PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اطلاعات گواهینامه ssl

ashkan54
October 6th, 2014, 13:55
با سلام

دوستان لطفا راهنمایی کنید، با توجه به بحث تحریم ها آیا اطلاعاتی که برای صدور گواهینامه ssl وارد می کنیم اگر واقعی و مربوط به ایران باشد، مشکلی به وجود می آورد؟ منظورم اطلاعاتی از قبیل دو حرف اول کشور، یا نام شهر و استان و غیره هست. در ضمن گواهینامه های پولی مد نظر من هست، نه آنهایی که خودمان می توانیم روی سرور ایجاد کنیم.

با تشکر

parax
October 6th, 2014, 14:55
سلام
خیر مشکلی بوجود نمیاد
اکثر شرکت های امنیتی که در اروپا وجود دارند با ایران مشکلی ندارند میتونید از اونها ssl رو تهیه کنید.

ashkan54
October 6th, 2014, 15:55
با تشکر از شما

در این صورت، چرا ssl certificate بعضی از شرکتهای ایرانی آدرس و اطلاعات خارجی دارد؟ آیا دلیل آن فقط به غیر اروپایی بودن شرکت ارائه دهنده ssl وبسایت آنها مربوط می شود یا اینکه جانب احتیاط را نگه داشته اند ؟

speednet
October 6th, 2014, 19:39
سلام
خیر مشکلی بوجود نمیاد
اکثر شرکت های امنیتی که در اروپا وجود دارند با ایران مشکلی ندارند میتونید از اونها ssl رو تهیه کنید.

میشه یه شرکت اور پایی بدین که با ایران مشکلی نداشته باشد ؟
بله دوست عزیز به هیچ عنوان وارد نکنید اگر میخواید از ترک ترست بگیرد مشکلی نیست که قیمتش فضایی هستش اما میواید کمود یا شرکت های امریکایی اورپایی ها اکثرا نماینده شرکت های امریکایی هست و نمیتون به ما بدن هرگز ایران را وارد نکنید

zeperto
October 19th, 2014, 12:41
آدرس سایت یه شرکت ایرانی بدید که گواهینامه اش تغییر آدرس دامین نخواد.من به یه شرکتی درخواست دادم و اونها گفتن که باید آدرست رو به غیر از ایران تغییر بدی.فکر می کردم که واسه همه گواهینامه ها همین داستانه.از اون طرف هم مشکل پیدا شده تو تغییر مشخصات دامینم.2 روزه علافم.یه شرکت معرفی کنید که گواهینامه اش زیر 60 تومن باشه و تغییر آدرس هم نخواد.