PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اپیدمی غیر فعال شدن id یاهو توسط عضوی از اعضای انجمن

ServerDL.com
October 8th, 2014, 04:24
سلام
همانطور که در جریان هستید در چند روز/ماه گذشته یکی از همکاران سعی در غیر فعال کردن آی دی های یاهو رقبا دارد !
برای مثل ID یاهو بنده :
- احسان افشار فروشنده هتزنر
- داود منتظری فروشنده هتزنر
= مجید عیسی لو فروشنده هتزنر
ما افرادی هستیم که از هتزنر آلمان سرویس می فروشیم و یکی از همکاران سعی و تلاش فراوان دارد که مرتب و بدون دلیل به ارسال ریپورت های الکی به یاهو آی دی ما رو غیر فعال کند !
نمی دونم آخرش که چی ؟
دلیلش چیه ؟
خوب مثلا رقبا رو غیر فعال کردی فکر کردی من و سایر همکاران دیگه واقعا از میدان بازی دور شدیم ؟ خیر مشتریان مارو با اعتبارمون و اسممون می شناسند و هر جا اسم ما باشه دنبال راه ارتباطی با ما هستند .

کارت درست نیست همکار ! می دونیم کی هستی ! ولی خوب منطقی باش بزار مرد و مردانه بجنگیم !
دوست عزیز که این کارو می کنی شب موقع خواب 2 دقیقه با خودت و خدای خودت خلوت کن دست رو دست زیاده !
تو هم مشتری خودتو داری ! اگه فکر کردی با آی دی یاهو به ما لطمه زدی بهت بگن خیر کور خوندی ! یکی اون بالا هست که من و سایر دوستان رو حمایت می کنه ! یاهو گوگل کشکه رفیق !
بزار مشتری ما رو انتخاب کنه ! آی دی یاهو و ... فقط یک وسیله ارتباطی موقت هست همین !

دوستان معتبر ترین راه ارتباطی با بنده ایمیل admin@serverdl.com

می باشد !
لطفا از طریق سیستم سایت + ایمیل فوق با بنده در ارتباط باشید

با آرزوی شفای عاجز برای تمام رقبا که دنبال این بازی های کودکانه هستند .
احسان افشار

OmidX
October 8th, 2014, 04:34
آي دی یاهوی منم غیر فعال شده : arianserver@yahoo.com ، نتونستم هم پسش بگیرم ... :((

ServerDL.com
October 8th, 2014, 05:19
آي دی یاهوی منم غیر فعال شده : arianserver@yahoo.com ، نتونستم هم پسش بگیرم ... :((

والا بخدا منم موندم همه اين اتفاقات تو ١-٢ ماه گذشته براي ما و دوستان افتاده !

shirazshop
October 8th, 2014, 09:03
بابا دی اکتیو دیگه خز شده مال دهه هشتاده 4تا بچه اسکریپتی مثل اینا میان با یک کپی پیست یک متن چند بار ریپورت میدن به یاهو درجا دی اکتیو میشه .
یاهو به ایدی های رایگان اهمیت نمیده به نظر من برید اکانت پولی verizon@ از یاهو بخرید پولی ها نه کرک شده :d هر بار که یاهو ریپورت شما رو دریافت میکنه ریپورت رو بهتون گزارش میده و پیگیری میکنن !

E_R_B
October 8th, 2014, 09:47
آیدی بنده هم غیرفعال شده
ایمیل زدم به یاهو اما جوابی نگرفتم
رفتم ریکاوری کنم نوشت
برای مسائل امنیتی نمی تونید اکانت خودتون رو ریکاوری کنید
با پشتیبانی در تماس باشید

Yas-Host
October 8th, 2014, 09:47
آقای افشار عزیز از بنده هم اخیرا شده!!

فقط بفهمم کی هست!!!

یکی از همکاران در تماس تلفنی گفتند تک تک آی دی اعضای انجمن در حال دی اکتیو شدن هست!! پرس و جو کردم حقیقت داشت!!

ServerDL.com
October 8th, 2014, 09:53
آیدی بنده هم غیرفعال شده
ایمیل زدم به یاهو اما جوابی نگرفتم
رفتم ریکاوری کنم نوشت
برای مسائل امنیتی نمی تونید اکانت خودتون رو ریکاوری کنید
با پشتیبانی در تماس باشید

بله بنده هم اين مراحل رو رفتم ولي خوب جواب نگرفتم ديشب نزديك ١ ساعت با تمام دپارتمان هاي ياهو تلفني مشغول صحبت بودم البته بيش از ٥٠ دقيقه در انتظار اپراتور بودم . حالا باز هم تماس خواهم داشت نتيجه گرفتم در اختيار دوستان خواهم گذاشت

آقای افشار عزیز از بنده هم اخیرا شده!!

فقط بفهمم کی هست!!!

یکی از همکاران در تماس تلفنی گفتند تک تک آی دی اعضای انجمن در حال دی اکتیو شدن هست!! پرس و جو کردم حقیقت داشت!!
اي بابا تسليت مي گم !
در حال حاضر پيشنهاد مي كنم آي دي جديد رو در امضا وب هاستينگ تالك يادداشت نكنيم ، ( البته بنده اي دي در امضا نداشتن ولي اين از خدا بي خبر نمي دونم از كجا باز پيدا كرده !

ourweb
October 8th, 2014, 09:54
ایدی من هم الان اینطور شده چند وقت

RoobinaServer
October 8th, 2014, 10:01
یاهو به نظرم به درد نمیخوره برای کار حرفه ای.

همان اسکایپ بهترین هست.

یاهوی ما : Sajadie85_4 شده مسخره نیست ؟ تا الان فکر کنم 15 تا آیدی از ما بسته شده و الان بیش از 7-8 ماهه کلا یاهو را بیخیال شدیم.

sajadie85
sajadie85_1
sajadie85_2
sajadie85_3
sajadie85_4

انگار دومینه ***** میشه میریم عدد بالاتر :)

یکی نیست بگه از طریق یاهو که یک شرکت مشتری نمیگیره میای با این بچه بازی ها هی آیدی دی اکتیو میکنی آخه

انشالله به راه راست ...

یا حق

Yas-Host
October 8th, 2014, 10:06
اي بابا تسليت مي گم !
در حال حاضر پيشنهاد مي كنم آي دي جديد رو در امضا وب هاستينگ تالك يادداشت نكنيم ، ( البته بنده اي دي در امضا نداشتن ولي اين از خدا بي خبر نمي دونم از كجا باز پيدا كرده !

همچنین به شما!

بله نگذاریم هست ولی بزارید اینها هم دلشون خوش باشه!

امیدوارم بزرگ شند و الان که کلی با دی اکتیو کردن حال می کنند روزی درس عبرت بگیرند !!!

تشکر از تاپیک

besthosti.com
October 8th, 2014, 12:24
برای من هم این مشکل به وجود اومده و این ایدی یاهو علاوه بر کارهای هاستینگم مورد استفاده قرار میگرفت برای کارهای دیگه و خیلی مهم تر هم استفاده کرده بودم و از این ایمیل برای استفاده های شخصی که داشتم استفاده میکردم الان باید به تکت تک شرکت ها و سازمان هایی که ایدی یاهوم رو داده بودم زنگ بزنم و بخوام که تغییر بدن.
:64:

downloaddl
October 8th, 2014, 12:43
نشونه ضعف روحی و ضعف مغزی رو نشون میده
معمولا این کار هارو کسی انجام میده که هنوز به بلوغ فکری نرسیده و فکر می کنه با دی اکتیو کردن چند ای دی یاهو میتونه بر شما پیروز بشه
فکر کنم از ای دی های rogers استفاده کنید بهتر هست یا att.net دی اکتیو کردنش مشکله

mehrshad.ho
October 8th, 2014, 12:46
جالب است ، فکر می کردم فقط ما دچار این مشکل شده بودیم! ظاهرا قاتل سریالی بوده است

ServerDL.com
October 8th, 2014, 13:54
ایدی من هم الان اینطور شده چند وقت

یاهو به نظرم به درد نمیخوره برای کار حرفه ای.

