PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قدرت سرور خود را با Lite Speed دو برابر کنید !

NovinServer
May 3rd, 2009, 05:17
با سلام و درود ، همان طور که از عنوان انتخابی معلوم هست یک پلاگین براتون دارم که به جای apache سرور نصب می شود و بر طبق گفته سایت سازنده به اندازه دوتا سرور اصلی می توانید از سرورتون کار بکشید ان هم با سرعت فوق الاده بالا ...

سرورهای ما همگی مجهز به این سیستم می باشند و خیلی خیلی راضی هستیم از جمله امکانات ان یک انتی دادس خیلی عالی است که تا حدی جلوی این حملات را می گیرد . لیست کامل این امکانات به شرح زیر است :

Features

* HTTP/1.1, HTTP/1.0 backward compatible
* Supports HTTP, LiteSpeed SAPI, FastCGI and AJPv13 back ends
* Load balance algorithms: round-robin, least load, least session
* Session affinity with fail-over
* Directing request based on domain names, request URL, Cookie, SSL Session, etc.
* Content aware: route request based on request content
* Dynamic response compression/decompression (gzip)
* Gzip compression with backend HTTP Server
* Automatic HTTP protocol upgrade/downgrade to maintain persistent connection with backend servers
* Massive shared hosting: load balance to millions of websites
* URL rewrite
* SSL acceleration
* Geotargeting support
* IPv6 support
* Anti-(D)DoS attacks capability
* Request filtering (HTTP firewall), filter attacking requests based on request content
* Chroot for enhanced security
* Backend server health monitoring
* Web administration console
* Online upgrade to keep your server up-to-date

Security

LiteSpeed load balancer is designed to be a secure load balancer. With chroot jail, IP level bandwidth throttling, connection accounting, strict HTTP request checking, and URL context filtering, DoS effects are minimized and backend cluster is properly fenced away from the HTTP request layer reducing vulnerability.

* High performance Secure HTTP (HTTPS): supports SSLv2, SSLv3 and TLSv1
* IP level throttling (Bandwidth and Request Rate)
* Comprehensive IP level connection accounting
* Hotlink protection
* Strict HTTP request checking
* External application firewall for dynamic content
* Chroot whole server process

Reliability

* Zero downtime maintanance (include reconfiguration, software upgrade)
* Watch dog and Instant recovery maximizes up-time
* Graceful shutdown, all requests in process will be completed.
* Runs completely in the user space, OS reliability is not affected

جهت تست این نرم افزار بسیار عالی شرکت مربوطه 15 روز نرم افزار به صورت Trial قرار داده است تا ابتدا تست کنید و در صورت رضایت خریداری کنید همچنین قیمت این نرم افزار تا حدی بالاست اما ارزش دارد .

جهت دریافت لیسانس تریال بر روی ( 15-day risk-free trials (http://www.litespeedtech.com/trial/license/)) کلیک کنید . :cool2:

آدرس سایت سازنده محصول http://www.litespeedtech.com می باشد . :oops:

Arashdn
May 3rd, 2009, 06:34
ما هم از این استفاده میکنیم

منم کاملا راضی هستم

P-CO
May 3rd, 2009, 09:26
نوین سرور جان اگر شما بتونی این متون انگلیسی رو در دو تگ :
Inja Command Bashe قرار بدی، متونت شیک تر و مرتب تر میشه.

هیف نیست متن های انگلیسی در تاپیکی به این کارآمدی اینطوری باشه !؟

NovinServer
May 3rd, 2009, 09:29
نوین سرور جان اگر شما بتونی این کامندها رو در دو تگ :
Inja Command Bashe قرار بدی، آموزشت شیک تر و مرتب تر میشه.

هیف نیست آموزش به این کارآمدی اینطوری باشه !؟

والله عزیز اموزش نیست !
من فقط قصدم معرفی این پلاگین بود ...
هر کسی می خواهد بخره خوب معمولا به سایت خودش مراجعه می کنه و کاملا درموردش می خواند ...
به هر حال چشم دفع بعد انجام می دهم :tt2::rolleyes:

P-CO
May 3rd, 2009, 16:29
منظورم کلاً متون انگلیسی بود...

