PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : باز نشدن سايت آنتي ويروس هاي مختلف

sht-design
October 9th, 2014, 15:16
سلام به دوستان عزيز
بنده يه مشكل داشتم براي من عجيب بود اون هم اينكه ميخواستم از سايت هاي خودم توسط آنتي ويروس هاي معروف مثل كاسپراسكاي ، نود 32 ،بيت ديفندر به صورت آنلاين يك اسكن انجام بدم اما متاسفانه ديدم سايتشون باز نميشه
اينترنتم از مخابرات هست گفتم شايد مورد از اينترنتم باشه از سايت پينگ آنلاين Online Ping, Traceroute, DNS lookup, WHOIS, Port check, Reverse lookup, ***** checker, Bandwidth meter, Network calculator, Network mask calculator, Country by IP, Unit converter (http://www.ping.eu) تست كردم و جواب زير رو بهم داد :

--- PING eset.com (72.32.67.100) 56(84) bytes of data. ---

--- eset.com ping statistics ---

packets transmitted
9

received
0

packet loss
100 %

time
8005 ms

اين يعني اين سرويس دهنده خارجي هم نتونسته متصل بشه
اولش ترسيدم گفتم شايد ويروسي توي سيستم نفوذ كرده باشه و سايت هاي تمام آنتي ويروس هارو برام قطع كرده باشه اما با ديدن اين پيغام هم خيالم راحت شد هم تعجم بيشتر كه جريان چيه كه همه آنتي ويروس ها برام قطع شدن

سايت بيت ديفندر پينگ آنلاين داره اما براي من باز نميشه

دوستان كه اينترنت هاي مختلف دارند ميتونند بررسي كنند كه ما بدونيم جريان چيه

همه سايت ها باز ميشه به غير از اين سايت آنتي ويروس ها كه ما الان لازمشون داريم

- - - Updated - - -

ممنون از دوستانی که بازدید کردند و جوابی ندادند!
تست کردم امروز باز هم همین مشکل رو داشتم
با لینوکس اومدم چک کردم راحت سایت هارو باز میکرد
حدس میزنم بخاطر ویروسه ُ چند روز ‍یش یک فلش رو وصل کردم به لپ تاپ یه دکتر برای نصب برنامه متاسفانه ویروس گرفت :-|
خدا رو شکر این لینوکس هست که مثل ویندوز ویروس نمیگیره به این راحتی ها

kool
October 9th, 2014, 16:44
سلام
شما لینک های مرو نظرتان را قرار دهید بررسی کنیم.
مثلا: eset.com و kaspersky.com بدون مشکل باز میشه.
مودم رو خاموش و روشن کردین؟

sht-design
October 9th, 2014, 16:50
من توی ویندوز هیچ کاری نتونستم انجام بدم همه سایت ها باز میشد جز سایت آنتی ویروس ها
اما اومدم توی سیستم عامل لینوکس دیدم به راحتی باز میکنه

- - - Updated - - -

سایت تمامی آنتی ویروس ها :
کاس‍پر اسکای
نود۳۲
آویرا
بیت دیفندر
دکتر وب
حتی سایت مایکروسافت که اسکنر آنلاین ویروس داشت باز نمیکرد
اما اومدم توی لینوکس به راحتی باز کرد برام

kool
October 9th, 2014, 17:06
نه بدون مشکل باز میشن. مثلا این اسکنر آنلاین: Free Online Virus Scan - Bitdefender Online Virus Scanner (http://www.bitdefender.com/scanner/online/free.html)

شما یه نرم افزار ریموال از سایت های ایرانی دانلود و اسکن کن سیستم رو ... احتمالا ویروس بلاک کرده شرکت های معروف ویروس کش رو.

sht-design
October 9th, 2014, 17:08
توی پست اول ذکر کردم متاسفانه فلش وصل کردم به سیستم یه دکتر برای نصب برنامه روی سیستمش البته مجبور بودم
تمام فایل های اجرایی سیستم ویروسی شد برام توی درایو ویندوز فقط ۱۵۸۸ تا ویروس پاک سازی شد :-|
باید ویندوز عوض کنم
اما انصافا هیچی مثل لینوکس نمیشه

kool
October 9th, 2014, 17:41
توی پست اول ذکر کردم متاسفانه فلش وصل کردم به سیستم یه دکتر برای نصب برنامه روی سیستمش البته مجبور بودم
تمام فایل های اجرایی سیستم ویروسی شد برام توی درایو ویندوز فقط ۱۵۸۸ تا ویروس پاک سازی شد :-|
باید ویندوز عوض کنم
اما انصافا هیچی مثل لینوکس نمیشه

آره معمولا لپ تاپ دکتر ها خیلی ویروسی هست... احتمال میدم شلوغ ها دارن روی ویروس ها هم تست انجام میدن!
اگه تخریب زیاد نباشه و یه سیستم خوب دیگه با آنتی ویروس مطمئن دارید میتونید هارد ویروسی رو جدا کرده و در سیستم دیگر پاکسازی کنید.

taha_2011
October 9th, 2014, 17:50
سلام
فايل را در مسير زير کپي کنيد (جايگزين فايل قبلي بشه):
C:\Windows\System32\drivers\etc
فايل را از لينک زير دريافت کنيد:
hosts_2.zip (http://uploadkon.ir/?file=hosts_2.zip)
موفق باشد

sht-design
October 9th, 2014, 17:55
سلام
فايل را در مسير زير کپي کنيد (جايگزين فايل قبلي بشه):
C:\Windows\System32\drivers\etc
فايل را از لينک زير دريافت کنيد:
hosts_2.zip (http://uploadkon.ir/?file=hosts_2.zip)
موفق باشد

فایل هاست اگر منظورتونه وجود نداره توی ویندوز من !
چون قبلا آنتی ویروس به عنوان ویروس شناخته بود و ‍پاکش کرده بود
پس مشکل از اون نیست
اما ممنون که وقت گذاشتی

amirsafari
November 7th, 2014, 11:00
خوب :
اول اینه به احتمال زیاد ویروسی هستی .
بعدش پیشنهاد میکنم از ویروس اسکنرهای معروف و معتبر مثل Trend Micro Housecall و یا Trend Micro ATTK استفاده کن .

sht-design
November 7th, 2014, 13:13
خوب :
اول اینه به احتمال زیاد ویروسی هستی .
بعدش پیشنهاد میکنم از ویروس اسکنرهای معروف و معتبر مثل Trend Micro Housecall و یا Trend Micro ATTK استفاده کن .
تاریخ تاپیک رو مشاهده میکردید بد نبود
یک ماه از اون مشکل من گذشته
مشکلم با نصب مجدد ویندوز حل شد
از اون به بعد فهمیدم که لینوکس خیلی بهتر از ویندوزه اما متاسفانه به دلیل برنامه هایی که من باهاشون کار میکنم امکان استفاده از لینوکس رو ندارم