همان اسکایپ بهترین هست.

یاهوی ما : Sajadie85_4 شده مسخره نیست ؟ تا الان فکر کنم 15 تا آیدی از ما بسته شده و الان بیش از 7-8 ماهه کلا یاهو را بیخیال شدیم.

sajadie85
sajadie85_1
sajadie85_2
sajadie85_3
sajadie85_4

انگار دومینه ***** میشه میریم عدد بالاتر :)

یکی نیست بگه از طریق یاهو که یک شرکت مشتری نمیگیره میای با این بچه بازی ها هی آیدی دی اکتیو میکنی آخه

انشالله به راه راست ...

یا حق

همچنین به شما!

بله نگذاریم هست ولی بزارید اینها هم دلشون خوش باشه!

امیدوارم بزرگ شند و الان که کلی با دی اکتیو کردن حال می کنند روزی درس عبرت بگیرند !!!

تشکر از تاپیک

برای من هم این مشکل به وجود اومده و این ایدی یاهو علاوه بر کارهای هاستینگم مورد استفاده قرار میگرفت برای کارهای دیگه و خیلی مهم تر هم استفاده کرده بودم و از این ایمیل برای استفاده های شخصی که داشتم استفاده میکردم الان باید به تکت تک شرکت ها و سازمان هایی که ایدی یاهوم رو داده بودم زنگ بزنم و بخوام که تغییر بدن.
:64:

نشونه ضعف روحی و ضعف مغزی رو نشون میده
معمولا این کار هارو کسی انجام میده که هنوز به بلوغ فکری نرسیده و فکر می کنه با دی اکتیو کردن چند ای دی یاهو میتونه بر شما پیروز بشه
فکر کنم از ای دی های rogers استفاده کنید بهتر هست یا att.net دی اکتیو کردنش مشکله

جالب است ، فکر می کردم فقط ما دچار این مشکل شده بودیم! ظاهرا قاتل سریالی بوده است

1) میگم نظرتون چیه تا وقتی که این مشکل هست برای اینکه ارتباط ما همکارا با هم قطع نشه بیایم در پست اول همین تاپیک آی دی جدید رو اضافه کنیم ؟
( اینطوری مشتریان و همکاران راحت با این تاپیک اطلاع پیدا می کنند )

2) اگر موافق باشید بنده می تونم با همکاری شما نامه نگاری با یاهو رو انجام بدهم و لیستی از آی دی ایمیل ها بهشون ارائه بدهم و دلیلش رو بگم که چه شده و ماجرا چی هست !! که شاید اینگونه همه آی دی ها فعال شد .
( بلاخره باید تلاشمون رو انجام بدیم
اگر موافق بودید ایمیل و آی دی + آخرین زمان کانکت شدن + ip ایران یا سایر رو اعلام کنید در پیام خصوصی )

AvalinHost
October 8th, 2014, 14:04
دقیقا هفته پیش هم ID یاهو بنده دی اکتیو شد: avalinhost@yahoo.com
خیلی پیگیری کردم حتی به شماره ساپورت یاهو هم تماس تلفنی داشتم و گفتن ما اجازه اکتیو کردن این ID رو نداریم. و دلیلشم توضیح ندادن!
نمیدونم کی هست که داره اینکارو میکنم ولی مطمئنا چوبشو جای دیگه ای بد میخورده!

novin-web
October 8th, 2014, 14:11
سلام
ای دی ما هم بلاک شده طی تماسی که با خود یاهو داشتیم گفتند به علت نقض قوانین بوده هر چی جویا شدیم کدم قانون جوابی دریافت نکردیم.
رقالت نا سالم به جایی نمیرسه

kingpower
October 8th, 2014, 14:15
درود
بله از اواخر شهریور ماه ای دی یاهو اعضا انجمن دی اکتیو شده
ای دی بنده هم دی اکتیو کردن متسافانه و نتونستم درستش کنم

RoobinaServer
October 8th, 2014, 14:20
1) میگم نظرتون چیه تا وقتی که این مشکل هست برای اینکه ارتباط ما همکارا با هم قطع نشه بیایم در پست اول همین تاپیک آی دی جدید رو اضافه کنیم ؟
( اینطوری مشتریان و همکاران راحت با این تاپیک اطلاع پیدا می کنند )

2) اگر موافق باشید بنده می تونم با همکاری شما نامه نگاری با یاهو رو انجام بدهم و لیستی از آی دی ایمیل ها بهشون ارائه بدهم و دلیلش رو بگم که چه شده و ماجرا چی هست !! که شاید اینگونه همه آی دی ها فعال شد .
( بلاخره باید تلاشمون رو انجام بدیم
اگر موافق بودید ایمیل و آی دی + آخرین زمان کانکت شدن + ip ایران یا سایر رو اعلام کنید در پیام خصوصی )

به هیچ عنوان باز نمیکنند حتی با پشتیبانی تلفنیشون هم در این مورد کلی مذاکره داشتیم اما باز نمیکردند چون ایرانی هستیم.

اگر ایرانی نبودیم ذکر کرد که با تبدیل اکانت به پریمیوم و ارسال پاسپورت و ... شاید باز بشه و باید بازم مذاکره بشه ولی خب پاسپورت ایرانی هم قبول ندارند.

به نظر من همه که دیگه تقریبا اسکایپ دارند از همان استفاده کنند - بهتره که !!!!

ServerDL.com
October 8th, 2014, 14:21
دقیقا هفته پیش هم ID یاهو بنده دی اکتیو شد: avalinhost@yahoo.com
خیلی پیگیری کردم حتی به شماره ساپورت یاهو هم تماس تلفنی داشتم و گفتن ما اجازه اکتیو کردن این ID رو نداریم. و دلیلشم توضیح ندادن!
نمیدونم کی هست که داره اینکارو میکنم ولی مطمئنا چوبشو جای دیگه ای بد میخورده!
محمد جان شما دیگه چرا ؟
شما که ریش سفیر وب هاستینگ تالک هستی و آزارت به مورچه هم نمیرسه حالا ما یکم جوونیمو کله شق !