موفق باشید.

amirizadi
May 3rd, 2009, 17:42
عزیز اسمش لایت اسپیده
شما تو موضوع تا‍یک زدید لایف اسپید - ویرایش کنید

NovinServer
May 3rd, 2009, 19:10
عزیز اسمش لایت اسپیده
شما تو موضوع تا‍یک زدید لایف اسپید - ویرایش کنید

با تشکر ، اصلاح شد :devil:

WebRang
May 8th, 2009, 18:43
من از این قبلا استفاده میکردم ...
واقعا" قبولش دارم...
هم امنیت رو تا حد خوبی تامین میکنه
هم
تعداد requst های بیشتری نسبت به آپاچی تحمل میکنه ...(درواقع یه جورایی آپتایم رو تضمین میکنه )
نمره 20 رو میدم بهش!

MelatHOST
May 8th, 2009, 18:52
یعنی واقعاً به هزینش می ارزه ؟
با همین هزینه یک سرور دیگه میخریم
فشار هم کم میشه

WebRang
May 8th, 2009, 18:54
یعنی واقعاً به هزینش می ارزه ؟
با همین هزینه یک سرور دیگه میخریم
فشار هم کم میشه
دوست عزیز 100% می ارزه!
مگه لایت اسپید چقدر هزینه داره که میخواهید در ازاش یه سرور دیگه بگیرید؟
اگر یه سرور دیگه بگیرید هزینه اش چند برابر لایسنس لایت اسپیید برای سرور اختصاصی میشه!

NovinServer
May 8th, 2009, 18:55
آره خیلی توپه !
روی سرور بنده نصبه ! ببخشید می گویم : مثل اسب کار می کنه ...

بازم ببخشید

Vahid
May 8th, 2009, 19:03
من که باهاش کار نکردم
دستی منیج میکنیم فکر هم نکنم اون کار بهتری انجام بده

NovinServer
May 8th, 2009, 19:05
من که باهاش کار نکردم
دستی منیج میکنیم فکر هم نکنم اون کار بهتری انجام بده

همان طور که نوشتم تست هم داره !
تست کن ببین چی هست !!!!!!!!!

اگر وحید راضی نشدی هر چی گفتی قبول دارم . :happybday:

MelatHOST
May 8th, 2009, 19:14
واقعاً ماهی 65 دلار گرون نیست ؟
CPU Lease LSWS Enterprise

Leased license of LiteSpeed Web Server Enterprise (4-CPU)

Price: $65.00

2-CPU Lease LSWS Enterprise
Billing Cycle - 1 Month
$46.00

WebRang
May 8th, 2009, 19:21
cpu lease lsws enterprise

leased license of litespeed web server enterprise (4-cpu)

price: $65.00

2-cpu lease lsws enterprise
billing cycle - 1 month
$46.00
اگر از دان تایم خسته شدید یا بدتون میاد..می ارزه100%
درضمن
این موقع ای به صرفه میشه که:
دوستانی رو سرور اختصاصی خودشون وی پی اس تعریف میکنن و با اون شروع به هاست دادن و رسیلر دادن میکنن!
دراین حالت خوب اصولا" قیمت های لایسنس ها نصف میشه (نصف هم کمتر)
از سی پنل تا همین لایت اسپیید.
ولی واسه این کار باید پول بیشتری به خرید سرور اختصاصی بده تا منابع سرور کم نیاد.
الان شما هم این کارو کنی خوب میشه!
به نظرم هزینه لایسنس وی پی اسش ماهانه 14$ باشه....

Vahid
May 8th, 2009, 19:24
مان طور که نوشتم تست هم داره !
تست کن ببین چی هست !!!!!!!!!

