PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست کانفینگ سرور اختصاصی برای سایت فیلم

moviestore
October 10th, 2014, 03:56
دوستان من یک سرور اختصاصی تهیه کردم از فرانسه ovh میخواستم یک نفر کانفینگ رو انجام بده و سرور رو کامل تحویل بنده بده برای آپلود فایل ها
در حال حاضر دایرکت ادمین + nginix نصب شده از اونجایی که من نیمه آماتور هستم نیاز به راهنمایی دارم اون بنده خدایی که کارای سرور رو انجام میده انگار حوصله نداره روباتی وار کاراشو بدون هیچ توضیحی انجام میده هزینه این کار + مدت زمان تحویل رو ارسال بفرمایید برای همکاری ضمنا میخوام لینک مستقیم رایگان استفاده کنم برای سایت و هزینه کانفینگ بعد اتمام کار در صورتی که مشکلی نبود پرداخت میشه قیمت های نجومی ندید لطفا

HPxf
October 10th, 2014, 04:10
در بخش اموزشی افر ممنوع است در تاپیک درخواست تاپیک باز نمایید
در ضمن دوست عزیز باید برای اول کار هزینه ای تقبل نمایید بعد اتمام کار کسی انجام نمی دهد بدون پیش پرداخت

Yas-Host
October 10th, 2014, 17:56
دوستان من یک سرور اختصاصی تهیه کردم از فرانسه ovh میخواستم یک نفر کانفینگ رو انجام بده و سرور رو کامل تحویل بنده بده برای آپلود فایل ها
در حال حاضر دایرکت ادمین + nginix نصب شده از اونجایی که من نیمه آماتور هستم نیاز به راهنمایی دارم اون بنده خدایی که کارای سرور رو انجام میده انگار حوصله نداره روباتی وار کاراشو بدون هیچ توضیحی انجام میده هزینه این کار + مدت زمان تحویل رو ارسال بفرمایید برای همکاری ضمنا میخوام لینک مستقیم رایگان استفاده کنم برای سایت و هزینه کانفینگ بعد اتمام کار در صورتی که مشکلی نبود پرداخت میشه قیمت های نجومی ندید لطفا

هزینه کانفیگ : 40 هزار تومان

ابتدا دریافت کنید و راضی بودید هزینه را واریز کنید.

اطلاعات تماس در امضا موجود می باشد.

mahdiazarnia
October 10th, 2014, 19:25
با هزینه 90 تومان در خدمتتون هستیمنمونه های بسیار معتیر

VatanDC
October 11th, 2014, 00:14
شما اصلا نیاز به دایرکت ادمین نداشتید
کافی بود یک وب سرور نصب می کردید از طریق sftp فایل هاتون رو میریختید و قابل مشاهده بود .

OnlineServer
October 11th, 2014, 17:58
در خدمت هستیم : سرویس LAMP ~ Iran Config |ایران کانفیگ | عیب یابی ، نصب و راه اندازی ، مدیریت سرور های لینوکس و ویندوز (http://www.***************/p/ldap.html)