بنده ID : @att.net ساختم
لطفا محمد جان آی دی جدید رو برام ارسال کن پ-خ

hassanfe
October 8th, 2014, 14:22
بله متاسفانه این طرفی که این کارو انجام میده فکر میکنه عمه نداره و به روحم اعتقاد نداره.
ماهم چندین ایدی رو همین مساله از دست دادیم کلی ایدی مشتری. اخرین بار هم همین دیشب بود.
فقط کافیه کسی یه تایپیک فروش بزنه
2روز بعد باید فاتح ایدیشو بخونه

GOD
October 8th, 2014, 14:25
از ایدی یاهو برای چه منظوری استفاده میکنید؟
فروش؟پشتیبانی؟ارتباط با مشتری؟ارتباط با همکاران؟

ServerDL.com
October 8th, 2014, 14:28
بله متاسفانه این طرفی که این کارو انجام میده فکر میکنه عمه نداره و به روحم اعتقاد نداره.
ماهم چندین ایدی رو همین مساله از دست دادیم کلی ایدی مشتری. اخرین بار هم همین دیشب بود.
فقط کافیه کسی یه تایپیک فروش بزنه
2روز بعد باید فاتح ایدیشو بخونه

بنده هم همین دیشب ساعت 10 یکی از آی دی هام غیر فعال شد !
ظاهرا طرف ما با ما 2 تا هم دشمنه

- - - Updated - - -

خدا :d بنده خودم برای ارتباط پشتیبانی فوری ! که سرعت انجام بعضی کارا رو بالا ببره !
تیکت به تیکت نشه !
سریع و زود مشکل فیکس بشه

hassanfe
October 8th, 2014, 14:29

همه موارد

AvalinHost
October 8th, 2014, 14:30
محمد جان شما دیگه چرا ؟
شما که ریش سفیر وب هاستینگ تالک هستی و آزارت به مورچه هم نمیرسه حالا ما یکم جوونیمو کله شق !

بنده id : @att.net ساختم
لطفا محمد جان آی دی جدید رو برام ارسال کن پ-خ
بنده در این انجمن کار به کار کسی ندارم! از id یاهو هم فقط برای در ارتباط بودن با دوستانم استفاده می کردم و اصلا استفاده کاری ندارم! هرکی دی اکتیو کرده نشون دهنده اینه که شخصیت کوچک و بی محتوایی داره.
Id جدیدم رو برات فرستادم.

HPxf
October 8th, 2014, 14:32
عزیز ای دی یاهو بیشترین کاربرد برای فروش است تا پشتیبانی
معمولا هم همه ای دی یاهو رو در تاپیک و پروفایل و سایت هایب خود و در امضاء قرار می دهند و همه می شناسند
اشتباه اینجاست از پروفایل استفاده نمی کنین پروفایل مجازی یاهو ببندد ای دی اصلی مشکلی پیش نمیاد :|
و بهتر است ایمیل استفاده نمایید تا ای دی یاهو و یا جیمیل و یا اسکایپ ایمیل های غیر قابل حذف مانند @ دارها
@sbc
@att
...

GOD
October 8th, 2014, 14:43
تاجایی که من دیدم هیچ برند فروشنده معتبری نمیاد از یاهو استفاده کنه!!
استفاده از یاهو برای این موارد خیلی غیر حرفه ای هست!
بعد هم گله میکنیم چرا مشتری فرهنگ نداره.چرا فلانه و....
ماشالله همتون مهندس هستید و گردش حساب همتون بالا 50-60 میلیون هست;)
انشالله مشکلتون حل بشه زودتر

AvalinHost
October 8th, 2014, 14:46
تاجایی که من دیدم هیچ برند فروشنده معتبری نمیاد از یاهو استفاده کنه!!
استفاده از یاهو برای این موارد خیلی غیر حرفه ای هست!
بعد هم گله میکنیم چرا مشتری فرهنگ نداره.چرا فلانه و....
ماشالله همتون مهندس هستید و گردش حساب همتون بالا 50-60 میلیون هست;)
انشالله مشکلتون حل بشه زودتر
دقیقا، استفاده از id یاهو برای ساپورت و ... اصلا حرفه ای نیست.
بنده که فقط برای در ارتباط بودن با دوستانم استفاده می کردم.
پشتیبانی فقط باید از طریق تیکتینگ باشه.

mehrshad.ho
October 8th, 2014, 14:47
ما فقط برای فروش استفاده می کنیم و هیچ موردی رو برای امنیت از یاهو پیگیری نمی کنیم
سعی کنند همکاران هم از یاهو برای پشتیبانی استفاده نکنند

سرزمین
October 8th, 2014, 14:52
من اصلاً متوجه نمیشم این یاهو چی داره که همه دنبالشن اسکایپ به این خوبی یاهو که هم محیطش مسخرست و هم نمیشه درست استفاده کرد

Yas-Host
October 8th, 2014, 14:53
بنده و تیم ما نیز فقط برای راهنمایی و بررسی مشکلات سرور های دوستان استفاده می شده است.
برای مثال در یک تایم خاص زمانی یکی از همکاران مشکلی براشون پیش می آمده که نمیتوانستند تیکت ارسال کنند
البته دی اکتیو شدن آن باعث آزادی و رها شدن از دست مزاحمان می باشد و باعث بوجود آمدن مشکلاتی برای تغییر ایمیل وب سایت ها یا سامانه ها .....

اشکان
October 8th, 2014, 14:53
دوستان نمی دونم عملیه یا نه ولی فک کنم اگه شماره موبایل خارجی بگیرید و اکانت جدید با اون شماره موبایل ثبت کنید شاید برای اکانت هاتون بشه کاری کرد

mehrshad.ho
October 8th, 2014, 15:05
بنده در این انجمن کار به کار کسی ندارم! از id یاهو هم فقط برای در ارتباط بودن با دوستانم استفاده می کردم و اصلا استفاده کاری ندارم! هرکی دی اکتیو کرده نشون دهنده اینه که شخصیت کوچک و بی محتوایی داره.
Id جدیدم رو برات فرستادم.

محمد جان برای منم بفرست ترجیحا غیر کاری باشه

AvalinHost
October 8th, 2014, 15:10
دوستان نمی دونم عملیه یا نه ولی فک کنم اگه شماره موبایل خارجی بگیرید و اکانت جدید با اون شماره موبایل ثبت کنید شاید برای اکانت هاتون بشه کاری کرد
شماره موبایل خارج از ایران هم برای verify و همچنین لاگین به اکانت و reset پسورد داشتم افاقه هم نکرد!

- - - Updated - - -

محمد جان برای منم بفرست ترجیحا غیر کاری باشه
برات فرستادم.

- - - Updated - - -

من اصلاً متوجه نمیشم این یاهو چی داره که همه دنبالشن اسکایپ به این خوبی یاهو که هم محیطش مسخرست و هم نمیشه درست استفاده کرد
این یاهو هیچ چیز خاصی نداره بجز کلی خاطره!
یادش بخیر سال 80 اینترنت رو با یاهو مسنجر شناختم :D

اشکان
October 8th, 2014, 15:10
خوب وقتی یه فرومی مثل فروم سایت خونه پره شده بود از کرکر وی پی اس و همش اموزش دی اکتیو یاهو توش بود معلومه 4 تا بچه هم این وسط یه چیزی یاد می گیرن می شینن کار بقیه رو خراب می کنن

سرزمین
October 8th, 2014, 15:16
این یاهو هیچ چیز خاصی نداره بجز کلی خاطره!
یادش بخیر سال 80 اینترنت رو با یاهو مسنجر شناختم :D

اتفاقاً من اینترنت رو با گوگل شناختم

ali0000
October 8th, 2014, 15:21
بقول دایی جان ... کار کار انگلیساس
با توجه به اتفاقات اخیر و مسدود شدن بعضی از ایمیل های یاهو ، بهتر نیست به سمت gmail یا skype حرکت کنید ؟
پیشنهاد دیگر اینکه دامنه ایی به صورت شراکتی با مدت زمانی چد ساله ثبت و راه اندازی کنید و ازون به عنوان صندوق پستی اختصاصی استفاده کنید خوبیش اینه مدیریت و کلیه امور دسته خودتونه
با امید به روزی که ما ایرانی ها چشم پیشرفت و موفقیت همدیگرو داشته باشیم و اگه یاری برای هم نیستیم باری نباشیم ...