اگر وحید راضی نشدی هر چی گفتی قبول دارم .
ترجیح میدم سرور رو fresh نگه دارم

NovinServer
May 10th, 2009, 02:03
CPU Lease LSWS Enterprise

Leased license of LiteSpeed Web Server Enterprise (4-CPU)

Price: $65.00

2-CPU Lease LSWS Enterprise
Billing Cycle - 1 Month
$46.00

چرا گران است ! اما این برنامه برای سرورها بزرگ اشتراکی پیشنهاد می شود !
مثالا سروری که 800 تا کاربر داره ! بعد نمی خواهد سرور دیگری رزرو کند مثلا ماهی 100 دلار میاد ان را نصب می کنه و باز می توانه روی همان سرور دوباره اکانت اضافه کند !
مزایای خاصی هم داره همان طور که گفتم جلوی حملات داس را می گیره ! :oops:

Nikihost
May 11th, 2009, 02:47
مزایای خاصی هم داره همان طور که گفتم جلوی حملات داس را می گیره !
من كه فكر نميكنم خيلي موثر باشه.چون نه از DDos خوشم مياد نه نميرم دنبالش:rolleyes:
يكي بچه ها يكي سايت را از همين سرويس Lite استفاده ميكردم گذاشت زير DDOS كه 5 دقيقه شد اومد پايين. به نظر من جاي شك وجود داره.

Fazaha
May 11th, 2009, 09:24
آپاچی رو optimize کنی و ازش استفاده کنی بیشتر می ارزه ، یا نهایتا lighttpd ، جدیدا خیلی خوب جواب میده!!!!
اینجوری من اگه بخوام litespeed بگیرم باید برای هر سرور ماهی 100 تومن بدم!!!!!

Nikihost
May 11th, 2009, 15:37
پستتونو اصلاح میکنم : Life = Lite
دوست عزیز تا حد زیادی امنیت سرور رو تضمین میکنه!
+
شما دوست ندارید آپتایم سرورتون تضمین باشه ؟
بابت اشتباه تايپي هم عذر ميخوام
خدا كنه بتونه امنيت را بر اورد كنه. كي است كه نميخواد سرورش نا امن باشه
در مورد اپتايم هم ميتونه موثر باشه زماني كه سريع سرور را بياره بالا:walkman:

NovinServer
May 11th, 2009, 15:43
بابت اشتباه تايپي هم عذر ميخوام
خدا كنه بتونه امنيت را بر اورد كنه. كي است كه نميخواد سرورش نا امن باشه
در مورد اپتايم هم ميتونه موثر باشه زماني كه سريع سرور را بياره بالا:walkman:

مهریز جان ، قطعا شک نکنید ان شخصی که زیر DDOS رفته سرورش تنظیمات لازم نشده است که دان شده است .

یک چیزه دیگه چه شما خوشتون باید چه نیاد از حمله DDOS در امان نخواهید بود ! امروزه هر کس نتواند از طریق علم هک نفوذ کنه قطعا اقدام به DDOS خواهد کرد .

همین دیروز بنده حمله DDOS خوردم با 290 کانکتشن 1 دقیقه دان شدم اما تمامی ایپی ها مسدود شد و فرد حمله کننده دیگر نتوانست حمله کند.

در ضمن Lite Speed مخصوص دی داس نیست ! یکی از وظیفه های ان کنترل ایپی ها و دی داس و ..... است .

به هر حال بهتر Apache است

fotkon
June 7th, 2009, 00:31
سلام خوب این کدها رو کجا باید بریزیم تا سزعت سرور بره بالا ؟

Nikihost
June 7th, 2009, 04:59
سلام خوب این کدها رو کجا باید بریزیم تا سزعت سرور بره بالا ؟
عزیزم کد نیست.یه نرم افزاری است که روی سرور نصب میشه و برای اینکه استفاده کنید باید لایسنس بگیرید.اگر برای تست بخواین از طریق سایت خودش اقدام کنید تست 15 روزه هم بهتون میده.
موفق باشید

Fazaha
June 7th, 2009, 15:08
من میخوام بدونم کسی می تونه یه جدول مقایسه ای در مورد DDoS ازش بهم بده؟

Vahid
June 7th, 2009, 20:13
تست 15 روزه هم بهتون میده.
بعد 15 روز اگه نخواستیم میشه پاکش کرد یا مثل cpanel باید os رو reload کنی؟ :d

NovinServer
June 9th, 2009, 09:20
من میخوام بدونم کسی می تونه یه جدول مقایسه ای در مورد DDoS ازش بهم بده؟

ببینید جدول مقایسه خاصی نداره ! اما من الان روی سرورم فعال هست ! از چند چیزش خیلی خوشم می یاد ...

