PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد ساخت وی پی اس

roozbeh837
October 8th, 2014, 16:31
با سلام خدمت دوستان میخواستم در مورد این عکس بدونم کامل

23106

در مورد این دو مورد که انتخاب سی پی یو سرور هست

که اولی رو 1 باشه دومی روی 8 چطور هستش؟ میشه یه توضیح بدید دوستان

اینم ماله video card سرور هستش اینم توضیح بدید

23107

اینم ممنون میشم یه توضیح بدید

23108

mobinhost.in
October 8th, 2014, 16:58
شما برای ساخت وی پی اس فقط با اولی کار دارید که میزان کور سی پی یوی های که می خواهید به ماشین مجازی بدهید رو تعیین می کنید

سعی کنید مثلا اگر می توانید اولی رو 4 و دومی رو هم 4 بهید بهتر از 1 و 8 دادن هست

farsistar
October 8th, 2014, 17:05
شما برای ساخت وی پی اس فقط با اولی کار دارید که میزان کور سی پی یوی های که می خواهید به ماشین مجازی بدهید رو تعیین می کنید

سعی کنید مثلا اگر می توانید اولی رو 4 و دومی رو هم 4 بهید بهتر از 1 و 8 دادن هست
جناب چیزی که شما فرمودید شد 16 هسته :|

- - - Updated - - -

احتمالا بنده بد برداشت کردم اگه اشتباه نکنم منظورتون این بود تعداد ساکت های مجازی با تعداد هسته در هر ساکت مساوی باشه بهتره
اگر اینطور هست لطفا دلیل این مورد رو مطرح نمایید

mobinhost.in
October 8th, 2014, 17:09
حرف شما ررو من تایید می کنیم

من به این دوستمون جوری گفم که منظور من رو متوجه بشوند

یقینا اگر این مقدار هسته واقعی و مجازی داشته باشند تعداد کورد بالاتری خواهند داشت و فرکانس بالاتری از سی پی یو رو می توانند یوز کنند

یقینا 1 کور مجازی و 8 کور سی پی یو و 4 هسته مجازی و 4 هسته سی پی یو میزان سی پی یو درش متفاوت هست

parax
October 8th, 2014, 17:18
سلام
دوست عزیز مقدار اولیه کور اصلی رو تعیین میکنه و مقدار دوم هم تعداد کور مجازی هر سوکت هست.
در کل مقدار اول مهم تر و تاثیر گذار تر هست.

roozbeh837
October 8th, 2014, 21:18
ببخشید دوستان کور مجازی هر سکوت منظورتون چی هست دقیق تر بگید بعد مورد های دوم و سوم هم اگر میشه جوابشون رو بدید تشکر

kool
October 8th, 2014, 21:43
برای مورد اول بهتره به تناسب قدرت و تعداد هسته های پردازنده سرور اصلی انتخاب شه. همچنین باید برای سرور های مجازی ضعیف مصرف پردازنده رو روی عدد مشخصی لیمیت کنید. تا پایداری سرور اصلی رو به هم نزنن.
همچنین اگه برای سرور مجازی ویندوز ... شما سوکت مجازی زیاد استفاده کنید ممکنه روی ویندوز تعداد هسته رو کمتر از اونی که شما به صورت مجازی بهش اختصاص دادید نشون بده!
دو مورد بعدی معمولا پیشفرض خودشان مناسب است.

roozbeh837
October 9th, 2014, 12:14
خب عذر خواهی بنده رو پذیرید منظور از 1800 mhz سی پی یو دقیقا چی میباشد؟

RoobinaServer
October 9th, 2014, 12:26
خب عذر خواهی بنده رو پذیرید منظور از 1800 mhz سی پی یو دقیقا چی میباشد؟

فرکانس پردازنده هست.

مثلا پردازنده شما 4 هسته و هر هسته 2 گیگاهرتز = 2000 mhz هست و در کل میشه 8 گیگاهرتز فرکانس.

@};-

roozbeh837
October 9th, 2014, 13:12
ببخشید من اون مورد دوم سی پی یعنی همون slat که دوستمون گفتن رو کامل متوجه نشدم

و موردی دیگه اینکه

4x3.393 ghz دقیقا چطور هستش؟ یه توضیح کامل در مورد این قسمت میخواستم