Ramin
October 8th, 2014, 15:50
دوستان از آنجایی که اکثرا استفاده تجاری دارید از اکانت ها منطقی نیست از یک اکانت رایگان استفاده کنید. یا از اکانتهای غیر رایگان یاهو استفاده کنید و یا از سایر مسنجرها که دوستان اشاره داشتند

chatsaz
October 8th, 2014, 16:05
واقعا جای تاسف داره
کی نسل اینا منقرض میشه

007
October 8th, 2014, 17:11
سلام
بعدازاین همه مسخره بازی که یاهو سر ایرونی و ایرانی جماعت درآورده
تعجب میکنم که شرکت های فناوری ما هنوز دارن از خدمات این شرکت استفاده میکنن
اون شرکت های امریکایی با این همه مشتری اکانت ها رو با شماره ادم وریفای میکن تا به مشکلی برخوردیم ریست کنیم بلاک رو باز کنیم و....(دیگه بزرگتراز فیس بوک نداریم داریم)
این شرکت منبع آسیایی هنوزم برای مقدماتی ترین مسایلش فکر نکرده (مهترینش همین مشکل بلاک شدن کشکی ایدی هاست)سایر مواردش رمز نشدن متن چت هاست و...........
فکر نکنم استراتژی خاصی هم اصلا در چندسال آینده برای حل این مشکلات کاربران داشته باشه پس چرا باز ازش استفاده کنیم .
ارادت

سرزمین
October 8th, 2014, 17:17
بله با توجه به حرفای "007" یاهو که ما رو هی تحریم میکنه هی رفع تحریم (در واقع ما رو آدم حساب نمی کنه) و با مشکلات فعلی ولی هنوز یه سریا طرفدار پر و پا قرصش هستن!

majid1f
October 8th, 2014, 17:30
یعنی با چند تا abuse اکانت را دی اکتیو می کنه؟ (جالبه یک سرچ زدم حتی ویدئو اموزشی براش بود!)
ادد کردن موبایل و ایمیل دوم تاثیری نداره؟

Cyrus.The.Great
October 8th, 2014, 17:35
سلام.
کسی چند تا لینک واسه ثبت نام اکانت پرمیوم داره که ارسال کنه؟ مثل verizon یا rogers و ...

taha_2011
October 8th, 2014, 17:35
سلام جناب افشار
بنده هم 1 سال پیش این مشکل رو داشتم
یکی از دوستان آی دی آنتی دی اکتیو برام ساخت یک سالی هست مشکلی پیش نیومده.
در صورتی که مایلید در یاهو بفرمایید آی دیشون رو بدم خدمتتون
ارادت:53:

hadi_am
October 8th, 2014, 17:36
ماشالله چقدر اینجا بدخواه دار داشتیم...

سومین آي دی یاهو مام ۳ روز پیش دی اکتیو شد، من فکر میکردم فقط ماله منو دی اکتیو میکنن نگو که همه بدخواه داشتن...

خدا رو شکر هنوز اسکایپ دسترسی داریم...

کسی از دوستان در جریان هستش اکانت ATT یا Rogers رو چطوری میشه درست کرد؟

سرزمین
October 8th, 2014, 17:44
ماشالله چقدر اینجا بدخواه دار داشتیم...

سومین آي دی یاهو مام ۳ روز پیش دی اکتیو شد، من فکر میکردم فقط ماله منو دی اکتیو میکنن نگو که همه بدخواه داشتن...

خدا رو شکر هنوز اسکایپ دسترسی داریم...

کسی از دوستان در جریان هستش اکانت ATT یا Rogers رو چطوری میشه درست کرد؟

بدخواه نیازی نیست که طرف از بازی خسته میشه میاد میزنه یه آی دی رو دی اکتیو میکنه واسه سرگرمی

nginxweb
October 8th, 2014, 19:38
درود

دوستان YAHOO ID بسازید سپس یک Alias بسازید و از Alias استفاده کنید که ایمیل و آیدی اصلی مشخص نباشد , و Alias ID را به مشتریان بدید

معمولا Alias id رو نمیتوانند براحتی lock کنند

انشالله مشکل همه حل خواهد شد

ارادت
:53:

kool
October 8th, 2014, 20:39
سلام
به نظرم یه سیستم چت روی سایت تان نصب کنید از همه بهتره.

hassanfe
October 8th, 2014, 21:06
درود

دوستان YAHOO ID بسازید سپس یک Alias بسازید و از Alias استفاده کنید که ایمیل و آیدی اصلی مشخص نباشد , و Alias ID را به مشتریان بدید

معمولا Alias id رو نمیتوانند براحتی lock کنند

انشالله مشکل همه حل خواهد شد

ارادت

سلام
این روش هم فایده نداره. ایدی قبلی من به همین شکل بود ولی کلا همه رو یاهو مسدود کرد

سرزمین
October 8th, 2014, 21:17
آقا ول کنید این یاهو رو اسکایپ رو بچسبید یا گوگل چرا ما عادت نمی کنیم وقتی اونا ما رو تحریم می کنن ما هم اونا رو تحریم کنیم و ازشون استفاده نکنیم تحریم کردن در واقع حساب نکردن یه کشور محسوب میشه نگاه کنید گوگل یا مایکروسافت چرا ایران رو از لیستشون بر نمیدارن پس بریم از اونا استفاده کنیم اگه یه مدت استفاده نکنیم به غلط کردن میفتن

downloaddl
October 8th, 2014, 22:41
آقا ول کنید این یاهو رو اسکایپ رو بچسبید یا گوگل چرا ما عادت نمی کنیم وقتی اونا ما رو تحریم می کنن ما هم اونا رو تحریم کنیم و ازشون استفاده نکنیم تحریم کردن در واقع حساب نکردن یه کشور محسوب میشه نگاه کنید گوگل یا مایکروسافت چرا ایران رو از لیستشون بر نمیدارن پس بریم از اونا استفاده کنیم اگه یه مدت استفاده نکنیم به غلط کردن میفتن

ای بابا
بیخیال بابا الان کی اینجا حرف از تحریم زد ؟!
نه گوگل تحریم کرده نه یاهو
یاهو یه مدت بود الان نیست گوگل پلی هم بود که الان نیست
فقط Developer گوگل تحریمه
اینجا حرف از ضعف روحی یه بنده خدایی هست که داره اکانت اعضای این انجمن رو دی اکتیو می کنه

dark_7qe
October 8th, 2014, 22:54
دوستان از آنجایی که اکثرا استفاده تجاری دارید از اکانت ها منطقی نیست از یک اکانت رایگان استفاده کنید. یا از اکانتهای غیر رایگان یاهو استفاده کنید و یا از سایر مسنجرها که دوستان اشاره داشتند
سلام بنده اکانت mail plus یاهو داشتم به قیمت 49 دلار خریداری کرده بودم اما مجدد دی اکتیو شد

sht-design
October 8th, 2014, 23:18
عزيزاني كه اعلام كردند دنبال اكانت att.net هستند من خودم داشتم و دي اكتيو شدم ، جالبش اينجا بود كه از طرف خود att اين مشكل پيش اومد برام و خود ياهو گفته بود كه ايميلتون از طرف ما موردي نداره!