مثلا شما وقتی اکانت می سازید یا در اکانت خود پوشه ای ایجاد می کنید که فاقد Index باشد فورا اعلام می کند دسترسی ندارید ! یعنی اگر مثلا در هاست خود 10 تا فایل ایجاد کنید 20 تا عکس هم اپلود کنید و .... اما Index نداشته باشه نمی گذارد فرد به اطلاعات دسترسی پیدا کنید و فورا اعلام می کند : The resource requested could not be found on this server که از نظر امنیتی فکر کنم خوب باشه !

مسئله بعدی حملات DDOS هست که باید عرض کنم این برنامه در واقع کاری کرده که مثلا اگر یک سایت Dos می خوره برود پایین و باعث نشود سایت های دیگر و حتی سرور اسیب ببیند . قدرت مسدود سازی آن بسیار عالی است . وقتی شما حمله می کنید و مسدود می شود به شما پیغام نمی دهد و شما را روی Waitng Tranfer ..... نگه می داره و هیچ پیغام دیگری نمی دهد . هنگامی که فشار اون سایت تا حدی پایین امد دوباره سایت بالا می اید .

این سیستم از نظر امنیت و سرعت سرویس واقعا عالی است اما هر DDOS را نمی تواند دفع کند ولی در کل از انتی دی داس های موجود قوی تر است ! در کل اگر هم دی داس بخوره روی کل سرور می زنه Server Busy Now Please Try Again leater !

من که راضی هستم ! ;):78::109:

rayannet
June 9th, 2009, 22:10
یا Litespeed از اول نصب کنید یا اصلا نصب نکنید !!!!
چون اگر نصب کردید و دیدید فایده نداره (حتی تست)و دوباره میخوای کنسل کنی کل سرور ات به هم میریزه چون واسه من این مشکل به وحود اومد من یکبار یکروز دیر کردم تمدید کنم و بهشون ایمیل زدیم و التماس کردیم فعال کنید واسه 48 ساعت که ما هزینه اش پرداخت میکنیم و 15 روز دیگه فرصت دادن و فعال کردن و کل سرور ما ریخت به هم . و از رو همین چند روز سرور Down شد و لود جوری رفت بالا که حتی 1 ثانیه هم فکر نمیکردم لود همیشه کمتر از 1 بود و رفت روی 20 به بالا
حداقل لود 20 بود بعد از تمدید LiteSpedd !!!!
و رم اگر 1 گیگ مصرف میکرد شد 4 گیگ !!!
فقط بخاطر یک لحظه که اونا قطع کرده بودن و شاید 3 ساعت بعد واسمون تمدید کردن اما مثل اول نشد که نشد و کل سرور ریخت به هم ...

Vahid
June 10th, 2009, 04:08
مثلا شما وقتی اکانت می سازید یا در اکانت خود پوشه ای ایجاد می کنید که فاقد Index باشد فورا اعلام می کند دسترسی ندارید !
خسته نباشی اینو که Mod security هم میکنه
در مورد دی داس هم میشه گفت یا یه برنامه ساده میشه محدود کرد کانشکن ها رو
دلایل دیگه ایی ندارید؟ که بشه گفت بصرفه واسه نصب؟

یا Litespeed از اول نصب کنید یا اصلا نصب نکنید !!!!
چون اگر نصب کردید و دیدید فایده نداره (حتی تست)و دوباره میخوای کنسل کنی کل سرور ات به هم میریزه چون واسه من این مشکل به وحود اومد من یکبار یکروز دیر کردم تمدید کنم و بهشون ایمیل زدیم و التماس کردیم فعال کنید واسه 48 ساعت که ما هزینه اش پرداخت میکنیم و 15 روز دیگه فرصت دادن و فعال کردن و کل سرور ما ریخت به هم . و از رو همین چند روز سرور Down شد و لود جوری رفت بالا که حتی 1 ثانیه هم فکر نمیکردم لود همیشه کمتر از 1 بود و رفت روی 20 به بالا
حداقل لود 20 بود بعد از تمدید LiteSpedd !!!!
و رم اگر 1 گیگ مصرف میکرد شد 4 گیگ !!!
فقط بخاطر یک لحظه که اونا قطع کرده بودن و شاید 3 ساعت بعد واسمون تمدید کردن اما مثل اول نشد که نشد و کل سرور ریخت به هم ...

