PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : واسه شروع راهنمائی میخوام

email1414
October 9th, 2014, 01:44
سلام دوستان

سایت های تبلیغات|بازی|نرم افزار|هاستینگ|انجمن روداریم.

قصدراه اندازی سایت موزیک دارم.

سرمایه ای ندارم پس خریدارسایت های شماعزیزان نیستم پس بطفا توتاپیک سایت خریدوفروش نشه لطفا!!!

حالاسوالات من ازشما:
1_این سایت های موزیک آهنگ هاشون روازکجامیارن؟(ازروهم دیگه که کپی نمیکنند؟)
2_ازچه سیستمی استفاده کنم؟(وردپرس خوبه واسه این کار)
3_چطوری بازدیدم روبالاببرم؟

پیشنهاداتی که میخوام:
1_دوستان چندتادامنه ناب وخوب معرفی کنید واسه سایت موزیک(دوستان ازتاریخ وجغرافیا صحبت نکنید|فقط دامنه موزیک لطفا)
2_چندتاقالب واقعازیبا وسئوی مناسب معرفی کنید(پولی ورایگان فرقی نداره|رایگان باشه چه بهتره)

پیشاپیش ازهمه دوستان ممنونم

tafakor
October 9th, 2014, 01:51
در خصوص قالب اگر میخواید هزینه کنید که بدین طراحی کنند در غیر این صورت رایگان که زیاده کافی هست تو گوگل یه سرچی بکنید و کمی قالب هارو ویرایش کنید
موزیک هاشون رو بستگی داره که اگر معروف باشند براشون از سمت خواننده ها ایمیل میشه و یا در وبسایت خواننده ها درج میشه
بازدید رو از طریق پاپ آپ یا بنر های تبلیغاتی ببرید بالا بهتر هست و سایتتون رو سئو کنید
از سیستم وردپرس استفاده کنید بهتر هست چون خودش هم افزونه سئو داره نصبت به جوملا

email1414
October 9th, 2014, 16:27
دوستان نظری ندارند؟

TO FAN
October 9th, 2014, 16:34
من خودم چند ماهه شروع کردم
روقالب زیاد مانور نده خرج الکی نکن یه قالب پیدا کن روش ادیت کن خرجشم طرفای 50 60 در میاد
سایت موزیک هزینهش بیشتره
شما باید یه هاست دانلود بخری اول کار که 10 گیگ برای اول کار مناسبه
موزیک هاتم باید یا از رادیو جوان یا پیج خواننده ها توی فیس بوک اگه میخوای به روز باشی و اهنگو سریع بزنی این سایتا پیشنهاد میشه
اگه سرور بخری که راحته کارت اهنگو با سرور میگیره با سرور هم کارشو میکنی لینک میدی به سایتت
اگه نه هاست معمولی باید اهنگو دانلود کنی تگ و رینیم بزنی مشخصات سایت خودتو بزنی بعد آپلود کنی رو هاستت که هم زمانبره هم دهنت سرویس :))
سرور هم ماهیانه از 30 تومن فک کنم شروع بشه به بالا
حالا اگه مشکلی داری بگو بلد باشم راهنمایی میکنم

- - - Updated - - -

در مورد سئو این ها هم باید خرج کنی داداش من
کمترین سئو 150 تومنه شاید کمتر هم بگیرن دوستان
ورد پرس نصب کنی بهتره
از یه شرکت مناسب هم هاستینگ بگیر
در مورد هاستینگ ها بچه ها کمکت میکنن منم خودم دنبال یه هاستینگ خوب میگردم که پشتیبانیش اذیتم نکنه
چند جا رو تست کردم راضی نبودم بیشتر جاها هم از دوستان پرسیدم خوب نبوده رو شرکت هاستینگ الکی نرو بخر مشورت بگیر

email1414
October 9th, 2014, 16:52
من خودم چند ماهه شروع کردم
روقالب زیاد مانور نده خرج الکی نکن یه قالب پیدا کن روش ادیت کن خرجشم طرفای 50 60 در میاد
سایت موزیک هزینهش بیشتره
شما باید یه هاست دانلود بخری اول کار که 10 گیگ برای اول کار مناسبه
موزیک هاتم باید یا از رادیو جوان یا پیج خواننده ها توی فیس بوک اگه میخوای به روز باشی و اهنگو سریع بزنی این سایتا پیشنهاد میشه
اگه سرور بخری که راحته کارت اهنگو با سرور میگیره با سرور هم کارشو میکنی لینک میدی به سایتت
اگه نه هاست معمولی باید اهنگو دانلود کنی تگ و رینیم بزنی مشخصات سایت خودتو بزنی بعد آپلود کنی رو هاستت که هم زمانبره هم دهنت سرویس :))
سرور هم ماهیانه از 30 تومن فک کنم شروع بشه به بالا
حالا اگه مشکلی داری بگو بلد باشم راهنمایی میکنم