نميدونم با پيام دادن اين جا اين آي دي من هم ميره جزو اون 10 آي دي كه دي اكتيو شده يا نه ولي يه چيز بهتون بگم شايد باورتون نشه
يكي از دوستان ساكن تهران ميخواسته به جي ميل من هم نفوذ كنه !! وقتي يك اخطاريه از سمت گوگل براي من آمد چك كردم 3 روز پيش از تهران قصد وصل شدن به ايميل من رو داشتند كه سريعا رمز رو تغيير داديم
نميدونم چرا اين وضعيت پيش آمده

همون ايميل هاي سايت و تيكت از همه چيز بهتره ، به شرطي كه براي پي ام دادن هم به همديگه تيكت بزنيم!!!

Saati
October 8th, 2014, 23:27
کار استکبار جهانیه

ServerDL.com
October 9th, 2014, 00:24
من سرور دی ال رو آقا خواستید پیدا کنید
admin@serverdl.com

mhiizadi
October 9th, 2014, 00:29
همه میدنن کیه :d
اما زیاد مهم نیست :p
هر چی دلت میخاد ریپورت بده ؛ این آیدی نشد
یکی دیگه !
والا
فکر کردن ایدی مهمه :|

سرزمین
October 9th, 2014, 00:53
ای بابا
بیخیال بابا الان کی اینجا حرف از تحریم زد ؟!
نه گوگل تحریم کرده نه یاهو
یاهو یه مدت بود الان نیست گوگل پلی هم بود که الان نیست
فقط Developer گوگل تحریمه
اینجا حرف از ضعف روحی یه بنده خدایی هست که داره اکانت اعضای این انجمن رو دی اکتیو می کنه

بیخیال صادق

عزیزم کاری به تحریم ندارم تحریم یه سر قضیس میخوام بگم آخه وقتی یه چیزی مثل اسکایپ بهتره چرا از یاهوی مزخرفی که به این راحتی مثل آب خوردن میشه دی اکتیوش کرد استفاده کنیم

hassanfe
October 9th, 2014, 01:14
بیخیال صادق

عزیزم کاری به تحریم ندارم تحریم یه سر قضیس میخوام بگم آخه وقتی یه چیزی مثل اسکایپ بهتره چرا از یاهوی مزخرفی که به این راحتی مثل آب خوردن میشه دی اکتیوش کرد استفاده کنیم

مساله اینه 99 درصد مشتری ها از یاهو مسنجر استفاده میکنن. امضای بنده رو ببینید به جز یاهو آیدی به هیچ کدوم دیگه حتی 1 پیام هم نیومده که دلم خوش باشه

farsistar
October 9th, 2014, 01:33
دوستان و همکاران گرامی که در این تاپیک شرکت کردید
بنده طی دو سال گذشته از آی دی های غیر رایگان یاهو استفاده میکنم و تا به حال هم مشکل دی اکتیو نداشتم (نمونه ای دی خود بنده که در امضا درج شده)
ای دی های
att.net
sbcglobal.net
btinternet.com
هر کدوم رو که خواستید به صلیغه خودتون انتخاب کنید رایگان تقدیمتون کنم
از طریق پ.خ یا یاهو مسنجر با بنده در ارتباط باشید برای دریافت آیدی

hassanfe
October 9th, 2014, 01:58
بنده طی دو سال گذشته از آی دی های غیر رایگان یاهو استفاده میکنم و تا به حال هم مشکل دی اکتیو نداشتم (نمونه ای دی خود بنده که در امضا درج شده)
ای دی های
att.net
sbcglobal.net
btinternet.com

زحمت کشیدن و واسه من ساختن.
ممنون از شما دوست عزیز.
دردو بلاتون بخوره تو سره هرچی مردم آزاره.

j4b3r
October 9th, 2014, 11:59
سلام
منم تاپیک رو الان دیدم
منم بلاک شدم روز شنبه
تازه alias هم داشتم ...
------------------
روش های نوین تجارت رو باید توی این مملکت پیدا کنی :)

ServerDL.com
October 9th, 2014, 12:04
ای دی های
att.net
sbcglobal.net
btinternet.com

بنده @att.net دارم ولی متاسفانه ایمیلهایی رو که از پسوند .com براش میاد رو Failed می زند و در لینک زیر قابل مشاهده هست
آیا درست می گم ؟
AT&T (http://rbl.att.net/blocked_file.html)

TARIMEHR
October 9th, 2014, 12:13
آیدی tarimehr هم یه فاتحه براش بخونین. التماس دعا داشت
البته برای من تقریبا یه ماه میشه که دار فانی رو وداع گفت و پیگیری بی نتیجه موند

hharddy
October 9th, 2014, 12:54
ایدی att.net هرکی خواست میفروشم مستر نه ساب

asrhosting
October 9th, 2014, 12:55
خیلی پیگیر شدم بتونم آی دی مو باز کنم به نتیجه نرسیدم . بهتره یه جایگزین مناسب برا یاهو مسنجر پیدا کرد .

سرزمین
October 9th, 2014, 13:36
از الآن بیام یاهو رو تحریم کنیم و از اسکایپ یا گوگل استفاده کنیم اگه همه فروشنده ها یاهو نداشته باشن مشتری هم مجبور میشه از اسکایپ یا گوگل استفاده کنه.

ServerDL.com
October 9th, 2014, 15:00
ای دی های
att.net
sbcglobal.net
btinternet.com

بنده @att.net دارم ولی متاسفانه ایمیلهایی رو که از پسوند .com براش میاد رو Failed می زند و در لینک زیر قابل مشاهده هست
آیا درست می گم ؟

Taryan4
October 9th, 2014, 15:31
آیا درست می گم ؟

این لینک پسوند فایل های ارسالی اعلام کرده. فکر نکنم برای دامنه مشکلی داشته باشند.

ourweb
October 9th, 2014, 15:39
من الان 3 سال ایدی دارم تازه دی اکتیو شد سریع رمز رو عوض کردم ایمیل تاییدیه فرستادم وصلش کردم

farsistar
October 9th, 2014, 18:05
آیا درست می گم ؟
بله حق با شماست
مشکلی دیگر که هست هنگام ادد کردن آیدی باید حتما پسوند یاهو مثلا @yahoo.com رو آخر آیدی وارد کنید در غیر اینصورت ادد کردن انجام نمیشه

ServerDL.com
October 10th, 2014, 01:13
از همکاران کسی می تونه در تاپیک زیر به بنده کمک کنه ؟

http://www.webhostingtalk.ir/f83/125882/

besthosti.com
October 10th, 2014, 01:30
اقا کسی شماره بخش پشتیبانی یاهو رو داره من یه شماره از این بخش دارم بعد از 40 دقیقه پشت خط موندن و شنیدن اهنگ های مضخرفش خودشون قطع کردن.
ServerDL.com
October 10th, 2014, 02:31
اقا کسی شماره بخش پشتیبانی یاهو رو داره من یه شماره از این بخش دارم بعد از 40 دقیقه پشت خط موندن و شنیدن اهنگ های مضخرفش خودشون قطع کردن.
البته چند تا از این شماره از طرف مخابرات ایران محدود شده است .
شما باید با شماره
1-800-730-2669

تماس بگیرید

سایر اطلاعات زیر هم شاید به کارتون بیاد .
We're here every day 7:00 AM ET to 11:00 PM ET.
From the U.S. or Canada, call us toll-free at 1-800-318-0612.
Not in the U.S. or Canada? You can still reach us at 1-408-916-2100