دقیقا همین سوال رو داشتم
این مدل برنامه ها همینطور هستند و باید به مجبور خریدشون

NovinServer
June 10th, 2009, 05:52
خسته نباشی اینو که Mod security هم میکنه
در مورد دی داس هم میشه گفت یا یه برنامه ساده میشه محدود کرد کانشکن ها رو
دلایل دیگه ایی ندارید؟ که بشه گفت بصرفه واسه نصب؟

دقیقا همین سوال رو داشتم
این مدل برنامه ها همینطور هستند و باید به مجبور خریدشون

Mode Security اگر زور داشت که Bypass کردنش به 30 ثانیه نمی کشید !
دس داس را هیچ چیز نمی تواند بگیرد من حاضرم با شما رقابت کنم >:)
من با 100 ایپی بزنم شما چطوری می خواهم با محدود کردن کانتشن جلویایپی های منو بگیرید ؟ :113:

در ضمن LiteSpeed را سالانه بگیرید ارش داره ولی اکر همان طور که دوستمان گفت ریخت به هم کافیه Uninstall کنید ! وسلام نامه تمام :61:

من این برنامه را روی 3 سرور مجازی و اختصاصی تست کردم و حذف و نصب کردم ! هیچ مشکلی نبوده :73:

TruthPraiser
October 14th, 2009, 20:59
دیدم موضوع در این زمینه وجود دارم گفتم این مقاله رو هم در دنبالش بیارم.

آشنایی با وب سرور LiteSpeed

وب سرور لایت اسپید (LiteSpeed) یک هدایتگر با کارایی بالا و وب سروری با مقیاس پذیری بالا هست. اون بطور کامل قابل تعویض با وب سرور آپاچی (Apache) هست بنابراین وب سرور لایت اسپید می تونه به سرعت در یک تنگنای بزرگی که در بستر وب سرور موجود شما ایجاد شده جایگزین بشه. با یک بُرد فراگیر در ویژگی ها و سادگی استفاده برای مدیریت سرور , وب سرور لایت اسپید می تونه به شما برای بیرون اومدن از چالش گسترش معماری یک وب سرور کمک کنه.

وب سرور لایت اسپید در شرایط همزمان سرعت و مقیاس پذیری پایین , کارایی بالایی داره. آزمایش های ما ثابت کردن که اون ۶ بار سریع تر از آپاچی عمل می کنه. وقتی که محتوای ایستا در جریان باشه , شتاب دهنده های محتوای لایت اسپید شامل thttpd , boa و TUX خیلی خوب پیشی می گیرن. وقتی هم که محتوا پویا باشه , لایت اسپید بیش از ۵۰% سریع تر از زمانی که آپاچی با mod_php عمل می کنه محتوای PHP رو تحویل می ده. فقط به گفته ما در مورد اون بسنده نکنین. نسخه رایگان یا آزمایشی لایت اسپید رو دریافت و خودتون اون رو آزمایش کنین.

http://www.mamali.ws/wp-content/gallery/main/litespeed-webserver-is-apache-interchangeable.gif

از انتشار ۳٫۰ , وب سرور لایت اسپید به عنوان جایگزینی برای آپاچی بدون نقص در کنار کنترل پنل های هاست مثل cPanel , DirectAdmin و غیره کار می کنه. به سادگی کارایی PHP رو افزایش می ده در حالیکه گنجایش سرور رو هم دوبرابر می کنه. لایت اسپید بهترین انتخاب برای سرویس دهندگان هاست اشتراکی هست.

