب دو تا احتمال هست :

یا جایی که خرید کردید پشتیبانی درست نداره و جای معروف و معتبر خرید نکردید.(24 ساعت یک بار بخوانند یعنی پشتیبانی 0 - از جای خوبی خرید نکردید)

یا مواردی که نیاز داشتید باید دیتاسنتر انجام میداده که اگر اینطور بوده تایمش مشخص نیست و شاید کوتاهی از میزبان شما نبوده.

فقط فکر نکنید که از دیتاسنتر خرید میکنید ثانیه به ثانیه به تیکت شما پاسخ میدن.

خیلی مواقع شده مخصوصا مثلا شنبه تیکت زده شده تا دوشنبه ظهر طول کشیده تا دیتاسنتر کار را انجام بده چون تعطیل بوده :) و این وسط واسط ها خیلی از همین کارها که نیاز به دیتاسنتر نیست و دانش فنی خود میزبان کافیه به انجامش برای مشتری خودشون انجام میدن و کار سریعتر جلو میره.

این موارد هم در نظر بگیرید.

در هر صورت ببینید کدام از آشناهای شما پاسپورت داره با پاسپورت وی خرید کنید و پرداخت هم از جای معتبر بخواهید پرداخت کنند برای شما و کارت نخرید که صرف اقتصادی ندارد.

با تشکر

با تشکر از راهنمایی خوب شما
با دیگر موارد پاسخگویی از خارج از کشور آشنا هستم شنبه و یک شنبه تعطیل هستن
ولی باز هم یک پشتیبان دارن که ادم کلی گیر نکنه

راهنمایی خوبی کردین بازهم تشکر میکنم

RoobinaServer
October 10th, 2014, 12:37
با تشکر از راهنمایی خوب شما
با دیگر موارد پاسخگویی از خارج از کشور آشنا هستم شنبه و یک شنبه تعطیل هستن
ولی باز هم یک پشتیبان دارن که ادم کلی گیر نکنه

راهنمایی خوبی کردین بازهم تشکر میکنم

خواهش میکنم.

چیزه مشخصی هست هر جایی هزینه درست بکنید پشتیبانی خواهید داشت :53: انشالله موفق باشید.