Yahoo!
Yahoo! Customer Service Phone Numbers
Toll Free Number: 1-800-730-2669
The average waiting time ranges from 25 to 30 minutes.
Other Customer Care Phone Numbers:

– 1-866-562-7219
– 1-800-318-0612

Customer Service Hours:

24 Hours a Day, 7 Days a Week (24/7)

Contact Page: http://help.yahoo.com

Website: www.yahoo.com

Yahoo! is a US company that provides internet related products and services worldwide. The company is well known for offering several products and services such as Yahoo! Search Engine, Yahoo! Maps, Yahoo! Shopping and more.

sarwhost
October 10th, 2014, 14:16
پس قضیه دی اکتیو شدن یاهوی ما هم این بوده فکر کنم یکب از اولین قربانی ها بودم

ra3ou1
October 10th, 2014, 14:51
اکانت من هم چند روزه از کار افتاده .

farsistar
October 10th, 2014, 14:59
بنده تا دیشب با آی دی mizbaniran@sbcglobal.net آنلاین بودم و مشکلی نبود
امروز موفق به ورود نشدم متوجه شدم این شخص مادر ... ای دی رو لاک کرده
در عرض 2 دقیقه مراحل بازیابی پسورد انجام شد و اکنون با آی دی آنلاین هستم
از مبتدی بودن این شخص مشخصه که کودکی بیش نیست !

Ramin
October 10th, 2014, 15:05
بنده تا دیشب با آی دی mizbaniran@sbcglobal.net آنلاین بودم و مشکلی نبود
امروز موفق به ورود نشدم متوجه شدم این شخص مادر ... ای دی رو لاک کرده
در عرض 2 دقیقه مراحل بازیابی پسورد انجام شد و اکنون با آی دی آنلاین هستم
از مبتدی بودن این شخص مشخصه که کودکی بیش نیست !

برخی دوستان عنوان می کنند به وسیله طی نمودن مراحل ریکاوری آیدی آنها فعال شده است.
این مورد معمولا به سبب تغیر پی در پی آیپی ها رخ می دهد ( آیپی کشورها مختلف برای لاگین در مسنجر ) که به صورت اتوماتیک اکانت بسته می شود و برای اطمینان (شرکت یاهو) از اینکه هک نشده باشد مراحل ریکاوری باید انجام شود !
در صورت مسدود شدن اکانت از طرف یاهو به دلیل ابیوز و موارد مشابه به وسیله ریکاوری نیز نمی توان اکانت را فعال نمود

ra3ou1
October 10th, 2014, 15:08
برخی دوستان عنوان می کنند به وسیله طی نمودن مراحل ریکاوری آیدی آنها فعال شده است.
این مورد معمولا به سبب تغیر پی در پی آیپی ها رخ می دهد ( آیپی کشورها مختلف برای لاگین در مسنجر ) که به صورت اتوماتیک اکانت بسته می شود و برای اطمینان (شرکت یاهو) از اینکه هک نشده باشد مراحل ریکاوری باید انجام شود !
در صورت مسدود شدن اکانت از طرف یاهو به دلیل ابیوز و موارد مشابه به وسیله ریکاوری نیز نمی توان اکانت را فعال نمود

والا برای من میگه ریکاروری نمیشه

باید تماس بگیرید

میزنگم ببینم چی میشه دیگه چاره ای نیست

Your password can’t be reset online. For security reasons, you need contact Yahoo Customer Care to help you reset your password.

If you used an alias or profile name, we recommend that you try again with the Yahoo ID associated with the alias. If not, you can contact Customer Care to help reset your Yahoo password.

farsistar
October 10th, 2014, 15:20
Your password can’t be reset online.

For security reasons, you need contact Yahoo Customer Care to help you reset your password.

If you used an alias or profile name, we recommend that you try again with the Yahoo ID associated with the alias. If not, you can contact Customer Care to help reset your Yahoo password.
شما فرم درخواست ری اکتیو رو ارسال کردی؟
اول فرم رو ارسال کنید اگر به نتیجه نرسیدید تماس بگیرید
بنده تا به حال دو بار از این طریق آی دی خودمو ری اکتیو کردم
در گوگل سرچ نید آموزش ری اکتیو آی دی یاهو طبق آموزش عمل کنید

Arna
October 10th, 2014, 16:14
ظاهرا ایمیل های این انجمن دی اکتیو میشه ! ماله من هم ماه پیش دی اکتیو شده .
درخواست ری اکتیو در سایتتشون هست ؟ اونهایی که موفق شدن راهنمایی کنن

AvalinHost
October 10th, 2014, 17:29
والا برای من میگه ریکاروری نمیشه

باید تماس بگیرید

میزنگم ببینم چی میشه دیگه چاره ای نیست

Your password can’t be reset online.

For security reasons, you need contact Yahoo Customer Care to help you reset your password.

تلاش در این زمینه بی فایده هست!

ServerDL.com
October 10th, 2014, 20:30
دوستان نظرتون رو به تاپیک زیر جلب می کنم

http://www.webhostingtalk.ir/f93/125953/

mobinhost.in
October 10th, 2014, 20:55
احسان این آفتی که در وب هاستینگ تاک داره خودش رو اینجوری اروم می کنه یه روزی بیخیال می شه

دوستان من خودتون رو اراحت نکنید ایشالا آروم میشه این دوستمون .

من برت درود می فرستم که اتحاد بچه های وب هاستینگ تاک رو بیشتر کردی . اکثرا هم دیدم حرفه ای هارو تلاش کرده بلاک کنه

این 9 صفحه پست رو دونه دونه خوندم اکثرشون بچه های قوی و معتبر انجمن بودن که بی اعتبارشون من هستم

امیدوارم این دوست عزیزی که به جای رقابت با این عمل سعی در موندن در رقابت داره کمی حرفه ای تر فکر کنه .

با تشکر از احسان عزیز و همه دوستانی که اینجا اومدن و پست گذاشتن

دوستان من با اکانت اسکایپ هم زنگ زدم به یاهو
توی فیسبوک هم با کاستومر کر چت کردم ولی این دوست غیر حرفه ایمون حرفه ای عمل کرده

اکانت ها بر هم گرده یک اپلیکیشنی وجود داره که تمام ایدی تون رو از روی کش سیستمتون بتون بده در صورتی که ویندوزتون رو عوض نکنید

اگر دوستان خواستن بگن تا براشون بفرستم

zarat
October 10th, 2014, 21:24
سلام
راه صددرصدی برای آنتی دی اکتیو کردن یا ری اکتیو کردن وجود نداره
اون دسته از دوستانی که درخواست ری اکتیو میدن و توی ایمیلی که یاهو بهشون میده عبارت Term Of USe رو میبینن یعنی کامل دی اکتیو شده و این خیرندیده ها بهش میگن روش TOS.
یکی از روش های خودمم الان ازش استفاده میکنم و تاحدی جلوی دی اکتیو رو میگیره ، استفاده از آلیاس ایدی های مستر قوی مثل Snet-verizon-prodigy و flash هست .
کافیه با ایدی مستر برید توی بخش Account Information و بخش Alias و یه دونه برای خودتون بسازید ولی نباید ایدی اصلی مثلا your-id@snet.net رو نشون کسی بدید و آلیاس رو توی تاپیک ها یا امضاهاتون قرار بدید .
یه چیزی میشه مثل این : http://www.axgig.com/images/53620857869200002053.jpg
یه روش دیگه هم وجود داره که بیشتر جلوی مبتدی های دی اکتیو رو میگیره و اون هم بستن بخش Forget Password ایدیتون هست .(سرچ بکنید توی انجمن های امنیت آموزش هاش هست )
ببخشید اگه روش ها کامل نبود . تا اونجایی که در این مورد میدونستم ، گفتم.موفق باشید/