اطلاعات بیشتر (http://www.litespeedtech.com/overview.html)
ترجمه (http://www.mamali.ws)

hrdn
October 28th, 2009, 02:59
آقا این Lite Speed برای سروری که فقط 1 سایت سنگین روش قرار داره هم کاربردی داره؟

Online24
October 28th, 2009, 03:01
آقا این lite speed برای سروری که فقط 1 سایت سنگین روش قرار داره هم کاربردی داره؟

البته !
کارایی سرور رو بهبود میده

hrdn
October 28th, 2009, 03:22
البته !
کارایی سرور رو بهبود میده
میشه بگین دقیقا از چه نظر؟ مثلا سایتهای پربازدید بیشتر لودشون بخاطر mysql هست و تعداد درخواست های زیاد. ایا این نرم افزار میتونه این مشکل لود رو حل کنه؟

بعد اینکه به نظرتون لایسنس ماهانه تمدید بشه بهتره یا یک لایسنس کامل خریداری بشه؟ مثلا برای 1 cpu الان ماهانه فکر کنم 32 دلار باید داد که حالا با فرض 1 سال میشه 380 دلار. ولی اگه فول خریداری بشه قیمتش 500 دلار هست ولی از این طرف اومدن سالی 100 دلار برای آپدیتش گذاشتن. کدومش به صرفه تره؟

arash
October 28th, 2009, 03:33
ببخشید که وارد بحث بزرگان میشم فقط خواستم بگم دلیل معروفیت و پرطرفدار بودن بعضی هاستینگها همین لایت هست.. باورتون بشه یا نه همین hostdl رو که میشناسید؟ چه قدر سایت نیوک و پربازدید روش هست؟ یکی از دلایلی که سرورهاش راحت تحمل میکنه و اینو هم بگم تا الان شخصا هیچ سرعتی مثل این هاستینگ ندیدم. تبلیغات نشه اما واقعا سرعتش بالاست و صفحات رو با این که اشتراکی میده هاست ها رو از یک وی پی اس 6 گیگ رم زودتر باز میکنه و دلیلش هم همین لایت هست.. دلیل محبوبیتش هم همین سرعت صفحاتش هست وگرنه خوب ان هم یک سرور از هلند داره مثل بقیه!! ممکنه حالا کارهایی دیگر هم کرده باشه اما این لایت واقعا سرعت اجرا رو بالا میبره.

Online24
October 28th, 2009, 04:13
میشه بگین دقیقا از چه نظر؟ مثلا سایتهای پربازدید بیشتر لودشون بخاطر mysql هست و تعداد درخواست های زیاد. ایا این نرم افزار میتونه این مشکل لود رو حل کنه؟

بعد اینکه به نظرتون لایسنس ماهانه تمدید بشه بهتره یا یک لایسنس کامل خریداری بشه؟ مثلا برای 1 cpu الان ماهانه فکر کنم 32 دلار باید داد که حالا با فرض 1 سال میشه 380 دلار. ولی اگه فول خریداری بشه قیمتش 500 دلار هست ولی از این طرف اومدن سالی 100 دلار برای آپدیتش گذاشتن. کدومش به صرفه تره؟

به قول سازنده :
6برابر سریعتر از وب سرور آپاچی
2برابر سرعت بیشتر در پردازش و اجرا PHP

و 2 برابر کارایی آپاچی در هر حالت را دارد !

در مورد تعداد درخواست هایی ( request ) که به وب سرور ارسال میشوند لایت اسپید کارایی بهتری نشان میدهد .
در نتیجه بر روی لود MySql هم تاثیری دارد

در مورد هزینه خرید هم میتونید خودتون محاسبات رو انجام بدید . ( من پرداخت ماهیانه رو ترجیح میدم )

NovinServer
October 28th, 2009, 13:49
آقا این lite speed برای سروری که فقط 1 سایت سنگین روش قرار داره هم کاربردی داره؟

بلی اما کم ... :77:

IFACO.Net
October 28th, 2009, 15:46
ظاهرا لایت اسپید با بعضی از اکسنشن های php مثل GD مشکل داره و تصاویر کپچا درست لود نمیشند و همچنین بعضی اسکریپت هایی که از Curl استفاده می کنند مثل Whmcs و ... بعد از نصب لایت اسپید به مشکل برمی خورند !

hrdn
October 29th, 2009, 03:39
جدی ؟ اگه این طور باشه که خیلی بده. الان دیگه کد امنیتی لازمه هر سایتی هست.

