PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر دهی در مورد بانک خوب

hossein1210
October 7th, 2014, 22:41
سلام
دوستان من یه حساب تو ملت دارم که اینترنت بانکش محشره همه چی داره امنیت هم میتونی هر کاری رو با یکبار اجرا کنی و..........
بین ملی و پاسارگاد موندم کدوم بهتره
ملی خوبه برای کارکردن باهاش یا پاسارگاد از همه نظر |اعتبار و سرمایه بانک و .................|

OmidX
October 7th, 2014, 22:44
من اینترنت بانک ، بانک های اقتصاد نوین ، پارسیان ، پاسارگاد ، ملت ، سامان ، ایران زمین ، شهر و گردشگری رو دارم ...

اما بانک اقتصاد نوین رو ب همشون ترجیح میدم !! ب همشون !! :دی

hossein1210
October 8th, 2014, 19:49
میخوام یه بانکی باشه که رمز یکبار مصرف داشته باشه با رمز ثابت نشه

- - - Updated - - -

دیگه کسی نیست که نظرشو بگه؟

paradiseserver
October 8th, 2014, 19:53
میخوام یه بانکی باشه که رمز یکبار مصرف داشته باشه با رمز ثابت نشه

- - - Updated - - -

دیگه کسی نیست که نظرشو بگه؟
سلام
پیشنهاد میکنم از بانک صادرات استفاده کنید
https://ib.bsi.ir/PublicNewPassword.jsp

شاد باشید :53:

madanchi11
October 8th, 2014, 20:00
سلام

بانک توسعه تعاون یک بانک دولتی هست

بانکی که درحال پیشرفت و توسعه هست

جدیداً درگاه اختصاصی هم میده،خدمات اینترنتی هم داره

تنها کار یک بار به یک شعبه نزدیک محل نزدیکت بازدید کنی ;)

HPxf
October 8th, 2014, 20:03
رمز یکبار مصرف 2 بانک ملی و صادرات دارد و یک سری مشکلات رو دارند قبلا ذکر شده بعد از 500 بار استفاده از کار می افتد
من صادرات دارم اما امکاناتش بدرد نمی خورد در روز یکبار مصرف و اینترنت بانکش
سامان بهتر است امکاناتش بیشتر سود روز شمار و ... اما یکبار مصرف ندارد و ...

tafakor
October 8th, 2014, 20:06
بانک ملی پیشنهاد میشه بهتر هست از نظر اینجانب

hossein1210
October 8th, 2014, 20:07
بانک ملت رمزیاب داره روی سیم کارت هست پاسارگاد هم داره ولی طرز کارش اینکه شماره مشتری و رمز ثابتت رو میزنی بعد از تایید کرد بانک یه رمز یکبار مصرف برات میفرسته اون کد رو میزنی و وارد اینتنرت بانک میشی
سخت افزاریش رو ملی و صادرات دارن البته رو همراه داره ولی من یه مراحلش رو رفتم ولی نتونستم فعالش کنم
الان برای همین این تاپیک رو زدم

سرزمین
October 8th, 2014, 20:07
همون ملتو بچسب میخوای چی کار بری سراغ بانک دیگه همشون یکین فقط ظاهرشون برا مردم فرق داره

تغییر را احساس کنیم ... :104:

hossein1210
October 8th, 2014, 20:25
اره ملت خوبه ولی خوب از بین این دوتا یکی رو هم باید انتخاب کنم چونکه سه تا کارت دارم یکی ملت هست یکی هم میخوام بزارم برای خرید اینترنتی اون یکی هم میخوام باهاش کار کنیم نمیدونم کدوم بانک بهتره و....

سرزمین
October 8th, 2014, 20:29
اره ملت خوبه ولی خوب از بین این دوتا یکی رو هم باید انتخاب کنم چونکه سه تا کارت دارم یکی ملت هست یکی هم میخوام بزارم برای خرید اینترنتی اون یکی هم میخوام باهاش کار کنیم نمیدونم کدوم بانک بهتره و....

خوب یکی دیگه و یه حساب دیگه از ملت بگیر چه نیازیه از یه بانک دیگه باشه اتفاقاً حساب ها متمرکز باشه در یک اکانت اینترنتی که بهتره

hossein1210
October 8th, 2014, 20:33
خوب یکی دیگه و یه حساب دیگه از ملت بگیر چه نیازیه از یه بانک دیگه باشه اتفاقاً حساب ها متمرکز باشه در یک اکانت اینترنتی که بهتره
خوب این حساب رو دارم یعنی کارتشونو دارم ملی رو برای خرید اینترنتی انتخاب کردم
یعنی پاسارگاد رو بندازم دور:d

kool
October 8th, 2014, 20:34
سلام

ببنید از نظر رمز یکبار مصرف روی این سه بانک دیدم: (ملت - صادرات - ملی) البته شاید برخی بانک های دیگه هم داشته باشن. درگاه ها هم ملت بیشتر راضی هستم. (دقت و سرعت زیاد و اشتباه کمتر داره)
از بین دو بانک مورد نظر هم ... اگه برای درگاه آنلاین می خواهید من ملی رو پیشنهاد میدم. پاسارگاد چندین بار پیش اومده که پرداخت ناموفت میده که کاربر باید سه چهار روز صبر کنه که بانک مبلغ رو برگردونه به حسابش!