TARIMEHR
October 24th, 2014, 17:52
آیدی ای که سال ۸۹ ریجستر کردم تقریبا ۴۰-۵۰ روز پیش بلاک شده بود
دو هفته پیش اینجا اعلام کردم ایدیم مسدود شد
چند روزی هست در کمال ناباوری دیدم ایدی فعال شد و شخص دیگه ای در حال استفاده از اکانت و مشغول فروش وی p ان هست

مبلغ ۲۰۰ هزار تومان برای پس دادن اکانت پیشنهاد دادند

سوالم اینه که یاهو چقد بی در و پیکر هست که هرکس ادعا کنه این اکانت منه بدون خواستن یوزر پسورد ایمیل وریفای سوال و پاسخ امنیتی دو دستی تقدیم یه ایرانی دیگه میکنه؟

hamid.soltani92
October 24th, 2014, 17:58
آیدی ای که سال ۸۹ ریجستر کردم تقریبا ۴۰-۵۰ روز پیش بلاک شده بود
دو هفته پیش اینجا اعلام کردم ایدیم مسدود شد
چند روزی هست در کمال ناباوری دیدم ایدی فعال شد و شخص دیگه ای در حال استفاده از اکانت و مشغول فروش وی p ان هست

مبلغ ۲۰۰ هزار تومان برای پس دادن اکانت پیشنهاد دادند

سوالم اینه که یاهو چقد بی در و پیکر هست که هرکس ادعا کنه این اکانت منه بدون خواستن یوزر پسورد ایمیل وریفای سوال و پاسخ امنیتی دو دستی تقدیم یه ایرانی دیگه میکنه؟
برای فعال کردن مجدد آی‌دی، یاهو حتما پاسخ سوال‌های امنیتی شما رو ازتون می‌پرسه. در صورتی که پاسخ درست داده بشه، آی‌دی رو به شخص اعلام کننده پاسخ تقدیم می‌کنه!
پاسخ سوال‌های امنیتیتون ساده بوده؟

TARIMEHR
October 24th, 2014, 19:45
پاسخ امنیتیبه قدری پرت و سخت بود که هیچ رباط و انسانی توان حدس زدنش رو نداشت یقینا

hostfire
October 24th, 2014, 20:08
وای من
دست نذارید رو دلم که ای دی 10 ساله ی من که حدود 10 لیست مختلف فرند بود توش به فنا رفته
خب اخه یعنی که چی به چی میخواید برسید با این کارا.....

- - - Updated - - -

برای فعال کردن مجدد آی‌دی، یاهو حتما پاسخ سوال‌های امنیتی شما رو ازتون می‌پرسه. در صورتی که پاسخ درست داده بشه، آی‌دی رو به شخص اعلام کننده پاسخ تقدیم می‌کنه!
پاسخ سوال‌های امنیتیتون ساده بوده؟

برای بنده اصلا نمیپرسه میزنه این ای دی وجود نداره !!! بعد جالبه نمیشه هم مجدد ساختش میگه این ای دی موجوده !!!

Yas-Host
October 24th, 2014, 20:10
وای من
دست نذارید رو دلم که ای دی 10 ساله ی من که حدود 10 لیست مختلف فرند بود توش به فنا رفته
خب اخه یعنی که چی به چی میخواید برسید با این کارا.....

- - - Updated - - -

برای بنده اصلا نمیپرسه میزنه این ای دی وجود نداره !!! بعد جالبه نمیشه هم مجدد ساختش میگه این ای دی موجوده !!!

حرص نخور مهدی جان .

چیزی نیست یک دکمه قرمز رنگ رو برات زدن به اسم terminate / delete

xphost
October 24th, 2014, 21:34
اولین روزی که بنده هم وارد این انجمن شدم و چند تا پست دادم
آیدی که داخل سایتم زده رودم که کلی انلاین داشت
دی اکتیو شد
کار درستی نیستش
نمیدونم دلیل این کارشون چیه
ولی خدا آخر عاقبتشون رو بخیر کنه
که در آینده نزدیک ضربه خواهند خورد

taha_2011
October 24th, 2014, 22:59
متاسفانه یاهو طوریه اگه یکی به ساپورتش ایمیل بزنه بگه اون شخص من رو مثلا تهدید به مرگ گرده راحت بدون هیچ سوال و جوابی از قربانی، آی دیشو دی اکتیو میکنه :دی

talait
October 24th, 2014, 23:04
الان جدیدا ای دی یا اسپم یا دی اک
یاخدا دو روز دیگ خودمونن غیر فعال میکنن

سرزمین
October 24th, 2014, 23:07
بکشین بیرون از یاهو :((

da6276
October 24th, 2014, 23:12
اسکایپ خیلی بهتر هست.

سرزمین
October 24th, 2014, 23:13
نمیدونم چی بگم خیلی از کسانی که خودشون اعتراف می کنن یاهوشون دی اکتیو شده و ... بازم دارن از یاهو استفاده می کنن واقعاً نمیدونم چی بگم اسکایپ به این خوبی یاهو مگه چی داره؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!

HyperServer
October 24th, 2014, 23:22
آی دی بنده حدود 1 سال و 23 روز پیش دی اکتیو شد ! :)

پیرو اون کمتر از 3 روز 4 تا آی دی دیگه که به اون مربوط میشدن به صورت alternative هم بسته شدن !

بعد از اینکه به اون طرف گفتم چرا این کار رو کردی ؟!

سلام
واقعا شرمنده. من اصلا اینجور آدم نیستم. ولی لحنت توی تاپیک خیلی بد بود!

راستش من به یکی از بچه ها گفتم ریپورت بده دیگه نمیدونم چیکار کرده. اگه خواستی بعد 90 روز خودم زنگ میزنم یاهو آی دی رو بک میدم
خلاصه حلالمون کن

جواب یاهو:

Hi Farzad,

Thank you for choosing to use Yahoo!.

I want to apologize for any inconvenience this issue has caused you.

The Yahoo! account ***********@yahoo.com you're inquiring about has been set for deletion and, unfortunately, can no longer be reactivated. We apologize for any inconvenience this may cause. You are welcome to sign up again for a new Yahoo! account with a variation of the original ID.

Additional information on this, and other Yahoo! products, can be found on the Yahoo! help page (http://help.yahoo.com/).

Thanks

da6276
October 24th, 2014, 23:23
نمیدونم چی بگم خیلی از کسانی که خودشون اعتراف می کنن یاهوشون دی اکتیو شده و ... بازم دارن از یاهو استفاده می کنن واقعاً نمیدونم چی بگم اسکایپ به این خوبی یاهو مگه چی داره؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!
بنده و خیلی از همکاران به دلیل نیاز کاربران و ایجاد راه ارتباطی مجبور به ایجاد اکانت جدید میکنیم ، بنده بارها به کاربرانم گفتم که اسکایپ پاسخ میدم تا با اسکایپ پیگیری کنند ، انشالله به زودی اینم بین کاربران فرهنگ سازی میشه و اکثرا به سایر سرویس ها رو خواهند آورد و از شر این ریپورت ها راحت میشیم.