لطفا دوستانی که الان روی سرورشون اینو نصب کردن تست کنن ببینن این مورد GD کامل اوکی هست؟و مورد دیگه قسمت Rewrite_Rule ها برای htaccess . چون مثلا رول lighttp با رول آپاچی فرق میکنه و باید براش جدا نوشته بشه. آیا این LiteSpeed هم Mod_Rewrite اش فرق میکنه؟

NovinServer
October 29th, 2009, 12:43
ظاهرا لایت اسپید با بعضی از اکسنشن های php مثل GD مشکل داره و تصاویر کپچا درست لود نمیشند و همچنین بعضی اسکریپت هایی که از Curl استفاده می کنند مثل Whmcs و ... بعد از نصب لایت اسپید به مشکل برمی خورند !

بنده از این سیستم استفاده می کنم و whmcs هم دارم ! GD هم در سیستم آپلود سنترم هست !
هیچ مشکلی نیست ! اگر مشکلی هست در تنظیمات خود لایت هست که باید تیکت کنید ! :x

hrdn
November 13th, 2009, 13:41
کسی در مورد لایسنس هاش اطلاعی داره چطوریه؟ مثلا یک نفر توی فرومشون سوال کرده بود که یک cpu داره کدوم لایسنسو باید بخره بهش گفته بودن بستگی داره اگه بازدیدت بالاست لایسنس 2 CPU بخر.

IFACO.Net
November 13th, 2009, 18:27
کسی در مورد لایسنس هاش اطلاعی داره چطوریه؟ مثلا یک نفر توی فرومشون سوال کرده بود که یک cpu داره کدوم لایسنسو باید بخره بهش گفته بودن بستگی داره اگه بازدیدت بالاست لایسنس 2 cpu بخر.

مگه برای یک سی پی یو میشه اسکریپتی که برای 2 سی پی یو تنظیم شده استفاده کرده ؟ و مهم تر اینکه چه فرقی میکنه ؟ :106:

Metalik
November 13th, 2009, 18:45
کسی در مورد لایسنس هاش اطلاعی داره چطوریه؟ مثلا یک نفر توی فرومشون سوال کرده بود که یک cpu داره کدوم لایسنسو باید بخره بهش گفته بودن بستگی داره اگه بازدیدت بالاست لایسنس 2 CPU بخر.

قیمت ها: https://store.litespeedtech.com/store/cart.php

بله دقیقا به تعداد CPU ها بستگی داره

قیمت برای سرور اختصاصی با 1، 2، 4 و 8 سی پی یو فرق می کنه
قیمت برای VPS هم فرق می کنه

لایسنس دائم هم داره: https://store.litespeedtech.com/store/cart.php?gid=1

hrdn
November 13th, 2009, 20:56
البته منظور منو نگرفتینا! من گفتم یعنی حتی اگه سرور شما 1 سی پی یو هم داشته باشه اگه میخواین وضعیتش بهینه تر باشه باید لایسنس 2 سی پی یو رو خریداری کنید و این طور نیست که مثلا بگین چون سرورم 1 سی پی یو بیشتر نداره پس همون لایسنس 1 سی پی یو براش میگیرم.

goldstar
November 14th, 2009, 23:12
http://www.litespeedtech.com/support/forum/showthread.php?t=1660
اینجا رو بخونین توضیح دادن

hrdn
November 16th, 2009, 01:12
از دوستانی که الان سرورشون روی LiteSpeed هست خواستم ببینم موقعی که دستور Top رو وارد میکنن در زیر بخش Command چی میاد؟ httpd یا lshttpd ؟

alirezakhani
May 15th, 2011, 10:55
سلام بنده یک سرورمجازی دارم با تکنولوژی اپن ویز با 1.5 گیگ رو و سی پی یو اشتراکی هست وهمچنین کنترل پنل من دایرکت ادمن هست با حدود100 وب سایت روی این سرور مجازی هست و در دیتا سنتر پارس آنلاین و اگربخواهم از نسخه وی پی اس این وب سرور استفاده کن ماهیانه ویا سلانه باید چقدرهزینه بدهم آیا دوستان م یتونند برای ما خرید کنند
و همچنین پیشنهادات خود رو برای من ارسال کنید