- - - Updated - - -

در مورد سئو این ها هم باید خرج کنی داداش من
کمترین سئو 150 تومنه شاید کمتر هم بگیرن دوستان
ورد پرس نصب کنی بهتره
از یه شرکت مناسب هم هاستینگ بگیر
در مورد هاستینگ ها بچه ها کمکت میکنن منم خودم دنبال یه هاستینگ خوب میگردم که پشتیبانیش اذیتم نکنه
چند جا رو تست کردم راضی نبودم بیشتر جاها هم از دوستان پرسیدم خوب نبوده رو شرکت هاستینگ الکی نرو بخر مشورت بگیر

داداشم درموردهاست وسرورکه خودم ارائه دهنده هستم وبه هیچکس اندازه خودم اعتمادندارم دیگه(پس این ازاین ومشکلی نیست وهاستینگ مطمئن گیراومد)

کارای هاستی وسرور ونصب سیستم وقالب و... برام سادس.(سه ساله کارم هاستینگه)

امادرباره قالب بایدبگم خودم طراح هستم ولی هیچ طرحی مدنظرم نیست.اصلانمیدونم چی طراحی کنم.
یه جورایی توموزیک وفیلم اصلا ذوق وسلیقه ندارم.

میخوام ببینم شماقالب رایگان یاپولی سراغ داری که قشنگ باشه؟

دامنه خوب سراغ نداری؟

sht-design
October 9th, 2014, 17:01
چون شما خودت هاستینگ داری پس نیمی از مشکلت حله چون برای هاست دانلود قوی وجود داشته باشه و در صورت نیاز سرور جداگانه برای خود سایت اصلی
برای طراحی هم خودتون دارین میگین طراح هستید پس اونم مورد نداره
اگه میخواهید قالب گیر بیارید پس خودتون بشینید از ۰ اونو بالا بیارید
پی اس دی قالب رو بزنید و ادامه کار که خودتون میدونین چی هست طرح هم اگه میخوای ماشاءالله چیزی که توی نت ریخته سایت موزیکه

سایت ها رو نگاه کنید و از اونا یه طرح جالب در بیارید اگر هم نمیتونین توی قسمت درخواست قالب تاپیک بزنید تا آفر دریافت کنید
دامنه هم الان ذهنم درگیره و نمیتونم بهتون طرح مناسبی پیشنهاد کنم اما بازم انتخابش زیاد سخت نیست

email1414
October 9th, 2014, 17:06
چون شما خودت هاستینگ داری پس نیمی از مشکلت حله چون برای هاست دانلود قوی وجود داشته باشه و در صورت نیاز سرور جداگانه برای خود سایت اصلی
برای طراحی هم خودتون دارین میگین طراح هستید پس اونم مورد نداره
اگه میخواهید قالب گیر بیارید پس خودتون بشینید از ۰ اونو بالا بیارید
پی اس دی قالب رو بزنید و ادامه کار که خودتون میدونین چی هست طرح هم اگه میخوای ماشاءالله چیزی که توی نت ریخته سایت موزیکه

سایت ها رو نگاه کنید و از اونا یه طرح جالب در بیارید اگر هم نمیتونین توی قسمت درخواست قالب تاپیک بزنید تا آفر دریافت کنید
دامنه هم الان ذهنم درگیره و نمیتونم بهتون طرح مناسبی پیشنهاد کنم اما بازم انتخابش زیاد سخت نیست

خیلی ممنون بابت وقتی که گذاشتید.

نیمی ازمشکلات بقول شماحله.

امادوست داشتم دوستان چندتاطرح انتخاب کنند ببینم چه سبکی ومثل چه سایتی طراحی بشه زیبامیشه.(نظردوستان)

TO FAN
October 9th, 2014, 17:07
فقط میخوای دانلود باشه؟
من رفیق دارم برای طراحی اگه نه خودت طراح هستی کمک خواستی میتونم راهنماییت کنم

شما یه قالب تو سایتای موزیک بگرد
توی هیولای قالب قالب های خوبی پیدا میشه که بیشتر خریدنی هستن
در مورد کاراییشم من رفیقم چند تا طرح زده
برات پخ میکنم
یا همینجا فک کنم بچه ها هستن میتونن کمکت کنن سایت خودمم هست که قالبش یه چیز دیگه بود من خودم به رفیقم گفتم برام این شکلی کرده
سایت اون رفیق دیگمم هست که قالبش با من یکیه اما اون طراحیشو عوض کرده هر کدوم خوشت میاد میتونم بهشون بگم برات اوکی کنن

ads
October 9th, 2014, 19:24
دروپال یا وردپرس باشه.
قالب بدون مشکل باشه.
پاپ آپ و تبلیغات بنری به درد شما نمیخوره, باید سایت رو سئو کنی.