سرزمین
October 24th, 2014, 23:30
بنده و خیلی از همکاران به دلیل نیاز کاربران و ایجاد راه ارتباطی مجبور به ایجاد اکانت جدید میکنیم ، بنده بارها به کاربرانم گفتم که اسکایپ پاسخ میدم تا با اسکایپ پیگیری کنند ، انشالله به زودی اینم بین کاربران فرهنگ سازی میشه و اکثرا به سایر سرویس ها رو خواهند آورد و از شر این ریپورت ها راحت میشیم.

خوب دوست عزیز وقتی شما یاهو نداشته باشی کاربر هم دیگه نمیره دنبال یاهو شما بگو مثلاً فقط اسکایپ یا برای سایت از سیستم چت آنلاین استفاده کنید آخه آدم عاقل این کار رو نمیکنه البته منظورم شما نبود جسارت نشه نمیدونم من یاهو رو نصب کردم پشیمون شدم چه محیط بیخودی داره ...

- - - Updated - - -

بهترین راه، استفاده از سیستم چت آنلاین برای ارتباط هستش به هیچ چیزی برای نصب هم نیاز نیست و فقط اینترنت میخواد، تازه کاربران رو به سایت خودتون ارجاع میدین و رتبه سایت میره بالا از لحاظ امنیتی هم خیلی بهتره

da6276
October 24th, 2014, 23:31
خوب دوست عزیز وقتی شما یاهو نداشته باشی کاربر هم دیگه نمیره دنبال یاهو شما بگو مثلاً فقط اسکایپ یا برای سایت از سیستم چت آنلاین استفاده کنید آخه آدم عاقل این کار رو نمیکنه البته منظورم شما نبود جسارت نشه نمیدونم من یاهو رو نصب کردم پشیمون شدم چه محیط بیخودی داره ...
دوست عزیز دوس ندارم حس بی اعتمادی بین من و کاربر بوجود بیاد یا فکرای دیگه بکنه ، فرهنگ سازی برای این موارد یکدفه که نمیشه !
چندین سال با یاهو پاسخگو بودم حالا یدفه بخوام تغییر استراتژی بدم برای کاربر احساس خوشاندی نیست.

سرزمین
October 24th, 2014, 23:42
دوست عزیز دوس ندارم حس بی اعتمادی بین من و کاربر بوجود بیاد یا فکرای دیگه بکنه ، فرهنگ سازی برای این موارد یکدفه که نمیشه !
چندین سال با یاهو پاسخگو بودم حالا یدفه بخوام تغییر استراتژی بدم برای کاربر احساس خوشاندی نیست.

اکثر اکانت هایی که استفاده میشه رایگان هستن و هر بچه ای استفاده میکنه فکر نمی کنم این قضیه مشکلی داشته باشه مثل اینه که برای یه مغازه آب معدنی میارین خوب یه مدت با پراید میاوردین حالا یه دفه کردینش وانت به حال مغازه دار فرقی میکنه؟ اون آب معدنی رو میخواد چه تفاوتی داره تازه چت آنلاین سایت که با کلاس تره

اتفاقاً حس بی اعتمادی این طوری خیلی بیشتره به نظر شما این درسته که هر روز یه اکانت به کاربر بدین دیروز kjfefjiwerfgjo9999 فردا kjfefjiwerfgjo99990 اعصاب مشتری اصلاً خورد میشه من با یاهو کار نکردم ولی فکر کنم وقتی دی اکتیو بشه پیغامی که قبلاً برای شما داده شده نمیاد بازم خود دانید البته نه فقط شما همه کسانی که استفاده می کنن من بحثی ندارم و همه چیز رو گفتم

da6276
October 24th, 2014, 23:56
اکثر اکانت هایی که استفاده میشه رایگان هستن و هر بچه ای استفاده میکنه فکر نمی کنم این قضیه مشکلی داشته باشه مثل اینه که برای یه مغازه آب معدنی میارین خوب یه مدت با پراید میاوردین حالا یه دفه کردینش وانت به حال مغازه دار فرقی میکنه؟ اون آب معدنی رو میخواد چه تفاوتی داره تازه چت آنلاین سایت که با کلاس تره

اتفاقاً حس بی اعتمادی این طوری خیلی بیشتره به نظر شما این درسته که هر روز یه اکانت به کاربر بدین دیروز kjfefjiwerfgjo9999 فردا kjfefjiwerfgjo99990 اعصاب مشتری اصلاً خورد میشه من با یاهو کار نکردم ولی فکر کنم وقتی دی اکتیو بشه پیغامی که قبلاً برای شما داده شده نمیاد بازم خود دانید البته نه فقط شما همه کسانی که استفاده می کنن من بحثی ندارم و همه چیز رو گفتم
از قدیم گفتن ترک عادت موجب مرض است ! کاربری که تا الان با ویندوز ایکس پی کار کرده براش سخته کسی بخواد مجبورش کنه یدفه با ویندوز 8 کار کنه ! همچنین برای بنده فرقی نداره و حتی بهتر هست از سرویس هایی مثل اسکایپ پشتیبانی بدم ولی برای بعضی کاربران فرق میکنه !
ماهم همچین قراری با کسی نزاشتیم که هرروز یک آی دی به کاربرا بدیم ، کم کم همه رو میارن به سرویس هایی مثل اسکایپ و مشکل حل میشه.

arc1o0
October 25th, 2014, 01:48
آی دی بنده حدود 1 سال و 23 روز پیش دی اکتیو شد ! :)

پیرو اون کمتر از 3 روز 4 تا آی دی دیگه که به اون مربوط میشدن به صورت alternative هم بسته شدن !

بعد از اینکه به اون طرف گفتم چرا این کار رو کردی ؟!

جواب یاهو:

Hi Farzad,

Thank you for choosing to use Yahoo!.

I want to apologize for any inconvenience this issue has caused you.

The Yahoo! account ***********@yahoo.com you're inquiring about has been set for deletion and, unfortunately, can no longer be reactivated. We apologize for any inconvenience this may cause. You are welcome to sign up again for a new Yahoo! account with a variation of the original ID.

Additional information on this, and other Yahoo! products, can be found on the Yahoo! help page (http://help.yahoo.com/).

Thanks

سلام

بله، متاسفانه جماعت بی جنبه همه جا هستند، اکثرا هم کودکان زیر 18 سال هستند.

ما پشتیبانی را به اسکایپ منتقل کردیم، و به تمام کاربران و همکاران هم پیشنهاد می کنیم در اقدامی هماهنگ، به اسکایپ مهاجرت کنند

یاهو لیاقت سرویس دهی به شرکت های دانش بنیان را ندارد.

TARIMEHR
November 1st, 2014, 21:31
با پیگیری های قضایی انجام شده علیه جناب افشین سیف الهی و با کمک پلیس فتا توانستیم اکانت را پس بگیریم

mobinhost.in
November 1st, 2014, 22:13
کی هست ایشون ؟

yossef
November 2nd, 2014, 11:11
اگه واقعا اینطوری باشه خیلی متاسفم براشون که بجای رقابت سالم به این جور کارهای ناجوانمردانه زدند

ra3ou1
November 2nd, 2014, 11:15
یکی دیگه از آیدی های بنده هم زدن

اشکال نداره ولی اطلاعات داخل یاهوم مهم بودم مخصوصا اولی

باز خدا رو شکر بکاپ داشتم وگرنه ....

لطفا کسی اگر اطلاع داره این شخص کی هست ممنون میشم خصوصی به بنده بگه

سپاس از دوستان و همکاران