PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آپدیت 5.3.10

cameron
October 10th, 2014, 10:59
سلام.چطور باید به ورژن 5.3.10 آپدیت کنم؟

OmidX
October 10th, 2014, 11:06
قایل های نسخه جدید رو آپلود و ادمین رو باز کن ... همین !

kool
October 10th, 2014, 17:25

سلام
اول از همه بکاپ کامل تهیه کنید.
بعد در حالت تعمیر قرار بدید whmcs را.
فایل های نسخه مورد نظر رو با دقت آپلود کنید ... دقت داشته باشید که اگه پوشه ادمین رو تغییر نام دادید مجدد اعمال کنید.
و نیز اگه محل پوشه کران جاب و دانلود و اتچمنت و template_c را جهت امنیت تغییر دادید ... دوباره در نظر بگیرید. البته اگه از 5.3.9 به 5.3.10 آپدیت میکنید فایل های این 4 پوشه تغییری نداشتن جز یه فایل (domainsync.php)

اگه پرمیشن فایل کانفیگ رو به 444 تغییر دادید بهتره موقت به 644 تغییر بدید.

بعد هم به مسیر زیر برید و آپدیت رو تکمیل کنید ... سپس پوشه install رو حذف کنید ... تمام/
yourdomain.com/install/install.php

یعنی

/install/install.php
رو جلوی لینک ناحیه کاربری سایت خودتان اضافه و اجرا کنید.

موفق باشید.

007
October 10th, 2014, 18:08

سلام
نسخه ی استفاده میکنین رو نفرمودید؟
که بشه راهنمایی کرد دوست گرامی؟
فرض رو بر این میزاریم که از ۵.۳.۹استفاده میکنین کافیه پچ اینکریمنت رو بریزین روی فولدر فعلی و اپدیت انجام میشود
ارادت

cameron
October 10th, 2014, 21:18
من نمیدونم از کجا باید فایل های جدید رو دانلود کنم.و توی سایتش هم اکانت ندارم.نال نیست لایسنس ویژه هست.

alborzhost
October 10th, 2014, 22:55
من نمیدونم از کجا باید فایل های جدید رو دانلود کنم.و توی سایتش هم اکانت ندارم.نال نیست لایسنس ویژه هست.

اگر از فراسو تهیه شده , وارد کنترل پنل بشید و روی سرویس لایسنس کلیک کنین و نسخه تبدیل رو از قسمت دانلود فایل دریافت کنید.

kool
October 10th, 2014, 23:12

از فراسو تهیه کردین یا از آفر هایی هست که با نصب کننده اتوماتیک (Softaculous) نصب می شه؟ اگه Softaculous هست با خودش میتونید آپدیت رو اتوماتیک انجام بدید.

cameron
October 10th, 2014, 23:42
متشکرم از دوستان از طریق کنترل پنل فراسو آپدیت شد.